MENÜ

Adrasan

Adrasan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Adrasan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Adrasan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 408 Adrasan haberi bulunmuştur.

Adrasan Haberleri

Kumlucada yangın söndürülemiyor

Kumluca'da yangın söndürülemiyor

Antalya’nın Kumluca ilçesinde dün başlayan orman yangını 26 saatten fazla zamandır büyüyerek devam ediyor. İki itfaiye eri son anda kurtarılırken, bazı evler yandı, onlarca hayvan telef oldu. Yangının kontrol altına alınamaması nedeniyle vatandaşlar da evlerini boşalttı.

25.06.2016Gündem
Mavi yolculuğun en güzel iki rotası

Mavi yolculuğun en güzel iki rotası

Bir tarafta doğanın cömertliği, diğer yanda tarihin zenginliği... Mavi yolculuğun en güzel yanı işte bu. Üç tarafı denizlerle çevrili Türkiye’nin Ege ve Akdeniz koylarında gündüz mavinin tadını çıkarıp, geceleri yıldızlara yarenlik etmek müthiş bir keyif. Mavi yolculuk, Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun dizelerine “Mavi gezi bir masaldır, söylenmemiş, yazılmamış, çizilmemiş...” diye dökülmüş. Rotaları aşağıda sıraladım; söylenmesi, yazılması ve çizilmesi size kalmış...

21.08.2015Seyahat
Adrenalin dolu en iyi 10 tatil

Adrenalin dolu en iyi 10 tatil

Klasik seyahat planlarından sıkıldıysanız; heyecan ve eğlenceyi bir arada istiyorsanız listemiz tam size göre. Hayatınızda en azından bir kere yapmanız gereken balon, yamaç paraşütü, rafting, kiteboard ve skydive gibi etkinliklerden birini seçip adrenalin dolu bir maceraya atılın..

20.08.2015Seyahat
Bu yazın en büyülü fotoğrafları

Bu yazın en büyülü fotoğrafları

İyi bir fotoğraf için her zahmete değer. Yaylalara da çıkılır; kilometrelerce yol da yapılır. Türkiye’nin, hele de yaz aylarında dağı taşı fotoğraf... Baktığınız her yerden ayrı bir sürpriz çıkıyor. Tarifsiz günbatımı, mutluluk kahvaltısı, horona çağrı... O doğru an için nerede olacağınızı bilin.

14.08.2015Advertorial
Adrasan 3 yıl sonra eski haline dönmüş olacak

Adrasan 3 yıl sonra eski haline dönmüş olacak

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Adrasan'da 250 bin fidanı toprakla buluşturduklarını belirterek, "Böylece, Adrasan yangınının izlerini sildik. Çalışmalarımız neticesinde 3 yıl sonra, yanan alanları eski yeşilliğine kavuşturmuş olacağız" açıklamasında bulundu.

19.07.2015Gündem
Çocukların tahsili,bir de sayfiyede ev

Çocukların tahsili,bir de sayfiyede ev

Eskiden ortalama bir Türk ailesinin ilk iki isteği buydu. Erdek, Ayvalık, Didim, Bodrum, Kuşadası... Yazlıkların başkentleri. 70’lerden bugüne yazlık anlayışı da ‘tatile çıkma’ kavramı da çok değişti. Ama nostalji güzel şey. Farklı yazarlar, bizi o günlere götürdü.

10.07.2015Hayat