MENÜ

Act Venture Partners

Act Venture Partners ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Act Venture Partners haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Act Venture Partners haberi bulunmuştur.

Act Venture Partners Haberleri

App Samurai yeni yatırım turunu kapattı

App Samurai yeni yatırım turunu kapattı

Mobil reklam platformu App Samurai, yeni yatırım aldı. ACT Venture Partners'ın liderliğinde yapılan yatırımın toplamı ise 1 milyon Euro'ya ulaştı.

22.02.2018Startup
Yapay zekâ girişimi FalconAIa 2.5 milyon Euro yatırım

Yapay zekâ girişimi FalconAI'a 2.5 milyon Euro yatırım

Yapay zekâ konusunda yerli girişimler hızlı büyümesini sürdürüyor. Bunlardan biri de FalconAI adındaki girişim oldu. Olcay Yılmazçoban, Berk Özer ve Orhan Tunç Çeliker tarafından kurulan FalconAI, ACT Venture Partners‘tan 2.5 milyon Euro yatırım aldı.

16.01.2018Startup
Yatırımcılık ekosistemi büyüyor

Yatırımcılık ekosistemi büyüyor

Türkiye’deki girişimcilik ekosistemi, yapılan yatırımlarla hızlanarak büyüyor. Hatta her yıl girişimlere yapılan yatırımlar konusunda yeni rekorlar kırılıyor. Peki Türkiye’deki yatırımcılar kimler? Hangi yatırım platformları, hangi girişimlere yatırımlar yapıyor. Bu soruların cevaplarını araştırdık.

5.01.2018İK/Yeni Ekonomi
Skysens’e 680 bin euro yatırım

Skysens’e 680 bin euro yatırım

DÜŞÜK enerji tüketimi ile çalışması gereken sensörleri 15 km gibi mesafelerden kablosuz iletişim ile internete bağlayan Skysens, ACT Venture Partners’tan 680 bin Euro yatırım aldı.

14.12.2017Ekonomi
Yetenekli futbolcu bulmak onların işi

Yetenekli futbolcu bulmak onların işi

Keşfedilmeyi bekleyen yetenekli futbolcular için harekete geçen Bursalı kafadarlar, Scoutium adındaki bir platform kurdu. Girişim, futbolseverlerden profesyonellerin belirlediği formatlarda aldığı futbolcu değerlendirmelerini gelişmiş algoritmalar ile süzgeçten geçirip kulüplerin hizmetine sunuyor.

13.12.2017Ekonomi
Segmentify’a 700 bin euro yatırım

Segmentify’a 700 bin euro yatırım

E-ticaret sitelerinin dönüşüm oranlarını arttırma vizyonuyla yola çıkan Segmentify, ACT Venture Partners liderliğindeki  700 bin Euro yatırım alarak ikinci yatırım turunu tamamladı.

16.11.2017Ekonomi
Liderlere ‘yön’ verdi

Liderlere ‘yön’ verdi

Havaalanı, fuar merkezi veya AVM gibi kapalı alanlar için hassas konumlama teknolojisi geliştiren yerli startup ‘Indoora’, geçen ay düzenlenen G-20’de, aranılan alanların bulunması için kullanılan teknolojiyi geliştirdi. Girişimin kurucu ortağı Emrah Deniz Kunt, “Wi-Fi, Bluetooth ve sensörlerin yanı sıra geliştirdiğimiz algoritmayı kullanıyoruz” dedi.

2.08.2017Ekonomi
Bebekleri yapay zekâ takip ediyor

Bebekleri yapay zekâ takip ediyor

Yerli girişim Mobilus, ailelerin evdeki çocuklarını kameralarla daha kolay takip edebilmesi için yapay zekâlı ‘Invidyo’yu geliştirdi. Ürün, çekilen görüntüler içinden önemli olanları ailelere anında bildiriyor.

26.07.2017Ekonomi
RS Research’e 1.1 milyon Euro yatırım

RS Research’e 1.1 milyon Euro yatırım

ANA yatırımcısı Avrupa Yatırım Fonu (EIF) olan teknoloji ticarileştirme odaklı risk sermayesi fonu ACT Venture Partners, Teknopark İstanbul’da kurulan sağlık girişimi RS Research’e 1.1 milyon Euro yatırım yaptı.

27.04.2017Ekonomi
KOBİ’lere 52.5 milyon Euro’luk destek

KOBİ’lere 52.5 milyon Euro’luk destek

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürüttüğü Teknoloji Transferini Hızlandırma Fonu Projesi (TTH-Türkiye) ile inovasyon ve teknolojinin araştırmalarına, yatırımlarına 52.5 milyon Euro'luk kaynak sağlanacak.

14.03.2016Ekonomi
Birleşik Krallık’a eğitim için her yıl 11 bin öğrenci gidiyor

Birleşik Krallık’a eğitim için her yıl 11 bin öğrenci gidiyor

Birleşik Krallık’ta üniversite eğitimi alan mezunlara başarıları nedeniyle verilen ‘Birleşik Krallık Eğitim Ödülleri’ni Türkiye’den iki isim aldı. Ödül bu yıl ilk kez Türkiye’de veriliyor. British Council Türkiye Direktörü Margaret Jack, “Türkiye’den Birleşik Krallık’a her yıl 11 bin öğrenci gidiyor, bunların 4 bini yükseköğrenimini Birleşik Krallık’ta tamamlıyor” dedi.

18.02.2016Eğitim
Turkey faces key test in energy deal with Iran

Turkey faces key test in energy deal with Iran

ANKARA – Preparations to finalize an energy cooperation contract with Iran are said to be reaching the final stages after a failure to sign the deal in August when the Iranian president was in Istanbul.

10.11.2008Gündem