MENÜ

Adı Zehra

Adı Zehra ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Adı Zehra haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 588 Adı Zehra haberi bulunmuştur.

Adı Zehra Haberleri

Setlerden sahnelere...

Setlerden sahnelere...

Oyuncu Seda Akman, ‘Geçmiş Değil Bugün Gibi’ başlıklı konser serisiyle La Boucherie sahnesinde.

Ünlü oyuncudan setlerde akademik çalışma

Ünlü oyuncudan setlerde akademik çalışma

Oyuncu Emre Kıvılcım, üniversitedeki bitirme tezi için ‘Film ve dizi setlerinde iş sağlığı ve güvenliği’ konusunu seçti.

23.10.2018Televizyon
Aşk ve Mavi dizisinin Yükseli Seda Akman kimdir Kaç yaşındadır İşte hayatı hakkında bilgiler

Aşk ve Mavi dizisinin Yüksel'i Seda Akman kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler

Aşk ve Mavi, yeni sezona yeni isimlerle başlamaya hazırlanıyor. Daha önce Adı Zehra, Kalp Atışı, Bu Şehir Arkandan Gelecek dizilerinde boy gösteren Seda Akman, Behzat Ç. dizisinde de boy göstermiştir. Peki, Aşk ve Mavi dizisinde Ali'ye aşık bir kız rolünü oynacak olan Seda Akman kimdir? İşte, Yüksel karakteri ve Seda Akman'ın biyografisi hakkında bazı bilgiler

28.09.2018Televizyon
Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncuları kimler İşte karakterler ve konusu

Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncuları kimler? İşte karakterler ve konusu

Yeni sezon yapımlarından Bir Deli Rüzgar, cumartesi günleri diziseverlerle buluşacak. Bir Deli Rüzgar’ın başrollerini Vatanım Sensin ile yıldızı parlayan Pınar Deniz’in yanı sıra son dönemlerin bir diğer popüler ismi Berk Canpolat üstleniyor. Peki, Bir Deli Rüzgar dizisinin kadrosunda başka kimler yer alıyor? İşte Bir Deli Rüzgar dizisinin karakterleri ve konusu…

15.09.2018Televizyon
Adı: Zehra dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Adı: Zehra dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adı: Zehra dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Nadir’in “Bana bir şey olursa Hande’nin yerini asla öğrenemezsiniz” demesi üzerine, Serkan kardeşinin yaşama ihtimalinin peşine düştü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Adı: Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.05.2018Televizyon
Adı: Zehra dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Adı: Zehra dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adı: Zehra dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Zehra’nın Genco’ya hissettikleri ne kadar derin olursa olsun tek amacı vardı. Hande’ye ne olduğunu bulmak. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Adı: Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.05.2018Televizyon
Adı Zehra 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Adı Zehra 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Adı Zehra dizisinin bu hafta yayınlanacak olan 12. bölümüne ait 2. fragman izleyicilerle paylaşıldı. Dizinin yayınlanan 2. fragmanına Genco'nu Zehra'ya söylediği 'Ya biz ne olacağız' sözleri damga vurdu. Sevilen dizinin yeni bölüm 1. fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve yeni bölüme dair önemli ipuçları vermişti. Peki, Adı Zehra'nın yeni bölüm fragmanlarında başka neler var? Adı Zehra'nın yeni bölümünde neler olacak?

11.05.2018Televizyon
Adı: Zehra 11. bölüm fragmanında Zehra harekete geçiyor

Adı: Zehra 11. bölüm fragmanında Zehra harekete geçiyor

Adı: Zehra dizisi yayınlanan 11. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Zehra artık Nadir’in ne yaptığından iyice emin olmuştur, ancak bunu nasıl ispat edecektir? İşte, Adı: Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı.

4.05.2018Televizyon
Adı: Zehra dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Adı: Zehra dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adı: Zehra dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde, Leyla’nın sürpriz çıkışı sonrasında Zehra’nın aklı yeniden karıştı. Yeni bölümde ayrıca boşanmak isteyen Ceren, bu kez de Serkan ve Şule’nin başına bambaşka bir dert açtı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Adı: Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.04.2018Televizyon
Adı: Zehra 9. bölüm fragmanında şoke eden olay

Adı: Zehra 9. bölüm fragmanında şoke eden olay

Adı: Zehra dizisi yayınlanan 9. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Genco ve Zehra eve döndüklerinde şok edici bir manzarayla karşılaşmıştır. İşte, Adı: Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı.

20.04.2018Televizyon

Adı: Zehra dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adı: Zehra dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Serkan’la ilgili öğrendiği gerçeklerin şokunu yaşayan Zehra’nın aklında yeni soru işaretleri vardı. Hayal’le konuşur ve iki genç kadın birlikte hareket etmeye karar verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Adı: Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.04.2018Televizyon
Adı: Zehra 7. bölüm fragmanında Zehra herkesi sorguluyor

Adı: Zehra 7. bölüm fragmanında Zehra herkesi sorguluyor

Adı: Zehra dizisi yayınlanan 7. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hande’nin kaybolmadan önce hamile olduğunu ve bir video bıraktığını öğrenen Zehra, etrafındaki herkesi sorgulamaya başlar. İşte, Adı: Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı.

6.04.2018Televizyon
Adı: Zehra dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Adı: Zehra dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adı: Zehra dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Zehra’nın hayatını kurtarmak için Salih’i vuran Serkan, Zehra’yla birlikte karakola götürüldü ve tutuklu olarak yargılanmak üzere cezaevine gönderildi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Adı: Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

31.03.2018Televizyon
Adı: Zehra 5. bölüm fragmanında Şule deliye dönüyor

Adı: Zehra 5. bölüm fragmanında Şule deliye dönüyor

Adı: Zehra dizisi yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Bayram’ın söyledikleri sonrası deliye dönen Şule, Zehra’nın peşinde kimlerin olduğunu öğrenmek için harekete geçer. İşte, Adı: Zehra 5. bölüm fragmanı.

23.03.2018Televizyon
Adı: Zehra 3. bölüm fragmanında Serkanın getirdiği belge her şeyi değiştiriyor

Adı: Zehra 3. bölüm fragmanında Serkan'ın getirdiği belge her şeyi değiştiriyor

Adı: Zehra yayınlanan 3. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça şoke eden dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde karakola gidip başına gelenleri anlatan ve bir itirafta bulunan Zehra, bu yolla her şeyi düzelteceğini düşünürken, Serkan’ın getirdiği bir belge her şeyi değiştirir. İşte, Adı: Zehra yeni bölüm fragmanı.

9.03.2018Televizyon
Semtine göre giyiniyorum

Semtine göre giyiniyorum

Seda Akman, merkezine bir kadın hikâyesi alan ‘Adı: Zehra’ dizisiyle ekrana dönüyor. Akman’a göre kadınların yaşadıkları sorunların temelinde aile var: “Zengin, fakir fark etmiyor, çocuk baskıcı bir ailenin evladıysa, her şey yasaklanıyorsa, bir gün korkunç şeyler yapabiliyor” diyor. Onunla yeni dizisi vesilesiyle buluştuk ve kadınlıktan oyunculuğa, her şeyi konuştuk.

Adı Zehra yeni bölüm 2. fragmanı: Ben Hande değilim

Adı Zehra yeni bölüm 2. fragmanı: Ben Hande değilim

Adı Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alan Adı Zehra 24 Şubat Cumartesi günü ekran macerasına başlamıştı. Peki yeni bölümde neler olacak? Artık yepyeni bir yaşamı olan Zehra’yı neler bekliyor? İşte Adı Zehra 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

2.03.2018Televizyon
Kalbimdeki Deniz yeni bölüm hangi gün Son bölümde neler olmuştu

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm hangi gün? Son bölümde neler olmuştu?

Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı ancak dizinin 24 Şubat tarihli Fox Tv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. 17 Şubat Cumartesi günü yayınlanan Kalbimdeki Deniz son bölümünde Hülya, İzak’ın Mirat ya da kanun karşısına çıkıp doğruları söylemesine engel olmanın yollarını aradı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Kalbimdeki Deniz yeni bölüm hangi gün? Son bölümde neler olmuştu?

24.02.2018Televizyon
Adı Zehra dizisinin oyuncuları kimdir İşte, oyuncu kadrosu

Adı Zehra dizisinin oyuncuları kimdir? İşte, oyuncu kadrosu

Adı Zehra dizisi oyuncuları ile araştırılmaya başlandı. Her hafta cumartesi akşamları Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Adı Zehra dizisi, oyuncuları ile gündem konusu oldu. Bir genç kızın ailesi tarafından hiç istemediği birisiyle evlendirilmeye çalışmasının hikayesini konu edinen dizinin konusu dram olacak. Peki, Adı Zehra dizisi oyuncuları arasında kimler yer alıyor? İşte dizinin oyuncu kadrosu ve genel hikayesi hakkında detaylı bilgiler

24.02.2018Televizyon
Adı: Zehra dizisinin 1. bölümünde neler yaşanacak İşte fragman

Adı: Zehra dizisinin 1. bölümünde neler yaşanacak? İşte fragman

Adı: Zehra dizisi yayınlanan 1. bölüm fragmanıyla izleyicilerine hareketli anlar yaşatacak. Ekranların yeni dizisi olmaya hazırlanan Adı: Zehra 1. bölümüyle cumartesi akşamı ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin ilk bölümünde Almanya’daki yoksul ve katı kuralları olan ailesinin evinde yaşayan Türk kızı Zehra’nın hikayesi anlatılacak. İşte, Adı: Zehra 1. bölüm fragmanı.

23.02.2018Televizyon
Pek yakında ekranda

Pek yakında ekranda

Şubat’ın son, martın ilk yarısı arasındaki dönemde ekranda yeni bir sezon açılışına şahit olacağız. Bakalım neler var... Üstelik bunlar kanallar tarafından resmi duyuruları yapılanlar sadece; çalışmaları süren diziler daha da fazla.

Adı Zehra dizisi ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var

Adı Zehra dizisi ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var?

Adı Zehra dizisinin ilk tanıtım fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Fox Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan Adı Zehra’nın oyuncu kadrosu ve tarihi merak konusu oldu. Peki Adı Zehra dizisi ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var?

26.12.2017Televizyon
Yıllandıkça gençleşen dergi

Yıllandıkça gençleşen dergi

Türkiye’nin en eski kadın dergisi Elele’de 35’ine yaklaşan bir kadının paniği yok. Tam tersine, ciddi bir bakımdan geçtiği için son derece kendine güvenli.

27.02.2010Kelebek
Yıllandıkça gençleşen ve yaşını göstermeyen dergi ELELE

Yıllandıkça gençleşen ve yaşını göstermeyen dergi ELELE

Türkiye’nin en eski kadın dergisi Elele’de 35’ine yaklaşan bir kadının paniği yok. Tam tersine, ciddi bir bakımdan geçtiği için son derece kendine güvenli. Yola anne ve çocuk sağlığı dergisi olarak çıktı, defalarca kabuk değiştirse de hep yüzde yüz yerli malı oldu. Türkiyeli kadının geçirdiği dönüşüme hem katkıda bulundu, hem de ilk elden tanığı oldu. Mart ayını tasarımından içeriğine kadar yepyeni bir yüzle selamlayan Elele, yıllanırken her dem taze kalmanın sırrını veriyor.

26.02.2010Kelebek
Çalıkuşu Zehra

Çalıkuşu Zehra

Reşat Nuri Güntekin’in ‘Çalıkuşu’ adlı romanının Feride’si dün Hakkari’deydi... Sağlık görevlisiydi, 20 yaşındaydı ve adı Zehra’ydı. Köyde bir kadın doğum yapacaktı. Yarım metre kar ambulansa geçit vermiyordu. Dizboyu karda yol görünmüyor ama Zehra yürüyordu...

25.11.2004Gündem
Çalıkuşu Zehra

Çalıkuşu Zehra

Reşat Nuri Güntekin’in Çalıkuşu romanını anımsatan olay Hakkari'de yaşandı. 11 aylık sağlık teknikeri Zehra Demir, anne Makbule Bayhan'a ilk müdahaleyi evinde yaptı.

25.11.2004Gündem
İşte Ceren Özdemirin son mesajı... Ortaya çıkan gerçek göz yaşarttı

İşte Ceren Özdemir'in son mesajı... Ortaya çıkan gerçek göz yaşarttı!

Ordu’da balerin Ceren Özdemir’i (20) evinin kapısının önünde kalbinden bıçaklayarak öldüren kişinin açık cezaevinden iki kez firar eden cinayet hükümlüsü Özgür Arduç (35) olduğu belirlendi. Katil zanlısını, Ceren’in hemen arkasından yürürken kameralara yansıyan görüntüleri yakalattı. Ceren'in yakın arkadaşı Ayşe Türkmen Akkaş Hürriyet’e şunları anlattı: "Sınıfta veya okulda da kimseyle sorunu yoktu. Zaten sorunlu tiplerle muhatap olacak biri değildi. 19 Kasım’da doğum günümdü. Bana sürpriz yapmışlardı. 6 Aralık da onun doğum günüydü. ‘Doğum günümde beni unutmayın, hediye almayın, kutlayın yeter’ demişti"

5.12.2019Gündem
Vatan ve hürriyet şairi Namık Kemalin vefatının 131. yılında anılıyor

'Vatan ve hürriyet şairi' Namık Kemal'in vefatının 131. yılında anılıyor

"İntibah", "Vatan Yahut Silistre", "Cezmi", "Zavallı Çocuk", "Kara Bela", "Akif Bey", "Gülnihal" ve "Celaleddin Harzemşah" gibi eserleriyle tanınan usta şair ve yazar ölümünün 131'inci yılında anılıyor.

3.12.2019Keyif
Emine Erdoğan: Kol kırıldığında yen içinde kalamaz

Emine Erdoğan: Kol kırıldığında yen içinde kalamaz

Emine Erdoğan, “Kadına yönelik şiddetin ‘mahrem alan’ kavramıyla meşrulaştırılmasının önüne geçmeliyiz. Söz konusu olan şiddetse, kol kırıldığında yen içinde kalamaz” dedi. Emine Erdoğan 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla dün Beştepe’de düzenlenen toplantıda, kadına yönelik şiddete karşı ‘Mercan Seferberliği’ni de başlattı.

26.11.2019Gündem
Alparslan Türkeş Kimdir Alparslan Türkeş doğum tarihi ne zaman

Alparslan Türkeş Kimdir? Alparslan Türkeş doğum tarihi ne zaman

Ömrünü ülkücü harekete adayan ve yaşamı boyunca pek çok kurumda hizmet veren Alparslan Türkeş, Lefkoşa'da dünyaya geldi ve eğitim hayatına İstanbul'da devam etti. Kuleli Askeri Lisesi'nden asteğmen olarak mezun olduktan sonra teğmen olarak görev yaptı. Alparslan Türkeş'in siyasi yaşamının başlaması, burada yaşadıklarından sonra çok resmen başlamış oldu. Peki, Alparslan Türkeş kimdir ve doğum tarihi ne zaman? İşte, MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in doğum tarihi ve hakkında bazı bilgiler

25.11.2019Gündem
İndirim savaşları

İndirim savaşları

Alışverişin rekorlarla beraber anıldığı Kara Cuma (Black Friday) indirimleri başladı. Firmalar 29 Kasım’ı beklemeden bir hafta öncesinden müşterilerin kapısını çalarken bu yıl geçen yıla göre alışverişin en az 2 kat artarak 7 milyar lirayı aşması bekleniyor. E-ticaret devleri bu süreçte müşterinin zarar görmemesi için belirlenen indirim oranlarını kilitlediklerini belirtirken perakendeciler ise AVM’lerde büyük seri sonu indirimlerinin yaşanacağını ve saat 24.00’a kadar açık olacaklarını söyledi.

23.11.2019Ekonomi
Hedef zümrüt yeşili Türkiye

Hedef zümrüt yeşili Türkiye

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Toplam 11 milyon fidan ve ağacı geleceğe nefes olması ümidiyle toprakla buluşturuyoruz. Hedefimiz zümrüt yeşili bir Türkiye fotoğrafı ortaya çıkarmaktır. ‘Geleceğe Nefes’ seferberliği gördüğü yüksek ilgiyle hedeflerini aşarak dünyaya örnek olacak bir kampanyaya dönüştü” dedi. Erdoğan Ankara’daki Milli Ağaçlandırma Günü ‘11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes’ töreninde özetle şunları söyledi:

12.11.2019Gündem
Son dakika... 81 ilde başladı Ankarada ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan dikti

Son dakika... 81 ilde başladı! Ankara'da ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan dikti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''11 milyon fidan toprakla buluşuyor'' etkinliği kapsamında fidan dikim törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "11 Milyon Ağaç, Bugün Fidan Yarın Nefes" programında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ''Birileri bir önceki dönem hazırlıkları tamamlanan ileri biyolojik arıtma tesisi için şu gaflete bakın temel atmama töreni yapıyor. Bunların yaptığına bakın temel atmama töreni. Tiynetlerine uygun şekilde temel atmama töreni düzenlemişler.' ifadelerinde bulundu

11.11.2019Gündem
Çalışan annelere sağlanan kreş desteğinin şartları nedir

Çalışan annelere sağlanan kreş desteğinin şartları nedir?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile AB Delegasyonu, "Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi"ni hayata geçirecek. Peki Çalışan annelere aylık 650 lira destek şartları nedir? Hangi durumda olan vatandaşlarımız bu devlet desteğinden faydalanabilecekler ve başvurular hangi tarihte alınacak? İşte detaylar

30.10.2019Ekonomi
Çalışan annelere 650 lira kreş desteği başvuru şartları nedir Hangi illerde kreş desteği yapılacak

Çalışan annelere 650 lira kreş desteği başvuru şartları nedir? Hangi illerde kreş desteği yapılacak?

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından duyurulan çalışan annelere 650 liralık kreş desteği kapsamında başvuru şartları açıklandı. Şimdilik 7 pilot ilde geçerli olan kreş desteği başvurusu e devlet üzerinden yapılacak. Peki, çalışan annelere kreş desteği başvuru şartları neler? 650 liralık kreş desteği hangi illerde geçerli? İşte, o konu hakkında bilgiler.

25.10.2019Ekonomi
Yeşilçamın unutulmaz ismi Tarık Akan vefat yıl dönümünde anılıyor

Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Tarık Akan vefat yıl dönümünde anılıyor

Oynadığı filmlerle bir döneme damgasını vuran sinema oyuncusu ve yazar Tarık Akan, vefatının üçüncü yılında sevenleri tarafından anılıyor. Kariyeri boyunca 120'den fazla yapımda rol alan Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Tarık Akan, 2016 yılında akciğer kanserine yenik düşmüştü. İşte, Hababam Sınıfı'nın Damat Ferit'i Tarık Akan hakkında merak edilen tüm ayrıntılar...

15.09.2019Hayat
Tarık Akan ölüm yıl dönümünde anılıyor

Tarık Akan ölüm yıl dönümünde anılıyor

Oynadığı filmlerle bir döneme damgasını vuran sinema oyuncusu ve yazar Tarık Akan, ölüm yıl dönümünde anılıyor. Sanat hayatı boyunca 120'den fazla filmde rol alan Tarık Akan, 16 Eylül 2016'da, akciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede yaşama veda etmişti.

15.09.2019Magazin
Arkadaş sevgili doktor polis... Göreni çarpıyor

Arkadaş sevgili doktor polis... Göreni çarpıyor

Daha önce çevresindeki birçok kişiyi ‘yüksek kârlı’ finans yatırımı vaadiyle dolandıran ve Hürriyet’in ‘Zeynepbank’ başlığıyla gündeme getirdiği Zeynep Özkara’nın bir kurbanı daha ortaya çıktı. Hürriyet, genç kadın ve ailesi tarafından dolandırıldığını iddia eden polis memuru Ö.F.’nin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği ifadesine ulaştı. Yaklaşık 300 bin lira dolandırıldığını belirten Ö.F., şunları söyledi:

10.08.2019Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul-İzmir Otoyolu ve Bursa Şehir Hastanesi açılışını gerçekleştirdi

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul-İzmir Otoyolu ve Bursa Şehir Hastanesi açılışını gerçekleştirdi

İstanbul-İzmir arasını 3.5 saate indirecek, İstanbul-İzmir Otoyolu'nun 192 kilometrelik kısmı ve Türkiye'nin 10'un şehir hastanesi olan 1.355 yataklı Bursa Şehir Hastanesi'nin açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışın ardından otoyolda makam aracını kullandı.

4.08.2019Ekonomi
Cem Belevi: Yalan yok, gayet seksiyim

Cem Belevi: Yalan yok, gayet seksiyim!

Altı yıldır içinde bulunduğu müzik dünyasını “Hiç adil değil” diye tanımlıyor. “Hedefim olmasa beş dakika daha bu kadar kötü kalbin ortasında vakit harcamam. Önceden hayranı olduğum insanları yakından tanımak beni üzdü” sözleriyle yaşadıklarını özetliyor. Konu fiziğine gelince tevazuyu elinin tersiyle itiyor, cesurca “Yalan yok, gayet seksiyim” diyor, sosyal medyada yaşadığı tacizleri anlatıyor. Cem Belevi’yle yeni şarkısı ‘Elizabeth’ vesilesiyle buluştuk.

TTK kura çekilişi sona erdi Sonuçlar sonrası kazananlar belli oldu

TTK kura çekilişi sona erdi! Sonuçlar sonrası kazananlar belli oldu!

Karabük ve Bartın'da tamamlanan TTK kura çekilişinin ardından gözler kura sonuçları aşamasına çevrildi. Toplam 350 kişinin işe alım aşaması için süreç başladı. İşte, TTK kura çekilişi hakkında merak edilen bazı detaylar

23.05.2019Gündem
Ben asla kaybetmem

Ben asla kaybetmem

Şarkıcılık ile oyunculuğu bir arada götürmeyi başaran, halen TRT’deki “Kalk Gidelim” dizisinde Doktor Sinan’ı canlandıran Cem Belevi’den yeni şarkılar geldi. “Bundan Sonra” adlı maxi single’ını kısa süre önce çıkaran Belevi, iddialı konuşuyor: “Ben asla kaybetmem; ya kazanır ya öğrenirim!”

15.05.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Hırsız var

Akıllanamıyorum, çantamı dibimden ayırmamam gerektiğini bir türlü öğrenemiyorum. Hem de yıllar önce iki kere bu yüzden çanta çaldırmama rağmen.

22.07.2014

‘Alçak’ ve ‘şerefsiz’ demenin etkisine dair

AMERİKAN gizli belgelerinde bir iddia yer alıyordu.

3.12.2010

Yeni bir edebiyat ödülü daha

YAZAR ve çevirmen arkadaşım Lizi Behmoaras’tan, yeni bir edebiyat ödülüne dair e-posta aldım:

10.07.2008

Elginkan Ödülleri verildi

Elginkan Vakfı  tarafından Türkiye’de bilim, kültür ve sanat alanlarında yapılan çalışmalara, araştırmalara ve hizmetlere katkıda bulunmak, bu alanların gelişimine destek olmak amacıyla verilen ödüller kazananlara verildi.

2.07.2019