MENÜ

Ali Akkanat Anadolu Lisesi

Ali Akkanat Anadolu Lisesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali Akkanat Anadolu Lisesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16 Ali Akkanat Anadolu Lisesi haberi bulunmuştur.

Ali Akkanat Anadolu Lisesi Haberleri

Lisede ‘Şiddete Sıfır Tolerans’ çalıştayı

Lisede ‘Şiddete Sıfır Tolerans’ çalıştayı

İstanbul Zekeriyaköy’deki Ali Akkanat Anadolu Lisesi’nde 8 Nisan’da ‘Toplumsal Cinsiyet Temelli Şiddet/Şiddete Sıfır Tolerans’ çalıştayı düzenlenecek. 10 farklı atölyenin yer alacağı çalıştayın amacı, toplumsal cinsiyet eşitliği ve şiddet üzerine farkındalık yaratmak.

5.04.2019Eğitim
Liseliler trafik güvenliği için kolları sıvadı

Liseliler trafik güvenliği için kolları sıvadı

İstanbul’da bir grup liseli genç trafik kazalarındaki ölümlerin önüne geçmek için şarkı besteledi. Bir başka grup, şarkısına video klip çekti. Bunlar Renault, Total ve TTKÖD ile İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Sizin Fikriniz Sizin Projeniz’ yarışmasına katılan liseli gençlerin renkli ve sorun çözen projelerinden örnekler...

8.05.2015Eğitim
Üniversite bursu veren kurumlar hangileridir Burs şartları nelerdir Burs kimlere verilir

Üniversite bursu veren kurumlar hangileridir? Burs şartları nelerdir? Burs kimlere verilir?

Karşılıksız burs veren tüm iş adamları ve vakıfların listeleri, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı geldiği bu günlerde Burs Veren kurum ve kuruluşlar hangileri? Geçmişten günümüzü iş adamları, Karşılıksız burs veren vakıflar ve dernekler tüm öğrenci adayları merakla beklemekte.İşte 2015 Yılı için burs başvuruları yapacağınız yerler

28.07.2015Gündem
Ders zili üç yeni okulun açılışıyla çaldı

Ders zili üç yeni okulun açılışıyla çaldı

Konya'da, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı ikinci döneminin ilk gününde 3 okulun açılışı gerçekleştirildi.

9.02.2015Eğitim
13 şehidin anısına

13 şehidin anısına

SİİRT Eruh’ta 2009’da teröristlerle çatışırken şehit olan Gedizli jandarma komando onbaşı Hüseyin Gürlekli’nin babası anı odası düzenledi.

22.10.2012Ege
13 şehidin anısına fotoğraf odası

13 şehidin anısına fotoğraf odası

Kütahya’nın Gediz İlçesi’nde 53 yaşındaki şehit babası Mustafa Gürlekli, Gedizli 13 şehidin anısına bir fotoğraf odası yaptı. İşçi emeklisi Gürlekli, "Biz yakınları olarak onların adına herhangi bir istekte bulunmuyoruz. Sadece hatırlanmalarını istiyoruz. Onların hepsi benim evlatlarım" dedi.

22.10.2012Gündem