MENÜ

Ağrı Seçim Sonuçları

Ağrı Seçim Sonuçları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ağrı Seçim Sonuçları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 119 Ağrı Seçim Sonuçları haberi bulunmuştur.

Ağrı Seçim Sonuçları Haberleri

Ağrı seçim sonuçları

Ağrı seçim sonuçları

Ağrı’da 30 Mart’ta da Ak Parti ile BDP arasında büyük çekişmeye sahne olan, itirazlar nedeniyle Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilmesi nedeniyle bugün yenilenen belediye başkanlığı seçimini BDP kazandı. BDP’li Sırrı Sakık, Ak Parti adayı Hasan Arslan’a yaklaşık 5 bin oy fark yaptıklarını açıkladıktan sonra BDP’liler kutlamalara başladı.

1.6.2014Gündem
Başbakan Yıldırımdan ortak TV yayınında önemli açıklamalar

Başbakan Yıldırım'dan ortak TV yayınında önemli açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım dört TV kanalının ortak yayınında açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Kuzey Irak referandumu sonrası alınan tedbirlere ilişkin olarak, "Vatandaşlarımız rahat olsun, savaşa falan girdiğimiz yok" dedi.

25.9.2017Gündem
Googleda Türkiye bu yıl en çok neleri aradı

Google'da Türkiye bu yıl en çok neleri aradı?

Türkiye'deki internet kullanıcıları, 1 Ocak-31 Temmuz 2017 döneminde arama motoru Google'da en çok "Facebook", “Youtube", "hava durumu", "Sahibinden", "Google", "haber", "son dakika", "çeviri", "haberler", "Instagram" kelimelerini aradı.

7.8.2017Teknoloji
Diz ağrısına karşı kas güçlendirme egzersizi

Diz ağrısına karşı kas güçlendirme egzersizi

Diz ağrısına karşı kas güçlendirme egzersizi

7.6.2017İzmir
Güneydoğu AK Partiye doping oldu

Güneydoğu AK Parti'ye doping oldu

AK Parti ve MHP bloğunun 1 Kasım 2015 seçimlerindeki oy toplamına göre referandumdaki 'Evet' cephesinin değişimine bakıldığında, en çok artış yaşanan iller arasında kayyum atanan Hakkari, Şırnak, Ağrı, Mardin, Van, Siirt, Diyarbakır, Batman ve Tunceli yer aldı.

17.4.2017Gündem
Kayyumlu belediyelerde dikkat çeken sonuç

'Kayyumlu' belediyelerde dikkat çeken sonuç

Referandum sonuçlarının netleşmesiyle, kayyum atanan belediyelerdeki oy oranlarındaki değişim de dikkat çekerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki oylardaki artışın önemine vurgu yaptı. İşte kayyum atanan illerdeki 'Evet' ve 'Hayır' oranları

16.4.2017Gündem
İşte İstanbulda referandum sonuçlarında son durum.. İstanbulda Hayırlar öne geçti

İşte İstanbul'da referandum sonuçlarında son durum.. İstanbul'da 'Hayır'lar öne geçti

İstanbul'dan referandum sonuçları gelmeye devam ediyor. Gelen ilk sandıklarda İstanbul'da 'evet' lehine büyük fark vardı. Sandıklar açıldıkça 'evet' ile 'hayır' arasındaki fark azalmaya başladı. Şu dakikalarda İstanbul'da kıran kırana bir yarış var. Saat 19.55 itibarıyla Hayır'lar Evet'in önünde seyrediyor. İşte İstanbul'da referandum sonuçlarında son durum.

16.4.2017Gündem
Referandum sonuçları açıklanıyor... İşte referandumda ilk sonuçlar

Referandum sonuçları açıklanıyor... İşte referandumda ilk sonuçlar

Türkiye sandık başına gidip Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili anayasa değişikliğini oyladı. Şu ana kadar oyların yaklaşık yüzde 53'ü sayıldı. Sayımı tamamlanan sandıklarda yüzde 57.11 "Evet", yüzde 42.89 "Hayır" çıktı. Oy sayımı devam ediyor. 'Sandık açılma oranı' ifadesi toplam sandıkların yüzde kaçının sayıldığını gösteriyor.

16.4.2017Gündem
Bu illerde oy sayma işlemi başladı... Refarandum sonuçları merakla bekleniyor

Bu illerde oy sayma işlemi başladı... Refarandum sonuçları merakla bekleniyor

Türkiye bugün referandum için sandık başında... Oy verme işleminin saat 07.00'de başladığı 32 ilde sandıklar saat 16.00 itibarıyla kapandı. Oy verme işleminin bittiği ilerde sayımı başladı, şimdi ise gözler sonuçlarda!

16.4.2017Gündem
Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması: Türkiye’nin en büyük sorunu terör

Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması: Türkiye’nin en büyük sorunu terör

Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması: Türkiye’nin en büyük sorunu terör

18.1.2017İstanbul
Bahçeliden ilk grup toplantısında sert sözler

Bahçeli'den ilk grup toplantısında sert sözler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de partisinin grup toplantısında konuştu.  Bahçeli, "Türkiye, medya özgürlüğü, kişi hak ve güvenliği liginde küme düşmüştür. Başörtülü kadınlara kelepçe vurulan ülkenin ismi Türkiye’dir. Sonra dönüp başörtüsünün toplumda olumlu algılandığını söyleyen ve başı açıkları tahkir eden valilerin görev yaptığı ülkenin ismi Türkiye’dir” dedi.

17.11.2015Gündem
DHA muhabirlerinin gözüyle D.Anadolu Bölgesi

DHA muhabirlerinin gözüyle D.Anadolu Bölgesi

DOĞU Anadolu Bölgesi oylarının dağılımında terör saldırıları belirleyici oldu. HDP, 7 Haziran’ın aksine bölgenin tamamında geriledi.

8.11.2015Gündem
AK Partili Şahin: İçimde bir his var çok farklı bir sonuç da çıkabilir demiştim

AK Partili Şahin: 'İçimde bir his var çok farklı bir sonuç da çıkabilir demiştim'

AK Partili Mehmet Ali Şahin, 'İçimde bir his var çok farklı bir sonuç da çıkabilir demiştim' diye konuştu.

2.11.2015Gündem
HDP barajı geçti mi HDP yüzde kaç oy aldı 1 Kasım 2015

HDP barajı geçti mi? HDP yüzde kaç oy aldı? 1 Kasım 2015

1 Kasım 2015 genel seçim sonuçları merakla bekleniyordu. Meclis aritmetiğini değiştiren HDP'nin barajı geçmesi ve alacağı oy oranı ise bu seçimin de en çok merak edilen konularından biriydi. 7 Haziran'da yüzde 13 oy alan HDP, 1 Kasım seçimlerinde oy kaybetti ama yurtdışı oylarıyla baraj sınırında kaldı. İşte detaylar...

1.11.2015Gündem
Seçim sonuçları: AKP - CHP - HDP - MHP oy oranları

Seçim sonuçları: AKP - CHP - HDP - MHP oy oranları

Seçim sonuçları açıklanmaya devam ediyor. AKP, CHP, HDP ve MHP'nin oy oranları hemen hemen belli oldu. İşte Türkiye geneli seçim sonuçlarında son durum.

1.11.2015Bilgi
1 Kasım 2015 Seçimleri | HDP oyların yüzde kaçını aldı, barajı aştı mı

1 Kasım 2015 Seçimleri | HDP oyların yüzde kaçını aldı, barajı aştı mı?

1 Kasım 2015 genel seçimlerinde HDP oyların yüzde kaçını aldı. Geçen seçimlere göre yüzde oy kaybetti mi?

1.11.2015Bilgi
TBMM Şafak Pavey başkanlığında olağanüstü toplandı

TBMM Şafak Pavey başkanlığında olağanüstü toplandı

CHP'nin olağanüstü toplantı çağrısı üzerine CHP'li Meclis Başkanvekili Şafak Pavey'in başkanlığında toplandı. Kürsüye ilk olarak hükümet adına söz alan Bülent Arınç çıktı. Konuşma süresi biten Arınç'a ilk kez TBMM Genel Kurulu'nda oturum yöneten Pavey 2 dakika ek süre verdi. Pavey'e sitem eden Arınç "Çok hasis davrandınız" dedi. Arınç 2. kez kürsüye gedliğinde HDP'yi eleştirdi. HDP sıralarından bir kadın milletvekilinin tepkisine ise Arınç, "Hanımefendi sus. Bir kadın olarak sus" cevabını verdi. Bu tepkisiyle çok konuşulan Arınç, Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

29.7.2015Gündem
Üniversite bursu veren kurumlar hangileridir Burs şartları nelerdir Burs kimlere verilir

Üniversite bursu veren kurumlar hangileridir? Burs şartları nelerdir? Burs kimlere verilir?

Karşılıksız burs veren tüm iş adamları ve vakıfların listeleri, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı geldiği bu günlerde Burs Veren kurum ve kuruluşlar hangileri? Geçmişten günümüzü iş adamları, Karşılıksız burs veren vakıflar ve dernekler tüm öğrenci adayları merakla beklemekte.İşte 2015 Yılı için burs başvuruları yapacağınız yerler

28.7.2015Gündem
AK Partiden Seçim Sonuç Analiz Kitapçığı

AK Parti'den "Seçim Sonuç Analiz Kitapçığı"

AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı'nca, 7 Haziran seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre, "Seçim Sonuç Analiz Kitapçığı" hazırlandı. Buna göre AK Parti, en fazla oy oranına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın baba ocağının bulunduğu Rize ile Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu'nun memleketi Konya'da ulaştı. En çok oy oranına ulaşılan ilçe ise Adıyaman'a bağlı Sincik oldu. Geçerli sayılan oyların yüzde 90,71'i AK Parti'ye gitti.

12.6.2015Gündem
Diyarbakır Seçim Sonuçları - 2015 Genel Seçim Sonuçları

Diyarbakır Seçim Sonuçları - 2015 Genel Seçim Sonuçları

Diyarbakır seçim sonuçları açıklandı. HDP Diyarbakır'da kaç milletvekili çıkardı? AK Parti'nin Diyarbakır'da oy oranı ne oldu? 2015 Genel Seçimleri'nde çıkan oy sonuçlarına göre Diyarbakır seçim sandık sonuçları ve seçim istatistiklerine haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte AK Parti, CHP, MHP ve HDP seçim oy oranları, milletvekili sayıları ve seçim sonuçları

8.6.2015Gündem
Büyük şehirlerde kim seçildi kim seçilmedi (2015 Genel Seçim Sonuçları İstanbul , Ankara, İzmir)

Büyük şehirlerde kim seçildi kim seçilmedi (2015 Genel Seçim Sonuçları İstanbul , Ankara, İzmir)

2015 Genel Seçim sonuçlarının netleşmesiyle parlamentoya girecek isimler de ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, TBMM'ye girmeye hak kazandı. İstanbul'da 1. sıra adayı Ekmeleddin İhsanoğlu da yeni dönemde milletvekili olarak Meclis’teki yerini alacak. Sonuçlara göre CHP İstanbul’dan 11 milletvekili çıkardı. CHP İstanbul 2. Bölge 9 sıradaki adayı Mustafa Sarıgül milletvekili seçilemedi. Öte yandan 10 Kasım'da Atatürk için gazetelere verdiği 'Olmasaydın da olurduk' ilanı ile tepki çeken ve AK Parti'den Uşak ikinci bölgeden aday gösterilen Eyüp Gökhan Özekin seçilemedi.

8.6.2015Gündem
Genel Seçim 2015 (Ankara, İstanbul, İzmir) oy oranları - sonuçları

Genel Seçim 2015 (Ankara, İstanbul, İzmir) oy oranları - sonuçları

Tüm yurtta yaklaşık 53 milyon kişi bu sabah oylarını kullandıktan sonra vatandaşlar, Genel Seçim sonuçlarını beklemeye başladı. YSK’dan herhangi bir açıklama gelmezse seçim sonuçları saat 21.00 itibariyle medyadan duyurulmaya başlanacak. 20 partinin ve 165 bağımsız adayın katıldığı oy pusulasında yanlışlar da olmadı değil.

8.6.2015Gündem
Başbakan Ahmet Davutoğlundan balkon konuşması

Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan balkon konuşması

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde 'balkon konuşması' yaptı. Davutoğlu AK Parti'nin destan yazdığını ve seçimlerde birinci parti olduğunu vurguladı. Davutoğlu, 'Diğer partilere mesajımız şudur. Küçük hesaplarla zafer üretmeye kalkmasınlar.' dedi. İşte Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları:

8.6.2015Gündem
HDP barajı geçti mi HDP yüzde kaç oy aldı

HDP barajı geçti mi? HDP yüzde kaç oy aldı?

Bugün yani 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları merakla bekleniyor. Meclis aritmetiğini büyük oranda değiştirecek olan HDP 'nin barajı geçmesi ve alacağı oy oranı ise bu seçimin en çok merak edilen konusu. HDP'nin barı geçip geçmediği ve yüzde kaç oy aldığı en çok merak edilen 2 soru. HDP'nin yüzde 10 barajını geçmesi halinde meclisde bulunma hakkı olacak. İşte detaylar.

7.6.2015Gündem
İstanbul, Ankara, İzmir seçim sonuçları - 2015 Genel Seçim Sonuçları

İstanbul, Ankara, İzmir seçim sonuçları - 2015 Genel Seçim Sonuçları

Türkiye nefesini tuttu ve merakla 7 Haziran 2015 Genel Seçim sonuçlarını bekliyor. Peki İstanbul, Ankara, İzmir seçim sonuçlarında sonuç ne? Seçim sonuçlarını en güncel haliyle seçime özel hazırladığımız seçim sayfasından takip edebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir canlı seçim sonuçlarını an be an öğrenebilirsiniz.

7.6.2015Gündem
Sandık harekatı

Sandık harekatı

7 Haziran’daki seçimde ‘trafoya giren kediler, çöplerde bulunan oylar, kaybolan ya da değiştirilen tutanaklar’ gibi olasılıklara karşı sandık güvenliği için Türkiye çapında on binlerce kişilik gönüllü ordusu hazır. Bağımsız oluşumlar ‘Türkiye’nin Oyları Platformu’ ile ‘Oy ve Ötesi’, sandık başı ve analiz ekipleriyle verileri toplayıp SEÇSİS’le eşzamanlı olarak sayım yapacak, sonuçları karşılaştıracak.

5.6.2015Gündem
İmralı Heyetinin Ağrı raporu : Operasyon hazırlığının günler öncesinden yapıldığı anlaşılmaktadır

İmralı Heyeti'nin 'Ağrı' raporu : Operasyon hazırlığının günler öncesinden yapıldığı anlaşılmaktadır

Ağrı'nın Diyadin ilçesine bağlı Yukarı Tütek Köyü kırsalındaki olayla ilgili olarak bölgeye giderek incelemelerde bulunan İmralı Heyeti, gözlem ve sonuçları içeren bir rapor açıkladı.

15.4.2015Gündem
Zor seçim ağrıtıyor

Zor seçim 'ağrıtıyor'

Ağrı kesiciler, zor seçimlerin daha iyi yönetilmesini sağlayabilir.

31.10.2014Sağlık
Gülün memleketi Erdoğandan vazgeçmedi

Gül'ün memleketi Erdoğan'dan vazgeçmedi

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, ilk sonuçların alınmasıyla birlikte gözler 30 mart seçimlerinde başa baş giden illere çevrildi.

10.8.2014Gündem
2 milyon kişi sandığa gitmedi

2 milyon kişi sandığa gitmedi

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk sonuçları ulaşmaya başladı. Seçimlere ilişkin ilk göz çarpan nokta, yaklaşık 2 milyon seçmenin bugün sandığa gitmemesi oldu. 30 Mart Yerel Seçimleri'nde sandığa giden kişi sayısından 2 milyon daha az insan bugün oy verdi. Bugün sandığa gitmeyen en önemli isimlerin başında ise 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer geliyor. Eski başbakanlardan Tansu Çiller de oy kullanmadı.

10.8.2014Gündem
Klipli ‘oy ver’ çağrısı

Klipli ‘oy ver’ çağrısı

Yerel seçimlerde gönüllülerce kurulan “Ankara’nın Oyları”, cumhurbaşkanlığı seçiminde de sandık başında olacak. “Türkiye’nin Oyları” ile ülke geneline, “Gurbetin Oyları” ile de dünya geneline yayılan yapılanma, oy vermenin önemine dikkat çekmek için Mustafa Topaloğlu’nun ‘Oy Oy Eminem’ türküsünden uyarladığı ‘Oy Ver Türkiyem’ adlı şarkıya Seğmenler Parkı’nda klip çekti.

31.7.2014Ankara
Ağrı BDP, Yalova CHP

Ağrı BDP, Yalova CHP

Yüksek Seçim Kurulu’nca 30 Mart’taki yerel seçimlerin iptal edildiği 2 il, 7 ilçe ve 4 belde ile ara seçim yapılan 1 belde dün yeniden sandık başına gitti.

1.6.2014Gündem
Ağrıda seçimi BDP kazandı kutlamalar başladı

Ağrı'da seçimi BDP kazandı kutlamalar başladı

AĞRI’da 30 Mart’ta da Ak Parti ile BDP arasında büyük çekişmeye sahne olan, itirazlar nedeniyle Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilmesi nedeniyle bugün yenilenen belediye başkanlığı seçimini BDP kazandı.

1.6.2014Gündem
Oy sayımı başladı, ilk sonuçlar geliyor

Oy sayımı başladı, ilk sonuçlar geliyor

Aralarında Yalova ve Ağrı'nın da bulunduğu 14 yerde tekrarlanan seçimler sona erdi. Sandıklar Ağrı'da 16:00'da, Yalova'da ise 17:00 itibarıyla kapandı ve oy sayımına geçildi. YSK'nın yayın yasağı kalkar kalmaz sonuçları hurriyet.com.tr'den okuyabilirsiniz.

1.6.2014Gündem
İstanbul artık Türkiye demek

İstanbul artık Türkiye demek

"Bugün İstanbul’un sosyolojik, kültürel ve demografik özellikleri ülke ortalamasına paralel hale gelmiş durumda. Hayat tarzı kümelerinin oranları bakımından İstanbul ile ülke ortalaması arasında farklar giderek yok oldu. ‘Rızası dışında evlendirildiğini’ söyleyenlerin oranı ülke ortalamasında % 8 iken bu oran İstanbul’da da yine % 8. Ya da ülke ortalamasında yetişkin nüfus içinde % 15 olan Kürt nüfus, İstanbul’da da % 15 oranında."

13.4.2014Gündem
BDPli Buldan Kandilden Öcalana mektup getirdi

BDP'li Buldan Kandil'den Öcalan'a mektup getirdi

ÇÖZÜM süreci kapsamında dün Kandil Dağı’nda KCK yöneticileriyle görüşen BDP Grup Başkan Vekili Pervin Buldan, örgütün Başbakan’ın "Çözüm süreci için yasal çerçeve uygun değil" sözüne çok öfkeli olduklarını ve acilen müzakere yasal çerçevesi çıkarılmasını istediklerini söyledi. Buldan, Kandil’den Öcalan’a yazılan 5 sayfalık mektubu yarın Adalet Bakanı’na vereceklerini söyledi.

10.4.2014Gündem
Başbakan Erdoğandan önemli açıklamalar

Başbakan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu. Erdoğan, 'paralel yapı' eleştirilerini dile getirirken cemaate mensup vatandaşlara seslendi ve, "Elinizdeki bilgileri lütfen bizimle paylaşın diyorum. Ve unutmayın namussuzlar kadar namuslular cesur olmadıkça başarıyı elde edemeyiz" dedi.

8.4.2014Gündem
Bahçeli grup toplantısında konuştu

Bahçeli grup toplantısında konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 30 Mart seçimleri sonrasında ilk kez partisinin grup toplantısında konuştu.

8.4.2014Gündem
Yalovada CHPli başkanın gözyaşları

Yalova'da CHP'li başkanın gözyaşları

Yalova'da 6 oy farkla Belediye Başkanı seçilen Vefa Salman, gözyaşlarına hakim olamadı

2.4.2014Gündem
Hakkâri’ye ilk kadın başkan

Hakkâri’ye ilk kadın başkan

HAKKÂRİ’de resmi olmayan sonuçlara göre seçimi BDP’li Dilek Hatipoğlu kazandı. Hakkâri'de seçmenler sağanak yağışa rağmen sabahın erken saatlerinde sandık başına koştu.

30.3.2014Gündem
İşte Türkiyenin yeni nüfusu

İşte Türkiye'nin yeni nüfusu

Türkiye'nin nüfusu 76 milyon 667 bin kişi oldu.

29.1.2014Gündem
18 rektörden ortak Mısır açıklaması

18 rektörden ortak Mısır açıklaması

Mısır'da sivillere yönelik saldırıları protesto eden 18 üniversite rektörü, yayımladıkları ortak açıklamada, dünya kamuoyunu ve aydınları darbe yönetimini kınamaya çağırdı.

20.8.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Sistemimiz adalet üretemiyor

ANKARA Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Emir Kaya medyaya bir çalışmasını gönderdi.

2.11.2016

‘Sokaklar yürümekle aşınmaz’

SÜLEYMAN Demirel, Türkiye’nin toplumsal/siyasal tarihinin bir dönemine damgasına vurarak hayattan ayrıldı.

17.6.2015

Seçim sonuçları?

2015 seçimlerindeki kritik konulardan biri HDP’nin barajı aşıp aşamayacağıdır, diğeri AKP’nin anayasa değişikliği için 330 sayısının üstüne çıkıp çıkamayacağıdır.

13.4.2015

Yalova ve Ağrı seçimlerine nasıl bakmalı

GEÇEN pazar günü Yalova ve Ağrı’da yenilenen ve AK Parti’nin kendi kontrolündeki her iki belediyeyi de kaybetmesiyle sonuçlanan seçimlerin sonuçları üzerinde büyük bir tartışma yürüyor.

4.6.2014

1946-2014, ya bu oranlar

SEÇİM gecesi elektrikler kritik saatlerde kesiliyor, Urfa’dan Üsküdar’a, Eskişehir’den Türkiye’nin pek çok yerine kadar.

1.4.2014