MENÜ

Adrasan

Adrasan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Adrasan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Adrasan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 409 Adrasan haberi bulunmuştur.

Adrasan Haberleri

Yüzmeyi az bilenler için denize girilecek en sakin 5 yer

Yüzmeyi az bilenler için denize girilecek en sakin 5 yer

Yüzmeyi az bilenler ya da çocuklar, dalgalı ve derin denize girerken tedirgin olurlar. Onlar için sığ dalgası olmayan denizler daha cazip gelir. İşte pek fazla yüzme bilmeyenler için denize girilecek beş yer.

13.07.2017Seyahat
Antalyanın Maldivlerini bekleyen tehlike

Antalya'nın Maldivler'ini bekleyen tehlike!

BEYAZ kumu, pırıl pırıl denizi, kıyılarında Akdeniz fokları ve orfozlara yuva olan sualtı mağaraları ve su kuşlarıyla 'Antalya’daki Maldivler' olarak nitelendirilen Sulu Ada, binlerce tatilci ve turisti ağırlıyor. Son birkaç yılda yoğun ilgi gören ada, bazı ziyaretçilerin özen göstermemesi nedeniyle kirlenme tehlikesiyle de karşı karşıya.

6.07.2017Ekonomi
Antalyada görüntülendi Bir anda ortaya çıktılar...

Antalya'da görüntülendi! Bir anda ortaya çıktılar...

Antalya Kumluca’daki Gelidonya Feneri’nden Likya Yolu yürüyüşüne çıkan bir ekip, denizde aynı anda oluşan 7 hortumu görüntüledi. Hortumlardan 4’ü denize kadar inerken, 3’ü havada oluşup kayboldu.

23.05.2017Gündem

Kurban bayramı tatilinde denize girilebilecek en uygun 5 yer

Dokuz gün olarak belirlenen Kurban Bayramı tatili, çok sayıda kişiyi tatil planları yapmaya yönlendiriyor. Ancak tatilin Eylül ayında olması, yani sonbaharın gelmesiyle soğumaya başlayan havalar, yapılacak tatillerin ve seyahatlerin daha ince düşünülerek planlanmasını da gerektiriyor. İşte Kurban bayramı tatilinde denize girilebilecek en uygun 5 yer

Yazar Sonuçları

17 Ağustos depreminin 18. sene-i devriyesi

17 AĞUSTOS depreminin sene-i devriyesinde, yaşanan acıların gerçekliği dışında, ‘eski hamam eski tas’ düzeni devam ediyor. Bu kadar sene sonra kayıpların kimlikleri, sahipsizlerin mezarları açılarak, DNA testi ile tespit edilmeye çalışılıyor.

16.08.2017

Geçmişten bir absürt erotik disko

 Yaşar Gaga’nın, birbiriyle bağlantısız ve gerçekten de alakasız şarkılarla/şarkıcıları bir araya getirdiği albümünden şu ana kadar en çok Tarkan-Sezen Aksu düeti “Ceylan” ön plana çıktı. Bu şarkı çok dinlendi.

9.06.2017

İnsan istedi mi ormanı olabilir mi?

 Olabilir.Benim iki ormanım oldu, sizin de olabilir.

8.06.2017

Bu can, bu bilek, bu yürek bizim

HEPİMİZİN dilinde; kulağında bir yeri vardır; ‘Ağaç Türküsü’nün’...

25.12.2016

Onur ve gurur

Yazı yazacak zamanım yok. Olsa da yazmamam akıllıca. Ama bunu yazıp bırakacağım telefonu elimden.

29.09.2016

Umut Ormanı

Adrasan’ı siz nasıl bilirsiniz bilmiyorum.

11.08.2016