MENÜ

Alfredo Altavilla

Alfredo Altavilla ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Alfredo Altavilla haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 121 Alfredo Altavilla haberi bulunmuştur.

Alfredo Altavilla Haberleri

Tofaş yeni modelini Bursada üretecek

Tofaş yeni modelini Bursa'da üretecek

Tofaş Üst Yöneticisi (CEO) Alfredo Altavilla, Fiat ile birlikte Bursa'daki fabrikada yeni bir otomobil modeli üreteceklerini açıkladı. Bursa'da yılda 60 bin adet üretilmesi planlanan yeni sedan otomobilin yüzde 30'unun Avrupa'ya ihraç edilecek.

21.07.2005Ekonomi
7 yılda 1 milyon aracın siparişini kesinleştirdik

7 yılda 1 milyon aracın siparişini kesinleştirdik

Tofaş’ın genel kurulunda konuşan Koç Holding CEO’su Bülend Özaydınlı, Fiat, PSA Peugeot Citroen ve Tofaş arasında imzalanan Minicargo üretimine ilişkin anlaşmanın, Tofaş’a, 6-7 yılda 1 milyon adet aracın kesin sipariş edildiği anlamına geldiğini söyledi.

15.04.2005Ekonomi
Minicargo ile 1 milyon araç siparişi

Minicargo ile 1 milyon araç siparişi

Koç Holding Üst Yöneticisi (CEO) Bülend Özaydınlı, Fiat, PSA Peugeot Citroen ve Tofaş arasında imzalanan yeni hafif ticari araç Minicargo üretimine ilişkin anlaşmanın, Tofaş'a, 6-7 yılda 1 milyon adet aracın kesin sipariş edildiği anlamına geldiğini söyledi.

15.04.2005Ekonomi
Tofaşta görev değişikliği

Tofaş'ta görev değişikliği

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası'nın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'na Antonio Bene getirildi. Şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gianni Coda ve Yönetim Kurulu Üyesi Giorgio Fossati'nin istifaları da kabul edildi.

28.10.2004Ekonomi