MENÜ

Ahmet Özdoğan

Ahmet Özdoğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ahmet Özdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ahmet Özdoğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 639 Ahmet Özdoğan haberi bulunmuştur.

Ahmet Özdoğan Haberleri

Mustafa Cengiz: Galatasarayın gizli saklı bir şeyi yok

Mustafa Cengiz: Galatasaray'ın gizli saklı bir şeyi yok

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Riva-Florya projesini karara bağlama adına bugün gerçekleşecek olan olağanüstü divan toplantısı öncesi yaptığı açıklamada, “Galatasaray’ın her şeyi meydanda. KAP’ta her şeyi belgeli. Gizli saklı bir şeyi yok” dedi.

23.09.2019Futbol
Galatasarayın davasında ilginç diyaloglar

Galatasaray'ın davasında ilginç diyaloglar

Galatasaray camiasının günlerdir heyecanla beklediği kritik dava Mustafa Cengiz yönetiminin zaferiyle sonuçlandı.

12.07.2019Futbol
Bolu’da FETÖ şüphelisi 2 asker ve 1 sivil tutuklandı

Bolu’da FETÖ şüphelisi 2 asker ve 1 sivil tutuklandı

Bolu merkezli 6 il ve KKTC’de yapılan FETÖ/PDY operasyonlarında gözaltına alınan 7 kişiden 3’ü tutuklanarak cezaevinde gönderildi.

5.07.2019Gündem
Mustafa Cengiz kulübe su bile alamayacak

Mustafa Cengiz kulübe su bile alamayacak

İki genel kurul üyesi, Yusuf Günay ve Abdurrahim Albayrak dışında, başkan dahil, diğer tüm üyelerin görevinin düştüğünü savunarak, yetkilerine ihtiyati tedbir konulmasını istedi. Talep kabul edilirse Cengiz değil transfer, kulübe bir şişe su bile alamayacak!

14.06.2019Futbol
Galatasaray muhalefeti, yönetimin transfer yetkisini durdurma talebinde bulundu

Galatasaray muhalefeti, yönetimin transfer yetkisini durdurma talebinde bulundu

Galatasaray Kulübü’nün yıllık olağan mali genel kurulunda idari yönden ibra edilmeyen, sonrasında ise mahkeme aracılığıyla bu karara tedbir getiren başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi, 'transfer yetkisini kullanamama' tehlikesi ile karşı karşıya kaldı.

12.06.2019Futbol
Olay açıklama: Talebeniz G.Sarayda gizli darbe yapmıştır.

Olay açıklama: Talebeniz G.Saray'da gizli darbe yapmıştır.

Galatasaray'ın eski yöneticisi Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, sarı-kırmızılı kulübün olağanüstü seçimli genel kurulunu protesto ederek başkan adayı olmayacağını belirterek, eski başkan Duygun Yarsuvat'ı göreve çağırdı.

27.12.2017Futbol
Ünal Aysal bombası Müthiş iddia...

Ünal Aysal bombası! Müthiş iddia...

Galatasaray kulislerinde Ünal Aysal'ın yeniden aday olabileceği yönünde iddialar var.

19.12.2017Futbol
Galatasarayda isyan var Bunun adı...

Galatasaray'da isyan var! Bunun adı...

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını ve ocak ayında seçim yapacaklarını duyurmasının ardından, kulüp eski başkan adayı Prof. Dr. Ahmet Özdoğan ve divan kurulu üyesi Hayrettin Kozak'tan tepki geldi.

19.12.2017Futbol
Dursun Özbek: Başbakanın onayını bekliyoruz

Dursun Özbek: Başbakanın onayını bekliyoruz

Galatasaray Spor Kuluübü Kasım ayı Divan Kurulu toplantısı Gayrettepe Dedeman Hotel'de yapıldı. Toplantıya Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 2'nci Başkan Cengiz Özyalçın, Başkan Yardımcıları Nasuhi Sezgin ve Eşref Alaçayır, Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Can Topsakal, Yönetim Kurulu Muhasip Üye İsmail Sarıkaya, Yönetim Kurulu Üyesi Alper Narman katıldı. Özbek, Florya'dan Kemerburgaz'daki tesislere geçiş için devlet nezdinde onay beklediklerini ifade etti. Özbek transfer konusunda da açıklama getirdi.

8.11.2017Futbol
Galatasaray Divan Kurulunda 1 TL krizi

Galatasaray Divan Kurulu'nda 1 TL krizi

Galatasaray, Divan Kurulu'nda 1 TL krizi yaşandı. Galatasaray Divan Kurulu sırasında kürsüde bulunan 1 TL şok etkisi yarattı. Kürsüye 1 TL bırakan kişi aranırken, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği Başkanı Metin Öztürk sert tepki gösterdi.

11.10.2017Futbol
Son dakika: Özgecanın katillerine yapılan silahlı saldırı davasında karar çıktı

Son dakika: Özgecan'ın katillerine yapılan silahlı saldırı davasında karar çıktı

Mersin'de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katledilmesine ilişkin davada ağırlaştırmış müebbet hapis cezasına çarptırılan hükümlülerden Ahmet Suphi Altındöken'in Adana'daki cezaevinde silahlı saldırıda ölmesi, babası Necmettin Altındöken'in ise yaralanmasıyla ilgili davada sanıklardan tutuklu Gültekin Alan ağırlaştırılmış müebbet ve ayrıca 29 yıl 9 ay 10 gün hapis cezasına mahkum edildi, tutuksuz 6 sanık ise delil yetersizliğinden beraat etti.

17.07.2017Gündem
Şok sözler... Uçaklar Sneijderin gölgesinde kaldı

Şok sözler... Uçaklar Sneijder'in gölgesinde kaldı!

2018'de Galatasaray Başkanlığına aday olan Adnan Öztürk, mevcut başkan Dursun Özbek'i adeta topa tuttu.

10.07.2017Futbol
Katilini öldürene müebbet istediler

Katilini öldürene müebbet istediler

MERSİN'de bindiği minibüste öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katili Ahmet Suphi Altındöken'i cezaevinde öldüren 46 yaşındaki Gültekin Alan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılandığı davada sona gelindi.

21.06.2017Gündem
Özgecan’ın katilinin öldürülmesi davasında sona gelindi

Özgecan’ın katilinin öldürülmesi davasında sona gelindi

Mersin’in Tarsus ilçesinde bindiği minibüste öldürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i Adana Cezaevi’nde öldüren 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılandığı davada sona gelindi. Mütalaa veren savcı, sanıklar hakkında 5 yıl ile ağırlaştırılmış müebbet arası değişen hapis cezaları istedi.

21.06.2017Gündem
Galatasaraya mahkeme şoku..

Galatasaray'a mahkeme şoku!..

Galatasaray Kulübü eski yöneticisi ve başkan adayı Ahmet Özdoğan, Divan Kurulu toplantısında sürpriz bir çıkışa imza attı.

15.05.2017Futbol
Ataman da kıskanıyorum diyorsa, bu iş bitmiştir

"Ataman da kıskanıyorum diyorsa, bu iş bitmiştir!"

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Ahmet Özdoğan, Sarı-Kırmızılı kulübün Dursun Özbek yönetimi döneminde çakıldığını iddia etti. Özdoğan, Ergin Ataman’ın ‘Fenerbahçe’yi kıskanıyorum’ sözlerini örnek göstererek, “Galatasaray tarihinin çok önemli hocalarından biri bunu söylüyorsa artık konuşmaya gerek yok” dedi.

30.04.2017Futbol
Özgecanın katilinin öldürülmesinde 6 tahliye

Özgecan'ın katilinin öldürülmesinde 6 tahliye

Mersin'in Tarsus İlçesi’nde bindiği minibüste öldürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i Adana Cezaevi’nde öldüren 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. Mahkeme heyeti, Alan dışındaki tüm sanıkların tahliyesine karar verdi.

25.01.2017Gündem
Özgecan’ın katilini öldüren sanığın cezai ehliyeti araştırılacak

Özgecan’ın katilini öldüren sanığın cezai ehliyeti araştırılacak

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde bindiği minibüste öldürülen Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i Adana Cezaevi’nde öldüren, babası 51 yaşındaki Necmitin Altındöken’i de yaralayan 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. Gültekin Alan’ın cezai ehliyetinin bulunup bulunmadığının belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmesine karar veren mahkeme heyeti, ayrıca olay yerinde keşif yapacak.

17.10.2016Gündem
G.Saray Olağan Divan Kurulunda çarpıcı açıklamalar

G.Saray Olağan Divan Kurulu'nda çarpıcı açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü'nün Ekim ayı Olağan Divan Kurulu Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleşti.

12.10.2016Futbol
Ahmet Özdoğan: Galatasaray, Avrupaya gidemez

Ahmet Özdoğan: Galatasaray, Avrupa'ya gidemez

Galatasaray'ın eski başkan adayı Ahmet Özdoğan, sarı kırmızılı kulübün gelecek sezon da UEFA tarafından Avrupa kupalarına alınmayacağını iddia etti. Özdoğan, Florya Metin Oktay Tesisleri arazisinin satılmasına kesinlikle karşı olduğunu belirterek, "Florya konusu masaya dahi gelemez" dedi.

12.10.2016Futbol
Özgecanın katilini öldüren zanlı duruşmaya böyle geldi

Özgecan'ın katilini öldüren zanlı duruşmaya böyle geldi

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde bindiği minibüste öldürülen Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i Adana Cezaevi’nde öldüren, babası 51 yaşındaki Necmittin Altındöken’i de yaralayan 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. Gültekin Alan, üzerinde Özgecan Aslan’ın fotoğrafının bulunduğu tişörtle çıktığı duruşmada, cinayeti kendisinin işlediğini söyledi ve kimsenin yardım etmediğini ileri sürdü.

5.09.2016Gündem
Katilini öldürenlerin yargılaması başladı

Katilini öldürenlerin yargılaması başladı

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde öldürülen Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i, yüksek güvenlikli Adana F Tipi Cezaevi’nde öldüren, babası Necmittin Altındöken’i de yaralayan 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılanmasına başlandı. Duruşma yayın yasağı nedeniyle kapalı yapıldı.

18.07.2016Çukurova
Ahmet Özdoğan: G.Saray 2 yıl Avrupa’ya gidemez

Ahmet Özdoğan: 'G.Saray 2 yıl Avrupa’ya gidemez'

Galatasaray Kulübü'nün eski başkan adayı Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, kulübün 2017-2018 sezonunda da Avrupa'ya gidemeyeceğini iddia etti.

30.06.2016Futbol
Terim kesin olarak Galatasaraya geliyor ..

"Terim kesin olarak Galatasaray'a geliyor !.."

Ali Fatinoğlu kesin bir ifade kullanarak Fatih Terim ile Dursun Özbek'in anlaştıklarını söyledi.Fatinoğlu, Akhisar'ın golcüsü Rodallega'nın sözleşmesinde 2 milyon Euro'yu kendisinin yatırması durumunda serbest kalabileceği maddesi bulunduğunu da aktardı

23.06.2016Avrupa
Suphi Altındöken cinayetinde flaş gelişme

Suphi Altındöken cinayetinde flaş gelişme

Özgecan Aslan'ın katili Ahmet Suphi Altındöken'in Adana'daki cezaevinde silahlı saldırıda ölmesi, babası Necmettin Altındöken'in yaralanmasıyla ilgili 6'sı tutuklu 7 sanık hakkında dava açıldı. Sanıklardan 6'sı hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Suç işlemenin teşvik edilmemesi, toplumda nefret duyguları oluşturulmaması için davayla ilgili yayın yasağı kararı da alındı

1.06.2016Gündem
Suphi Altındökenin babası yoğun bakımdan çıktı

Suphi Altındöken'in babası yoğun bakımdan çıktı

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katili Ahmet Suphi Altındöken'in cezaevinde öldürüldüğü saldırıda yaralanan suç ortağı babası Necmittin Altındöken yoğun bakımdan çıktı. Hastanenin mahkum koğuşuna götürülen Altındöken'in başında askerlerin yanı sırada polislerin de 24 saat güvenlik önlemi aldığı bildirildi.

21.04.2016Gündem
Son dakika haberleri: Özgecan Aslanın katilinin cenazesi ortalığı karıştırdı

Son dakika haberleri: Özgecan Aslan'ın katilinin cenazesi ortalığı karıştırdı!

Türkiye'nin gündemine oturan cinayetten bir son dakika haberi daha geldi. Cezaevinde öldürülen Özgecan’ın katili, belediyeler nedeniyle 4 gündür gömülemedi. Ahmet Suphi Altındöken’in cenazesi için KKTC’de kimsesizler mezarlığına defnedilmesi önerisi ortaya çıkınca Kıbrıslı Türkler ayağa kalktı. KKTC'den ise bu sabah açıklama yapıldı. Konu ile ilgili son dakika haberlerini anında aktaracağız.

15.04.2016Gündem
Suphi Altındökenin babası cenazeye katılmak istiyor

Suphi Altındöken'in babası cenazeye katılmak istiyor

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın Adana’da cezaevinde öldürülen katili Ahmet Suphi Altındöken’in annesi N.T’nin, oğlunun cenazesini toprağa verememesi nedeniyle psikoloji bozuldu. Aile adına avukatları cenazenin defni için Tarsus Belediyesi’ne başvurunun sonucunu beklerken, hayati tehlikeyi atlatan hükümlü baba Necmittin Altındöken'in de oğlunun cenazesine katılmak istediği öğrenildi.

14.04.2016Gündem
Son dakika haberleri: Özgecanın katilini öldüren silah cezaevine bakın nasıl girmiş

Son dakika haberleri: Özgecan'ın katilini öldüren silah cezaevine bakın nasıl girmiş!

Özgecan Aslan’ın katili Ahmet Suphi Altındöken ve babasınını cezaevinde vurulmasıyla ilgili bir son dakika haberi daha geldi. Silah eğlence yeri ve gazinoda çalışacak kadın karşılığı cezaevine sokulmuş. Ahmet Suphi Altındöken'in öldürülmesiyle ilgili şüphelilerin sorgusu sürerken cinayetle ilgili detaylar tam olarak netleşti. Katil zanlısı Gültekin Alan'ın aynı koğuşta kaldığı hükümlü Hüsamettin B. ile anlaşma yaptığı, bu çerçevede Hüseyin B.'nin eşi Gamze B.'nin olayda kullanılan tabancayı vücuduna gizleyerek cezaevine girdiği, infaz koruma memuru Hacı Ahmet Ö.'nün de yardım ettiği anlaşıldı. Cinayetteki 6. şüpheli ise 'Altın silahlı baba' olarak bilinen çete lideri Ahmet Tekin Baykal çıktı.

14.04.2016Gündem
Galatasarayda tarihi karar Dursun Özbekten kongre hazırlığı

Galatasaray'da tarihi karar! Dursun Özbek'ten kongre hazırlığı

Hem mali hem de sportif sonuçlar açısından sıkıntılı bir dönem yaşayan Galatasaray için flaş bir iddia ortaya atıldı. Başkan Dursun Özbek'in 19 Mart'ta yapılacak mali genel kurulda olağanüstü kongre kararını açıklayacağı ifade edildi.

27.02.2016Spor
Konya seçim sonuçları 1 Kasım 2015 (milletvekili listeleri)

Konya seçim sonuçları 1 Kasım 2015 (milletvekili listeleri)

Konya seçim sonuçları hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Konya’da 1 Kasım 2015 genel seçimlerde toplam 1 milyon 437 bin 596 seçmen bulunuyor. 7 Haziran seçimlerinde Konya’da Ak Parti, büyük bir farkla birinci olmuştu. 1 Kasım 2015 genel seçim sonuçlarını dakika dakika takip etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

1.11.2015Gündem
AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte AKP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi