MENÜ

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Akdeniz Üniversitesi Hastanesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.974 Akdeniz Üniversitesi Hastanesi haberi bulunmuştur.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Haberleri

Arkadaş şakalaşması canından ediyordu

Arkadaş şakalaşması canından ediyordu

ANTALYA'da arkadaşıyla şakalaşırken kalbi durunca hastaneye kaldırılan, burada çalıştırılan kalbi 4 kez daha duran Muhammet Kadir Mor (15), 15 gün yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin ardından taburcu edildi. Bir ay sonra nefes almakta zorluk çeken Mor'un, 1,5- 2 santim olması gereken nefes borusu çapının yarım santimin altına düştüğü belirlenince ameliyata alındı. Mor, aylar süren yaşam mücadelesinin ardından yeniden sağlığına kavuştu.

13.11.2018 Gündem
Tahtalı Dağından atlayış yaptıktan sonra düşen Fransız paraşütçü kurtarıldı

Tahtalı Dağı'ndan atlayış yaptıktan sonra düşen Fransız paraşütçü kurtarıldı

ANTALYA'nın Kemer ilçesinde, 2 bin 365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'nın zirvesinden yamaç paraşütüyle tekli atlayış yapan Fransa uyruklu Fabian Pewuiot (42), kısa süre sonra düştü. Sarp kayalığa çakılıp, ağır yaralanan Fransız paraşütçü; jandarma, AFAD ve UMKE ekiplerinin çalışması sonucu Sikorsky helikopterle kurtarıldı.

8.11.2018Gündem
Eczaneye gidip hesap sorunca dehşeti yaşadı

Eczaneye gidip hesap sorunca dehşeti yaşadı!

ANTALYA'da üniversite öğrencisi Oğuzcan Dalcı (21), 'Eczanede sistem çalışmıyor' diyerek ilaç vermeyen eczacıya, başka bir eczaneden ilaçlarını aldıktan sonra gidip, "Sistem arızası yokmuş, ilaçlarımı aldım, sizi şikayet edeceğim" deyince dövüldüğü iddiasıyla şikayetçi oldu.

26.10.2018Gündem
Alanya’daki skandal iddia ile ilgili inceleme başlatıldı

Alanya’daki skandal iddia ile ilgili inceleme başlatıldı

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, bir diş hekiminin trafik kazası sonrası gittiği hastanede yanlış teşhis ve tedaviye bağlı damar yaralanması ile beyin kanaması geçirdiği iddiaları üzerine inceleme başlattı. Beyin kanaması geçirdiği iddia edilen Gamze Uğurlu Urhan'ın eşi Halis Urhan açıklamasında "Eşim geçirdiği basit bir trafik kazası yaralaması sonucu hatalı tedavi ve yanlış teşhislere bağlı ölümle karşı karşıya kaldı" dedi.

13.10.2018Gündem
Gerçeği röntgende öğrendi... Diş doktoru, kolunu kaybetti

Gerçeği röntgende öğrendi... Diş doktoru, kolunu kaybetti!

Diş doktoru Gamze Uğurlu Urhan, Alanya’da kol kırığıyla gittiği hastanede yanlış teşhis ve ameliyatlarla önce kolunu kaybetti, sonra beyin kanaması geçirdi. Talihsiz kadın, şimdi yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor...

13.10.2018Gündem