MENÜ

Ahmet Polat

Ahmet Polat ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ahmet Polat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ahmet Polat haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.857 Ahmet Polat haberi bulunmuştur.

Ahmet Polat Haberleri

Muş Alparslan Üniversitesi, CERN ile iş birliği protokolü imzaladı

Muş Alparslan Üniversitesi, CERN ile iş birliği protokolü imzaladı

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) ile Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) arasında iş birliği protokolü imzalandı.

8.09.2019Teknoloji
5 üniversiteye rektör atandı

5 üniversiteye rektör atandı

Munzur, Muş Alparslan, Antalya AKEV, İzmir Ekonomi ve Ostim Teknik üniversitelerine rektör atandı. Atamalarla ilgili karar, Resmi Gazete’te yayımlandı.

27.04.2019Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 5 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

27.04.2019Gündem
Adalet Bakanı Gül: “82 milyonu kimse tehdit edemez”

Adalet Bakanı Gül: “82 milyonu kimse tehdit edemez”

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Kim Kilis’e, kim Gaziantep’e, kim Türkiye’ye yan bakarsa, bütün hazırlıklarımız, eksiksiz bir şekilde tamdır. Nasıl Zeytin Dalı Harekatını, nasıl Fırat Kalkanı Operasyonu’nu yaptıysak, yine yaparız. Ama asla ve asla 82 milyonu kimse tehdit edemez, sınır şehri Kilis’ten söylüyorum.” dedi.

9.03.2019Gündem
Oktaydan üniversitelere proje üretimi ve yerel kalkınmaya destek çağrısı

Oktay'dan üniversitelere proje üretimi ve yerel kalkınmaya destek çağrısı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay "Üniversite, sadece kamudan aldığı bütçeyle yaşayan bir yapı asla değildir. Proje üreten ve bununla ilgili finansman desteği alabilen bir yapı olmalı üniversiteler." dedi.

19.02.2019Gündem
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Gündoğan: Bölgesel kalkınma önemli

YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Gündoğan: Bölgesel kalkınma önemli

YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Naci Gündoğan, Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi’ne dahil olan üniversitelerin bir kısmının eğitim, bir kısmının araştırma, bir kısmının ise bölgesel kalkınma alanlarında Türkiye’ye katkı sağlayacağını belirtti. Proje kapsamında düzenlenen toplantıda konuşan Prof. Dr. Gündoğan, “Eğitim öğretimde kalite ve çeşitlilik açısından bölgesel kalkınma önemli” dedi.

9.02.2019Eğitim
Son dakika... Gaziantepte yol çöktü, araçlar çukura düştü

Son dakika... Gaziantep'te yol çöktü, araçlar çukura düştü

Gaziantep'te dün başlayan ve etkisini arttıran sağanak nedeniyle asfalt yol çöktü. Çökme nedeniyle oluşan çukura, yoldan geçen işçi servisi ile hafif ticari araç düştü. İki araçta bulunan toplam 10 kişi hafif yaralandı.

4.01.2019Gündem
Amsterdam’da Türkiye Edebiyatı Festivali

Amsterdam’da Türkiye Edebiyatı Festivali

Amsterdam’ın uluslararası edebiyat festivali Read My World bu yıl 11-13 Ekim 2018 tarihleri arasında Aylime Aslı Demir ile Süreyyya Evren’in küratörlüğünde Türkiye edebiyatına odaklanıyor. Türkiye’den Enis Akın, Sevinç Çalhanoğlu, Karin Karakaşlı, Sema Kaygusuz, Cem Sorguç, Seray Şahiner, Ali Duran Topuz ve Murat Uyurkulak’ın katılacağı festivalde Hollanda edebiyat ve sanat dünyasından da çok sayıda isim yer alıyor.

8.10.2018Kitap Sanat
Engellilerin beden eğitimi öğretmenleri MŞÜ’de de yetişecek

Engellilerin beden eğitimi öğretmenleri MŞÜ’de de yetişecek

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda açılan ‘Engellilerde Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi’ bölümünde, Malatya'dan sonra Muş'ta da engelliler için beden eğitimi öğretmenleri yetişecek.

20.01.2018Eğitim
Erkekliği Sorgulayan Fotoğraf Sergisi

Erkekliği Sorgulayan Fotoğraf Sergisi

Uluslararası Fotoğraf Merkezi (ICP) ödüllü fotoğraf sanatçısı Ahmet Polat’ın “The Myth of Men” isimli yeni sergisi Leica Gallery İstanbul’da.

17.10.2017Keyif
Rektörden burs çağrısı

Rektörden burs çağrısı

MŞÜ Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Muşlu işadamlarını burs vermeye davet etti.

4.10.2017Eğitim

Yazar Sonuçları

Muş’ta 68 Yıl Sonra Opera Gösterisi

68 yıl sonra Muş’ta bir ilk yaşandı. En son 68 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın geldiği Muş, bu sefer bir müzikali ağırladı. İzmir Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenen “Kanlı Nigâr” müzikalini seyretmek için gelenler 1500 kişilik salonu doldurdu.

24.12.2017