MENÜ

Akkuyu Nükleer Santrali Ne Zaman Tamamlanacak

Akkuyu Nükleer Santrali Ne Zaman Tamamlanacak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Akkuyu Nükleer Santrali Ne Zaman Tamamlanacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Akkuyu Nükleer Santrali Ne Zaman Tamamlanacak haberi bulunmuştur.

Akkuyu Nükleer Santrali Ne Zaman Tamamlanacak Haberleri

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 100 günlük eylem planını açıkladı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 100 günlük eylem planını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin 400 projeyi içeren 100 günlük eylem planını kamuoyuna açıkladı.

3.08.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Üçüncü nükleer enerji santralini de kuracağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Üçüncü nükleer enerji santralini de kuracağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya özel yayınında gençlerin sorularını cevapladı. Erdoğan, "Bunlar bizim medar-ı iftiharımız tabii. ATAK, HÜRKUŞ. Bunlar bize yeterli mi? Değil tabii. Ama önemli olan ilk adım. Daha da ilerleteceğiz tabii. Milli teknoloji hamlesinde ilk adım bunlar. Bundan sonra ileri teknolojiye doğru gideceğiz." dedi. Erdoğan, "Sadece Akkuyu ile kalmayacağız. Üçüncü bir nükleer enerji santralini de kuracağız. " dedi.

18.06.2018Gündem
Türkiye ve Rusyadan ortak yatırım fonu kararı

Türkiye ve Rusya'dan ortak yatırım fonu kararı

Türkiye ile Rusya yeni ortak yatırım fonu kararı aldı. Rusya Başbakanı Medvedev, "Çeşitli projelere finansman sağlayacak ve üçüncü ülkelerde de ortak projeler üreteceğiz. Türk akımı gibi, bu proje zaten son derece detaylı. Önemli bir gelişmeyi kaydetmek istiyorum burada. Kısa bir süre önce Türk parlamentosu, hükümetler arası anlaşmayı onayladı. Sayın Cumhurbaşkanı da ilgili karara imza attı ve çok önemli bir gelişme bu. En yakın zamanda iş bu anlaşma, bizde de onay sürecinden geçecek ve süreç tamamlanacak" dedi.

6.12.2016Ekonomi
PARA CUMA

PARA CUMA

Cumhuriyet tarihinin en büyük ihalelerinden birisi olacak üçüncü havalimanı için teklifler bugün sunuluyor.

2.05.2013Ekonomi
20 milyar dolarlık Akkuyu için ‘depremde erken uyarı’ unutuldu

20 milyar dolarlık Akkuyu için ‘depremde erken uyarı’ unutuldu

Moskova’da başlayan Atomexpo-2012 nükleer teknolojiler fuarında, Mersin Akkuyu’da inşa edilecek nükleer santral projesine, depreme karşı geliştirilen en yeni erken uyarı sisteminin henüz dahil edilmediği iddiası ortaya atıldı.

5.06.2012Ekonomi

Yazar Sonuçları

St. Petersburg’da nükleer santralı yıldırımla savundu, ‘Türkiye modeli’yle övündü

RUSYA’nın St. Petersburg kentinden adını alan “Uluslararası Ekonomik Forum” (SPIEF) çerçevesinde düzenlenen “Fukuşima’dan Bir Yıl Sonra Nükleer Enerji” başlıklı oturumda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı dinliyoruz.

21.06.2012