MENÜ

Aidat

Aidat ile ilgili tüm haberleri, son dakika Aidat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Aidat haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.008 Aidat haberi bulunmuştur.

Aidat Haberleri

İstanbul’un semt semt jeolojik röntgeni

İstanbul’un semt semt jeolojik röntgeni

Yaşanan 5.8’lik deprem herkesi 20 yıllık uykusundan uyandırdı. Günlerdir depremle yatıp depremle kalkıyoruz.

Kentsel tesis yönetiminde teknolojik dönem

Kentsel tesis yönetiminde 'teknolojik' dönem

Kentsel tesis yönetimi alanında faaliyet gösteren yönetim firmalarının yanı sıra inşaattan enerjiye, turizmden ulaştırmaya, temizlikten sağlığa, güvenlikten hukuka yaklaşık 25 farklı sektördeki firmaların desteğiyle kurulan Kentsel Tesis Yönetimleri Derneği’nin başkanlığını Suat Sandalcı üstlenirken, Apsiyon CEO’su Kudret Türk, 1. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri arasında yer aldı.

27.09.2019Teknoloji
Aidatı ödemezseniz ne olur

Aidatı ödemezseniz ne olur?

Apartman ya da sitelerde oturanların ortak harcamalar için verdikleri aidatlara itiraz edenlere yönelik hukuki yollarla tahsilat yapılabiliyor.

23.09.2019Ekonomi
TOKİ indirim kampanyası ne zaman başlayacak

TOKİ indirim kampanyası ne zaman başlayacak?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) kuruma borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik ikinci indirim kampanyasının ne zaman başlayacağı, bu kapsamda beklenti içinde olan binlerce vatandaş tarafından merak ediliyor. Peki, TOKİ indirim kampanyası ne zaman başlayacak?

22.09.2019Gündem
Merakla bekleniyordu... İndirim kampanyası yarın başlıyor

Merakla bekleniyordu... İndirim kampanyası yarın başlıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik ikinci indirim kampanyası yarın başlatılacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, 18 Ekim'e kadar ilgili bankaya başvurabilecek. Taksit sayısı 12 ay ve daha az kalan projeler, indirim kampanyasına dahil olmayacak.

22.09.2019Ekonomi
Katılım payını ödemeyen firmaların ‘hal kayıt sistemi’ kapatıldı

Katılım payını ödemeyen firmaların ‘hal kayıt sistemi’ kapatıldı

İstanbul’un gıda deposu Mega Center’da, patates soğan satıcıları ile işletmeci şirket arasında ‘kriz’ yaşanıyor. Aylık bin 475 liralık katılım payını ödemeyen firmaların ‘Hal Kayıt Sistemi’ne girişleri kapatıldı. Sisteme giriş yapamayan firmalar ne mal alabildi ne de satabildi. Sistemi kapatan şirketin sahibi ise, ‘Hizmet veriyoruz karşılığını almamız lazım. Sistemi yeniden açar icra takibi yaparım’ dedi.

14.09.2019Gündem
TOKİden ikinci indirim kampanyası

TOKİ'den ikinci indirim kampanyası

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik ikinci indirim kampanyası 23 Eylül'de başlayacak.

13.09.2019Ekonomi
Yurt dışına açılmak isteyen firmalara DEİK destek sağlayacak

Yurt dışına açılmak isteyen firmalara DEİK destek sağlayacak

DEİK Başkanı Nail Olpak, “DEİK aidatında ilk yıl için yüzde 60’lık indirim yaptık. Toplam aidatın yüzde 40’ını ödeyerek bize üye olabilecekler. İş konseylerinin kendi faaliyetleri için topladığı farklı aidat meblağı var. Oradaki aidat miktarında ise yüzde 20’lik bir indirim sağladık. Üye olacak yeni firmalar 146 iş konseyi ile Güney Afrika’dan Ukrayna’ya, ABD’den Japonya’ya, İngiltere’ye kadar giden ağın içerisinde yer alacaklar. Orta vadede üye sayılarımızı 3 katına, sonrasında 5 katına çıkarmayı hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirdiğimizde dış ticaretimize orta ve uzun vade yüzde 20 ila 30’luk bir artışa katkı sağlayacağımızı düşünüyorum” açıklamasında bulundu.

30.08.2019Ekonomi
Devre tatil mağdurları için eylem planı talebi

Devre tatil mağdurları için eylem planı talebi

Tüketici dernekleri ve federasyonlarının temsilcileri, devre tatil-devre mülk mağdurlarının sorunlarının çözümüne ilişkin hükümetten eylem planı talebinde bulundu.

21.08.2019Ekonomi
Site yönetimleri için kart ile online tahsilat dönemi

Site yönetimleri için kart ile online tahsilat dönemi

Nakitsiz toplum vizyonu tüketiciler için günlük işlemlerin çok daha kolay ve hızlı gerçekleşmesini sağlarken, kayıt dışı ekonomiyi önlüyor. Geleneksel olarak nakit parayla yapılan birçok işlem, daha sürdürülebilir bir ekonomi meydana getirmek için artık banka kartı, kredi kartı veya online ödeme yoluyla gerçekleşiyor. Tüketiciler devlet dairelerinde, takside ve hatta kuaförde kart kullanarak işlem yapmaya alıştı. Şimdi ise sırada site ve toplu konutlar var.

21.08.2019Teknoloji
Başkentte pes dedirten dolandırıcılık

Başkentte 'pes dedirten' dolandırıcılık

Ankara'da devlet büyüklerinin isimlerini kullanarak "işe aldırma, ihale, tayin ve atama yaptırma" vaadiyle dolandırıcılık yaptıkları tespit edilen, kamu görevlilerinin de arasında olduğu 23 şüpheli yakalandı.

20.08.2019Gündem
Görürseniz sakın tıklamayın Böyle dolandırıyorlar

Görürseniz sakın tıklamayın! Böyle dolandırıyorlar

Daha önce Merkez Bankası başta olmak üzere bankaların Twitter hesaplarını taklit ederek vatandaşları dolandıran sahtekarlar şimdi de e-Devlet adına binlerce sahte hesap açarak dolandırmanın peşinde.

19.08.2019Ekonomi
Yüksek aidat verenler dikkat İşte yasal sınır

Yüksek aidat verenler dikkat! İşte yasal sınır

Lüks sitelerde aidatların hızla yükselmeye başlaması kiracıları sıkıntıya sokmaya başladı. Belirlenen aidatı ödemek zorunda kalan kiracılara ise uzmanlar uyarıda bulundu. Uzmanlar "Aidatların kira bedelini aşmaması gerekiyor" dedi.

15.08.2019Ekonomi
Üniversiteyi kazanan öğrencilere önemli uyarı Sakın imzalamayın...

Üniversiteyi kazanan öğrencilere önemli uyarı! Sakın imzalamayın...

TÜDEF Genel Başkanı Aziz Koçal "Öğrenciler, özel yurt ile sözleşme imzalamadan önce yurdun kendisine vereceği hizmetlerin tamamını ayrıntılı olarak sözleşmeye yazdırmalı. Öğrenciler seçtikleri yurt ile yapacakları yıllık sözleşmeyi çok iyi okuyarak imzalamalı" dedi.

14.08.2019Ekonomi
Kira gibi aidat

Kira gibi aidat!

İster ev sahibi olun ister kiracı... Büyükşehirlerde haneler için en önemli giderlerden biri aidatlar oldu. Sitede oturanlar için bu gider neredeyse kira fiyatını buluyor. Yapılan araştırmalara göre İstanbul Beşiktaş’ta sitelerde ortalama aidat bedeli 1200 TL’yi gördü. Bu rakam Beykoz’da 820, Şişli’de 750 lira. İzmir’de ilk sırada 400 lira ile Güzelbahçe, Ankara’da ise 330 TL ile Çankaya var.

12.08.2019Ekonomi
Burak Yılmaza icra takibi Eski eşi...

Burak Yılmaz'a icra takibi! Eski eşi...

Milli futbolcu Burak Yılmaz'ın eski eşi ilamsız icra takibi başlattı.

2.08.2019Futbol
Canlı yayında şaşırtan iddialar

Canlı yayında şaşırtan iddialar

Ahu Tuğba, yaşadığı sitenin yöneticisi tarafından tehdit edilen manevi annesi Suzan Öktemer'in yardımına koştu.Öktemer, aidat borcunu ödemediği gerekçesiyle tartıştığı yönetici Metin Yılmaz’dan şikayetçi oldu.

18.07.2019Magazin
Dev yapı market zincirine bir yıllık konkordato

Dev yapı market zincirine bir yıllık konkordato

Mali yapısı bozulduğu gerekçesiyle konkordato talebinde bulunan ve talebi 3 aylık geçici bir süre için kabul edilen dev yapı market zinciri Praktiker'e, bir yıllık kesinleşmiş konkordato imkanı tanındı. Mali komiserlerin verdiği olumlu rapor doğrultusunda konkordato süresini uzatan mahkeme, alacaklı şirket avukatlarının talepleri üzerine, Praktiker'in bazı alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalarının boşaltılmasına karar verdi.

16.07.2019Ekonomi
OPEC üyesi olmayan üreticiler de üretim kısıntılarına katıldı

OPEC üyesi olmayan üreticiler de üretim kısıntılarına katıldı

Rusya Enerji Bakanı Alexander Novak, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) üyesi olmayan ülkelerin üretim kısıntılarını 2020 yılının Mart ayına kadar uzatacaklarını duyurdu.

2.07.2019Ekonomi
Bal satışıyla tanınan Ekrem İncelin villasında soygun: 1.5 milyon dolarım çalındı

Bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in villasında soygun: '1.5 milyon dolarım çalındı'

Radyo ve televizyonlarda bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in villası hırsızlar tarafından soyuldu. İncel, yaklaşık 1,5 milyon dolarının çalındığını söyledi.

1.07.2019Gündem
Ödenmeyen aidatlar kabusu oldu Zeynep öğretmen evinde mahsur kaldı

Ödenmeyen aidatlar kabusu oldu! Zeynep öğretmen evinde mahsur kaldı

ANTALYA’da yaşayan biyoloji öğretmeni bedensel engelli Zeynep Kubilay (39), oturduğu apartmanda aidatların ödenmemesi dolayısıyla asansörün tamir edilemediğini, bu nedenle 4’üncü kattaki dairesinde adeta mahsur kaldığını söyledi.

29.06.2019Gündem
Trabzonsporda 9 bin 427 kişinin üyelikleri düşürüldü

Trabzonspor'da 9 bin 427 kişinin üyelikleri düşürüldü

Trabzonspor Kulübünde iki yıl üst üste aidatlarını ödemeyen 9 bin 427 kişinin üyeliklerinin düşürüldüğü bildirildi.

19.06.2019Futbol
Başkan Ali Koçtan önemli açıklamalar

Başkan Ali Koç'tan önemli açıklamalar

Fenerbahçe Kulübünün Ülker Stadı'nda yapılan olağan mali genel kurulunda konuşan Ali Koç, üyelerin konuşmalarına cevap verdi.

16.06.2019Futbol
Fenerbahçede tüzük değişikliği için çoğunluk sağlanamadı

Fenerbahçe'de tüzük değişikliği için çoğunluk sağlanamadı

Fenerbahçe’de mevcut tüzüğün bazı maddelerinde değişikliğin hedeflendiği olağanüstü genel kurul, çoğunluk sağlanamadığı için yapılamadı.

16.06.2019Futbol
Gençlerbirliğinde kongre kararı alındı

Gençlerbirliği'nde kongre kararı alındı!

Spor Toto 1. Lig'i ikinci sırada tamamlayarak Süper Lig'e yükselen Gençlerbirliği'nde kongre kararı alındı.

6.06.2019Futbol
Şimdi ev almayan pişman olacak...

Şimdi ev almayan pişman olacak...

İnşaat sektöründeki durumun ‘muhasebe yapma’ imkânı sağladığını ve yeniden yapılanma sürecine geçtiklerini belirten İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, “Fiyat biraz daha düşer mi, faizde bekleyelim diyorlar. Ama almayan, bekleyen çok pişman olacak. Çünkü fiyatların daha fazla ineceği nokta yok. Seçim sonrası hareketlenme başlar, sonra da zam kaçınılmaz” dedi.

6.06.2019Ekonomi
Evkur Yeni Malatyaspor’da seçim heyecanı

Evkur Yeni Malatyaspor’da seçim heyecanı

Evkur Yeni Malatyaspor'un Divan Kurulu Başkan Vekili Naci Şavata, Malatya Gazeteciler Cemiyeti'nde Evkur Yeni Malatyaspor'un Olağan Genel Kurulu öncesinde başkan adaylarının tüzüğe göre yerine getirmekle zorunlu oldukları koşullarla ilgili açıklamalarda bulundu.

28.05.2019Futbol
Stoktaki evlere kiralama modeli

Stoktaki evlere kiralama modeli

Akfen İnşaat, konut piyasasındaki durgunluğa karşı yeni bir model geliştirdi. Tüketicinin talebi ertelediğini belirten Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, ellerindeki konutları kiralama yoluna gittiklerini dile getirdi. Ankara’daki 2 projesinde sıfır konutlar için kiralama yaptıklarını belirten Akın, “Ev almaktansa kiraya çıkmak bu dönemde insanlara daha cazip geliyor” dedi.

7.05.2019Ekonomi
Trabzonspordan üye aidatı açıklaması

Trabzonspor'dan üye aidatı açıklaması

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerin ödeme için 20 gün süresi kaldığını bildirdi.

3.05.2019Futbol
Devre mülkte dolandırıcılara paranızı kaptırmayın

Devre mülkte dolandırıcılara paranızı kaptırmayın

Devre mülk ve devre tatil satışlarında uzmanlar dikkatli olunmasını öneriyor.

30.04.2019Ekonomi
Bağış yapsan da yapmasan da yaranamıyorsun

Bağış yapsan da yapmasan da yaranamıyorsun

Almanya’da partilerin finansmanı yasalarla belirlenmiştir. Parti üyelerinin ödedikleri aidatlar, büyüklü küçüklü şirketler tarafından yapılan bağışların yanı sıra bireysel ve kurumsal bağışlar ile milletvekillerinin katkı payları, partilerin önde gelen sistematik finansman kaynağıdır. Tabii bir de devlet katkısı.

24.04.2019Avrupa
Trabzonspordan üyelik aidatı açıklaması

Trabzonspor'dan üyelik aidatı açıklaması

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerin aidatlarını en geç 22 Mayıs'a kadar ödemeleri gerektiğini bildirdi.

15.04.2019Futbol
19 Nisan son gün... Kampanyadan 4 bini aşkın kişi yararlandı

19 Nisan son gün... Kampanyadan 4 bini aşkın kişi yararlandı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca borcunu hemen ödeyip tapusuna sahip olmak isteyenler için başlatılan yüzde 22 indirim kampanyasından ilk 16 günde 4 bin 389 konut ve iş yeri alıcısı yararlandı. 3 bin 883 konut ve iş yeri alıcısı toplam 225 milyon 924 bin liralık borcunu kapatarak tapularını almaya hak kazanırken borcunun tamamını kapatamayan 506 konut ve iş yeri alıcısı ise 18 milyon 527 bin liralık peşin ödeme ile kampanyadan yararlanma imkanı buldu. Kampanya kapsamında 244 milyon 451 bin liralık borcun yüzde 74'üne karşılık gelen 182 milyon 77 bin liralık kısmı, kişisel birikimlerle ödendi, vatandaşlar kredi kullanmadan tasarrufla gelen bu tutarı ekonomiye kazandırdı.

13.04.2019Ekonomi
Gümrük müşavirlerinden milli gümrük kanunu talebi

Gümrük müşavirlerinden "milli gümrük kanunu" talebi

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı Serdar Keskin, "Türkiye'nin süratle milli bir gümrük kanunu yapması gerekiyor. Ticareti kolaylaştırırken çevremizdeki tehlikeleri de asla unutmamalı, ona göre tedbir almalıyız. Antrepolar dahil olmak üzere 2018'de gerçekleştirilen 7 milyon ithalat ve ihracat beyannamesinin 6,5 milyonu gümrük müşavirleri tarafından takip edilerek sonuçlandırıldı" açıklamasında bulundu.

13.04.2019Ekonomi
Site aidatı yüksek olanlar dikkat Dava açabilirsiniz

Site aidatı yüksek olanlar dikkat! Dava açabilirsiniz

Kira kadar aidat alan site yönetimlerine karşı hukuki yollar kullanılarak karar iptali gerçekleştirilebiliyor. Bunun için ise her yıl yapılan toplantılara katılmak gerekiyor.

26.03.2019Ekonomi
Hamit Altıntop: Çok pislik var. Herkes atıp tutuyor...

Hamit Altıntop: "Çok pislik var. Herkes atıp tutuyor...'

A Milli Futbol Takımı ve ve Galatasaray'ın eski yıldızlarından Hamit Altıntop, yabancı kuralı ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

26.03.2019Futbol
Gelir Vergisinde önemli değişiklik

Gelir Vergisi'nde önemli değişiklik

Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı'nın Gelir Vergisi Genel Tebliği Resmi Gazete'de yayımlandı. Pilotlar, kabin memurları, iş yeri açmaksızın internet üzerinden satış yapan ve tazminatlara ilişkin bazı istisnalar ve değişiklikler getirildi.

15.03.2019Ekonomi
Fikret Orman: Şimdi Bırakıyorum desem, Kaçtı diyecekler

Fikret Orman: "Şimdi 'Bırakıyorum' desem, 'Kaçtı' diyecekler"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu toplantısında konuştu.

23.02.2019Futbol
Hayal tacirleri

Hayal tacirleri

İnternet üzerinden ‘dropshipping’ yani stoksuz e-ticaret eğitimi alan yüzlerce kişi mağdur oldu. E-ticaret siteleri üzerinden örneğin Çin’deki bir ürünü ABD’li tüketiciye kendi ürünleriymiş gibi satmaya çalışan kişilerin yaptıkları yatırımlar çöpe gitti. Mağdurlar, “Eğitimlerde tüm sistem anlatılmıyor. Yatırdığımız para gitti” dedi.

3.02.2019Ekonomi
Macrondan Sisiye milyar euroluk ziyaret

Macron'dan Sisi'ye "milyar euroluk" ziyaret

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un 27 Ocak'ta başlayan 3 günlük Mısır ziyareti, ekonomi alanında iş birliği ve ticari ilişkileri geliştirmeye odaklı oldu.

29.01.2019Ekonomi
Rıza Sarraf borçlarını ödemedi... Ebru Gündeşe haciz şoku

Rıza Sarraf borçlarını ödemedi... Ebru Gündeş'e haciz şoku

ABD'de tutuklu bulunduğu cezaevinden 'itirafçı' olup çıkan ve New York'ta lüks içinde yaşayan Rıza Sarraf'ın Türkiye'deki borçları, eşi ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in başına dert oldu. Sarraf'ın sahibi olduğu Büyükçekmece'deki lüks sitede bulunan 47 gayrimenkulün toplam 25 bin TL aidat borcu nedeniyle Ebru Gündeş'e haciz ihbarnamesi gönderildi. İhbarnamede Sarraf'ın, Gündeş'teki hak ve alacaklarının 25 bin TL'lik kısmına haciz konulduğu bildirildi. Ünlü sanatçı ise Sarraf'ın kendisinde hak ve alacağı bulunmadığı gerekçesiyle hacze itiraz etti.

28.01.2019Gündem
Başvuru ücreti yok Binlerce kişiye düşük faizli kredi...

Başvuru ücreti yok! Binlerce kişiye düşük faizli kredi...

Devlet esnafa, işini büyütmek isteyenlere farklı kredi seçeneği sunuyor. Üst limiti 200 bin liraya kadar çıkan kredide faiz yüzde 4’e kadar düşüyor

28.01.2019Ekonomi
Kira kadar aidat İstanbulda konut aidatları dudak uçuklatıyor

Kira kadar aidat! İstanbul'da konut aidatları dudak uçuklatıyor

REIDIN araştırmasına göre İstanbul'da markalı konut projelerinde 100 metrekarelik daireler için ödenen ortalama aylık aidat bedeli 362 lira olurken, 23 liradan başlayan tutarlar 2 bin 100 liraya kadar çıkıyor. 100 metrekarelik daire başına ödenen ortalama aylık aidat tutarında en yüksek rakam 962 lira ile Şişli'de görülürken, onu 921 lira ile Beşiktaş, 527 lira ile Kağıthane takip ediyor. Söz konusu rakamın en düşük olduğu ilçeler ise 131 lira ile Silivri, 194 lira ile Beylikdüzü, 205 lira ile Büyükçekmece olarak sıralanıyor.

25.01.2019Ekonomi
Yönetici hayatlarını mahvetti Elektrik yok, doğal gaz yok...

Yönetici hayatlarını mahvetti! Elektrik yok, doğal gaz yok...

Ankara'da bir apartmanın doğal gaz sayacına "plastik boru" takıldığı ve kaçak yolla doğal gaz kullanıldığı tespit edilerek, 216 bin lira para cezası kesildi. Apartman sakinleri, durumun fark edilmemesi için "plastik boru" ile kaçak doğal gaz hattı bağlattığı ve merkezi ısıtma ile aydınlatma sistemi için iki yıldır topladığı aidatları zimmetine geçirdiği iddiasıyla eski yönetici hakkında suç duyurusunda bulundu. Apartmanın yeni yöneticisi Cemil Olgun, "Mağduruz. Bireysel olarak ısınma sorunumuzu çözmeye çalışıyoruz. 17 gündür evlerimizi ısıtamıyoruz" dedi.

23.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Sağlıklı beslenip açlığı önleyelim

TÜRKİYE Gıda Sanayii İşverenler Sendikası (TÜGİS) Başkanı Necdet Buzbaş, Birleşmiş Milletler (BM) Gıda ve Tarım Örgütü’nün (FAO) belirlediği “Dünya Gıda Günü” çerçevesinde 17 Ekim’de düzenleyecekleri “Sürdürülebilir Gıda Zirvesi”nin hazırlıkları sırasında ana tema üzerinde durdu:

12.10.2019

Kiracının hakkı yok mu?

Kiracılar apartman yöneticisi ve denetçisi olabilirler mi? Kat Mülkiyeti Kanunu’na göre denetçi veya denetim kurulunun kat malikleri arasından seçilmesi gerekiyor. Bu nedenle kiracılar denetçi olamazken, yönetim planında aksine hüküm yoksa yönetici olarak atanabiliyorlar.

7.10.2019

Aidatı ödemezseniz

Lüks sitelerde aidatların her geçen gün artması, ev sahiplerini de kiracıları da sıkıntıya sokarken, “Aidatı ödemezsek ne olur?” soruları geliyor. Yanıtım, aidatınızı ödeyin. Çünkü bu yasal bir yükümlülük. Aksi halde yöneticiniz sizi mahkemeye verebilir ve icra takibine uğrayabilirsiniz. İcra yoluyla takipte birikmiş aidat borcunuzu da aylık yüzde 5 gecikme faizi ile ödemek zorunda kalırsınız. Önce aidat konusuna ilişkin iki örnek okur sorusu:

23.09.2019

Platformcu kardeşim sana söylüyorum

SOSYAL medya güçlenince sivil toplum örgütleri de bu platformlara taşındı.

12.03.2019