MENÜ

Alfredo Altavilla

Alfredo Altavilla ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Alfredo Altavilla haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 121 Alfredo Altavilla haberi bulunmuştur.

Alfredo Altavilla Haberleri

Efsane CEO’sunun ani ölümüne soruşturma

Efsane CEO’sunun ani ölümüne soruşturma

Fiat Chrysler Grubu’nun (FCA) efsane CEO’su Sergio Marchionne’nin geçen hafta ani ölümü finansal piyasalarda da tartışılmaya başlandı. Hissedarlar ve yatırımcılar hastane tarafından Marchionne ve ailesinin sağlık durumunun ciddiyetini 1 yıldır bildiğini açıklamasına rağmen FCA yönetiminin böylesine önemli bir riskten haberi olmamasına pek inanmıyor. Konuyla ilgili soruşturma başlatılırken, bazı hissedarlar dava açmaya hazırlanıyor.

29.07.2018Ekonomi
Otomotiv dünyası yasta

Otomotiv dünyası yasta

FIat Chrysler’in efsane CEO’su MarchInne hayatını kaybetti.

25.07.2018Ekonomi
CEO olamadı istifa etti

CEO olamadı istifa etti!

İTALYAN otomotiv devi Fiat Chrysler Grubu’nda (FCA) şoklar devam ediyor. Grubun 66 yaşındaki efsane CEO’su Sergio Marchionne’nin ölüm döşeğinde olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte hafta sonu apar topar yerine Jeep ve Ram markasının başındaki Mike Manley’in atanması üst yönetimi karıştırdı. Marchionne’nin normal şartlarda 2019 yılında emekli olmasının ardından yerine aday olarak gösterilen isimlerin başında gelen FCA Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Başkanı Alfredo Altavilla dün sürpriz bir kararla istifa etti.

23.07.2018Ekonomi
Fiat Chrysler’de sular durulmuyor: Altavilla istifa etti

Fiat Chrysler’de sular durulmuyor: Altavilla istifa etti

FCA Avrupa, Afrika ve Ortadoğu (EMEA) Başkanı Alfredo Altavilla dün sürpriz bir kararla istifa etti.

23.07.2018Ekonomi
Elektrikli araçlar Tofaş ile gelişecek

Elektrikli araçlar Tofaş ile gelişecek

Tofaş’ın 50’inci yılı törenine katılmak için İstanbul’a gelen Fiat Chrysler Grubu (FCA) Yönetim Kurulu Başkanı John Elkann, 2068 yılında da Koç Grubu ile ortaklıklarının 100 yıllık başarısını kutlayacaklarına emin olduğunu söyledi. Fiat’ın kurucusu Giovanni Agnelli’nin torunu olan Elkann, “Tofaş bugün Avrupa’daki iki en büyük Ar-Ge merkezinden birisi. Bu merkez şu anda elektrifikasyon üzerinde çalışıyor” dedi.

19.07.2018 Ekonomi
Efsane yönetici 1 Haziran’da görevini bırakacak

Efsane yönetici 1 Haziran’da görevini bırakacak

FIAT Chrysler Grubu’nun (FCA) efsane CEO’su Sergio Marchionne’nin 1 Haziran’da görevini bırakması bekleniyor. İtalyan Fiat’ı iflasın eşiğinden çıkartarak 2 milyar dolarlık şirketi 72 milyar dolarlık dünya devi yapan Marchionne’nin yerine CEO olarak adı geçen 4 aday arasında öne çıkan isim ise Tofaş’ın eski CEO’su olarak da yakından tanıdığımız İtalyan yönetici Alfredo Altavilla.

19.02.2018Ekonomi
Gözünü İrana dikti

Gözünü İran'a dikti!

Üretim ve ihracatta Türk otomotiv sanayi rekorlarını alt üst eden Tofaş, Egea projesinde talep patlaması yaşayınca Bursa fabrikasının kapasitesini ezber bozan bir hamleyle 400 binden 450 bin adede çıkartıyor. Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu, bunun artık en üst limit olduğunu belirterek, “Yeni model üretimi verilirse 2. fabrika gerekiyor. Biz artık Fiat’ın bölgeyi yöneten merkeziyiz. Dolayısıyla İran’daki üretim fırsatlarına da bakıyoruz” diye konuştu.

6.11.2016Ekonomi
Koç Holding, ‘yılın otomobili’ ve ‘yılın şirketi’ ödüllerini Milano’da aldı

Koç Holding, ‘yılın otomobili’ ve ‘yılın şirketi’ ödüllerini Milano’da aldı

Ani ölümü iş dünyasını sarsan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’u, 2015 yılında en çok sevindiren gelişmelerden biri Fiat Egea’nın Avrupa’da yılın otomobili, Koç Holding Otomotiv Grubu’nun ise ‘yılın şirketi’ seçilmesiydi. Mustafa Koç’un ömrü belki bu ödülleri almaya yetmedi ama Milano’daki törende tüm ödüller ona adandı.

15.02.2016Ekonomi
Türkiye’de Ege Avrupa’da Tipo

Türkiye’de Ege Avrupa’da Tipo

TOFAŞ tarafından 520 milyon dolarlık yatırımla Bursa’da üretilen yeni sedan modelin isminin sadece Türkiye’de Egea (Ege) olduğu, ihraç edileceği 40 ülkede Tipo olarak satılacağı açıklandı.

12.10.2015Ekonomi
Fiat Chrysler CEO’su Marchionne, Bursa’da ‘Ege’yi denedi ve övgüler yağdırdı

Fiat Chrysler CEO’su Marchionne, Bursa’da ‘Ege’yi denedi ve övgüler yağdırdı

Tarihinin büyük yatırım hamlesine kalkan Tofaş’ın adeta kumar oynayarak 520 milyon dolara geliştirdiği ‘Ege’ proje isimli yeni kompakt sedan modeli Fiat Chrysler CEO’su Sergio Marchionne’den tam puan aldı. Bursa’ya gelip otomobili test ederek, nihai onayı veren Marchionne, Tofaş çalışanlarına, “Çok iyi bir iş çıkardınız” diyerek övgüler yağdırdı.

15.09.2015Oto
İş bırakma eylemlerine yönetici mesajları

İş bırakma eylemlerine yönetici mesajları

Oyak Renault’da başlayıp Tofaş ve yan sanayiye ulaşan iş bırakma eylemlerinin seyrini üst düzey yöneticilerinin mesajları belirledi. Fiat’in iki numaralı ismi Afredo Altavilla, “Biz bu otomobilleri ancak onlar sayesinde üretebiliriz” diyerek işçilere ılımlı mesaj verirken, Renault Avrasya Bölge Başkanı Kugler’in, “Eylemler sürerse yatırım planlarımızı gözden geçirebiliriz” sözleri tehdit olarak algılandı. Tofaş üretime başlarken, Renault’da eylemler hâlâ sürüyor.

25.05.2015Ekonomi
‘Ege’ için işe dönün

‘Ege’ için işe dönün!

Tofaş tarafından 520 milyon dolar yatırımla Bursa’da üretilen Fiat Aega’nın (Ege) Autoshow fuarında gerçekleşen dünya tanıtımına işçi eylemleri damgasın vurdu. Fiat Chrysler Grubu EMEA Direktörü Alfredo Altavilla ve Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen, “Dünyanın en iyi fabrikasında bu güzel otomobili ancak siz üretebilirsiniz. O yüzden işinize göre dönün” çağrısı yaptı.

21.05.2015Ekonomi
Servisteki hayalet

Servisteki hayalet

Otomotiv, son dönemde ‘Phantom test’ yani hayalet testiyle gizli müşteri kılığında, servis zamanı gelen araçlarda 5 farklı küçük arıza meydana getirip, bayilerini denetliyor. Bu gizli testten haberi olmayan bayiler 3 kez başarısız olursa sözleşmelerine son veriliyor. Araç sahipleri ise firmalarla bu işbirliğine girerse, periodik bakıma para ödemiyor.

14.04.2013Ekonomi
Tofaş yeni Doblo’yla devrim yaratacak

Tofaş yeni Doblo’yla devrim yaratacak

Amerikalı Chrysler’le ortaklığa hazırlanan İtalyan Fiat Grubu’nun Uluslararası İş Geliştirme ve Powertrain Bölümü Başkanı Alfredo Altavilla, Tofaş’ın Fiat’ın geleceği için çok önemli ortaklık olduğunu belirterek, "Tofaş’ta doğru zamanda doğru işler yaptık. Tüm bunlar şu anki kriz sürecinde Tofaş’ın en önemli sigortası oldu" dedi.

4.03.2009Ekonomi
En seksi ticari aracı üretmeye hazırlanın

En seksi ticari aracı üretmeye hazırlanın

Ergenlik dönemini İstanbul’da geçirdiğini söyleyen Fiat Auto Tasarım Grubu Başkanı Frank Stephenson, Türkiye’de üretilecek yeni bir aracın kendini çok heyecanlandırdığını belirterek, "Linea ve Minicargo’dan sonra Bursa’da üretilecek yeni bir ticari araç üzerinde çalışıyoruz. Bu en seksi ticari araç olacak" dedi.

3.05.2007Gündem
Toyota kusursuz bir makina onları seyretmek korkutucu

Toyota kusursuz bir makina onları seyretmek korkutucu

2007 yılında dünyanın en büyük otomotiv üreticisi olması beklenen Toyota, sektörde hem bu işten para kazanıp hem de hızla büyüyen ender markalardan biri durumunda. Fiat CEO’su Sergio Marchionne, günümüzdeki artık otomobil üreterek büyük kárlar elde etmenin mümkün olmadığını, oyunu bir tek Toyota’nın farklı oynadığını söylüyor. Marchionne, "Bizim Toyota’nın yaptıklarına bakıp bir şeyler öğrenmemiz gerekiyor. Ben Toyota’yı ’kusursuz uygulama makinası’ olarak adlandırıyorum. Onları seyretmek korkutucu" diye konuşuyor.

19.12.2006Gündem
Eşim beni yatak odasına ’cep’i kapatınca alıyor

Eşim beni yatak odasına ’cep’i kapatınca alıyor

Fiat’ın CEO’luğuna en yakın aday olarak gösterilen Alfredo Altavilla, Tofaş’taki görevini Ali Pandır’a devretmesinin planlanmış bir şey olmadığını, her şeyin 9 günde tamamlandığını belirtti. Günün 20 saatinde sürekli çalıştığını da kaydeden Altavilla, "Geceleri eşimle birlikte uyuyabilmek için cep telefonunu sessize almak zorunda kalıyorum. Aksi takdirde beni yatak odasına almıyor" dedi.

10.12.2006Ekonomi
500 bin adedi aşacağız, Fiat’ın en büyük üretim üssü olacağız

500 bin adedi aşacağız, Fiat’ın en büyük üretim üssü olacağız

Tofaş’ın yeni CEO’su Ali Pandır, göreve "Dünyada Fiat’ın en büyük üretim üssü olacağız" iddiasıyla başladı. Pandır, "550 milyon Euro’luk yatırımla devreye girecek Linea ve Minicargo projeleriyle Tofaş’ın üretim kapasitesi yıllık 360 bin adede yükselecek. 2-3 ay içinde belli olacak projelerle birlikte kapasitemiz 500 bin adedi aşacak, Brezilya ve Çin’i geçeceğiz" dedi.

17.11.2006Ekonomi
Tofaş’tan ayrıldı, Fiat Auto’ya en güçlü aday oldu

Tofaş’tan ayrıldı, Fiat Auto’ya en güçlü aday oldu

Fiat Grubu’nun CEO’su Sergio Marchionne, Fiat Auto’daki CEO’luk görevini önümüzdeki dönemde bırakacağını, yerine şirket içinden birinin atanacağını açıkladı. Bu açıklamayla birlikte, 1 Kasım’dan itibaren Tofaş’ın CEO’luğundan ayrılan Alfredo Altavilla’nın Fiat Auto CEO’luğuna en yakın aday olduğu gündeme geldi.

10.11.2006Ekonomi
Türkiye’nin Linea gururu

Türkiye’nin Linea gururu

Türk otomotiv endüstrisi yeni bir ilke daha imza attı. İlk kez Türkiye’de üretilen ve yurtdışına ihraç edilecek olan bir otomobilin dünya tanıtımı İstanbul’da düzenlenen bir fuarda yapıldı. Türkiye’de üretilen Fiat Linea, dün başlayan İstanbul Auto Show Fuarı’nda dünya vitrinine çıktı.

2.11.2006Ekonomi

’İyi teklif’i aldı Tofaş’a CEO oldu

General Motors’u (GM) Asya-Pasifik bölgesinde büyüten ve kısa süre önce Hürriyet’e yaptığı açıklamada, "İyi teklif alırsam dönerim" diyen Ali Pandır, Tofaş’ta Alfredo Altavilla’nın yerine CEO olarak getirildi. Çarşamba günü Endonezya’dan dönecek olan Pandır, "Türkiye’ye dönmem için bundan iyi teklif olamazdı" dedi.

27.10.2006Ekonomi
Tofaşın yeni üst yöneticisi Ali Pandır

Tofaş'ın yeni üst yöneticisi Ali Pandır

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. üst yöneticisi (CEO) Alfredo Altavilla'nın Fiat Powertrain'a atanması nedeniyle Tofaş Yönetim Kurulu, Ali Pandır'ın Altavilla'nın yerine üst yönetici olarak atanmasını kararlaştırdı.

27.10.2006Gündem
Tofaş’ta üretilecek ’ucuz Albea’ 5 bin Euro’ya geliyor

Tofaş’ta üretilecek ’ucuz Albea’ 5 bin Euro’ya geliyor

Fiat’ın Renault’nun Logan’ı ile rekabet edebilmek için üreteceği ucuz otomobilin detayları netlik kazanıyor. Bursa’daki Tofaş tesislerinde üretilip dünyaya pazarlanacak olan araç Albea serisinden olacak ve 5 bin Euro’ya satılacak.

5.09.2006Ekonomi
Dalgalanmadan az etkilendik 880 milyon Euro yatıracağız

Dalgalanmadan az etkilendik 880 milyon Euro yatıracağız

2006’nın ilk altı ayına ilişkin konsolide ve finansal sonuçlarını açıklayan Tofaş’ın ihracatı yüzde 34.8 artışla 782.24 milyon YTL’ye yükselirken, net kárı ise geçen yılın aynı dönemindeki 80.4 milyon YTL’ye göre yüzde 65.9 azalışla 27.35 milyon YTL’ye geriledi.

25.08.2006Ekonomi
Tofaştan altı ayda 782 milyon YTLlik ihracat

Tofaş'tan altı ayda 782 milyon YTL'lik ihracat

Tofaş, bu yılın ilk altı aylık döneminde ihracatını yüzde 34.8 artırarak 782.24 milyon YTL’ye yükseldi. Geçen yıl aynı dönemde 97.8 milyon YTL olan Tofaş’ın vergi öncesi karı da bu yıl 110 milyon YTL oldu.

25.08.2006Ekonomi
Seksi İtalyan

Seksi İtalyan

Birçok otorite tarafından dünyanın en etkileyici ve en şık otomobili seçilen ve Tofaş CEO’su Alfredo Altavilla’nın ’güzel değil seksi’ diye tanımladığı Alfa Romeo’nun yeni modeli Brera, Otoyaşam’ın bu haftaki test konuğu oldu. Avrupa’da kazandığı tasarım ödülleri ile başarılı tasarımını resmi bir şekilde kanıtlayan Brera, sunduğu sportiflik ve lüks ile dikkat çeken bir otomobil. 63 bin 200 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılan Brera’nın, test ettiğim en üst donanım seviyesine ve motor seçeneğine sahip versiyonunun fiyatı ise 79 bin Euro.

22.08.2006Gündem
Avrupalı genç işadamları İstanbulda

Avrupalı genç işadamları İstanbul'da

Tofaş Üst Yöneticisi (CEO) Alfredo Altavilla, “2007 yılının çok fazla siyasi seçimlere odaklanacağı ve ekonominin bundan etkileneceği yönünde bazı endişeler var ve bu bizi korkutuyor” dedi.

15.07.2006Ekonomi
Adını test pistinden aldı yüzünü Kuruçeşme’de gösterdi

Adını test pistinden aldı yüzünü Kuruçeşme’de gösterdi

Ferrari’nin Haziran ayından itibaren seri olarak üretimine başlanan en güçlü aracı Ferrari 599 GTB, İstanbul Kuruçeşme’de tanıtıldı. Ferrari’nin merakla beklenen yeni modeli, Ferrari 599 GTB Fiorano seçkin davetlilerin katılımı ile Avrupa’dan önce İstanbul’da tanıtıldı.

20.06.2006Spor Arena
Dünyanın en şık aracı seçilen Brera 64 bin Euro’ya Türkiye’ye geldi

Dünyanın en şık aracı seçilen Brera 64 bin Euro’ya Türkiye’ye geldi

İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo’nun ödül avcısı modeli Brera geçtiğimiz hafta İstanbul Park’ta düzenlenen bir organizasyonla basına tanıtıldı. Avrupa’da kazandığı tasarım ödülleri ile kusursuz tasarımını resmi bir şekilde kanıtlayan Brera, sunduğu sportiflik ve lüks ile dikkat çekiyor. Brera 63 bin 200 Euro+1335 YTL’den başlayan fiyatlarla Haziran ayının ikinci yarısından itibaren Türk otomobilseverlerin beğenisine sunulacak.

6.06.2006Gündem
Sağduyulu davranalım, paniğe kapılmayalım

Sağduyulu davranalım, paniğe kapılmayalım

Fiat Auto İş Geliştirme Başkanı ve Tofaş CEO’su Alfredo Altavilla, Türkiye’de geçtiğimiz üç haftanın farklı bir dönem olduğunu belirterek, "Sağduyuyla davranıp panik yapmamız gerekiyor" dedi. Altavilla, Alfa Romeo’nun yeni modeli olan Alfa Brera’nın İstanbul Park’ta yapılan tanıtımı sırasında, piyasalardaki hareketliliğe ve bunun otomobil fiyatlarına yansımalarına değindi.

2.06.2006Ekonomi
Alfa Romeonun yeni modeli Türkiyede

Alfa Romeo'nun yeni modeli Türkiye'de

Alfa Romeo Marka Direktörü Antonio Baravalle, “Alfa Brera'yı, Alman basını beklerken, otomobil benimle birlikte Türkiye'ye geldi” dedi. Alfa Romeo'nun yeni modeli Alfa Brera, Türkiye'de tanıtıldı.

2.06.2006Gündem
TOFAŞ: Amacımız dalgalanmayı fiyata yansıtmamak

TOFAŞ: Amacımız dalgalanmayı fiyata yansıtmamak

Tofaş Üst Yöneticisi Alfredo Altavilla, amaçlarının, piyasalardaki dalgalanmaları fiyatlara yansıtmamak olduğunu kaydetti.

2.06.2006Gündem
2008 yılında Türkiye, Fiat’ın hafif ticari merkezi olacak

2008 yılında Türkiye, Fiat’ın hafif ticari merkezi olacak

Hafif ticari araçtaki 2008 yılı ve sonrasındaki hedeflerini açıklayan İtalyan otomotiv devi Fiat, büyüme stratejisini aralarında Doblo ve Minicargo’nun bulunduğu 5 model üzerine kurdu. 2006 yılında dünya çapında satışlarını 400 bin adede çıkarmayı hedefleyen Fiat’ın, sattığı her 3 araçtan biri Bursalı Doblo olacak. 2008 yılında Minicargo’nun eklenmesiyle Türkiye, Fiat’ın hafif ticari araç üretiminde merkeze oturacak.

24.05.2006Ekonomi
Fiat Ducato Dobloyu yakalamayı hedefliyor

Fiat Ducato Doblo'yu yakalamayı hedefliyor

İtalya'nın Torino kentinde 20 ülkeden 400'e yakın gazetecinin katılımıyla lansmanı yapılan yeni Fiat Ducato, yenilenerek satışlarını yüzde 30 oranında artıran Doblo'nun başarısını yakalamayı hedefliyor.

24.05.2006Ekonomi
Kristal küremde otoya fiyat artışı görünüyor

Kristal küremde otoya fiyat artışı görünüyor

Tofaş CEO’su Alfredo Altavilla, yılın ilk 3 ayında net kárlarının yüzde 144 arttığını belirterek, uzun yıllardan bu yana ilk çeyrek sonuçlarının bu kadar iyi olduğunu söyledi. Altavilla, "Kristal küreme bakıyorum, ama tahmin edemiyorum. YTL’nin değer kaybetmesi otomotivde fiyat yükselmesine neden olabilir" dedi.

17.05.2006Ekonomi

Yazar Sonuçları

Tofaş’ın eski CEO’su Altavilla Chrysler’in başına geçecek mi

BİR şirket düşünün; yaklaşık 4-5 yıl önce batmak üzereyken bugün dünyanın en büyük şirketlerini alacak duruma geldi. Bu şirket hepinizin tahmin etttiği gibi İtalyan Fiat. 2002-2005 yıllarında iflas noktasına gelen ve bir çok fabrikasını kapatıp binlerce işçi çıkartan Fiat, 2005 yılında General Motors’la ortaklığını bitirip, Amerikan şirketten 1.6 milyar Euro para alınca herşeyi tersine çevirmeyi başardı. Fiat’ı bugünkü durumuna getiren 1.6 milyar Euro’luk GM parasının hikayesi de ilginç...

5.05.2009

10 ayda 10 genel müdür değişti sırada Peugeot ve Honda var

Son yıllarda Türk otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin yönetiminde hızlı bir değişim yaşanıyor. Bu değişim modellerin yenilenme hızının bile önüne geçmiş durumda. Bunun tabiki bir çok sebebi var.

26.06.2007

Uma Thurman Eylül’de gelir mi

Cumartesi günü İtalya'da Lamborghini markalı spor otomobilleri test ettikten sonra Bolonya'dan Viyana aktarmalı İstanbul'a dönüyoruz.

5.06.2007

Karsan, Londra taksilerinin üretimini 1 haftayla kaçırmış

Geçtiğimiz haftanın otomotiv sektörüne ilişkin en flash haberi kuşkusuz Karsan’ın Amerika için Bursa’da üreteceği taksilerdi. 100 milyon dolarlık yatırımla Karsan, 2009 yılından itibaren Amerika pazarına yılda 20 bin adet taksi üretecek ve otomotivin anavatanı olan bu ülkeye yılda 400 milyon dolarlık ihracat yapacak.

29.05.2007

İki şirketi hayata döndüren ticari

Geçtiğimiz hafta Tofaş CEO’su Ali Pandır, şirketin ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı. Sonuçlarla ilgili en önemli detay kuşkusuz yeni Doblo’nun üretimi için ayrılan 350 milyon Euro’luk dev bütçeydi.

22.05.2007

1 yıl önce Tofaş'ın CEO adayıydı bugün Ege’nin balık kralı oldu

Geçtiğimiz hafta, Türkiye pazarına giriş yapan Lancia Ypsilon'un İzmir-Çeşme hattında gerçekleşen tanıtımındaydım.

15.05.2007

Farkımız

2006 yılında Hürriyet gazetesi ve Otoyaşam olarak otomotiv haberleriyle sektöre adeta damgamızı vurduk.

26.12.2006

2006’da Türkiye ve dünyaya damgasını vuranlar gelişmeler

2006 yılının sonuna geldik. Hem Türkiye’de hem de dünyada otomotiv sektörü çok hareketli bir yıl yaşadı.

19.12.2006

Mercedes soruşturması İETT’ye mi dayanıyor

DaimlerChrysler’in Afrika, Asya ve Doğu Avrupa’da bazı ’usulsüz ödemeler’ yapıldığı ve bu pazarlarda güçlü olmak için o ülkenin hükümet ve bürokratlarına rüşvet verdiği iddiasıyla yürüttüğü soruşturma büyüyor.

21.11.2006

Koç, Fiat’ın olası CEO’sunu gönderecek kadar güçlü mü

Türk otomotiv sektöründen rüzgar gibi bir Altavilla geçti. Gelişi, yönetim tarzı, açıklamaları ve gidişi olay olan Tofaş’ın eski CEO’su Alfredo Altavilla şimdi İtalyan devi Fiat’ın en tepesi için ısınma turları yapıyor.

15.11.2006

Yabancılar tecrübe kazanıyor yönetimde Türk tercih ediliyor

GEÇTİĞİMİZ hafta General Motors Türkiye'nin yönetiminde değişiklikler oldu.

11.08.2006

2.5 milyon Euro fatura çıkınca Citroen, robot oyuncak yapamadı

Son dönemde otomotiv firmaları, yaratıcılıkta sınır tanımayan sıra dışı reklam filmleri ile yoğun rekabet yaşanan sektörde bir adım öne geçmeyi başarıyorlar.

20.06.2006

Bu işin sonu evlilik

Önceki gece Sting’in konserini izlemek için Kuruçeşme Arena’daydım...

15.06.2006