MENÜ

aglayan erkekler

aglayan erkekler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika aglayan erkekler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 205 aglayan erkekler haberi bulunmuştur.

aglayan erkekler Haberleri

İki kadının bir erkek için atışması...

İki kadının bir erkek için atışması...

Hakan Sabancı’nın eski sevgilisi Aslışah Alkoçlar, “Türk şarkıcıların tarzlarını beğenmiyorum” dedi. Adı Sabancı’yla anılan Hadise “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” sözünü sosyal medyada paylaşarak sert bir karşılık verdi. Bu kavga nereye gider?

17.04.2017Magazin
Erkekler neden ağlar

Erkekler neden ağlar?

Her ne kadar "erkekler ağlamaz" denilse de onlar da ağlıyor! Üstelik gözyaşı dökme stiline göre karakteri ve yatak becerisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

14.04.2011Aşk
Erkekler neden ağlar

Erkekler neden ağlar?

Her ne kadar "erkekler ağlamaz" denilse de onlar da ağlıyor! Üstelik gözyaşı dökme stiline göre karakteri ve yatak becerisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

4.11.2008Aşk
Vücudum savaş meydanı gibi

Vücudum savaş meydanı gibi

"Ünlü erkekleri ağlatan kadın" önce kolon kanseriyle sonra göğüs kanseriyle boğuştu. İyileşti ve çırılçıplak objektif karşısına geçti.

13.12.2007Gündem
Param yoktu, diplomam yoktu, üç çocuğum vardı ama başardım, demek ki herkes yapabilir

Param yoktu, diplomam yoktu, üç çocuğum vardı ama başardım, demek ki herkes yapabilir

İngiltere’de ona ‘Sutyen Kraliçesi’ diyorlar. 1996’da tek başına kurduğu şirketin yıllık cirosu bugün 200 milyon dolar. Silikon jelli, destekli sutyenin mucidi Michelle Mone (34) okulu bıraktığında on beş yaşındaydı. Ne lise okudu, ne üniversite. Arkasında maddi manevi hiç desteği olmamasına rağmen başarılı oldu.

15.10.2005Kelebek
Ünlüleri ağlatan fotoğrafçı

Ünlüleri ağlatan fotoğrafçı

Sinemanın ünlü aktörleri "erkekler ağlamaz" sözünü boşa çıkardı. Fotoğraf sanatçısı Sam Taylor-Wood'un Londra'daki White Cube Sanat Galerisi'nde açılacak olan sergisinde Jude Law, Michael Madsen, Robert Downey J.R, Laurence Fishburne ve Benicio Del Toro gibi ünlülerin hüngür hüngür ağlarken çekilmiş fotoğrafları yer alıyor. Serginin başlığı "Ağlayan Erkekler".

29.10.2004Gündem
Uluslararası Hrant Dink Ödülüne layık görülen Nebahat Akkoç ve Agnes Kharshiing: Birlikte yapabileceğimiz çok şey var

Uluslararası Hrant Dink Ödülü'ne layık görülen Nebahat Akkoç ve Agnes Kharshiing: Birlikte yapabileceğimiz çok şey var

Geçen pazar günü Hrant Dink Vakfı tarafından 11’inci kez verilen ödülün sahipleri, kadınlar için çalışan iki kadın oldu: 1997’de Diyarbakır’da KAMER’i kurarak kadın hakları konusunda farkındalık kazanılması için uğraşan Nebahat Akkoç ile Hindistan’da kadınların uğradığı hak ihlallerini ortaya çıkaran, yolsuzlukları, yasadışı madencilik faaliyetlerini ifşa eden Agnes Kharshiing.

22.09.2019Hürriyet Pazar
Genç kızlara büyümeleri için bir fırsat vermeliyiz

Genç kızlara büyümeleri için bir fırsat vermeliyiz

Malavili Theresa Kachindamoto, ülkesindeki ilk kadın kabile şefi. Onu sıradışı yapan tek özelliği bu değil; 14 yıldır çocuk evliliğine karşı sıfır toleransla savaş yürütüyor. Bugüne kadar binlerce çocuk evliliğini feshetti. 2016 Hrant Dink Ödülü sahibi Kachindamoto ile Uluslararası Hrant Dink Konferansı için geldiği İstanbul’da buluştuk.

29.09.2018Hürriyet Pazar
Yıkılmadım ayaktayım diyenlerin kraliçesi

"Yıkılmadım ayaktayım" diyenlerin kraliçesi

I will survive...Bire bir Türkçe karşılığı yok, İngilizce ‘yıkılmadım ayaktayım’ anlamında.

11.08.2018Hürriyet Pazar
Sadettin Tantan: Ellerindeki takip cihazları poliste bile yoktu

Sadettin Tantan: Ellerindeki takip cihazları poliste bile yoktu

Türkiye, Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar örgütüne operasyonu konuşuyor: Bir yanda güzel kadınlar, yakışıklı erkekler, dudak uçuklatan bir servet, lüks içinde şaşalı bir hayat... Ve karşısında çocuk tacizinden casusluğa kadar uzanan akıl almaz iddialar! 1999’da örgüte yönelik ilk operasyonu başlatan eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan’a göre ellerinde çok uzun yıllardır büyük bir arşiv var ve diyor ki: "Şantaj mekanizmasını işletiyorlar ve mal varlıklarını böylece büyütüyorlar. Yabancı istihbarat örgütleriyle çetrefil ilişkiler kurulmuş. Neslimiz büyük tehdit altında…" Tantan uluslararası sırlara ışık tutuyor...

16.07.2018Gündem
Alişan  kendi başına dert  açıyor

Alişan kendi başına dert açıyor

1 ay önce evlenen Alişan ve Buse Varol çocuk sahibi olmaya hazırlanıyor. Eşinin 4.5 haftalık hamile olduğunu söyleyen Alişan, haklarında yapılan yorumlara tepki gösterdi, “Ne zaman evlendiler, bebek ne zaman oldu diye salak salak hesaplamalar yapmayın” dedi. Alişan’ın bu tepkisini yorumlayalım...

17.06.2018Magazin
Üç kitaplı kent ve ilk görüşte ‘Aşk’…

Üç kitaplı kent ve ilk görüşte ‘Aşk’…

Bu kadim şehri ilk gördüğümüz andan itibaren içimizde hissettiğimiz enerji inanılmaz, yüreğimiz kadifeden bir kese, tüm benliğimiz sokaklarında hiç olup kayboluyor. Kudüs o kadar gerçek, o kadar hakiki ki onun saflığı aklınızı başınızdan alıyor. Kudüs adeta bir rüya gibi, zaman durmuş mekân boyut değiştirmiş. Yüzyıllardır süren farklı inançların en yüce hatıraları da, hasretleri de aynı topraklarda ölümsüz yaşamaya devam ediyor. Öyle bir şehir hayal edin ki bu dünyada değil gibi, kutsal ve bu dünyanın tam merkezindeymiş gibi çetin. Kimliği tek tanrılı din inancıyla şekillenen bu isyankâr şehir, üç evrensel semavî dinin yeryüzünde buluştuğu, inanç ile iman sarkacının barış ile savaş arasında sürekli sınandığı ortak yaşam alanını temsil ediyor.

15.01.2018Seyahat
Haluk Bilginer: Cesur olmak zorundayız

Haluk Bilginer: 'Cesur olmak zorundayız'

Haluk Bilginer, Okan Yalabık ve Serkan Keskin’le cuma günü BluTV’de yayımlanmaya başlayacak olan internet dizisi ‘Masum’ için buluştuk. Bu yeni projelerini ve ‘internet televizyonculuğu’nu konuştuk. Haluk Bilginer; bir baba-oğul hikâyesi etrafında, insanın içindeki iyiliği ve kötülüğü ele alan dizinin adından yola çıkarak, “Hepimizin içinde bir katil var. Bizim insan olarak görevimiz bu katili içeride tutmak” diyor.

21.01.2017Hayat
Kardeşim gitme

'Kardeşim gitme'

KAYSERİ’deki bombalı araçlı terör saldırısında şehit olan 14 askerden komando er 20 yaşındaki Kamil Tunç’un cenazesi, memleketi Afyonkarahisar’ın Hocalar İlçesi’nde yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı törenin ardından toprağa verildi. Öptüğü tabuta başını yaslayan şehidin ablası Emine Yalçın, "Kardeşim gitme, nerelere gidiyorsun kardeşim" diye gözyaşı döktü.

18.12.2016Gündem
Borderline kişilik bozukluğu

Borderline kişilik bozukluğu

Bordirline kişilik bozukluğunun ülkemizde ve dünyada giderek artan bir rahatsızlık olduğuna dikkat çeken Psikoterapist-Klinik Psikolog Uzm. Dr. Timur Harzadın, bu rahatsızlığın tedavisinin mümkün olduğunu belirtiyor.

25.08.2016Sağlık
İade öncesi hapis hayatı

İade öncesi hapis hayatı

Türkiye’den Yunanistan’a geçen mülteciler geri gönderilmek üzere kamplara alınıyor. Şartların ağır olduğunu söyleyen mülteciler isyan etme noktasında.

25.03.2016Dünya
Hürriyet kamptan kaçanları görüntüledi

Hürriyet kamptan kaçanları görüntüledi

Türkiye’den Yunanistan’a geçen mülteciler geri gönderilmek üzere kamplara alınıyor. Şartların ağır olduğunu söyleyen mülteciler isyan etme noktasında. 20 Mart’tan sonra Türkiye’den Yunan adalarına geçen göçmenler ‘hotspot’ adı verilen bölgelerde tutuluyor. Tel örgülerle çevrili, kısıtlı şartlara sahip bu bölgelerde tutulan mülteciler isyan ediyor, kendilerini öldüreceğini dile getirenler var. Merkezler kapasitenin çok üstünde dolmuş durumda. Mülteciler dışarıyla temas etmeden bu bölgede adeta hapis hayatı yaşadıklarını söylerken Hürriyet kamptan kaçanları görüntüledi. Sakız Adası’nda hotspot, merkeze uzak. Girişinde polis kontrol noktası bulunan bölgeyi çevreleyen tellere mültecilerin yolculuktan ıslanan çamaşırlarını astığı görülüyor. Gönüllüler kimi zaman tel örgüler arasından mültecilere ihtiyaçlarını dağıtıyor. Ağlayan çocuklar, birer küçük oda gibi birbirine çok yakın konteynerler arasında volta atan erkekler. Polis noktasından uzakta, iki gencin tellere tırmandığını görüyoruz. Tel örgülerden dışarıya atlayan genç yolun karşısına geçip köy yolunda kayboluyor. O sırada ağaçların arasından ellerinde torbalar bulunan iki genç daha beliriyor. “Nereden geliyorsunuz” dediğimizde ellerindeki meyveleri ve kruvasanları gösterip “Burada açız. Biz de kaçıp köydeki markete gidiyoruz. Diğerleri nereye gitti bilmiyoruz” diyorlar.

25.03.2016Haber
Suçlu bulundu: Beyin

Suçlu bulundu: Beyin!

Kadınların en sık kullandığı cümle galiba; ‘Beni hiç anlamıyor!’ Anlamasını da beklememeli. İşte gerçek: Erkekler ve kadınlar beyinlerinin farklı bölümlerini kullanıyor...

17.02.2016Hayat
Egede olağan bir gece

Ege'de 'olağan' bir gece

Dünyanın gözü onların üzerinde... Onlarınsa karşı kıyıda. Sadece 4.2 mil uzakta, kıyıdan bakınca uzansan dokunacakmış gibi görünen Sakız adasında. Sahil Güvenlik Arama Kurtarma Gemisi ile gece boyu sürecek göçmen operasyonu için sabah saatlerinde Çeşme açıklarına doğru çıkıyoruz. TCSG Umut sadece 2015’te 3700 insanı denizden kurtarmış. Geminin rotası yine aynı... Hava da sert olunca amaç o burnu dönmeden yani bir facia yaşanmadan can kurtarmak.

10.12.2015Gündem
Ağlamanın bilmediğiniz faydaları var

Ağlamanın bilmediğiniz faydaları var

Ağlamanın insanın hem beden, hem ruh sağlığı için çok faydalı olduğunu biliyor muydunuz?

9.12.2015Sağlık

Yazar Sonuçları

Avengers’da ağlayan kimdi?

Kimilerine göre IMDB’nin 9.1 puanından bile iyi...

30.04.2019

Oradan buradan

İRAN VE GÖRGÜSÜZLÜK İran için öyle kolaylıkla "görgüsüz bir memleket" diyebilir miyiz?

13.04.2006

Biz duygularımızı kaybettik. Sadece biz değil, çocuklarımız da...

Duygu deyip geçmeyin. Çok önemli. Hatta bence hayattaki en önemli şey. Hele benim gibi aklından çok duygularıyla yaşayan biri için... Kim ne derse desin, hayatımızı duygularımız yönetiyor. Ve ifade edemediğimiz her duygu bizde bir hasar bırakıyor. Çocuklarımız için de geçerli bu durum. İşte bu yüzden, uzman pedagog Bahar Atvar’ın geliştirdiği kutu oyunları hem anne-babalar hem de çocuklar için çok faydalı bir araç. Sizi onunla tanıştırmak istedim...

23.08.2019

Kadının sözü kaç gram, erkeğinki kaç?

Biz kadınlar sözümüzü geçirmek için, bazen dişimizi geçirmek zorunda kalırız.

7.01.2019

En popüler gemi: Nuh'un Gemisi

Onu hiçbirimiz görmedik ama hepimiz bir şekilde biliyoruz. Binlerce yılın kültürel mirasını arada sırada hatırlamak iyi olur. Ama aşure tarifiyle birlikte bize geminin nerede karaya oturduğunu da net olarak aktarabilselermiş, çok daha iyi olurmuş.

5.01.2019

Kayınvalidem bebeğimi istemiyor

Eşimle yeni evliyiz ve ben hamileyim. Kayınvalidem ise borçlarımızı bahane edip bebeği istemiyor.

27.06.2018

Maltepe Kaymakamı  kadın olsaydı bu vahşeti yaşar mıydık?

BU başlığı bir cinsiyet ayrımcılığı için atmadım...

6.01.2018

Şu 5 pişmanlığı yaşamayın!

Ölüm döşeğinde olsanız en çok neden pişmanlık duyardınız?

11.09.2016

Horoz tavuk meselesi

Çok uzağa gitmeye gerek yok, önce kendi arkadaşlarımı eleştireceğim...Bizim oğlan Pars, 1 yaşını henüz geçti, etrafımdaki arkadaşlarımın davranışlarına bakıyorum...

10.06.2016

Aldatıldığım günden beri uzun ilişki yaşayamıyorum

Sevgilim beni yakın arkadaşımla aldattı. Bu olaydan beri 2 aydan uzun ilişki yaşayamıyorum.

16.10.2015

İlaç gibi bir film

Ben Whitaker (Robert De Niro), 70’ine gelmiş, içindeki yaşam enerjisini kaybetmemiş, hayatı boyunca çalışmaya alışık olduğu için emekliliğin getirdiği boşlukta afallayan bir adam. Bir gün bir şirketin yaşı ilerlemiş stajyerler alacağını söyleyen bir ilan görüyor ve başvuruyor. The Intern, (Stajyer) böyle başlıyor...

7.10.2015

Acımın üstünde tepiniyorlar

Kimse inanamadı... “Olamaz!” dedi herkes... “Bir hakem çıkıp da televizyonda, ‘Evet, hata yaptım, iki takımın da canını yaktım’ diyemez!

3.10.2015

Ağlayın açılırsınız

Gözyaşı bizde pek affedilmez. Çünkü bizde gözyaşına, zayıflıktan başka hiç bi şey atfedilmez. Ağlamak zayıflıktır, ağlayan zayıftır. Bu konuda mutabıkızdır. Gerçi gülmek de hoş karşılanmaz. Öyle tuhaf milletiz.

2.10.2015

Aşk ve sevgi hakkında karar vermek için 17 yaş çok erken

Bu genç kızın yaşadığı bütün sorun, 17 yaşında ve çok olgun, çok duygusal, çok da akıllı olmasından kaynaklanıyor. Mektubunu okuduğunuzda, sizin de onun erken yaşta pek çok erkek arkadaş edinmiş, flört meraklısı, çılgın biri olduğunu düşünmeyeceğinizden eminim.

28.08.2015

Ayşe Tükrükçü’nün akıllara durgunluk veren hikâyesi

9 yaşında amcasının tecavüzüne uğradı, kocası tarafından geneleve satıldı, 7 genel evde çalıştı, şimdi bir sivil toplum kahramanı, her gece evsizlere çorba dağıtıyor.

23.05.2015

“Esra Erol’la” evlenememe!

Yıllardır süren ve aslında Türkiye TV’sinin dünya reality şov türüne hediye ettiği en başarılı program olduğu su götürmez bu şovun ismi (Esra Erol’la) de başarısını tescilliyor.

24.04.2015

Hey Onbeşli'nin hikayesi

O kadar çok ve farklı konuşuldu ki, açıklamam şart oldu; Çanakkale Savaşı’nın, savaşın ayırdığı gençlerin, Hüseyin ve Hediye’nin hikayesi Hey Onbeşli.

7.01.2015