MENÜ

Afili Aşk

Afili Aşk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Afili Aşk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 109 Afili Aşk haberi bulunmuştur.

Afili Aşk Haberleri

Afili Aşk son bölümde sürpriz yakınlaşma

Afili Aşk son bölümde sürpriz yakınlaşma

Afili Aşk dizisinin 6. bölümü 17 Temmuz Çarşamba günü izleyicilerle buluştu. Kerem ve Ayşe arasındaki sürpriz yakınlaşmanın damga vurduğu Afili Aşk son bölümünün ardından yeni fragman heyecanı da arttı. İkili arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler fragmanı araştırıyor.

18.07.2019Televizyon
Afili Aşk zirveyi bırakmıyor

Afili Aşk zirveyi bırakmıyor

Kanal D’nin; yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği dizisi Afili Aşk, dün akşam (17 Temmuz) ekrana geldiği 6’ncı bölümüyle reytinglerde üç kategoride, bir kez daha en çok izlenen yapım oldu.

18.07.2019Televizyon
Evlilik oyunu çöküyor

Evlilik oyunu çöküyor

Kanal D’nin sevilen dizisi “Afili Aşk”, bugün yeni bölümüyle ekranda olacak.

17.07.2019Televizyon
Afilli Aşk 6. bölümünde Ayşe ve Kerem köşeye sıkışıyor | İşte yeni bölüm fragmanı

Afilli Aşk 6. bölümünde Ayşe ve Kerem köşeye sıkışıyor | İşte yeni bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen Afilli Aşk dizisinin merakla beklenen 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyenlere keyifli anlar yaşatan dizinin yeni bölüm fragmanında, Ayşe ve Kerem'in evlilik oyunu yüzünden köşeye sıkışması damga vurdu. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, dizinin 6. bölümünden kareler.

15.07.2019Televizyon
Afili aşk zirvede

Afili aşk zirvede!

Kanal D’nin; yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün’ün yazdığı, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk’in yer aldığı Afili Aşk dün akşam yayınlanan (10 Temmuz) bölümüyle tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu.

11.07.2019Televizyon
Afili Aşk 5. son bölümünde Ceyda ortalığı karıştırdı Yeni fragman yayınlandı

Afili Aşk 5. son bölümünde Ceyda ortalığı karıştırdı! Yeni fragman yayınlandı!

Afili Aşk son bölümünde yaşanan olaylar Ayşe ve Kerem'i şoka uğrattı. Derin bir oyun içerisinde yer alan Kerem ve Ayşe, oyunlarının fark edilmesinden duydukları endişe dolayısıyla temkinli davranmaktadır. Ancak her ne kadar temkinli davransalar da ortaya çıkan bir ses kaydı onları çok zor duruma düşürecektir. İşte, Afili Aşk 5. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler ve detaylar

11.07.2019Televizyon
Afili Aşk 5. bölüm ön izleme

Afili Aşk 5. bölüm ön izleme

Ayşe Yiğiter, Kerem Yiğiter'in baş tacıdır!

10.07.2019Televizyon
Artık daha sakin yaşıyorum

Artık daha sakin yaşıyorum

Burcu Özberk, Kanal D’nin yeni dizisi “Afili Aşk” ile ekranlara döndü. Genç oyuncu, setlerden uzak kaldığı dönemde neler yaptığını, bu projeye nasıl dahil olduğunu ve hayatına dair merak edilen her şeyi BeStyle’a anlattı.

10.07.2019Televizyon
Afili Aşk 5. bölüm fragmanında sırlar ortaya çıkıyor

Afili Aşk 5. bölüm fragmanında sırlar ortaya çıkıyor!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem, Ayşe'nin tüm sırlarını öğreniyor. İşbirliği yapan Kerem ve Ayşe için işler iyice karmakarışık bir hale bürünmeye başlıyor. Kıskançlık durumunun da yaşandığı Afili Aşk 5. bölüm fragmanında Ayşe, durumu farklı bir boyuta taşıyor. İşte, Kanal D ekranlarının her hafta ilgiyle takip edilen dizisi Afili Aşk 5. bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

9.07.2019Televizyon
Afili Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kerem ve Ayşenin arasına kıskançlık giriyor

Afili Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem ve Ayşe'nin arasına kıskançlık giriyor!

Afili Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının iddialı yaz dizisi Afili Aşk'ın 3 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan son bölümünde Yiğiterlerin evini sürpriz bir şekilde basan böceklerle gündem hızla değişti. Kerem aile ortamında sıkıntıdan patlarken kendini başka bir sürprizin içerisinde buldu. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları...

4.07.2019Televizyon
Afili Aşk zirvede

Afili Aşk zirvede!

Kanal D’nin; yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün’ün yazdığı, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk’in yer aldığı Afili Aşk dün akşam yayınlanan (03 Temmuz) bölümüyle tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu.

4.07.2019Televizyon
Afilli Aşkın 5. bölüm fragmanı yayınlandı Kerem ve Ayşe arasında kıskançlık krizi

Afilli Aşk'ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem ve Ayşe arasında kıskançlık krizi

Kanal D’nin sevilen dizisi Afilli Aşk'ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 3 Temmuz'da ekranlara gelen son bölümünün hemen ardından yayınlanan 5. bölüm fragmanına, Ayşe ve Kerem arasındaki kıskançlık krizi damga vurdu. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Afilli Aşk'ın haftaya ekranlara gelecek olan yeni bölümünden ilk kareler.

3.07.2019Televizyon
Afili Aşk 4. Bölüm Ön İzleme

Afili Aşk 4. Bölüm Ön İzleme

Güzel kokan sabahlar; prenses gibi hissedeceğimiz anlar, sadece pembe rüyalarda mı?

3.07.2019Televizyon
Afili hareket

Afili hareket

Kanal D’de yayınlanan “Afili Aşk”ın sıkı takipçileri, hem dizinin başarısını hem de başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’i kutlamak için anlamlı bir jeste imza attı. Hayran grubu, “AyKer fanları” adı altında LÖSEV’e bağış etkinliği düzenledi.

3.07.2019Televizyon
Afilli aşk zirvede

Afilli aşk zirvede!

Kanal D’nin; yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün’ün yazdığı, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk’in yer aldığı Afili Aşk dün akşam yayınlanan (26 Haziran) bölümüyle bölümü ile tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu.

27.06.2019Televizyon
Afili Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk dizisinin 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Afili Aşk yeni bölümünde Kerem ve Ayşe, Ayşe'nin ailesinin evinde kalınca ortalık karışıyor. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Afili Aşk 4. Bölüm fragmanı ve kısa bir özet

27.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Ortalık karışıyor

Afilli Aşk'ın 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Ortalık karışıyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afilli Aşk dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Afilli Aşk'ın haftaya yayınlanacak olan 4. bölümünde, Kerem ve Ayşe, Ayşe'nin ailesinin evinde kalınca ortalık karışacak. Önümüzdeki hafta dizide, aynı odada kalan Ayşe ve Kerem sırlarını saklayabilecek mi? sorusu damga vuracak. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler.

26.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Kerem ve Ayşe evleniyor

Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Kerem ve Ayşe evleniyor!

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan sevilen dizi Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Afilli Aşk'ın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde Ayşe ve Kerem evleniyor. Kerem, Ayşe'ye evlilik sözleşmesi imzalatmak istiyor ancak beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalıyor. Peki, Afilli Aşk'ın 3. bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin yeni bölümüne dair detaylar ve 3. bölüm fragmanından görüntüler.

25.06.2019Televizyon
Evde keramet mi var

Evde keramet mi var?

Yaz ekranının romantik komedi kahramanları bu yıl aynı çatı altında buluşuyor.İZLEMEDEN GEÇMEYİN Elçin Yahşi öneriyor

En popüler çift

En popüler çift!

Burcu Özberk ile 'Afili Aşk' dizisindeki partneri Çağlar Ertuğrul sosyal medyanın yıldızı oldular.

21.06.2019Televizyon
Afili Aşk Zirvede

Afili Aşk Zirvede

Kanal D’nin başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in paylaştığı, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği yeni dizisi Afili Aşk, ikinci bölümü ile reytinglerde zirvede yer aldı. İzleyicilerden tam not alan dizi, Tüm Kişiler'de (TOTAL) 6.87 reyting ve 19.55 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu. Gençleri olduğu kadar aile dizilerine özlem duyanları da ekran başına toplayan Afili Aşk, yeni bölümleri ile her Çarşamba Kanal D’de.

20.06.2019Ekran
Afili Aşk zirvede

Afili Aşk zirvede!

Kanal D’nin başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in paylaştığı, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği yeni dizisi Afili Aşk, ikinci bölümü ile reytinglerde zirvede yer aldı.

20.06.2019Televizyon
Afili Aşk 3. Bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk 3. Bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk 3. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Çarşamba akşamları yayınlanan Afili Aşk’ın önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümünde Ayşe ve Kerem'in aşkı kısa sürede büyük yankı uyandırıyor ve olayların yönü bir anda değişiyor. İşte, Afili Aşk 3. Bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacakların kısa bir özeti

20.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak

Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak?

Ekranların fırtına estiren yaz dizisi Afilli Aşk'ta heyecan ve macera kaldığı yerden devam ediyor. Afilli Aşk'ın, 19 Haziran'da yayınlanan 2. bölümünün hemen ardından, yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanına , Ayşe ve Kerem'in evlilik oyunu planı damga vurdu. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, dizinin 3. bölüm fragmanına ilişkin detaylar.

19.06.2019Televizyon
Afili Aşkın konusu ne Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimler

Afili Aşk'ın konusu ne? Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimler?

Ayşe ve Kerem’in yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı 'Afili Aşk', 12 Haziran Çarşamba Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladı. Sevilen dizinin yeni bölümleri yayınlandıkça, konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu oluyor. Peki, Afili Aşk'ın konusu ne? Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimler?

19.06.2019Magazin
Afilli Aşkın 2. bölüm fragmanı yayınlandı | Ayşenin yalanı nasıl son bulacak

Afilli Aşk'ın 2. bölüm fragmanı yayınlandı | Ayşe'nin yalanı nasıl son bulacak?

Kanal D ekranlarında yaz aylarında renkli konusu ve oyuncu kadrosu ile fırtına estiren Afilli Aşk'ın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenlere keyifli anlar yaşatan dizinin yeni bölüm fragmanında Ayşe ve Kerem'in evlilik kararı damga vurdu. Peki, Ayşe'nin yalanı nasıl son bulacak? Afilli Aşk'ın 2. bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin 2. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...

18.06.2019Televizyon
Afili Aşk 2. Bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk 2. Bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk dizisi macerasına kaldığı yerden devam ediyor. 12 Haziran Çarşamba günü ekranlara 'merhaba' diyen Afili Aşk'ın 2. bölümünde Ayşe'nin ağabeyleri Kerem ile yemek yemek isteyince ortalık karışıyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? Ayşe ve Kerem ne yapacak? İşte, Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları

16.06.2019Televizyon
İlk bölüm yemeği

İlk bölüm yemeği

Başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in paylaştığı Kanal D’nin yeni dizisi “Afili Aşk” ekibi, dizinin ilk bölümünü izlemek için yemek organizasyonunda bir araya geldi.

14.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın 2. bölüm fragmanı yayınlandı | Afilli Aşkın ilk bölümünde neler oldu

Afilli Aşk'ın 2. bölüm fragmanı yayınlandı | Afilli Aşk'ın ilk bölümünde neler oldu?

Kanal D ekranlarında 12 Haziran tarihinde yayın hayatına başlayan Afilli Aşk ilk bölümü ile izleyiciden tam not aldı. Kendisine şimdiden hayran bırakan dizinin ilk bölümünün ardından 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Afilli Aşk'ın 2. bölümünde neler olacak? Afilli Aşk'ın 1. bölümde neler oldu? İşte, ekranlara hızlı giriş yapan dizinin yeni bölümünden ilk kareler.

12.06.2019Televizyon
Afili Aşkın oyuncuları kimler İşte Afilli Aşk dizisinin oyuncu kadrosu

Afili Aşk'ın oyuncuları kimler? İşte Afilli Aşk dizisinin oyuncu kadrosu

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Afilli Aşk, şimdiden dikkat çekmeyi başardı. Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, başrollerinde ise Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk'in paylaştığı dizi konusu ile de adından söz ettirmeye başladı. Peki, her hafta çarşamba akşamları evlerinize konuk olmaya hazırlanan Afilli Aşk'ın oyuncuları kimler? İşte, o isimler hakkında bazı bilgiler.

12.06.2019Televizyon
Bu akşam ekranda

Bu akşam ekranda

Kanal D’de bu akşam izleyiciyle buluşacak “Afili Aşk”, gençleri olduğu kadar aile dizilerine özlem duyanları da ekran başına toplayacak.

12.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın ilk bölüm fragmanı yayınlandı | Afilli Aşk ne zaman başlayacak

Afilli Aşk'ın ilk bölüm fragmanı yayınlandı | Afilli Aşk ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Afilli Aşk dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Konusu ve oyuncu kadrosu ile şimdiden kendisine hayran bırakan Afilli Aşk'ın ne zaman başlayacağı ise merak konusu oldu. İşte, Afilli Aşk dizisinin birinci bölüm fragmanı ve yayın hayatına başlayacağı tarih.

11.06.2019Televizyon
‘Afili Aşıklar’ ve iki ailenin neşeli maceraları ekrana kilitleyecek

‘Afili Aşıklar’ ve iki ailenin neşeli maceraları ekrana kilitleyecek!

Kanal D’nin Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak yeni dizisi “Afili Aşk”, gençleri olduğu kadar aile dizilerine özlem duyanları da ekran başına toplayacak. Bu yazın en “afili aşk”ının yaşanacağı dizide birbirinden oldukça farklı iki ailenin maceraları da izleyicilere neşeli anlar yaşatacak.

11.06.2019Televizyon
‘Afili Aşıklar’ ve iki ailenin neşeli maceraları ekrana kilitleyecek

‘Afili Aşıklar’ ve iki ailenin neşeli maceraları ekrana kilitleyecek!

Kanal D’nin Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak yeni dizisi “Afili Aşk”, gençleri olduğu kadar aile dizilerine özlem duyanları da ekran başına toplayacak. Bu yazın en “afili aşk”ının yaşanacağı dizide birbirinden oldukça farklı iki ailenin maceraları da izleyicilere neşeli anlar yaşatacak.

11.06.2019Ekran
Afili Aşkın 1. bölümünden yeni fragman yayınlandı Afili Aşk ne zaman başlıyor

Afili Aşk'ın 1. bölümünden yeni fragman yayınlandı! Afili Aşk ne zaman başlıyor?

Kanal D'nin yeni dizisi 'Afili Aşk' için geri sayım sürüyor. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı Afili Aşk’ın 1. bölümünden 3. fragman diziseverler için paylaşıldı. Gözler şimdi heyecanla beklenen dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihte. Peki, Afili Aşk ne zaman başlıyor?

9.06.2019Televizyon
Hepsi birbirinden güçlü bir sürü kadın Yumruğunu da konuşturan Anne Lister...

Hepsi birbirinden güçlü bir sürü kadın! Yumruğunu da konuşturan Anne Lister...

Ekrana bir hafta bayram arası verdik, yaz dizilerinin hepsi bu hafta başlıyor. Fakat yabancı diziler bizim tatilimizi umursamadı, haziran ayına doludizgin giriş yaptılar. Zarar yok, hepsini yakalarız; bu birbirinden güçlü kadınları izlemeden geçecek değiliz.

Bu bir yaz dizisi değil,  bizimki Yeşilçam işi

Bu bir yaz dizisi değil, bizimki Yeşilçam işi

Bir tarafta ‘Güneşin Kızları’ dizisiyle yıldızı parlayan ve başarısını tiyatroyla taçlandıran Burcu Özberk, diğer tarafta ‘Dağ’ ve ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ gibi çok izlenen film ve dizilerde karşımıza çıkan Çağlar Ertuğrul. Yeni neslin yıldızlarından bu iki isim, Kanal D’nin yeni dizisi ‘Afili Aşk’ta buluştu. Onlarla buluşup aşkı, oyunculuğu ve haklarında merak edilenleri konuştuk.

Afilli Aşk ne zaman başlayacak İşte Afilli Aşkın 1. bölüm fragmanı

Afilli Aşk ne zaman başlayacak? İşte Afilli Aşk'ın 1. bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarından izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Afilli Aşk, 1. bölüm fragmanı ve tanıtım videolarıyla dikkatleri üzerine çekti. Dizinin fragmanının yayınlanmasının ardından, izleyiciler de Afilli Aşk'ın ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı. Peki, Afilli Aşk dizisi ne zaman başlayacak? Afilli Aşk'ın konusu ne? İşte, dizinin ilk bölüm fragmanı ve yayınlanacağı tarihle ilgili merak edilenler.

6.06.2019Televizyon
Afili Aşk’ın Kerem ve Ayşe’si: Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk

Afili Aşk’ın Kerem ve Ayşe’si: Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk!

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı, 12 Haziran Çarşamba günü Kanal D’de ekrana gelecek olan Afili Aşk’ın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

4.06.2019Televizyon
Yazı unutulmaz yapacak 60 güzel öneri

Yazı unutulmaz yapacak 60 güzel öneri

Ne şanslıyız değil mi, bu sene sezon bayram tatiliyle, resmi olarak ‘bayram gibi’ başladı. Yazlık sinemalar, konserler, festivaller, spor aktiviteleri, yaz şarkıları, yaz dizileri, tiyatro turneleri, sahiller, beach club’lar, restoran ve eğlence yerleri tam tekmil emir ve görüşlerinize hazır. Ama yüzlerce alternatif arasından hangilerini seçmeli, nerelere gitmeli, kimleri izlemeli, ne yemeli, ne içmeli, ne giymeli? Hepsi alanlarında uzman arkadaşlarımla birlikte 2019 yazında bilmeniz gereken en önemli kültürel, sportif ve sosyal faaliyetleri belirledik. Seçin, beğenin, deneyin. Bakarsınız, umduğunuzdan güzel geçer yaz...

Gençlerle oynamaktan çok mutluyum

Gençlerle oynamaktan çok mutluyum

Kanal D’nin, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği  yeni dizisi Afili Aşk, 12 Haziran Çarşamba günü izleyicisi ile buluşacak. Yayınlanan tanıtımları büyük merak uyandıran dizinin kadrosunda usta oyuncu Altan Erkekli de yer alıyor.

1.06.2019Televizyon
Afilli Aşk dizisinde hangi oyuncular var işte oyuncu kadrosu

Afilli Aşk dizisinde hangi oyuncular var? işte oyuncu kadrosu

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afili Aşk’ın tanıtımı izleyicilerle buluştu. Ekranlarda fırtına estirmeye hazırlanan Afilli Aşk dizisinin oyuncu kadrosu da şimdiden merak edilmeye başlandı. Peki, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli'nin üstlendiği Afilli Aşk'ta hangi oyuncular yer alıyor. işte, dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili bilgiler.

31.05.2019Televizyon
Afili Aşk kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor

Afili Aşk kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor!

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afili Aşk, oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor. Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı Afili Aşk’ın yayın tarihi belli oldu. Afili Aşk, 12 Haziran Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak.

22.05.2019Televizyon
12 Haziran’da ekranda

12 Haziran’da ekranda

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi “Afili Aşk”ın yayın tarihi belli oldu.

22.05.2019Televizyon
Afili Aşk dizisi ne zaman başlayacak

Afili Aşk dizisi ne zaman başlayacak?

Renkli tanıtımlarıyla dikkat çeken Afili Aşk dizisinin yayınlanacağı tarih belli oldu. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı Afili Aşk, yaz sezonunda ekran macerasına başlayacak. Peki, Afili Aşk dizisi ne zaman başlayacak?

21.05.2019Televizyon
Afili Aşk dizisinin oyuncu kadrosu açıklandı

Afili Aşk dizisinin oyuncu kadrosu açıklandı

Kanal D’nin yeni dizisi 'Afili Aşk', yakında başlıyor! Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı Afili Aşk’ın ilk tanıtımı yayınlandı, oyuncu kadrosu da Kanal D'nin resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. İşte, renkli görüntüleriyle dikkat çeken Afili Aşk dizisinin kadrosuna ilişkin bilgiler...

17.05.2019Televizyon
Kanal D’nin yeni dizisi “Afili Aşk”, yakında başlıyor…

Kanal D’nin yeni dizisi “Afili Aşk”, yakında başlıyor…

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı Afili Aşk’ın ilk tanıtımı yayınlandı.

14.05.2019Televizyon
1 haftada 4 milyon

1 haftada 4 milyon

Kanal D’nin yeni dizisi “Afili Aşk”, daha seyirciyle buluşmadan milyonlara ulaştı. Başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un paylaştığı dizinin tanıtım klibi, internet ortamında bir haftada 4 milyon kez izlendi.

11.05.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Çöp içeriğe büyük darbe...

Instagram’daki çöp içerikle ilgili uzun süredir ısrarla yazıyorum, çünkü sistem kötü paranın iyi parayı kovması gibi kötü içeriğin iyi içeriği kovması üzerine kurulu...

19.07.2019

Bir uçak hikayesi

Gününüz şenlensin diye bugün uçakta geçen bir hikayem var. Bizzat yaşanmış bir hikaye. Buyurunuz:

17.06.2019