MENÜ

Akülü Araç

Akülü Araç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Akülü Araç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 619 Akülü Araç haberi bulunmuştur.

Akülü Araç Haberleri

Adalar’da fayton gerginliği Belediye Başkanı kürsünün önüne kadar geldi...

Adalar’da fayton gerginliği! Belediye Başkanı kürsünün önüne kadar geldi...

Büyükada’da düzenlenen Adalar Ulaşım Çalıştayında hayvan haklarını savunan bir kadın ile faytoncular arasında gerginlik yaşandı. Kadının ‘her şey çok güzel olacak’ demesi üzerine faytoncular ‘hayvan severler siyaset yapıyor’ diyerek salonu terk etti. Gerginliğin yatıştırılmasının ardından oturuma ara verildi.

28.08.2019Gündem
Erdoğan’a yanıt: Teröre teslim etmeyeceğiz

Erdoğan’a yanıt: Teröre teslim etmeyeceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “İstanbul’un PKK destekçilerine peşkeş çekilmesine mani olacağız” sözlerine yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, “O hiç meraklanmasın. Biz sadece İstanbul’u değil Türkiye’yi de teröre teslim etmeyeceğiz” dedi.

28.08.2019Gündem
Büyükadadaki faytonculalra akülü araç taşımacıları arasında kavga

Büyükada'daki faytonculalra akülü araç taşımacıları arasında kavga

Büyükada'da faytoncularla akülü araç taşımacıları arasında çıkan ve ortalığın savaş alanına döndüğü kavga güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Kavgada sandalye ve şemsiyeler havada uçuşurken, faytona sürülen ve kavgadan tedirdgin olan atlar güçlükle durduruldu.

15.08.2019Haber
Ortalık karıştı  Bıçak ve satırlarla birbirine girdiler

Ortalık karıştı! Bıçak ve satırlarla birbirine girdiler

Büyükada’da faytoncular ve akülü araçla yolcu taşıdıkları iddia edilen taraflar arasında kavga çıktı. Kavgada 19 kişi yaralandı, olayla ilgili adli soruşturma sürüyor.

10.08.2019Gündem
Ada sahillerinde gazlıyorum

Ada sahillerinde gazlıyorum!

İstanbul’un tarihi ve kültürel sit alanı Adalar ilçesinde akülü araç kaosu yaşanıyor. Yasak olmasına rağmen plakasız trafiğe çıkanların sayısı 4 bini buldu. Tamamen yaya yolu olarak belirlenmiş ilçede ölümlü trafik kazaları oluyor. Küçücük çocuklar geceleri tehlikeli yarışlar yapıyor. Sadece yaşlı ve engellilere hak görülen araçlar, yasadışı şekilde yollarda. Çözüm için gözler, ulaşım master planında…

14.07.2019Hürriyet Pazar
560 kiralık işçiyle yollarını ayırıyor

560 kiralık işçiyle yollarını ayırıyor

Alman otomobil devi Volkswagen’in 17 bin işçinin çalıştığı Baunatal tesislerinde, iş akitleri bu sene sonunda bitecek 560 kiralık işçiyle yolların ayrılacağını bildirildi.

26.06.2019Avrupa
‘Gizli protokol’ü aştı 2. tazminatı aldırdı

‘Gizli protokol’ü aştı 2. tazminatı aldırdı

İş kazalarında ölen işçilerin ailelerine ödenmesi gereken tazminatlar bakımından yargıdan örnek bir karar çıktı. Bu kararın arkasında ise iki kolunu da iş kazasında kaybettikten sonra avukat olan Turan Hançerli var. Hançerli, ölen işçinin ailesine gizli protokolle az para ödendiğini 8 yıl sonra hesaplayarak yeniden dava açtı ve kazandı. Şirketin itirazı ise reddedildi.

26.11.2018Gündem
Gurbetçilerden Samsun’da 255 akülü araç

Gurbetçilerden Samsun’da 255 akülü araç

Samsun’un merkez Canik Belediyesi, Hollanda’da yaşayan hayırsever gurbetçilerin yardımıyla engellilere 255 akülü araç dağıttı.

18.11.2018Avrupa
Erdoğandan flaş açıklama: Oraya da operasyonlarımızı başlattık

Erdoğan'dan flaş açıklama: Oraya da operasyonlarımızı başlattık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Niğde'de konuştu. Erdoğan, "Kandil demiştim hatırlayın. Oraya da operasyonlarımızı başlattık. 20 uçağımızla 14 önemli noktayı yok ettik. 20 uçak… Gittiler vurdular döndüler. Ama daha bitmedi" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Niğde mitinginin ardından 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret etti.

11.06.2018Gündem
Rize’de Kıck Boks şampiyonası düzenlenecek

Rize’de Kıck Boks şampiyonası düzenlenecek!

RİZE‘de, Türkiye ve Dünya Kıck Boks şampiyonlarının katılımı ile engelliler ve şehit aileleri yararına şampiyona düzenlenecek. Şampiyonların buluşmasına 9’u yerli 9’u yabancı 18 dövüşçü katılacak. Nefes kesen organizasyon Mayıs ayı ortalarında yapılacak.

27.04.2018Diğer

Yazar Sonuçları

Hırsız tutulur ya vicdansızlık?

Hırsızın kibarı nasıl olurmuş gördük 2018’in son günlerinde...

19.02.2019