MENÜ

Ales Ne Zaman

Ales Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ales Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 54 Ales Ne Zaman haberi bulunmuştur.

Ales Ne Zaman Haberleri

YÖKDİL sonuçları bugün açıklanır mı YÖKDİL aday işlemleri sayfası

YÖKDİL sonuçları bugün açıklanır mı? YÖKDİL aday işlemleri sayfası

Mesai saatlerinin bitmesine az bir süre kalması nedeniyle YÖKDİL sonuçlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Kasım ayının ilk haftasında girdikleri YÖKDİL sınavının sonucunu merak eden adaylar sık sık duyuru sayfasını ziyaret ederek son durumu takip ediyor. Peki YÖKDİL sonuçları bugün açıklanır mı? Kurumdan yeni bir açıklama geldi mi? İşte YÖKDİL sonuçlarında son durum!

22.11.2017Gündem
ALES soruları ve cevapları yayımlandı | ÖSYM sonuçları ne zaman açıklayacak

ALES soruları ve cevapları yayımlandı | ÖSYM sonuçları ne zaman açıklayacak?

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen ALES soruları ve cevapları Ösym'nin resmi internet sitesi üzerinden erişime açıldı. Sınava başvuran adaylar 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ALES sorularının tamamına erişebilecekler. Peki ALES sonuçları ne zaman açıklanacak?

19.11.2017Gündem
ALES sınav giriş belgesi yayımlandı Bu değişiklikleri unutmayın

ALES sınav giriş belgesi yayımlandı! Bu değişiklikleri unutmayın!

ALES sınav giriş yerleri akademik kariyer için sınava girmeye hazırlanan vatandaşların erişimine açıldı. ÖSYM tarafından yılda iki kez gerçekleştirilen ALES sınavı, ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden öğrenilebilecek. Peki, sınav giriş belgesi nasıl çıktı alınacak? İşte, ALES sınav giriş yerleri belgesi ve sınavda bu dönem itibariyle uygulanması beklenen yeni değişiklikler

9.11.2017Eğitim
ALES yerleri belli oldu mu Sonbahar dönemi ALES sınavı ne zaman

ALES yerleri belli oldu mu? Sonbahar dönemi ALES sınavı ne zaman?

ALES yerlerinin belli olup olmadığına yönelik sorular sınav tarihine kısa bir süre kala yoğunlaştı. Adaylar, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) yerlerini T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin ‘Aday İşlemleri Sistemi’ üzerinden takip edebilecek. Peki sınav yerleri belli oldu mu? Sonbahar dönemi ALES sınavı ne zaman?

6.11.2017Gündem
ALES ne zaman yapılacak ALES konuları nelerdir

ALES ne zaman yapılacak? ALES konuları nelerdir?

ALES ne zaman yapılacak sorusu, akademik kariyer yapmak isteyen vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek olan ALES sınavına Türkiye genelinde birçok kişi katılım sağlayacak. Peki, ALES ne zaman yapılacak? İşte, merakla araştırılan sınav hakkında detaylı bilgiler

1.11.2017Eğitim
ALES ne zaman yapılacak İşte sınav tarihi

ALES ne zaman yapılacak? İşte sınav tarihi

ALES ne zaman yapılacak sorusu yüz binlerce üniversite mezunu kişi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Yüksek lisans eğitimlerini alıp akademik kariyerlerini geliştirmek isteyen vatandaşlar ÖSYM tarafından verilen sınav tarihini araştırıyorlar. Peki, ALES ne zaman yapılacak? İşte, sınav tarihi.

24.10.2017Gündem
ALES ne zaman ÖSYM’den hatırlatma

ALES ne zaman? ÖSYM’den hatırlatma

ÖSYM, ALES sonbahar dönemi için başvuruları 26 Eylül ve 4 Ekim tarihleri arasında aldı. Başvuru sürecini geride bırakan adaylar, bir yandan sınav hazırlığını sürdürürken; bir yandan da ALES tarihini araştırıyor. Peki ALES ne zaman yapılacak?

13.10.2017Gündem
ALES başvuruları ne zaman kadar devam edecek Başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

ALES başvuruları ne zaman kadar devam edecek? Başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

ÖSYM, resmi sayfası üzerinden ALES başvurularının başladığını duyurdu. A Adaylar, 4 Ekim’e kadar başvurularını yapabilecek. 2017 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2017-ALES Sonbahar Dönemi) Sonbahar Dönemi Sınavı, 19 Kasım 2017 tarihinde 81 il merkezinde uygulanacak. Peki ALES başvuruları ne zaman kadar devam edecek? ALES başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

26.9.2017Eğitim
ALES başvurusu yapacaklar dikkat Değişiklik devrede

ALES başvurusu yapacaklar dikkat! Değişiklik devrede!

ALES başvurusu için beklenen tarih geldi. Yeni yönetmenliğe göre soru sayısının 100'e indirildiği sınavda, süre ise 150 dakika olarak belirlendi. Akademik kariyer yapmak için ALES başvurusu yapacak olan adaylar, sınavdan elde edecekleri sonucu 5 yıl boyunca kullanabilecek. İşte, şartları büyük oranda değiştirilen 2017 ALES başvurusu ve konuyla ilgili detaylı bilgiler

25.9.2017Eğitim
ALES ne zaman yapılacak ALES 2017 tarihi

ALES ne zaman yapılacak? ALES 2017 tarihi

ALES için geri sayım devam ediyor. Akademik anlamda kariyerlerini şekillendirmek isteyen öğrencilerin katılım sağlayacağı ALES, ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek. Alacakları puan ile Yüksek Lisans ve doktora programlarına müracaat edecek olan vatandaşlar, eğitimlerine yön çizecek. Peki, ALES ne zaman gerçekleşecek? İşte, adayların merakla beklediği tarih hakkında detaylı bilgiler

22.9.2017Eğitim
ALES ne zaman yapılacak İşte, ALES sonbahar sınavı hakkında yeni gelişmeler

ALES ne zaman yapılacak? İşte, ALES sonbahar sınavı hakkında yeni gelişmeler

ALES sonbahar sınavı ne zaman sorusu , akademik kariyer hazırlığı yapan vatandaşların araştırdığı konular arasında yer aldı. Üniversitelerin Yüksek Lisans komisyonlarına almış oldukları ALES puanına göre başvuracak olan bireyler, ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek sınava kilitlendi. Peki, ALES sonbahar sınavı ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, merakla araştırılan konu hakkında detaylı bilgiler

19.9.2017Eğitim
2017 ALES sonbahar sınavı ne zaman yapılacak Sınav başvuruları ne zaman

2017 ALES sonbahar sınavı ne zaman yapılacak? Sınav başvuruları ne zaman?

2017 ALES sonbahar sınavının ne zaman yapılacağı binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yüksek lisans başvuruları ve akademik personel seçiminde kullanılan, her yıl 600 bin adayın ter döktüğü ALES başvuruları için ÖSYM tarih verdi. Peki, 2017 ALES sonbahar sınavı ne zaman yapılacak? Sınav başvuruları ne zaman?

12.9.2017Gündem
ÖYP 2017 Lisansüstü tercih başvuruları başladı…

ÖYP 2017 Lisansüstü tercih başvuruları başladı…

Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı (ÖYP) tercih başvuruları için süreç başladı. ÖYP tercihi yapacak adayların YÖKDİL, ÜDS, KPDS, YDS veya eşdeğerliliği ÖSYM tarafından belirlenen yabancı dil sınavlarından birinden en az 65 puan, ALES'ten ise son 3 yıl içinde en az 70 puan almış olmaları gerekiyor. Peki ÖYP 2017 başvuruları için son gün ne zaman?

22.8.2017Eğitim
ALES sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYMden net tarih

ALES sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM'den net tarih

ALES sonuçları için geri sayım sürüyor. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen ALES ( Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı) bahar dönemi sınavı 7 Mayıs Pazar günü yapıldı. Sınava giren adaylar şimdi büyük bir merakla sonuçları bekliyor. Peki, ALES sonuçları ne zaman açıklanacak?

1.6.2017Eğitim
KPSS başvurusu için son gün ne zaman Başvuru nasıl yapılır

KPSS başvurusu için son gün ne zaman? Başvuru nasıl yapılır?

KPSS başvurusu için ek sürenin ne zaman sona ereceğini merak eden binlerce memur adayı merakla araştırmalarına devam ediyor. Normal şartlarda tarihi sonlanan Kamu Personeli Seçme sınavı (KPSS) için, dün ÖSYM tarafından alınan kararla ek başvuru süresi tanındı ve başvurular için adaylar bekleyişe geçti.

28.4.2017Eğitim
ALES ne zaman 2017 ALES sınav tarihleri

ALES ne zaman? 2017 ALES sınav tarihleri

ALES ne zaman yapılacak sorusu, akademik kariyerini yükseltmek isteyen vatandaşlar tarafından oldukça merak konusu oldu. Üniversiteden mezun olmuş binlerce vatandaş ALES sınavına girip akademik kariyerlerinde gelişmeyi planlıyor. Peki, ALES ne zaman? İşte, 2017 ALES sınav tarihleri.

25.4.2017Eğitim
ALES sınavı ne zaman İşte 2017 ALES tarihleri

ALES sınavı ne zaman? İşte 2017 ALES tarihleri

ALES sınavı tarihleri ÖSYM'nin sınav takvimi üzerinden açıklandı. Akademik kariyerlerine devam etmek isteyen vatandaşların girdiği ALES ilkbahar dönemi başvuruları için süreç geçtiğimiz ay tamamlandı. Şimdi ise gözler sınav tarihlerinde! Peki, sayısal ve sözel testlerden oluşan 2017 ALES sınavı ne zaman?

13.4.2017Eğitim
ALES 2017 ne zaman yapılacak ALES tarihi

ALES 2017 ne zaman yapılacak? ALES tarihi!

ALES ne zaman yapılacak sorusu, akademik kariyerlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için önem arz ediyor. Yüksek lisansa başvurarak, üniversitelerde okutman, araştırma görevlisi ve uzman kadrolara atanmayı hedefleyen vatandaşların yakından ilgilendiği ALES, sözel ve sayısal testlerden oluşacak. Peki, Türkiye çapında milyonlarca kişinin merakla araştırdığı ALES ne zaman yapılacak?

6.4.2017Eğitim
Tanrıkuludan FETÖ mağduru araştırma görevlisi ve kamu personeli için Meclis araştırması istemi

Tanrıkulu'dan FETÖ' mağduru araştırma görevlisi ve kamu personeli için Meclis araştırması istemi

Tanrıkulu'dan FETÖ' mağduru araştırma görevlisi ve kamu personeli için Meclis araştırması istemi

4.4.2017Ankara

2017 ALES ne zaman yapılacak?

2017 ALES sınavının ne zaman yapılacağı binlerce Üniversite mezunu öğrenci tarafından oldukça merak edildi. Üniversite'de ön lisans eğitimini tamamlayan öğrenciler kariyerleri açısında daha yüksek bir konuma gelebilmeleri için yüksek lisans sınavı olan ALES'e girmek istiyorlar. Peki, ALES'e kimler girebilir? 2017 yılı ALES sınavı ne zaman yapılacak?

9.3.2017Eğitim
Rektör Prof. Dr. Gül isyan etti: Bize iş ve ihale için gelmesinler

Rektör Prof. Dr. Gül isyan etti: Bize iş ve ihale için gelmesinler

Rektör Prof. Dr. Gül isyan etti: Bize iş ve ihale için gelmesinler

14.2.2017Diyarbakır
ÖSYM sınav kitapçıklarını elektronik ortamda arşivleyecek

ÖSYM sınav kitapçıklarını elektronik ortamda arşivleyecek

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir, yasal bir düzenlemeyle sınavın evrağının aslı niteliğindeki belgeyi, elektronik ortamda saklayacak sisteme geçileceğini belirtti. Demir, "Dolayısıyla adayların soru kitapçıkları fiziksel olarak imha edilse de kitapçık üzerinde yaptıkları bütün işlemler, elektronik ortamda taranmış ve saklanmış olacak" dedi.

12.1.2017Eğitim
ALES sonuçları açıklandı mı Sonuçlar için gözler ÖSYMde

ALES sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar için gözler ÖSYM'de

ALES sonuçlarının ne zaman açıklanacağı gündemdeki yerini korurken yüksek öğretimlerine devam etmek için büyük bir heyecan yaşayan adaylar, yeni bir gelişme umuduyla ÖSYM'nin resmi sitesini ziyaret ediyor. Peki, ALES sonuçları açıklandı mı, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı sonuçları hakkında son durum ne? İşte, ALES ile ilgili son durum!

28.12.2016Eğitim
ALES sonuçları ne zaman açıklanır İşte beklenen tarih

ALES sonuçları ne zaman açıklanır? İşte beklenen tarih!

ALES sonuçları ne zaman açıklanacak konusu, akademik kariyerlerine devam etmek isteyen bireyler tarafından önem arz ediyor. Birçok kişinin yüksek lisans yapmak için başvuruda bulunup katılım gösterdiği ALES için sonuçlar merakla bekleniyor. Yüksek lisans mülakatındaki önemi yüzde 50 civarı olan ALES'te sonuçlar için ÖSYM'den yapılacak açıklamanın ardından, Üniversitelere müracaatlar da başlamış olacak

26.12.2016Eğitim
ALES soru ve cevapları açıklandı Sonuçlar ne zaman yayınlanacak

ALES soru ve cevapları açıklandı! Sonuçlar ne zaman yayınlanacak?

ALES soruları ve cevapları ÖSYM İnternet sitesi üzerinden yayımlandı. Akademik personel olabilmek isteyen adayların girdiği ALES sınav soruları ÖSYM tarafından erişime açıldı. Soruların yalnızca yüzde 10'unu kullanıma açan ÖSYM, sonuçlar için açıklamada bulunmadı. Peki ALES sonuçları ne zaman yayımlanacak? İşte merak edilen soruyla alakalı detaylı bilgiler..

19.12.2016Eğitim
ALES giriş yerleri ÖSYM’de İşte, ALES sınav tarihi

ALES giriş yerleri ÖSYM’de! İşte, ALES sınav tarihi

ALES, sınav başvuruları için süreç geçtiğimiz günlerde sona ermiş, sınava gireceklerin yeni gündemi giriş yerleri ve sınav giriş belgesi olmuştu. Kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan Akademik Personel Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı ile ilgili veklenen gelişme geçtiğimiz günlerde yaşandı. ALES giriş yerleri açıklandı. Peki, ALES sınavı ne zaman yapılacak? İşte, sınavın detayları!

12.12.2016Eğitim
ALES sınav giriş yerleri yüksek lisans adayları için belli oldu ALES sınavı ne zaman

ALES sınav giriş yerleri yüksek lisans adayları için belli oldu! ALES sınavı ne zaman?

ALES sınavının giriş yerleri yüksek lisans yapmak isteyen adaylar için belli oldu. Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı’na (2016-ALES Sonbahar Dönemi) başvuruda bulunanların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlandı. 15 Temmuz darbe girişimi sonrası ÖSYM'nin sınav takvimi yeniden güncellenmiş, ALES sınav tarihi ertelenmişti. Peki, yüksek lisans adaylarının gireceği ALES sınavı ne zaman yapılacak? ALES sınav giriş belgeleri nasıl alınacak? ALES sınavı için gerekli belgeler nelerdir? İşte, ALES sınavı hakkında tüm detaylar.

9.12.2016Gündem
Son dakika haberi: 2 bin eleman aranıyor

Son dakika haberi: 2 bin eleman aranıyor!

Üniversitelerde FETÖ ile bağlantısı olan akademik ve idari personelin görevlerinden uzaklaştırılmasından sonra boşalan kadrolar için harekete geçildi. Önümüzdeki iki ay içinde de üniversitelerin 2 bine yakın akademik ve idari personel alımı yapması bekleniyor. Başvurular için son tarih Eylül ortası. Yani adayların şu sıralar başvurması gerekiyor.

5.9.2016Ekonomi
ALES sınav giriş yerleri belli oldu

ALES sınav giriş yerleri belli oldu!

ALES sınav giriş yerleri belli oldu. Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi sınavı olarak bilinen ALES 8 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek. ÖSYM, ALES sınav giriş yerlerini yayınladı. ALES sınav giriş yerlerini öğrenmek isteyen adaylar haberimizden öğrenebilirler.

3.5.2016Kelebek
2016 ALES sınav giriş yerleri belli oldu

2016 ALES sınav giriş yerleri belli oldu!

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi sınavı olarak bilinen ALES için geri sayım başladı. 2016 ALES sınavı 8 Mayıs'ta yapılacak. ALES için başvurular Mart ayında sonlanmıştı. ÖSYM, ALES sınav giriş yerlerini belirledi. ALEs giriş yerini öğrenmek isteyen adaylar internet üzerinden sorgulama yapabilecekler.

29.4.2016Kelebek
YGS sosyal medya gündeminde

YGS sosyal medya gündeminde

2 milyonu aşkın adayın yarışacağı YGS yarın yapılacak. Adaylar son hazırlıklarını yaparken, sınav Twitter’da yarın YGS hashtag’i ile trend topic listesine girdi.

12.3.2016Eğitim
ALES başvuruları ne zaman başlıyor

ALES başvuruları ne zaman başlıyor?

Akademisyen olmanın yolunu açan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Giriş Sınavı, 8 Mayıs 2016’da gerçekleştirilecek. Peki ALES başvurusu ne zaman yapılacak?

15.2.2016Gündem
ÖSYM - ALES sonuçları açıklandı mı | 2015 ALES sınav sonuç sorgulama

ÖSYM - ALES sonuçları açıklandı mı? | 2015 ALES sınav sonuç sorgulama

2015 dönemi ALES sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 22 Kasım 2015 Pazar günü yapılan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı sonuçları açıklandı mı?

9.12.2015Bilgi
ALES 2015 Sonbahar sınavı ne zaman | ALES sınavı neleri kapsıyor

ALES 2015 Sonbahar sınavı ne zaman? | ALES sınavı neleri kapsıyor?

Başvuru süresi Ekim ayında son bulan ALES'in Sonbahar sınavı ne zaman yapılacak? Sınavın kapsamında hangi dersler var? ALES nedir? Neden ALES sınavına girmeliyim? Sınav saat kaçta başlayacak?

3.11.2015Bilgi
Felsefe öğretmeni adayları Mecliste

Felsefe öğretmeni adayları Meclis'te

CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar, öğretmen atamalarında taban puanlarında farklılıklar bulunduğunu söyledi. Baydar, "Atanamayan felsefe öğretmenleri için bıçak kemiğe dayanmış değil, kesmiş durumda" dedi.

10.11.2014Eğitim
Cep telefonundan sınavlara hazırlık dönemi başlıyor

Cep telefonundan "sınavlara hazırlık" dönemi başlıyor

Türk mühendisler, sınavlara hazırlıkta kişinin akıllı cep telefonu ve tabletler üzerinden seviyesini belirleyen ve buna uygun bir öğrenme haritası çıkarıp her aşamada bu seviyeye göre otomatik olarak sorular sorabilen "yapay zekalı" yazılım geliştirdi. Türk bilgisayar mühendislerinin yazılımı, ABD'li ve İngiliz yatırımcıların desteğiyle kullanıma sunuldu.

19.10.2014Teknoloji
Önce akademisyen bulunur sonra kadro açılır

Önce akademisyen bulunur sonra kadro açılır

Akademik kariyer yapmak zor bir süreç. Yüksek lisans bitirilecek, doktoraya başlanacak, çeşitli sınavlar verilecek sonra da kadro beklenecek. Kadro açılsa bile girip girilemeyeceği şüpheli. Her şeyi usulüne göre yerine getirseniz de önünüzü tıkayan bazı engellerle karşılaşabilirsiniz... Bunlardan biri de üniversitelerin çıktığı kişiye özel akademisyen ilanları...

15.3.2014İK/Yeni Ekonomi
Meslek seçiminde ortak nokta tıp ve hukuk oldu

Meslek seçiminde ortak nokta tıp ve hukuk oldu

Üniversiteye girişte sınavların nasıl yapılacağı, kriterlerin ne olacağı, üniversite kontenjanları ve yükseköğretime ilişkin daha birçok konuda karar yetkisine sahip olan YÖK’ün eski ve yeni üyeleri adaylara üniversite tercihlerini nasıl yapmaları gerektiği konusunda aydınlatıcı ipuçları verdi.

26.7.2011Gündem
YÖKten Danıştaya türban itirazı

YÖK'ten Danıştay'a türban itirazı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Danıştay 8. Dairesi'nin, 2010 Akademik Personel ve Lisans Üstü Eğitim Giriş Sınavı (ALES) sonbahar dönemi kılavuzundaki kılık kıyafetle ilgili düzenlemelerin yürütmesini durdurma kararına itiraz etti.

1.2.2011Gündem
Danıştay, ALESte türbana dur dedi

Danıştay, ALES'te türbana 'dur' dedi

Danıştay, ALES'te ''fiziksel teşhiste sorun olabilir'' gerekçesiyle türbanlı adaya izin veren düzenlemeyi durdurdu.

19.1.2011Gündem
YÖK Başkanının spor merakı

YÖK Başkanı'nın spor merakı

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, olimpiyatlarda Türkiye'nin düşük performansını da göz önünde bulundurarak YÖK'te, Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Uğur Erdener'in başkanlığında “Spor Komisyonu” oluşturulduğunu bildirdi.

1.12.2008Gündem
Silik kalmak istemedi

Silik kalmak istemedi

Evlenip iki çocuk sahibi olduktan sonra üniversite sınavına girerek İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesini kazanan Selcen Kumru (30), okulu üçüncülükle bitirmeyi başardı.

8.7.2008Eğitim
1000 öğrenci gönderiliyor

1000 öğrenci gönderiliyor

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, “Her yıl 2006 yılından başlamak üzere yurt dışına 1000 öğrencinin gönderilmesi Türkiye açısından çok talihli bir karar olmuştur” dedi.

7.2.2008Eğitim

Yazar Sonuçları

Sizce namaz kılmak nedir

HZ. Peygamber (s.a.v.) bir güz mevsiminde dışarı çıkmıştı. Ağaçlardan yapraklar dökülüyordu. Peygamberimiz yanındaki arkadaşına şöyle buyurdu; “Ebu Zerr! Şüphesiz ki, Müslüman bir kul sırf Allah rızası için ihlasla namaz kılarsa, onun bütün günahları şu yaprakların ağaçtan döküldüğü gibi dökülür...”

12.5.2011

İş arayan engellilerle, iş vermek isteyen firmalar buluşuyor

SONUNDA engellilere gerçekten faydası olacak bir proje yapılıyor.

27.4.2011

Ne zaman çalışıyorlar merak ediyorum

ANAYASA Mahkemesi’nin 49. kuruluş yıldönümü törenine Yargıtay ve Danıştay başkanları katılmadılar.

25.4.2011

Doğru olan (e) şıkkı

ÜNİVERSİTE sınavını kim kazanır?

4.4.2011

KPSS

Günlerdir tüm köşe yazarları gibi ben de KPSS mağdurlarından mailler alıyorum.

19.9.2010