MENÜ

Ahmed Hulusi

Ahmed Hulusi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ahmed Hulusi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ahmed Hulusi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 47 Ahmed Hulusi haberi bulunmuştur.

Ahmed Hulusi Haberleri

Mustafa Ceceliden o fotoğraflara açıklama

Mustafa Ceceli'den o fotoğraflara açıklama

Temmuz ayında Mustafa Ceceli ile evlenen Selin İmer’in, Ahmed Hulusi’nin dizinin dibinde çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

27.09.2017Magazin
Selin İmerin bu fotoğrafları çok konuşulacak

Selin İmer'in bu fotoğrafları çok konuşulacak

Temmuz ayında Mustafa Ceceli ile nikah masasına oturan Selin İmer'in, Ahmet Hulusi Akten'in dizinin dibinde çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. Bu fotoğrafların ardından Mustafa Ceceli bir açıklama yaparak " Beni, eşim Selin Hanım ile Ahmed Hulusi tanıştırmadı" dedi.

27.09.2017Magazin
Cumhurbaşkanı’nın davetine gitmeyenlerin üstü çizilmiyor bunlar safsata

Cumhurbaşkanı’nın davetine gitmeyenlerin üstü çizilmiyor bunlar safsata

Mustafa Ceceli’yle bayram röportajı için buluştuğumuzda tam da Atatürk Havalimanı’na yapılan saldırının ertesi günüydü. Bu yüzden ilk soru ister istemez, “Nereye gidiyoruz?” oldu. Hemen ardından da sosyal medyada kendisine son zamanlarda yapılan saldırıları, eleştirileri anlattı Ceceli. Cumhurbaşkanı’nın iftarına katılmasını, orada okuduğu ezanı da... Meğer aslında iki yıldır Fatih’te bir camide gizlice müezzinlik yapıyormuş. Bunu da ilk kez bu röportajda söyledi. Fransa ve Almanya’da hız tutkusunu yaşadığı çılgın deneyimlerini de... Şimdi buyrun son yılların en çok dinlenen şarkıcılarından birinin dünyasına...

4.07.2016Magazin
Burcu Güneş bilinmeyenlerini Ömür Gedike anlattı

Burcu Güneş bilinmeyenlerini Ömür Gedik'e anlattı

Burcu Güneş, hem özel hayat hem de müzik kariyerinin en keyifli dönemlerinden birini yaşıyor. Ünlü şarkıcı, Ömür Gedik’e konuştu.

5.03.2016Magazin
Onsuz 21 yıl benim için asır

Onsuz 21 yıl benim için asır

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ölümünün 21. yıldönümünde Topkapı’daki Anıt Mezarı başında anıldı.

17.04.2014Gündem
Mustafa Ceceli / ES

Mustafa Ceceli / ES

Sezen Aksu imzalı "Unutamam" şarkısıyla yorumcu kimliğini tanıdığımız ve 2009 yılında ilk single çalısması "Limon Çiçekleri"nin ardından kendi ismini taşıyan ilk albümüyle şarkıcılık kariyerine resmen başlayan Mustafa Ceceli, ikinci solo albümünü tamamladı.

16.04.2012Kelebek
Türkiye’yi geri bırakmak için PKK, FETÖ ve DEAŞ’ı kullanıyorlar

Türkiye’yi geri bırakmak için PKK, FETÖ ve DEAŞ’ı kullanıyorlar

TRT World Forum’da konuşan TBMM Eski Başkanı ve Eski Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye’nin terör örgütleri eliyle geri bırakmaya çalıştıklarını ama başaramayacaklarını söyledi.

20.10.2019Advertorial
Dışişleri’nden sert tepki: Haydutluk ve korsanlık

Dışişleri’nden sert tepki: Haydutluk ve korsanlık

Libya’da 6 Türk vatandaşı General Halife Hafter’e bağlı güçler tarafından kaçırıldı. Dışişleri Bakanlığı dün akşam yaptığı açıklamada, kaçırılan Türkler serbest bırakılmazsa Hafter güçlerinin ‘meşru hedef’ olacağı uyarısında bulundu.

1.07.2019Dünya
Bakan Akardan Libyadaki Hafter güçlerinin tehdidine sert yanıt

Bakan Akar'dan Libya'daki Hafter güçlerinin tehdidine sert yanıt!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar yaptığı son dakika açıklamasında "Bölgede barış ve istikrarın sağlanmasına katkıda bulunmaya devam ederken hasmane tutum veya saldırıların bedeli çok ağır olacak, en etkili ve şiddetli şekilde mukabele edilecektir. Tarafımıza yöneltilebilecek her türlü tehdit ve düşmanca hareketlere karşı tedbirimizi aldığımız bilinmelidir" dedi.

30.06.2019Gündem
Bakan Akar Ağrıya gitti

Bakan Akar Ağrı'ya gitti 

Bakan Akar, askeri birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulunmak üzere Ağrı'ya gitti

2.03.2019Gündem
PYD Rusya’dan himaye arıyor

PYD Rusya’dan himaye arıyor

ABD’nin Suriye’den çekildiğini açıklamasının ardından, terör örgütü PKK’nın Suriye uzantısı PYD’nin Rusya himayesi arayışında olduğu iddia edildi. Fırat’ın doğusundaki terör örgütü PKK bağlantılı gruplardan oluşan bir heyetin, 24-25 Aralık tarihleri arasında Moskova’yı ziyaret ettiği ve Rusya’dan Türkiye’nin olası askeri harekâtını engellemek için yardım istediği belirtildi.

28.12.2018Gündem
En güzel erkek çocuk isimleri ve anlamları

En güzel erkek çocuk isimleri ve anlamları

Erkek bebek bekleyen çifler internette en güzel erkek çocuk isimlerini ve anlamlarını araştırıyorlar. Bir çok popüler ismi derleyerek anlamlarıyla birlikte haberimizde bir araya getirdik. İşte en güzel erkek çocuk isimleri ve anlamları

19.12.2017Gündem
Peş peşe kritik temaslar: Önce Kuveyt sonra Katar

Peş peşe kritik temaslar: Önce Kuveyt sonra Katar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt ziyaretinin ardından çeşitli temaslarda bulunmak üzere Katar'ın başkenti Doha'ya geldi. Erdoğan'ın Kuveyt ziyaretinde iki ülke arasında "Spor Alanında İşbirliği Anlaşması", "Doğrudan Yatırımın Teşvik Edilmesine Yönelik Mutabakat Zaptı" ve "Bilim ve Teknoloji Alanında İşbirliği Protokolü" imzalandı.

14.11.2017Gündem
Öksüz eserler

Öksüz eserler

Mehmet Seyda, Ümran Nazif, İlhan Tarus, Ömer Bedrettin yıllardan beri gündeş okurlardan yoksun. Listeyi uzatabiliriz... Çağdaş edebiyatımızda kimi yazarlarımıza artık ulaşılamıyor. Çünkü yayın dünyasında bu yazarların eserleri yeniden okurla buluşturulmuyor.

20.10.2017Kitap Sanat
BBC, Türkiye’nin Somali üssünde: Tanklar ve İHAlar nöbette

BBC, Türkiye’nin Somali üssünde: Tanklar ve İHA'lar nöbette

Eylül sonunda Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın Somali’de açılışını yaptığı Türkiye’nin yurtdışındaki en büyük askeri üssünü ziyaret eden BBC Somali’nin muhabiri Alinur Hassan, “İyi donatılmış Türk askerleri üste her yerde, üssün önünde 10 tank bekliyor. Üssün dışında insansız hava araçları hareketleri izlemek için uçuyor” diye yazdı.

7.10.2017Dünya
Yurtdışındaki en büyük üssümüz... Bu yardım unutulmayacak dedi

Yurtdışındaki en büyük üssümüz... 'Bu yardım unutulmayacak' dedi

SOMALİ askerine eğitim vermek üzere inşa edilen Türkiye’nin yurtdışındaki en büyük askeri tesisinin resmi açılışını bugün Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve ev sahibi ülkenin Başbakanı Hassan Ali Khaire ile birlikte yaptı.

30.09.2017Dünya
Somali, devasa yardımı unutmayacak

Somali, devasa yardımı unutmayacak

SOMALİ askerine eğitim vermek üzere inşa edilen Türkiye’nin yurt dışındaki en büyük askeri tesisinin resmi açılışını bugün Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve ev sahibi ülkenin Başbakanı Hassan Ali Khaire ile birlikte yaptı.

30.09.2017Dünya
Son dakika... Şehit cenazesinde bir ilk

Son dakika... Şehit cenazesinde bir ilk

Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Muhammed Meriç son yoculuğuna uğurlanırken askeri bando ilk kez Frederich Chopin’in cenaze marşı yerine Itri’nin Tekbir’ini seslendirdi.

29.08.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuveytten ayrıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuveyt'ten ayrıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt'teki temaslarının ardından özel uçak "TUR" ile saat 11.10'da Katar'ın başkenti Doha'ya gitti.

24.07.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Körfezde kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Körfez'de kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Katar krizinin çözümü için Körfez turuna çıktı. Erdoğan önce Suudi Arabistan’da Kral Selman’la, ardından Kuveyt’te de Kuveyt Emiri ile görüştü. İslam dünyasının içinden geçtiği dönemde daha fazla birlik ve dayanışma içinde olması gerektiğini belirten Erdoğan, "Kardeş kavgasının kazananı yok" mesajını verdi. Cumhurbaşkanı bugün de Katar'a gidecek.

24.07.2017Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistanda

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Körfez turu kapsamında özel uçak "TUR" ile saat 13.40'ta Suudi Arabistan'a geldi. Katar krizi ve Mescid-i Aksa'da yaşananlar nedeniyle ziyaret büyük önem taşıyordu. Cumhurbaşkanı, Cidde'de Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ile görüştü. Erdoğan buradaki temaslarının ardından Kuveyt'e geçmek üzere saat 17.39'da Suudi Arabistan'dan ayrıldı. Cumhurbaşkanı saat 19.30'da Kuveyt'e ulaştı.

23.07.2017Dünya
Yenikapıdaki mitinge kaç milyon kişi katıldı

Yenikapı'daki mitinge kaç milyon kişi katıldı?

Türkiye’nin kalbi dün İstanbul Yenikapı’da attı. Karadan ve denizden milyonlarca insan Yenikapı’ya aktı. Darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbeti, 23’üncü gününde Yenikapı’da milyonlarca kişinin tanıklığında zirve yaptı. 81 il meydanında dev ekranlardan izlenen mitingle, tüm dünyaya ‘Türkiye tek yürek’ mesajı verildi. Mitinge katılım merak konusu... AA'nın dün akşam 21.03'te geçtiği habere göre mitinge katılım sayısı 5 milyon dolayında... ABD basını ise mitingde 1 milyondan fazla kişinin bulunduğu yorumunu yaptı.

7.08.2016Gündem
İşte şehit futbolcularımız

İşte şehit futbolcularımız

Türkiye Futbol Federasyonu, 1912 Balkan Savaşı'ndan ulusal kurtuluş savaşlarında çarpışan ve şehit düşen asker futbolcuların listesini yayımladı.

18.03.2015Futbol
Çanakkale şehitleri ülke dışında da anıldı

Çanakkale şehitleri ülke dışında da anıldı

Çanakkale Şehitleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC), Yemen Türk şehitliğinde ve Bakü'de törenlerle anıldı.

18.03.2012Gündem
950 bin liraya satıldı

950 bin liraya satıldı

Alif Art'ın Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen müzayedesinde, Hasan Rıza Efendi Ketebeli Hilye-i Şerife 950 bin liraya satılarak müzayedenin en yüksek bedelle alıcı bulan eseri oldu.

24.05.2010Gündem
İstanbulda yenilenen 2 iskele hizmete girecek

İstanbul'da yenilenen 2 iskele hizmete girecek

İstanbul'da yenilenen “Hezarfen Ahmed Çelebi” ve “Evliya Çelebi” iskeleleri ile Haliç Tersanesi'nde bakıma alınan “Ahmet Hulusi Yıldırım” vapuru, 5 Martta hizmete alınacak.

3.03.2010Gündem
Talát Paşa’ya göre 1914 yılındaki Ermeni nüfus 1 milyon 256 bin 403

Talát Paşa’ya göre 1914 yılındaki Ermeni nüfus 1 milyon 256 bin 403

Dönemin Sadrazamı Talat Paşa, 1914 itibarıyla Osmanlı'daki Ermeni nüfusunu saptamak için geniş bir araştırma yaptırmış ve sayıları da kara kaplı özel defterine yazmıştı.

25.04.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Kaç yıl geçti aradan ayrı ayrı

Bir müzik grubu düşünün... Son albümlerini 2005’te yayınlıyorlar.

28.09.2017

Bazı büyüklere günde 3 kez okuyacakları bir çocuk kitabı

“Kadınlar pantolon giymesin, kaşlarını aldırmasın, üniversiteye gitmesin” diyen o karanlık kafa var ya...

27.09.2017

Avanak Avni’nin sonu da Oğuz Aral heykeli gibi olmasın

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nu tebrik ediyorum, ilçenin sağına soluna güzel küçük heykeller koyarak semti güzelleştiriyor.

24.07.2017

Yaşam koçu, tarikat, akıl hocası... Ünlülerin hayatına kimler yön veriyor

Son dönemde hayatımıza, isimleri ünlülerle anılarak giren iki isim var... Biri Murat Yıldırım’la birlikte tanıdığımız Said Sözühikmet, diğeri Mustafa Ceceli’yle tanıdığımız Ahmed Hulusi...

12.06.2017

En popüler imajların analizi

Geçen hafta karşımıza en çok onların görüntüsü çıktı. Ödül töreninde giydiği kıyafetle Gülşen, yeni albüm kapağıyla Tarkan, Ceceli’nin Osho’su Ahmed Hulusi, ELLE dergisine verdiği pozlarla Meryem Uzerli, yazlık haliyle Gökhan Türkmen ve “Değiştim” diyen Ayça Varlıer... Hepsinin imaj analizi tabii ki burada!

10.06.2017

Bir memleket şifresi: Adamlık!

 Birkaç gündür Arda Turan vesilesiyle ortalıkta fır fır dolaşan yüce kelimeler malum: Adamlık, şeref, onur, onurlu hata...

8.06.2017

Cumhurbaşkanı’nın davetine gitmeyenlerin üstü çizilmiyor bunlar safsata

Mustafa Ceceli’yle bayram röportajı için buluştuğumuzda tam da Atatürk Havalimanı’na yapılan saldırının ertesi günüydü. Bu yüzden ilk soru ister istemez, “Nereye gidiyoruz?” oldu. Hemen ardından da sosyal medyada kendisine son zamanlarda yapılan saldırıları, eleştirileri anlattı Ceceli. Cumhurbaşkanı’nın iftarına katılmasını, orada okuduğu ezanı da... Meğer aslında iki yıldır Fatih’te bir camide gizlice müezzinlik yapıyormuş. Bunu da ilk kez bu röportajda söyledi. Fransa ve Almanya’da hız tutkusunu yaşadığı çılgın deneyimlerini de... Şimdi buyrun son yılların en çok dinlenen şarkıcılarından birinin dünyasına...

4.07.2016

Giderli şarkılar artınca yalnızlaştık

Sesini en çok beğendiğim kadın solistlerden Burcu Güneş, “billur gibi” derler ya, öylesinden. Ama her şeyden öte müthiş bir hayvansever.

5.03.2016

Soyadını Ceceli yapan hayranlarım var

Mustafa Ceceli, DMC etiketli “Kalpten” albümü ve çıkış şarkısı “Hüsran”ın başarısının tadını çıkarırken, bir yandan da 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konserin hazırlıklarını yapıyor. Mustafa’yla müzik hakkında konuştuk tabii, Sezen Aksu’yla başlayan yolculuğunun izlerini sürdük ama çocukluğundan 23 yaşında hacı oluşuna, ailesine ve dünya-ahiret meselelerine de uzandık.

31.01.2015

Kaşıkçı cinayetinde kurye kim?

CIA Başkanı Gina Haspel’in Senato İstihbarat Komitesi’ne Kaşıkçı cinayeti hakkında verdiği bilgi, okların tekrar veliaht prens Muhammed bin Selman’a çevrilmesine yol açtı.

6.12.2018

Siz ‘idam’ dedikçe Fetullah ‘oh’ diyor

- O muazzam mitingle tüm dünyaya, özellikle de 15 Temmuz’u bir türlü anlamak istemeyen Batı’ya çok güzel, çok anlamlı ve çok mühim bir mesaj vermeye çalıştınız...

8.08.2016

‘Yenikapı’nın kazananı kim?

7 Ağustos Yenikapı mitinginde siyaseten kim kârlı çıktı? Tabii ki önce ‘demokrasi’ vurgulamaları öne çıktı.

8.08.2016

Süheyl Ünver’i saygıyla anarak

Bazı kitaplar var ki, elinize aldığınızda, aranızda bir dostluk başlar, sıcak bir ilişki sizi onun yazarı, çizeriyle dost kılar. Süheyl Ünver’in kitabı da tam böyle. Üstadın Bursa’ya yaptığı gezilerde, defterlerine çizdiği suluboya resimler, desenler, gördüğü mimari yapılarla ilgili aldığı notlar, ulaştırdığı bilgiler ve elbette kişisel notları yer alıyor

12.08.2011

Koleksiyon hırsızlığında ilk piyango, Abdülbaki Hoca’ya çıktı

Avrupa ve Amerika’daki özel koleksiyon sahiplerinin korkulu rüyası olan ve sanat uzmanı hırsızlar tarafından yapılan "koleksiyon soygunu" ile en nihayet Türkiye de tanıştı ve ilk piyango, "doğu ilimleri" anlamına gelen "şarkiyat"ın 1982 yılında vefat eden büyük üstadı Abdülbaki Gölpınarlı’nın Üsküdar’daki evine çıktı:

4.03.2006

Talát Paşa’ya göre 1914 yılındaki Ermeni nüfus 1 milyon 256 bin 403

Sadrazam Talát Paşa, 1915 tehciri sırasında Osmanlı topraklarında yaşayan Ermeniler’in kesin sayısının belirlenmesi maksadıyla geniş bir çalışma yaptırtmıştı.

27.04.2005

Talát Paşa’ya göre 1914 yılındaki Ermeni nüfus 1 milyon 256 bin 403

Sadrazam Talát Paşa, 1915 tehciri sırasında Osmanlı topraklarında yaşayan Ermeniler’in kesin sayısının belirlenmesi maksadıyla geniş bir çalışma yaptırtmıştı.

25.04.2005