MENÜ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.107 Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı haberi bulunmuştur.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Haberleri

Ak Partiden 3 dilde 15 Temmuz kitapçığı

Ak Parti'den 3 dilde 15 Temmuz kitapçığı

AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı doğrultusunda '15 Temmuz Milli İradenin Zaferi' Araştırma Raporu' kitapçığı hazırladı. İlk etapta 10 bin adet basılarak Türkçe, İngilizce ve Arapça olarak hazırlanan Araştırma Raporu kitapçığı ile 15 Temmuz darbe kalkışmasını tüm dünyaya anlatılması hedeflendi.

27.07.2017Gündem
Son dakika... AK Partiye yeniden üye olan Erdoğandan ABye çok sert mesajlar

Son dakika... AK Parti'ye yeniden üye olan Erdoğan'dan AB'ye çok sert mesajlar

AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi'yle 27 Ağustos 2014'te partisine veda eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, anayasa değişikliğinin ardından AK Parti’ye 979 gün sonra yeniden üye olarak döndü. Erdoğan üyelik beyannamesini imzaladı ve resmen AK Parti'ye üye oldu. Erdoğan, "27 Ağustos 2014 tarihinde milletimiz tarafından cumhurbaşkanlığı görevine seçilmem sebebiyle anayasa gereği ayrılmak zorunda kaldığım, kurucusu olduğum partime, yuvama, sevdama, aşkıma bugün yeniden dönüyorum" dedi. Konuşmasında AB'ye sert mesajlar veren Erdoğan, "Peki biz bundan sonra ne yapacağız diyorlar. Bundan sonra ne yapacağız' demek ne demek? Bundan sonra yapacağınız bir şey var, nedir o? Bugüne kadar açmadığınız şu fasılları açmaktan başka çareniz yok, açarsanız ne ala, açmadığınız takdirde güle güle" diye konuştu.

2.05.2017Gündem
Çanakkale Savaşı’ndan kalma 100 yıllık ayakkabı AYMOD’da

Çanakkale Savaşı’ndan kalma 100 yıllık ayakkabı AYMOD’da

57’nci AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı İstanbul Yeşilköy’deki CNR Expo’da kapılarını açtı.

5.04.2017Ekonomi
100 yıllık ayakkabı fuarda

100 yıllık ayakkabı fuarda

57’nci AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı İstanbul Yeşilköy’deki CNR Expo’da kapılarını açtı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, fuarı ziyaret ederek ürünlerle ilgili bilgi aldı. TASD Başkanı Süleyman Gürsoy, “ Bu yıl yurt dışından 2 bin misafiri ağırladık. Bu rakamın büyük bir bölümünü Rusya oluşturdu. Sektör olarak ülkemize ne kadar döviz girdisi sağlayabilirsek, görevimizi o kadar layığı ile yerine getirmiş oluruz” dedi.

5.04.2017Ekonomi