MENÜ

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 498 Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı haberi bulunmuştur.

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Haberleri

Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeliden çarpıcı sözler: İstanbul’daki seçimin yenilenmesi maşeri vicdanı rahatlatacaktır

Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeli'den çarpıcı sözler: 'İstanbul’daki seçimin yenilenmesi maşeri vicdanı rahatlatacaktır'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Antalya kampında yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı'nın yerel seçimlerden zaferle çıktığını belirterek, ''31 Mart'ta 1389 belediyenin 987'si Cumhur İttifakı'nın siyasi sorumluluğuna teslim edilmiştir. Belediye başkanlıklarının yüzde 72'si Cumhur İttifakı'nı oluşturan MHP ve AK Parti'nin yönetimine geçmiştir. Samanlıkta iğne arayanlar, çalı gibi yoklayanlar, karanlıktan aydınlığa taş fırlatanlar bu gerçeği örtemezler. Hakikatın ışığını perdeleyemezler" dedi. '' İstanbul’daki seçimlere şaibe karışmıştır. Büyükçekmece ve Maltepe’de gün yüzüne çıkan iddialar yenilir tutulur değildir'' diyen Bahçeli, ''Bize göre İstanbul’daki seçimin yenilenmesi maşeri vicdanı rahatlatacaktır'' ifadelerini kullandı.

20.04.2019Gündem
Ömer Çelik: Özür diliyoruz açıklamasının şehit eşinden esirgenmesi kınanacak bir  durum

Ömer Çelik: Özür diliyoruz açıklamasının şehit eşinden esirgenmesi kınanacak bir durum

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar'ın bir etkinlikte şehit eşi Gülcan Demiryürek'e tepki göstermesine ilişkin, "Her halükarda orada yapılan eylemle ilgili özür dilenmeliydi. Eylem geçtikten sonra yapılan basın toplantısında bile özür diliyoruz açıklamasının şehit eşinden esirgenmesi kınanacak bir durum." dedi.

29.03.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHPli adayın tepki gösterdiği şehit eşiyle görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li adayın tepki gösterdiği şehit eşiyle görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millet İttifakı'nın CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar'ın tepki gösterdiği şehit eşi Gülcan Demiryürek'i telefonla aradı. Demiryürek, "Cumhurbaşkanımız zaten şehit ailelerinin yanındaydı ama bu olaydan dolayı bizi arayıp destek vermesi bizim için ayrıca gurur verici" dedi.

28.03.2019Gündem
Zeydan Karaların tepki gösterdiği şehit eşi hukuki süreci başlatıyor

Zeydan Karalar'ın tepki gösterdiği şehit eşi hukuki süreci başlatıyor

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar'ın bir etkinlikte tepki gösterdiği şehit eşi Gülcan Demiryürek'in avukatı Erol Yasin Özkeçeci, konunun hukuki süreciyle ilgili gerekli girişimlerde bulunacaklarını söyledi.

28.03.2019Gündem
CHP’li adayın şehit eşine tepki göstermesi ile ilgili AK Parti’den sert açıklama

CHP’li adayın şehit eşine tepki göstermesi ile ilgili AK Parti’den sert açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar'ın şehit eşine tepki göstermesi ile ilgili "Bu işte sorumluluğu olanların, kendisine 'provakatör' diye seslenenlerin, orada bulunan siyasilerin, orada bulunan görevlilerin, hepsinin özür dilemesi gereken, utanç duyması gereken bir durum" şeklinde konuştu.

28.03.2019Haber
CHP’li adayın şehit eşine tepki göstermesi ile ilgili AK Parti’den sert açıklama

CHP’li adayın şehit eşine tepki göstermesi ile ilgili AK Parti’den sert açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar'ın şehit eşine tepki göstermesi ile ilgili "Bu işte sorumluluğu olanların, kendisine 'provakatör' diye seslenenlerin, orada bulunan siyasilerin, orada bulunan görevlilerin, hepsinin özür dilemesi gereken, utanç duyması gereken bir durum" şeklinde konuştu.

28.03.2019Gündem
MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü kimdir

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü kimdir?

2014 Yerel Seçimleri'nde MHP'den Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Sözlü, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Hüseyin Sözlü'nün kim olduğunu merak eden vatandaşlar da internette araştırma yapıyor. Peki, MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü kimdir?

27.03.2019Gündem
CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar kimdir

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar kimdir?

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Zeydan Karalar, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Millet İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Zeydan Karalar'ın kim olduğunu merak eden vatandaşlar da internette araştırma yapıyor. Peki, CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkanadayı Zeydan Karalar kimdir?

27.03.2019Gündem
Son dakika... CHPnin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu oldu

Son dakika... CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu oldu

24 Ekim'de 105, 14 Kasım'da 147, 6 Aralık'a 212 belediye başkan adayını belirleyen CHP PM'nin bugünkü toplantısının ardından 68 aday daha açıklandı. CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu oldu. İmamoğlu adaylığı belli olduktan sonra yaptığı açıklamada ''Bu bir başlangıç anı. Hepimiz için çok güzel günlerin başlangıcı'' dedi.

18.12.2018Gündem
Zeydan Karalar kimdir CHPnin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karaların biyografisi

Zeydan Karalar kimdir? CHP'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar'ın biyografisi

CHP'nin 2019 yerel seçimlerinde Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar oldu. Bu gelişmenin ardından halen Seyhan Belediye Başkanı olarak görev yapan Zeydan Karalar'ın kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Zeydan Karalar'ın kim olduğunu ve hayatına dair bilgileri araştırıyor. Peki, Zeydan Karalar kimdir? İşte, CHP'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar'ın biyografisi...

18.12.2018Gündem
Son dakika... CHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar oldu

Son dakika... CHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi oylaması sonucu CHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Zeydan Karalar olarak belirlendi.

18.12.2018Gündem
Son dakika... CHPnin Antalya adayı Muhittin Böcek oldu

Son dakika... CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek oldu

CHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek oldu.

18.12.2018Gündem
Son dakika.. CHPnin Ankara adayı Mansur Yavaş oldu

Son dakika.. CHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş oldu

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş oldu. Yavaş, 'Başkent Ankara adaylığı için şahsımı lâyık gören Millet İttifakı’nın Genel Başkanları Sayın Kılıçdaroğlu’na, Sayın Akşener’e ve parti yöneticilerine teşekkür ederim. Bu güveni,seçimi kazanıp, başarı ile taçlandırmak boynumuzun borcudur. Yolumuz açık olsun' dedi.

18.12.2018Gündem
Adanada bir itiraz daha

Adana'da bir itiraz daha

Adana’ da Ak Parti İl Başkanlığı Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi ile ilgili Yüksek Seçim Kurulu’ na itiraz etti. Adana'da seçimi MHP kazanımıştı.

8.04.2014Gündem
MHPli Bal: Adanada MHP kesinleşti

MHP'li Bal: Adana'da MHP kesinleşti

MHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi, Konya Milletvekili Faruk Bal, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde AK Parti’nin tüm oyların yeniden sayılmasına ilişkin taleplerinin ilçe seçim kurullarında reddedildiğini söyleyip, "22 bin civarında oy farkıyla kazanmış olan MHP’nin adayı Sayın Hüseyin Sözlü’nün önüne konulmak istenen takoz kaldırılmıştır" dedi.

3.04.2014Gündem
AK Parti ile CHPden ortak seçim iptal başvurusu

AK Parti ile CHP'den ortak seçim iptal başvurusu

CHP Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Yıldıray Arıkan ile AK Parti adayı Abdullah Torun ortak basın toplantısı düzenleyerek yapılan kural hatalarından dolayı seçimin yenilenmesi gerektiğini söylediler.

1.04.2014Gündem
Aytaç Durak 4 yıl sonra başkanlık koltuğunda

Aytaç Durak 4 yıl sonra başkanlık koltuğunda

Adana'da 4 yıl önce hakkında ortaya atılan yolsuzluk iddiaları nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak, belediyedeki makamına gelip koltuğuna oturdu.

1.04.2014Gündem
Hırsız fıkrası Bakan Yıldıza kahkaha attırdı

Hırsız fıkrası Bakan Yıldız'a kahkaha attırdı

ADANA’da esnaf ziyaretlerinde bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayserili hemşehrileriyle bir araya geldiği kahvede anlatılan ’At hırsızı’ fıkrasına kahkahalarla güldü.

24.03.2014Gündem
Adanada BBP adayı MHP lehine çekildi

Adana'da BBP adayı MHP lehine çekildi

ADANA’da, Büyük Birlik Partisi (BBP) Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Şahin ile Gülen cemaatine yakınlığıyla bilinen bağımsız Büyükşehir Belediyesi Adayı Yasin Türkoğlu, seçimde MHP’yi destekleyeceklerini açıkladı.

24.03.2014Gündem
ADANADA CHP SEÇİM BÜROSUNA SALDIRI GÜVENLİK KAMERASINDA

ADANA'DA CHP SEÇİM BÜROSUNA SALDIRI GÜVENLİK KAMERASINDA

ADANA'da HDP mitingi sonrası kimliği belirsiz kişiler, CHP'nin seçim bürosu ile bir kahveye taşlı, sopalı saldırıda bulundu. Olayda iki binanın pencere camları kırıldı.Seyhan İlçesi Obalar Caddesi'nde meydana geldi. HDP mitingine katılan grupların dağılımı devam ederken, Obalar Caddesi'nde yürüyen kimliği belirsiz kişiler, CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldıray Arıkan'ın seçim bürosuna ve aynı güzergahtaki kahvahaneye taş ve sopalarla saldırdı. Seçim bürosu ve kırahathanenin pencere camları kırıldı. Çevredekilerin engelleme çabalarına rağmen binaları taşlamaya devam eden grup, daha sonra dağıldı. Olayın ardından CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar ve HDP Seyhan Belediye Eş Başkan Adayı Ayhan Bilgen, olayın yaşandığı seçim bürosuna gelerek, sağduyu mesajları verdi.Akif ÖZDEMİR/ADANA/DHA

17.03.2014Haber
ADANADA DAYANIŞMA GECESİNDE SERT TARTIŞMALAR

ADANA'DA DAYANIŞMA GECESİNDE SERT TARTIŞMALAR

ADANA'da amatör lige düşen Ceyhanspor'un dayanışma gecesi MHP'li siyasetçilerle bürokratların sert tartışmasına sahne oldu. MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, kulübün şikeyle profesyonel ligden düşürüldüğünü ima eden Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş'un üzerine yürüdü. Sözlü, güçlükle salondan çıkarıldı. DHA

16.03.2014Haber
Aytaç Durak bağımsız aday oldu

Aytaç Durak bağımsız aday oldu

ADANA’da 5 kez seçim kazanan ve 4 yıl önce hakkında açılan soruşturmalar nedeniyle Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan 76 yaşındaki Aytaç Durak, başvurunun bitimine dakikalar kala, aynı görev için bağımsız adaylık başvurusu yaptı.

18.02.2014Gündem
AK Parti Adana toptan istifa

AK Parti Adana toptan istifa

Adana’da AK Parti İl Başkanlığı görevini bırakan Ziyaeddin Yağcı’nın ardından 50 kişilik yönetim kurulu da istifa etti.

21.01.2014Gündem
AK Parti Adana İl Yönetimi istifa etti

AK Parti Adana İl Yönetimi istifa etti

Adana'da ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasının ardından AK Parti İl Başkanlığı görevini bırakan Ziyaeddin Yağcı'nın ardından 50 kişilik yönetim kurulu da istifa etti.

20.01.2014Gündem
CHP Fatih adayı

CHP Fatih adayı

CHP’nin dünkü Parti Meclisi toplantısı öncesinde toplanan MYK’da, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde aday gösterilecek bazı isimler netleşti.

16.01.2014Gündem
Seçim listesi

Seçim listesi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan seçilmesinin ardından dün de CHP’yi seçimlere götürecek yeni Parti Meclisi (PM) oluşturuldu.

23.05.2010Gündem
Aytaç Durak hakkında suç duyurusu

Aytaç Durak hakkında suç duyurusu

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ümit Özgümüş, Sağlık Bakanlığının olumsuz raporuna karşın, Çatalan Barajı'nda şişeleme tesisi kurduğu iddiasıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak hakkında Cumhuriyet Savcılığı ile İçişleri Bakanlığına suç duyurusunda bulundu.

4.08.2009Gündem
Adana seçimine takipsizlik kararı

Adana seçimine takipsizlik kararı

YÜKSEK Seçim Kurulu’nun itirazları reddedip, MHP’li Aytaç Durak’ı seçimin galibi olarak ilan ettiği Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı’yla ilgili savcılık soruşturması da tamamlandı. Seçim hilesi iddiaları ile ilgili başlatılan soruşturmada takipsizlik kararı verildi.

2.07.2009Gündem
AKPli Bilici: Bugün olsa yine giderim

AKP'li Bilici: Bugün olsa yine giderim

ESKİ bakan Yaşar Okuyan'ın gündeme getirdiği, Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın toplantılarına katılan AKP'liler arasında adı geçen yerel seçimde AKP'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Ali Bilici, “Benim katıldığım gizli bir toplantı değildi. Sayın Kamran İnan'ın konuşması vardı. Bugün konuşsa yine giderim” dedi.

21.04.2009Gündem
Çağlayan: Hiçbir gizli toplantıya katılmadım

Çağlayan: Hiçbir gizli toplantıya katılmadım

Eski bakan Yaşar Okuyan, Prof. Mehmet Haberal’ın toplantıların gizli olmadığını, AKP’lilerin de katıldığını söylemiş ama isim vermemişti. Kulislerde ise Okuyan’ın kastettiği AKP’lilerin Zafer Çağlayan, Ülkü Güney ve 29 Mart’taki AKP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Ali Bilici olduğunu öne sürüldü. Bakan Çağlayan haberin ardından yaptığı açıklamada ''Hiçbir gizli toplantıya katılmadım'' dedi.

21.04.2009Gündem
Baykal: Adana seçimi yenilenmeli

Baykal: Adana seçimi yenilenmeli

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, şikayetler üzerine savcılıkça soruşturma başlatılan Adana seçimlerinin yenilenmesi gerektiğini belirterek, “Bu kadar kuşku ortamında Adana seçimleri oldu bittiye getirilemez. Yüksek Seçim Kurulu’nu tarihi bir görev bekliyor. Umarım o sorumluluğunu yerine getirerek Adana seçimlerini iptal eder” dedi.

10.04.2009Gündem
Aytaç Durak da savcılığa başvurdu

Aytaç Durak da savcılığa başvurdu

ADANA’da 1500 oy farkla seçimi kazanan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Aytaç Durak, seçim yenilgisini hazmedemeyenlerin, her gün yeni bir senaryoyla seçim yenilgilerine kılıf hazırlamaya çalıştıklarını öne sürdü.

8.04.2009Gündem
Adanada 126 bin oy yeniden sayılacak

Adana'da 126 bin oy yeniden sayılacak

Adana’da yapılan itiraz üzerine Seyhan 4’üncü Bölge'de 126 bin 770 oyun yeniden sayılması kararlaştırıldı.

1.04.2009Gündem
Adanada işler Arap saçına döndü

Adana'da işler Arap saçına döndü

Seçim sandıkları kapanalı 3 gün oldu. Ama Adana'da seçim heyecanı bitmedi. Son ana kadar devam eden başkanlık yarışı önümüzdeki haftaya kadar da sürecek gibi görünüyor. Çünkü Pazar günü yüzlerce kişinin okuyup kayıtlara geçirdiği oy pusulaları bu kez 20 kişi tarafından tek tek incelenecek. Bu yüzden Adana'daki kesin sonuçların en az 1 hafta daha belli olması beklenmiyordu. Ancak akşam saatlerinde MHP'nin isteği üzerine sayım durduruldu.

1.04.2009Gündem
Adanada çöpte tutanaklar bulundu

Adana'da çöpte tutanaklar bulundu

MHP Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, Adana'da seçimin kaos ortamına sürüklenmek istendiğini öne sürdü.

31.03.2009Gündem
Ona yasak

Ona yasak

AKP’nin resmi plakalı araçlarla yaptığı seçim çalışmaları eleştirilere rağmen devam ederken, MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aytaç Durak’ın afişleriyle donatılan belediye otobüsleri trafikten yasaklandı.

17.03.2009Gündem
AKP ile CHP arasında klonlanmış ilan kavgası

AKP ile CHP arasında klonlanmış ilan kavgası

AKP’nin Manisa mitingini daha kalabalık göstermek için yaptığı photoshop’lu klonlamanın ardından, şimdi de AKP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Asım Güzelbey ile CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Özgümüş’ün arasında ilan klonlaması kavgası çıktı.

14.03.2009Gündem
Adanada seçim polemiği

Adana'da seçim polemiği

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ümit Özgümüş, 5'inci kez seçilmek için MHP'den aday olan Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aytaç Durak'ı televizyonda tartışmaya davet etti.

5.03.2009Gündem
DSP Adana adayı değişti

DSP Adana adayı değişti

DSP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Bayraktaroğlu'nun yerine Yalçın Akyol'un aday gösterildiği bildirildi.

28.02.2009Gündem
DSP’nin Adana adayı değişti

DSP’nin Adana adayı değişti

DSP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı değişti. Ali Bayraktaroğlu’nun sağlık sorunlarını gerekçe göstererek adaylıktan ayrılması üzerine, daha önce Seyhan Belediye Başkanlığı da yapan Yalçın Akyol aday gösterildi.

28.02.2009Gündem
Ceyhanda CHPnin başkan adayı değişti

Ceyhan'da CHP'nin başkan adayı değişti

CHP, Adana'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayından sonra Ceyhan İlçesi başkan adayını da değiştirdi.

12.02.2009Gündem
Unutulan afiş torbaları bomba paniği yarattı

Unutulan afiş torbaları bomba paniği yarattı

ADANA Büyükşehir Belediye Başkan adayı AKP'li Mehmet Ali Bilici’nin afişlerinin bulunduğu torba, bomba paniğine neden olunca fünye ile patlatılarak imha edildi.

6.02.2009Gündem
Adana adayı mahalle baskısıyla değişti

Adana adayı mahalle baskısıyla değişti

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 29 Mart seçimi için Adana adayı olarak 2 hafta önce avukat Soner Çetin’i törenle açıkladı.

1.02.2009Gündem
CHPde belediye başkan adayları belli oldu

CHP'de belediye başkan adayları belli oldu

CHP’de 29 Mart yerel seçimlerinde gösterilecek adaylar Ankara’nın Çankaya, Yenimahalle, Keçiören ve Etimesgut dışında belirlendi. Bu dört ilçenin adaylarının ise önümüzdeki hafta içinde netleşmesi bekleniyor.

1.02.2009Gündem
CHP, Adana adayını değiştiriyor

CHP, Adana adayını değiştiriyor

CHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıkladığı Avukat Soner Çetin’in yerine Adana Sanayi Odası Başkanı Ümit Özgümüş’ü aday göstereceği ileri sürüldü.

31.01.2009Gündem
Diyarbakır’da DTP’ye karşı ANAP kökenli aday

Diyarbakır’da DTP’ye karşı ANAP kökenli aday

Başbakan Tayyip Erdoğan, seçimlerde gözünü diktiği Diyarbakır’da DTP’nin karşısına Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak, Diyarbakır Milletvekili Kutbettin Arzu’yu çıkardı.

23.01.2009Gündem
AKPde Adana için Bilici adı öne çıktı

AKP'de Adana için Bilici adı öne çıktı

AKP'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Anavatan Partisi eski milletvekili Mehmet Ali Bilici'nin adı öne çıktı. Kesin açıklamanın cuma günü yapılması bekleniyor.

14.01.2009Gündem