MENÜ

Akıllı Sutyen

Akıllı Sutyen ile ilgili tüm haberleri, son dakika Akıllı Sutyen haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Akıllı Sutyen haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 47 Akıllı Sutyen haberi bulunmuştur.

Akıllı Sutyen Haberleri

Anne ve kızı meme kanserinde kitle teşhisi için akıllı sütyen geliştirdi

Anne ve kızı meme kanserinde kitle teşhisi için "akıllı sütyen" geliştirdi

İzmirli anne ve üniversite öğrencisi kızı, meme kanserinde erken teşhise imkan sağlayan akıllı telefon uygulaması entegreli "akıllı sütyen" geliştirdi.

29.10.2018Teknoloji
Aşkı hissedince açılan sutyen

Aşkı hissedince açılan sutyen!

Japonlar bu kez de gerçek aşkı hissettiğinde açılabilen akıllı sutyen geliştirdi.

27.01.2014Teknoloji
AŞKI HİSSEDİNCE AÇILAN SUTYEN

AŞKI HİSSEDİNCE AÇILAN SUTYEN!

Japonlar bu kez de gerçek aşkı hissettiğinde açılabilen akıllı sutyen geliştirdi. Telefonlardan saatlere, televizyonlardan buzdolaplarına kadar hemen her şey akıllanmaya başladı. Son olarak Japonlar bu kez de sutyenlere göz dikti ve akıllı sutyen geliştirdi. Japon kadın iç çamaşırı üreticisi Ravşjour tarafından geliştirilen akıllı sutyen, kalp hızı sensörü sayesinde gerçek aşk titreşimlerini algılayabiliyor. Yani bunu giyen bir kadın karşısındakine gerçek aşk duyguları beslemiyorsa sutyenin kopçası açılmıyor; ancak bu aşık olunan kişi söz konusuysa kopça otomatik olarak açılıyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarla irtibat halinde kalan akıllı sutyen, sensörün edindiği verileri telefona gönderiyor.

27.01.2014Haber
Çılgın buluş hayal kırıklığı yarattı

Çılgın buluş hayal kırıklığı yarattı

Microsoft, çok ses getiren "akıllı sutyen" projesi hakkında ilk kez açıklama yaptı.

13.12.2013Teknoloji
Microsofttan akıllı sutyen

Microsoft'tan akıllı sutyen

Yazılım devi Microsoft bu kez ne yeni bir Windows’la ne de yeni bir Xbox’la karşınızda… Şirketin bu kez hedefi kadınlar… İşte Microsoft’un akıllı sutyeni…

3.12.2013Teknoloji
Sporcu kadına akıllı sutyen

Sporcu kadına akıllı sutyen

Joggimg gibi sporları yapan kadınların en büyük derdine bilim adamları çare buldu. "Akıllı kumaş" kullanılan bir sutyeni deneyen uzmanlar, koşarken oluşan göğüs hareketi nedeniyle oluşan sırt ve boyun ağrısı gibi sorunları kökten çözecek bir yöntem geliştirdi.

10.12.2007Dünya
Sütyen detayı yordu

Sütyen detayı yordu

Moda Konseyi, bu hafta Emmy ödül töreninde boy gösteren güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ve çok konuşulan takımını mercek altına alıyor. Tuba’nın tarzı ve enteresan dekoltesi çok çarpıcı. Ama doğru seçim mi?

25.11.2018Magazin
Dünya Kupasına ev sahipliği yapan Rusyada hayatta kalabilmek için 7 öneri

Dünya Kupası'na ev sahipliği yapan Rusya'da hayatta kalabilmek için 7 öneri

Dünya genelinde yaklaşık bir milyon kişinin Dünya Kupası’nı izlemek için Rusya’ya gitti. Hatta hâlâ gitme planları yapanlar da var. Eğer siz de onlardan biriyseniz işte size 7 maddelik Rusya'da turist olma rehberi...

20.06.2018Seyahat
Dünyayı daha güzel bir yer haline getiren 6 icat

Dünyayı daha güzel bir yer haline getiren 6 icat

Eğer teknolojik olarak bu kadar ilerideysek, bunda, icatların payı oldukça yüksek. Bu icatların ilk çıktıkları zaman önemi anlaşılmamış olsa da, sonraki yıllarda muhteşem gelişmelerin ilk adımları oldu. Örneğin Graham Bell telefonu icat etti ve akıllı telefon icat edildi ya da fotoğraf makinesi bulundu ve telefonların ön kamerası oldu. İşte dünyayı daha güzel bir yer haline getiren icatlar.

15.08.2017Hayat
Sutyen öterse çıkaracaksın

Sutyen öterse çıkaracaksın

Çin’de ülke çapında 9.12 milyon lise öğrencisi, dün üniversite giriş sınavına katıldı.

7.06.2013Gündem
Oz’un kadınları

Oz’un kadınları

8 Mart’ta vizyona giren “Oz The Great and Powerful”un yıldızları Rachel Weisz, Mila Kunis ve Michelle Williams, bu kez film setinde değil InStyle dergisi için stüdyoda bir araya geldi. Üç ünlü oyuncu, aileden moda takıntılarına her şeyi anlattı.

13.03.2013Kelebek
Zayıflamaya yardımcı son teknoloji ürünleri

Zayıflamaya yardımcı son teknoloji ürünleri

Sizin zayıflama formülünüzde lahana, sirke, adaçayı falan mı geçiyor? Ne kadar demodesiniz! Dev yelpazedeki kilo verme sektörünün teknolojik kanadı sizin için çalışıyor: Kalori sayaçları, nabız ölçerli televizyon kumandaları, ev kayakları...

25.01.2010Kelebek
Yeni başlıyorum

Yeni başlıyorum

New York Bronx’ta yaşayan orta sınıf bir Yahudi ailesi. 'Çok varlıklı değildik' diye anlatıyor. Bir erkek, bir kız, bir de kendisinden 3 dakika sonra doğan bir ikizi var.

14.11.2009Kelebek
Türk tekstilcisi meme kanserini erken bulan sutyen üretme peşinde

Türk tekstilcisi meme kanserini erken bulan sutyen üretme peşinde

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) dünyanın en büyük tekstil araştırma merkezini yakında haziran ayında hizmete açıyor.

29.05.2008Gündem
Bir bantta silikonlu sutyen bir bantta F-1 simülatörü

Bir bantta silikonlu sutyen bir bantta F-1 simülatörü

Tuzla’daki bu fabrikanın bir bandında silikonlu sutyen ve popo dikleştiren erkek külodu, diğerinde ise F-1 sürücülerinin eğitim için kullandığı simülatörler üretiliyor. Birbiriyle hiç ilgisi olmayan bu iki imalat, Cem Güvendiren’in işiyle (iç çamaşırı üretimi) özel merakını (otomobil yarışı) yansıtıyor.

22.09.2007Kelebek
12 yaşındaki oğlumla Fransız pazarlarında Fransızca ikizlere takke diye sutyen, don satıyoruz

12 yaşındaki oğlumla Fransız pazarlarında Fransızca ikizlere takke diye sutyen, don satıyoruz

Papyonlu kıyafetleri, Tipitip benzeri yuvarlak gözlükleri, ağzından düşürmediği ‘‘meme’’, ‘‘don’’, ‘‘sutyen’’ lafları, ‘‘iç çamaşırı değil, iç giyim diyeceksiniz’’ diye milleti azarlamaları ve iş hayatında batıp çıkmalarıyla tanınan bir zat, hatta çok daha fazlasıdır Cüneyt Ayral.

11.10.2003Spor Arena
Kiekens: ‘Akıllı giysi’ye yönelin

Kiekens: ‘Akıllı giysi’ye yönelin

Ghent Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Paul Kiekens, Türk firmalarının ‘‘akıllı giysi’’ teknolojilerine yönelmesini önerdi. Akıllı giysiler kalp atışını ve solunumu kontrol altında tutuyor, zayıflatıyor, iyileştiriyor.

25.06.2003Ekonomi
Herkes Mersine o gider tersine

Herkes Mersin'e o gider tersine

‘Cüneyt Ayral Kimdir?’’ kutusu yazmaya gerek var mı bilmiyorum. Çok değil beş yıl öncesine kadar biraz doncu, biraz sutyenci, biraz gazeteci, biraz kaçık olarak hayatımıza girmişti.

10.08.2001Spor Arena

Yazar Sonuçları

Instagram'da satılan şu iç çamaşırlarına itiraz niye?

Tıpkı Google, Facebook ve yeni nesil diğer dijital platformlar gibi, Instagram da hem gerçek hem sanal dünyada attığınız her adımı izleyip kişisel verilerinizi şirketlere satıyor. Bu ortamda bakın nasıl kötü örnekler ortaya çıkıyor.

9.01.2018

Reklamcının meme saplantısı

Konu kadın memesi olunca reklamcının yaratıcılığı sınır tanımıyor. Fosforlu kalemden fotoğraf makinesi objektifine kadar hemen her ürün çeşidi için kadın göğsü kullanarak veya bir gönderme yaparak ilan hazırlayabiliyorlar. Bunların bir kısmı akıllıca ve espriliyken, bir kısmı kadını ve hatta bazen erkeği de aşağılar içeriği ile dikkat çekiyor. Aşağıdaki 24 örnek içinden hangilerinin akıllıca düşünüldüğüne hangilerinin sığ kaldığına siz karar verin.

22.02.2014

İnternet

Değerli gençler...

20.02.2014

Kadınlara özel tasarlanmış en saçma ürünler

Bazılarını şaka sanabilirsiniz ama hepsi gerçek.

30.04.2013

Eyvah! 30 yaş üstü kadınlarda evlilik histerisi var

Karşımdaki adam, anlattıkça ben şaşırıyorum.

7.09.2012

İşte 21. yüzyılın yeni Marilyn Monroe’su ...Scarlett Johansson

Baba, Danimarkalı bir mimar. Anne, Polonyalı bir prodüktör. Dede ise senarist ve film yönetmeni. İşte böyle bir aileye doğuyor Scarlett Johansson. New York Bronx’ta yaşayan orta sınıf bir Yahudi ailesi. “Çok varlıklı değildik” diye anlatıyor.

14.11.2009

Oooo yooooooooooo!

Müjdeyi bir arkadaşım verdi: "Hangi dağda kuş ölmüş bilmiyorum ama Ekşi Sözlük’te hakkında iyi bir şeyler yazmışlar!" dedi.

1.05.2009

Aldatan erkeği bırakın gitsin affetmek hata

Sevgili Güzin Abla, sana yazarsam belki acım diner diye düşünüyorum.

10.12.2008

Mutluluk kaynağı güneş

Güneş mutlu ediyor, seksapeli ortaya çıkarıyor. Ama maalesef aynı zamanda cildin erken yaşlanmasına da neden oluyor.

14.06.2007

Giymek için birden fazla nedeniniz var

İç çamaşırı dendiğinde en büyük fantezisi g-string’ler olan çoğu kadın, artık en moda detayları iç dünyasına da taşıyor. Sezonda romantik modeller kadar, antibakteriyel pamuklular ve koton balerin takımlar öne çıkıyor.

16.04.2007
Aklınız varsa Akıllı Alışveriş Ansiklopedisi alırsınız

Aklınız varsa Akıllı Alışveriş Ansiklopedisi alırsınız

İki gün önce dünyanın en faydalı ansiklopedisine kavuştum: Akıllı Alışveriş Ansiklopedisi’ne.

24.06.2004

Baylar, bayanlar OYUN başladı...

Ben bu oyunu severim. Nerede, hangi yayında, hangi gazetede ya da dergide rastlarsam rastlayayım, önce gözüm sonra beynim takılır.

10.10.2003

Kuzenim Kutas'ın Görkem'li düğünü

Kutas'ın düğünü çok görkemli oldu.

Mecburen.

9.08.2002