MENÜ

Acun

Acun ile ilgili tüm haberleri, son dakika Acun haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Acun haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.477 Acun haberi bulunmuştur.

Acun, tam adıyla Ali Acun Ilıcalıdır. Yayın kuruluşu sahibi ve yönetmenidir. 

Televizyonculuğa Show Tv'de başlamıştır. İlk kez Beşiktaş muhabirliği yapmıştır. 2002 yılında "Acun Firarda" adlı gezi-eğlence içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2006 yılında program sona ermiştir. 2004 yılında "Acun Medya" adlı şirketi kurmuştur. 2004-2006 yılları arasında "Fear Factor" adlı korku-gerilim içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2007-2010 yılları arasında "Var mısın Yok musun" adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2006 yılında "Survivor Türkiye" adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2007-2008 yılları arasında "Yoksa Rüya mı?" adlı aktüel içerikli televizyon programının yapımcılığını yapmıştır. 2008-2014 yılları arasında "Söyle Söyleyebilirsen" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını yapmıştır. 2009 yılında "Devler Ligi" adlı futbol içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2009 yılında "Yetenek Sizsiniz Türkiye" adlı yetenek yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2010-2011 yılları arasında "Yok Böyle Dans" adlı dans yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2011 yılında; "O Ses Türkiye" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamış, çalışanlarıyla birlikte "Acunn.com" adlı portal İnternet sitesini kurmuştur. 2013 yılında Show Tv'den çıkıp, Star Tv'ye geçmiştir. 2013 yılında; "3 Adam" adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başlamış, çalışanlarıyla beraber "Sekiz.com" adlı giyim içerikli İnternet sitesini kurmuş, "MNG Shop" (yeni adıyla Shop90) adlı televizyon kanalına %40 ortak olmuş ve Doğuş Yayın Grubu ortaklığında "Tv8" adlı televizyon kanalını satın almıştır (%70 sahibi). 2014 yılında; Star Tv'den çıkmış ve "Ninja Warrior Türkiye", "Para Bende", "Hülya Avşar Show", "Arda'nın Mutfağı", "Aileler Yarışıyor", "Ver Fırına", "Kel Alaka", "Akademi", "Ütopya" adlı televizyon programlarının yapımcılığını yapmaya başlamıştır. 2015 yılında "Rising Star Türkiye" adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başlamıştır.

2005 yılında ilk kez Türkiye'de vergi rekortmenleri arasına girmiştir. 2011 yılında 2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek, Türkiye'de gelir vergisi listesinde 62. olmuştur. Türkiye'de yer alan üniversiteler de ve Anadolu'nun farklı yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır. Gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahi bir dille izleyicilere anlatmıştır.

Acun devamı...

Acun Haberleri

YouTube böyle bir hileye müsaade etmez

YouTube böyle bir hileye müsaade etmez

Reynmen, yeni şarkısı “Ela”nın YouTube’un dünya listesinde 1 numaraya oturduğunu ve bu listeye giren ilk Türk olduğunu duyurdu. Işın Karaca, Reynmen’in sayfasından aldığı ekran görüntüsünü paylaşıp, “İzlenmeden çok beğeni almış” diyerek onu YouTube’a şikayet etti. Reynmen ise Karaca için “cahil” dedi. Kim haklı, kim haksız sizce?

15.07.2019Magazin
Acun Ilıcalı merak edilen açıklamayı yaptı: Mesut Özil ve Fenerbahçe...

Acun Ilıcalı merak edilen açıklamayı yaptı: "Mesut Özil ve Fenerbahçe..."

Acun Ilıcalı, TV100 kanalında Cengiz Semercioğlu ile Sabah Sohbeti'nin konuğu oldu ve Mesut Özil ile Fenerbahçe hakkında da açıklamalarda bulundu.

12.07.2019Futbol
Şebnem Schaefer kimdir, aslen nereli

Şebnem Schaefer kimdir, aslen nereli?

Bir süredir gözlerden uzak bir yaşam süren Şebnem Schaefer, konuk olarak katıldığı programlar ve açıklamalarıyla gündeme geliyor. Şebnem Schaefer, Lise Defteri, Emret Komutanım, Üç Tatlı Cadı dizilerinde; O Şimdi Asker, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Renklerde Kaybolan Hayat sinema filmlerinde; Eros Pansiyon adlı tiyatro oyununda ve birçok ünlü sanatçının video klibinde oyunculuk yaptı. Peki, Şebnem Schaefer kimdir?

11.07.2019Magazin
Acun Ilıcalı her şeyi anlattı: Asla çalışmayacağım insanlar var

Acun Ilıcalı her şeyi anlattı: Asla çalışmayacağım insanlar var

Acun ılıcalı, Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Sabah Sohbeti' programına konuk oldu. Ilıcalı, merak edilenleri canlı yayında anlattı...

10.07.2019Magazin
Haziran ayının en çok konuşulan isimleri

Haziran ayının en çok konuşulan isimleri

Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlanan haziran ayı magazin raporu açıklandı. Yapılan araştırmada geçtiğimiz ayın en popüler ünlü isimleri ve medyada geniş yer bulan magazinsel olaylar belirlendi.

10.07.2019Magazin
Dilan Gerede Erkaya kimdir ve kaç yaşında

Dilan Gerede Erkaya kimdir ve kaç yaşında?

Dilan Gerede Erkaya, son günlerde magazin dünyasını yakından takip eden kişiler tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Ünlü isim Bennu Gerede'nin de oğlu olan Dilan Gerede Erkaya'nın babası ise Koray Erkaya'dır. Peki, Dilan Gerede Erkaya kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

8.07.2019Hayat
‘Survivor 2019’un şampiyonu kazandığı parayla ne yapacak

‘Survivor 2019’un şampiyonu kazandığı parayla ne yapacak?

Altı aylık mücadele sonunda kupa onun oldu. Ama başarıya giden yolda yaşadıkları hiç de kolay değildi. Bir köyde 11 kardeşle büyüdü. Sanayide çıraklık yaptı, sokaklarda yattı. En sonunda dövüş sporlarına merak sardı. Ve kendi deyimiyle hayallerinin peşinden koştu. ‘Survivor 2019’un şampiyonu Yusuf Karakaya’yla yarışmanın sonuçlandığı gece buluştuk. Hayat hikâyesini, adada yaşadıklarını ve kazandığı ödülle neler yapacağını anlattı.

Gel Konuşalım sunucuları değişti mi

Gel Konuşalım sunucuları değişti mi?

Nur Tuğba Algül, Hakan Ural ve Eylem İpek’in sunuculuğunu üstlendiği Gel Konuşalım, 28 Haziran Cuma günü sezona ara vermişti. Program yaz sezonunda yeni sunucularıyla kaldığı yerden devam ediyor. Peki, Gel Konuşalım’ın yeni sunucuları kimler oldu?

4.07.2019Televizyon
En hızlı Bodrumlu

En hızlı Bodrumlu

Bodrum tatiline devam eden Acun Ilıcalı, önceki gün sürat teknesiyle Kai Beach’in iskelesine yanaştı.

3.07.2019Magazin
Survivor yarışmacısı Yusuf Karakaya’nın annesine ne oldu

Survivor yarışmacısı Yusuf Karakaya’nın annesine ne oldu?

Survivor’ın büyük final gününde hem stüdyodakileri hem de ekran karşısındakileri korkutan bir olay yaşandı. İki finalistten biri olan Yusuf Karakaya’nın annesi heyecandan fenalaştı. Peki, Yusuf Karakaya’nın annesine ne oldu?

2.07.2019Televizyon
Survivor 2019 şampiyonu kim oldu İşte Survivor Türkiye birincisi

Survivor 2019 şampiyonu kim oldu? İşte Survivor Türkiye birincisi

Survivor 2019 şampiyonu 1 Temmuz Pazartesi günü açıklandı. Yusuf Karakaya ve Seda Ocak arasında gerçekleşen SMS oylaması sonucunda şampiyon belli oldu. Yunan takımında Dimitra, Nikos ve Afroditi, Türk takımından ise Okay ve Emre yarı finalde elenmiş, Yunan şampiyonu Dimitra olmuştu. Peki, Survivor 2019 şampiyonu kim oldu? İşte Survivor Türkiye birincisi

2.07.2019Televizyon
Survivor 2019 şampiyonu kim oldu Survivor birincisinden duygusal konuşma

Survivor 2019 şampiyonu kim oldu? Survivor birincisinden duygusal konuşma!

Survivor finali dün akşam Seda ve Yusuf arasında geçen SMS oylamasının ardından birincinin belli olmasıyla sona erdi. Survivor 2019 şampiyonu belli olmadan evvel her iki yarışmacının ailesine de söz hakkı veren Acun Ilıcalı, tarafların görüşlerini aldı. Bu esnada Yusuf Karakaya'nın annesinin fenalaşması, yayında panik anlarının yaşanmasına neden oldu. Survivor 2019 şampiyonu olan ismin belli olmasının ardından Yusuf'un konuşmaları ise dikkat çekti. İşte, Survivor'un kazanan ismi ve yaşananlardan bazı detaylar

1.07.2019Televizyon
Survivorun finalinde Yusufun annesi fenalaştı

Survivor'un finalinde Yusuf'un annesi fenalaştı

Survivor 2019 yarışma programının büyük finalinde üzücü bir gelişme yaşandı. Survivor finalisti Yusuf'un annesi konuşma yaptığı sırada fenalaştı. Yayına ise ara verildi.

1.07.2019Televizyon
Survivor 2019 Yunan şampiyonu Dalaka kimdir İşte Katerina Dalakanın hayatı

Survivor 2019 Yunan şampiyonu Dalaka kimdir? İşte Katerina Dalaka'nın hayatı

Survivor 2019'da aylar süren mücadelenin ardından, 30 Haziran pazar günü yapılan Survivor Yunan finalinde, halktan gelen oylamalar sonucunda Katerina Dalaka şampiyon oldu. Survivor Yunan birincisi olan Dalaka, 100 bin euroluk büyük ödülü almaya hak kazandı. Peki, Survivor 2019 Yunan şampiyonu Dalaka kimdir? İşte, Katerina Dalaka'nın hayatı.

1.07.2019Televizyon
Survivor Türkiye finalistleri kimler Yunanistan şampiyonu kim oldu

Survivor Türkiye finalistleri kimler? Yunanistan şampiyonu kim oldu?

Survivor 2019'un 109. bölümünde çifte heyecan yaşandı. Yunanistan şampiyonunun belli olduğu son bölümde Türk takımının finalistleri netleşti. Survivor Yunanistan takımından Nikos ve Afroditi’den fazla oy alan Dimitra, Dalaka ile birlikte finalist oldu. Final oylamasında ise en fazla SMS'i alan isim 100 bin euroluk büyük ödülün sahibi oldu. Peki, Survivor Türkiye finalistleri kimler? Yunanistan şampiyonu kim oldu?

30.06.2019Televizyon
Fenerbahçe Fener Ol kampanyasında toplanan parayı açıkladı

Fenerbahçe 'Fener Ol' kampanyasında toplanan parayı açıkladı

Fenerbahçe Kulübü, 4 Nisan'da başlayan "Fener Ol" kampanyasında toplanan paranın şu ana dek 150 milyon liraya yaklaştığı açıkladı.

26.06.2019Futbol
Washington DCde Fener Ol gecesi

Washington DC'de 'Fener Ol' gecesi

Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti Washington DC ve çevresinde yaşayan Fenerbahçeli taraftarlar 'Fener Ol' gecesinde bir araya geldi.

26.06.2019Futbol
Survivor finali ne zaman İki yarışmacı daha finale kaldı

Survivor finali ne zaman? İki yarışmacı daha finale kaldı

Survivor 2019'da büyük finale günler kala, finale kalan yarışmacılar da belli olmaya başladı. Survivor'un geçtiğimiz bölümünde siyah takım dokunulmazlık oyununu kaybetti ve beyaz takımdan Nikos ve Afroditi, adını finale yazdırdı. Peki, Survivor 2019'un finali ne zaman? Survivor ne zaman bitecek? İşte, yarışmanın final tarihine ilişkin merak edilen bilgiler...

25.06.2019Televizyon
Son 20 lirasını Fenerbahçe’ye gönderdi

Son 20 lirasını Fenerbahçe’ye gönderdi

Aydın’ın Karacasu ilçesi Karınderesi mevkiinde bulunan ilçe çöplerinin toplandığı noktada naylon çadırda yaşayan Diyarbakırlı ailenin en küçük oğlu 16 yaşındaki Muzaffer Karaman, çöpte bulduğu Fenerbahçe bayrağını yıkayıp metrelerce uzaktan görülebilecek şekilde direğe astı.

24.06.2019Futbol

Ünlü oyuncunun çarptığı motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

Ünlü tiyatro oyuncusu Selahattin Taşdöğen, Kadıköy Bağdat Caddesi'nde otomobiliyle ilerlediği sırada önüne çıkan motosikletliye çarptı. Kaza sonrası motosiklet sürücüsü İbrahim Acun ağır yaralandı. Acun olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı.

23.06.2019Haber
Ünlü oyuncunun çarptığı motosikletli ağır yaralandı

Ünlü oyuncunun çarptığı motosikletli ağır yaralandı

Tiyatro ve Sinema oyuncusu Selahattin Taşdöğen Kadıköy'de otomobiliyle yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosikletliye çarptı. Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Kaza sonrası bazı motosiklet sürücülerinin aynı noktadan geçmeleri kameraya yansıdı.

23.06.2019Gündem
Survivorda bu hafta kim elendi

Survivor'da bu hafta kim elendi?

Final heyecanına sayılı günler kalan Survivor'da bu haftaki dokunulmazlık oyunları kaybeden siyah takımdan bir kişi adaya ve şampiyonluk hayallerine veda etti. Emre ve Sude'nin eleme adayı olarak belirlendiği konseyde, en az oyu alan yarışmacı Survivor'dan elendi. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi?

21.06.2019Televizyon
Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri: Acun Ilıcalı: Mesut Özil Fenerbahçe’ye gelecek

Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri: Acun Ilıcalı: Mesut Özil Fenerbahçe’ye gelecek

Koyu Fenerbahçe taraftarı olmasıyla bilinen Acun Ilıcalı canlı yayında bombayı patlattı.

21.06.2019Futbol
Survivorda bu hafta kim elendi Dokunulmazlık oyununda kıran kırana mücadele

Survivor'da bu hafta kim elendi? Dokunulmazlık oyununda kıran kırana mücadele

Parkurda rekabet ve mücadelenin finale doğru arttığı Survivor 2019'da, günler sonra Survivor galibi belli olacak ve bir isim büyük ödülü kazanacak. Survivor'un ekranlara gelen 100. bölümünde, siyah takım ada konseyinde toplandı ve Dominik'e veda eden yarışmacı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. İşte, Survivor'un 100. bölümünde adadan elenen yarışmacı...

20.06.2019Televizyon
Survivor 2019 ne zaman bitecek İşte Survivorun final tarihi

Survivor 2019 ne zaman bitecek? İşte Survivor'un final tarihi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören yarışma programı Survivor Türkiye Yunanistan, çeşiti oyunlarla devam ediyor. Survivor'da her hafta bir yarışmacının adaya veda etmesi ile finale doğru geri sayım da başladı. Dominik'te elemeler devam ederken, yarışmanın takipçileri Survivor 2019'un ne zaman biteceğini sık sık internetten araştırıyor. Peki, Survivor'un finali ne zaman? İşte, yarışmaya dair merak edilenler.

19.06.2019Televizyon
Survivor 2019 finali ne zaman yapılacak

Survivor 2019 finali ne zaman yapılacak?

Survivor'da dokunulmazlık ve eleme oyunlarıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı, Survivor 2019'da artık haftada iki eleme olacağı ve hızlandırılmış elemeleri başlayacağını açıkladı. Yarışmanın takipçileri final tarihini merak ediyor. Survivor 2019 finali ne zaman yapılacak?

17.06.2019Televizyon
Fenerbahçe taraftarının Mesut Özil ikilemi

Fenerbahçe taraftarının Mesut Özil ikilemi

France Football, Arsenal teknik direktörü Unai Emery’nin Mesut Özil'le ilgili raporunu yayınlayıp, ayrılığa vurgu yaptı. Bunun üzerine Fenerbahçe taraftarının bir kısmı 30 yaşındaki oyuncunun sarı lacivertli formayı giymesinin büyük iş olacağını belirtirken bir diğer kesim ise "Hangi paraya gelecek" yorumları yaptı.

17.06.2019Futbol
Melek Mosso kimdir ve kaç yaşında

Melek Mosso kimdir ve kaç yaşında?

Melek Mosso, son günlerde araştırılan isimler arasında yer bulmaya devam ediyor. Sanatı dışında özel hayatı ile de zaman zaman gündeme gelen Melek Mosso, soy ismi ile dikkat çekiyor. Peki, Melek Mosso kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

11.06.2019Hayat
Ali Koç UEFA kararını bekliyor

Ali Koç UEFA kararını bekliyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi'ne açıklamalarda bulundu. Başkan Koç, Fenerbahçe için yarıştığı her kulvarda mutlak hedefin her zaman şampiyonluk olduğunu ve gelecek sezon şampiyonluğun en iddialı ekibi olmak için var güçleriyle çalıştıklarını kaydetti. Alı Koç, UEFA yargı dairesinin vereceği kararın futbol A takımı kadro yapılanmasıda belirleyici bir unsur olacağını ifade ederek, "Kulübümüzün mali bağımsızlık adımlarından biri olarak hayata geçirdiğimiz Fener Ol kampanyamıza, dünyanın dört bir yanından çocuk, genç, yaşlı her Fenerbahçeli'nin katılımı ve Fener Ol'un sürdürülebilir olması Fenerbahçemiz için tarihi öneme sahiptir" dedi.

10.06.2019Futbol
Yemekteyizin yeni sunucusu belli oldu

Yemekteyiz'in yeni sunucusu belli oldu!

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından TV8'de yayınlanan Yemekteyiz programını Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan'ın sunacağını açıkladı.

10.06.2019Televizyon
Binlerce insan iyi ki evlenmişler dedi

Binlerce insan 'iyi ki evlenmişler' dedi

Amine Gülşe ve Mesut Özil’in düğününü nasıl buldunuz? Mesut’tan bu kadar ‘bizden’ bir düğün bekler miydiniz? Magazin Konseyi yılın düğününü masaya yatırdı...

10.06.2019Magazin
Acundan büyük sürpriz Survivor’da 9 Haziran akşamı dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Acun'dan büyük sürpriz! Survivor’da 9 Haziran akşamı dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da dokunulmazlık oyunu 9 Haziran Pazar akşamına damga vurdu. Siyah takımın kazanmak zorunda olduğu dokunulmazlık oyununda her iki takım da tüm gücünü ortaya koydu ancak kazanan sadece bir taraf oldu. İşte, Survivor’da 9 Haziran akşamına dair dokunulmazlık ve iletişim oyunu detayları

9.06.2019Televizyon
Acun Ilıcalı ve Emre Belözoğlunun gol sevinci

Acun Ilıcalı ve Emre Belözoğlu'nun gol sevinci

EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası) Elemeleri H Grubu'nda, A Milli Takımımız, son dünya şampiyonu Fransa'yı 2-0 yendi. Maçı tribünden seyreden Acun Ilıcalı, Emre Belözoğlu ile yaşadıkları coşkulu gol sevincini instagram hesabından paylaştı.

Acun Ilıcalıdan Emre Belözoğlu paylaşımı

Acun Ilıcalı'dan Emre Belözoğlu paylaşımı!

Acun Ilıcalı, Emre Belözoğlu'nun gol sevincini sosyal medya hesabından paylaştı...

8.06.2019Futbol
Survivorın en iddialı isimlerindendi: Begüm Yücetan kimdir

Survivor'ın en iddialı isimlerindendi: Begüm Yücetan kimdir?

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Begüm Yücetan, konuk olarak katıldığı programlar ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Sporu bir yaşam biçimi olarak betimleyen Begüm Yücetan, tenis kortlarında rakip tanımıyor. İşte, Begüm Yücetan’ın hayatına ilişkin bilgiler

7.06.2019Televizyon
Murat Omurtağ kimdir İşte Murat Omurtağın hayatı

Murat Omurtağ kimdir? İşte Murat Omurtağ'ın hayatı

O Ses Türkiye yarışmasına katılarak müzikseverlerin dikkatini çeken Murat Omurtağ, kanun eşliğinde çıplak sesle söylediği şarkılarla müzikseverlerin dikkatini üzerine çekti. Söz ve müziği kendisine ait olan birçok bestesi bulunan Murat Omurtağ, müzik kariyerini Ankara'da sürdürdü. Peki, 41 yaşında yaşamını yitiren müzisyen Murat Omurtağ kimdir ve kaç yaşındadır?

6.06.2019Magazin
Kızlarından Acun Ilıcalıya sürpriz

Kızlarından Acun Ilıcalı'ya sürpriz

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'ya kızlarından doğum günü sürprizi.

Fotoğraflar: Instagram

3.06.2019Magazin
Evliliğe alışamadık

Evliliğe alışamadık

Yeni şarkısı “Goy Goy”u çıkaran Sinan Akçıl, şu sıralar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Şarkısı vesilesiyle bir araya geldiğim şarkıcıya, 4 ay önce evlendiği Burcu Kıratlı ile nasıl boşanma aşamasına geldiklerini de sordum. “Evliliğe alışamadık, arkadaşlık ilişkisinden karı koca boyutuna geçtiğimizde bazı fikir ayrılıkları yaşadık. Şu an birbirimize olan duygularımızı ve mutluluğumuzu tartıyoruz” dedi.

2.06.2019Magazin
Acun Ilıcalı ilk kez konuştu

Acun Ilıcalı ilk kez konuştu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı önceki gün Levent’te görüntülendi.

BEHLÜL AYDIN

31.05.2019Magazin
Hakan Hatipoğlu kimdir İşte Hakan Hatipoğlunun hayatı

Hakan Hatipoğlu kimdir? İşte Hakan Hatipoğlu'nun hayatı

'Var mısın yok musun' yarışması ile ün kazanmasının ardından Survivor'a katılan Hakan Hatipoğlu, Survivor 2019'a yeniden dahil olmasının ardından gündeme geldi. Yarışmada gösterdiği performansıyla adından söz ettiren Hakan Hatipoğlu'nun hayatı sevenleri ve yarışmanın takipçileri tarafından merak konusu oldu. Peki, Hakan Hatipoğlu kimdir? İşte, Hakan Hatipoğlu'nun hayatı...

30.05.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Hikmet elendi mi

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Hikmet elendi mi?

Büyük finale doğru heyecanın giderek arttığı Survivor 2019'un 27 Mayıs tarihli 80. bölümünde ödül oyunu için eski ve yeni yarışmacılar karşı karşıya geldi. Rakabetin giderek arttığı Survivor 2019'da Mykonos tatil ödülü için yarışmacılar parkurda mücadele etti. Peki, Survivor'un 80. bölümünde ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor'un 80. bölümünde neler oldu?

27.05.2019Televizyon
Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kimdir Hikmet elendi mi

Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kimdir? Hikmet elendi mi?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım heyecanı başladı. Yarışmada heyecan devam ederken, programın takipçileri de zaman zaman yarışmacıların hayatlarını merak edip internetten araştırıyor. Son günlerde Survivor yarışmacısı Hikmet, yaşadığı sağlık nedenlerinden dolayı gündeme gelmişti. Peki, Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kimdir? Hikmet adaya neden veda etti? İşte, Survivor Hikmet'in hayatı ve adadan gitmesi ile ilgili merak edilenler.

27.05.2019Televizyon
Survivorda Hikmet diskalifiye mi oldu Survivorda ödül oyununu kim kazandı

Survivor'da Hikmet diskalifiye mi oldu? Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelen Survivor 2019'da dün akşam heyecan yine doruktaydı. Ödül ve iletişim oyunu mücadelelerinin olduğu bölümde, geçtiğimiz günlerde yarışma sırasında talihsiz bir kaza geçiren Hikmet'in durumu da belli oldu. Peki, Survivor'da Hikmet diskalifiye mi edildi? Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

27.05.2019Televizyon
Bu ikiliyi İlber Hoca’ya vermek lazım

Bu ikiliyi İlber Hoca’ya vermek lazım

Ece Erken ve Bircan Bali programlarında önce Madonna ve Eurovision’la ilgili bir gafa imza attılar. Sonra da “Sosyal deney yapıyorduk” deyip gülüp geçtiler. Konsey bu tuhaf olaya bir göz attı...

27.05.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Cumhurbaşkanı hemen Züğürt Ağa’yı izlemeli

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Sineması’nın başyapıtı “Züğürt Ağa”yı bilmiyormuş. İzlememiş!

12.07.2019

Instagram’da zorbalığa önlem

Çeteleşen çocukların zayıf halka olarak gördükleri akranlarına kötü davranması, aşağılaması, kötü söz söylemesi, itip kakması dünya genelinde okullarda yaşanan en büyük problem.

11.07.2019

Bu kadarı yeter Deniz

Deniz Akkaya, 9 yaşındaki kızı Ayşe’yle bir süredir mayo ve bikinili pozlarını koyuyor sosyal medya hesabına...

11.07.2019

Hayvana eziyetle eğlenmek

İnsanların boğaların önünde koştuğu San Fermin Festivali’ni Türkiye yıllar önce Acun Ilıcalı sayesinde tanımıştı.

9.07.2019

Bir fırçanın yol açtığı yedi şey

- BİR: Acun’dan başka pek seveni olmayan Emre Belözoğlu’nun hepimiz tarafından sevilmesine yol açtı.

11.06.2019

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe’deki dayanışma ruhunu anlattı... Haydi Fenerliler, son üç gün

Fenerli bir aileyiz biz. “Nasılsın?” deyince, “Fener gibiyiz!” diyoruz. Futboldaki başarısızlıkları bizi üzüyor. Üzmek ne kelime, kahrediyor. Ama yine de takımızdır, bağrımıza basıyoruz. Başkanımızı seviyoruz, ona inanıyoruz, sabırla bekliyoruz. Basketboldaki başarılarıyla ise şahlanıyoruz. Mutluluktan ağlıyoruz. Bir sürü duyguyu birden yaşatan bir takım bu. Türkiye gibi. Hayat gibi. Bayılıyorum. Şu aralar bizde gurur tavan. Yemin ederim Fenerimiz, ‘sivil dayanışma’nın tarihini yazdı, yazıyor. Acun da kilit isimlerden biri. Onu tebrik ediyorum. Ve destek veren bütün Fenerlileri... Cem Yılmaz’ı, Beyaz’ı, Ezgi Mola’yı, diğerlerini ve SMS’le destek gönderen ve forma alan herkesi... Tek nefes, tek ses olmak böyle bir şey. Ben acayip umuda kapıldım. Çünkü Fener için tek ses olan bir halk, başka sorunlarda da bir araya gelebilir. Yarından itibaren son üç gün çok önemli. Acun’un anlattıklarını dikkatle okuyalım ve takımımız için yapabileceğimiz her şeyi yapalım. Sonra da aynı dayanışmayı toplumsal başka sorunlarda gösterelim.

27.05.2019