MENÜ

Ali Bolaç

Ali Bolaç ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ali Bolaç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ali Bolaç haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 24 Ali Bolaç haberi bulunmuştur.

Ali Bolaç Haberleri

İstanbul seçim sonuçları 1 Kasım 2015 | İstanbulda kim kazandı

İstanbul seçim sonuçları 1 Kasım 2015 | İstanbul'da kim kazandı?

İstanbul seçim sonuçları hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. İstanbul’da 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde 3 bölgede toplam 10 milyon 237 bin 112 seçmen bulunuyor. 7 Haziran seçimlerinde İstanbul’da Ak Parti birinci olmuştu. 1 Kasım 2015 sonuçlarını dakika dakika takip etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

1.11.2015Gündem
Seçim Sonuçları 2015 - (İstanbul, Ankara, İzmir) 1 Kasım seçim sonuçları

Seçim Sonuçları 2015 - (İstanbul, Ankara, İzmir) 1 Kasım seçim sonuçları

Türkiye nefesini tuttu ve 1 Kasım 2015 seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Yüksek Seçim Kurulu saat 21'den itibaren seçim sonuçlarının açıklanmasına izin verecek. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk sonuçları hurriyet.com.tr verecek.

1.11.2015Bilgi
CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte CHP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi
İşte CHP aday listesi (CHPnin milletvekili adayları kim)

İşte CHP aday listesi (CHP'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? işte CHP aday listesi...

18.09.2015Gündem
CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlenden milletvekili adayları kimler?

18.09.2015Kelebek
Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin geçici aday listesi açıklandı. Resmi Gazete'de yayımlanan YSK Kararına göre, 20 siyasi parti seçime katılacak -Türkiye genelinde 166 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.

15.04.2015Gündem
İstanbul milletvekili aday listesi (AK Parti, CHP, MHP, HDP İstanbul adayları)

İstanbul milletvekili aday listesi (AK Parti, CHP, MHP, HDP İstanbul adayları)

AK Parti, CHP, MHP ve HDP 2015 milletvekili aday listelerini YSK'ya teslim etti. İstanbul'dan adaylıkları kesinleşenler arasında sürpriz isimler yer aldı. İşte 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde İstanbul'dan aday gösterilenlerin listesi

7.04.2015Gündem
CHP milletvekili listeleri açıklandı İşte CHPnin aday listesi

CHP milletvekili listeleri açıklandı! İşte CHP'nin aday listesi

Cumhuriyet Halk Partisi, 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı. İşte CHP'nin il il aday listesi.

7.04.2015Gündem
CHPde Ankara 2. Bölge ilk sırada Şenal Sarıhan yer aldı

CHP'de Ankara 2. Bölge ilk sırada Şenal Sarıhan yer aldı

CHP'de tek bir yer dışında listeler tamamdı. Aday listelerinde CHP'nin Ankara 2. Bölge 1. sırası uzun süre boş kaldı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kontenjana ayrılmış bu sıraya bir kadın aday yerleştirileceğini daha önce açıklamıştı.

7.04.2015Gündem
CHP İstanbulda milletvekili adayları ön seçim sonuçları belli oldu

CHP İstanbul'da milletvekili adayları ön seçim sonuçları belli oldu

İstanbul'da, CHP üyelerinin 7 Haziran'daki Genel Seçim'de yarışacak milletvekilli adaylarını ön seçimle belirlemek için kullandığı oyların sayımı ve ilçelerden gelen tutanakların birleştirilmesi işlemi tamamlandı.

30.03.2015Gündem
6 polise eziyet suçundan ceza, 5 polise beraat verildi

6 polise "eziyet" suçundan ceza, 5 polise beraat verildi

Mahkeme heyeti, 6 polisi, Ahmet Koca’ya "eziyet" suçundan 1’er yıl 8’er ay hapis cezasına çarptırdı. Cezayı erteleyen mahkeme heyeti, sanıkların 5 yıl süreyle denetime tabi tutulmasına karar verdi. 5 polis de "işkence" suçundan beraat etti. Mahkeme heyeti, aynı davada "görevi yaptırmamak için direnme" ve "hakaret" suçlarından yargılanan Ahmet Koca’nın da beraatine hükmetti.

30.10.2014Gündem
Okmeydanında ölü sayısı 2ye yükseldi, savcı 27 saat sonra geldi

Okmeydanı'nda ölü sayısı 2'ye yükseldi, savcı 27 saat sonra geldi

İstanbul Okmeydanı'nda dün başlayan ve gece boyu gerginliğin devam ettiği gösterilerde yaşamını yitirenlerin sayısı 2 oldu. Dün cemevinde yaşanan vurulma olayının ardından yaklaşık 27 saat sonra savcı olay yerine geldi. Okmeydanı Cemevi'ne savcı ile birlikte gelen iki polis vatandaşın saldırısına uğradı.

22.05.2014Gündem
Destan no:35

Destan no:35

Soma maden faciasına tepki için İzmir’de yapılan gösteriler sırasında, ailesiyle Alsancak’a gezmeye giden 10 yaşındaki bir çocuğun polisler tarafından yaka paça gözaltına alınmak istenmesi tüm Türkiye’de büyük infial yarattı. Korkusundan altına işeyen çocuk için sosyal medyada da oluşan tepkilerden bazıları şöyle:

17.05.2014Gündem
Başbakana hakaret davasında ilginç ifadeler

Başbakan'a hakaret davasında ilginç ifadeler

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a 'Tüh Allah belanı versin' şeklinde hakaret ettiği iddia edilen 3'ü CHP üyesi 4 kişinin yargılandığı davada ifadelerine başvurulan başbakanlık koruma polisleri, Başbakana hakaret edildiğini bizzat duyduklarını söyledi. Kendilerine yönelik hakaret içerikli sözleri de sanıklardan duymadıklarını belirten koruma polisleri, yazım hatası nedeniyle tutanağa yanlış geçmiş olabileceğini söyledi.

18.02.2014Gündem
Şike davası yeniden görülür mü

Şike davası yeniden görülür mü ?

Özel Yetkili Mahkeme davalarının yeniden görülmesi gündeme geldi, F.Bahçe ve Beşiktaş’a umut doğdu.Başbakan Erdoğan ve Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu dün bir araya geldi. Balyoz ve Ergenekon gibi davalardaki yargılamanın yenilenmesi söz konusu. Şimdi, Şike Davası’nın tekrardan görülüp, görülmeyeceği merak ediliyor.

4.01.2014Futbol
Adliyede avukat eylemine 7 yıl

Adliyede avukat eylemine 7 yıl

DHKP/C terör örgütüne yönelik operasyonda Çağdaş Hukukçular Derneği Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile İstanbul Şube Başkanı Taylan Tanay’ın da arasında bulunduğu 9 avukatın tutuklanmasıyla ilgili İstanbul Adalet Sarayı’nda eylem yapan 9 avukata 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

18.07.2013Gündem
Adliyede eylem yapan avukatların 7 yıl hapsi istendi

Adliyede eylem yapan avukatların 7 yıl hapsi istendi

DHKP/C operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve tutuklanan aralarında Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile İstanbul Şube Başkanı Taylan Tanay’ın da arsında bulunduğu 9 avukatın tutuklanmasına ilişkin İstanbul Adalet Sarayı’nda 20 Ocak ve 18 Şubat 2013’de yapılan iki ayrı eyleme ilişkin soruşturma tamamlandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede DHKP/C operasyonları kapsamında gözaltına alınan ve serbest bırakılan avukat Efkan Bolaç’ın da arasında bulunduğu 9 avukatın 7 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi. İddinamede, Bolaç’ın 18 Şubat 2013’de yapılan eyleme katıldığı belirtildi.

18.07.2013Gündem
Avukatlara DHKP-C operasyonu

Avukatlara DHKP-C operasyonu

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın DHKP-C operasyonu çerçevesinde nöbetçi mahkemeden aldığı izinle, dün saat 04.00’te, İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Muğla ve Bursa’da belirlenen adreslere eşzamanlı operasyon düzenlendi. Çağdaş Hukukçular Derneği ve Halkın Hukuk Bürosu’nda arama yapılarak 15 avukat ile 4 Grup Yorum üyesinin de aralarında bulunduğu 90 kişi gözaltına alındı.

18.01.2013Gündem
Türkiye’nin gündemindeki davalara bakıyorlardı

Türkiye’nin gündemindeki davalara bakıyorlardı

İstanbul polisinin DHKP-C örgütüne yönelik düzenlediği şafak baskınıyla gözaltına alınan Çağdaş Hukukçular Derneği ve Halkın Hukuk Bürosu avukatları, Türkiye’nin gündemine oturan davalara bakıyorlardı. Taylan Tanay, Oya Aslan, Güray Dağ, Gülvin Aydın, Ebru Timtik, Barkın Timtik, Naciye Demir, Güçlü Sevimli, Selçuk Kozağaçlı ve Efkan Bolaç’ın baktığı davalardan bazıları şöyle:

18.01.2013Gündem
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Hani ‘değişim’!

KILIÇDAROĞLU’nun 52 kişilik PM listesinin yarıdan fazlasının 27 üye ile delinmesi ‘bir kızgınlığın’ ifadesi olarak ortaya çıktı.

18.01.2016