MENÜ

Açılış Töreni

Açılış Töreni ile ilgili tüm haberleri, son dakika Açılış Töreni haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Açılış Töreni haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6.661 Açılış Töreni haberi bulunmuştur.

Açılış Töreni Haberleri

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi projenin adını açıkladı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi projenin adını açıkladı

Son dakika... Milli Teknoloji Geliştirme Altyapı Açılış Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan törende önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan öncülüğünde TÜBİTAK SAGE harp başlığı raylı sistem testi, Pulat tahrip sistemi etkinlik testi, Işın Projesi testi gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Siper adıyla başlattığımız milli uzun menzilli bölgesel hava füze savunma sisteminin hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

31.10.2018Ekonomi
Son dakika... Bakan Varanktan önemli açıklamalar

Son dakika... Bakan Varank'tan önemli açıklamalar

Son dakika... Milli Teknoloji Geliştirme Altyapı Açılış Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştiriliyor.Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan önemli açıklamalar

31.10.2018Ekonomi
Dünyanın en uzun heykelinin açılışı gerçekleştirildi

Dünyanın en uzun heykelinin açılışı gerçekleştirildi

Hindistan'da bağımsızlık lideri Sardar Vallabbhai Patel'in bronz heykeli olan ve dünyanın en uzun heykeli unvanını alan yapının açılışı yapıldı.

31.10.2018Dünya
İstanbul Havalimanının açılışı Avrupa ve Rus basınında

İstanbul Havalimanı'nın açılışı Avrupa ve Rus basınında

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çok sayıda üst düzey yabancı konuğun katılımıyla dün ilk fazı hizmete açılan İstanbul Havalimanı, Avrupa ve Rus basını tarafından da yakından takip edildi.

30.10.2018Ekonomi
THY, İstanbul Havalimanında seferlere yarında itibaren başlıyor

THY, İstanbul Havalimanı'nda seferlere yarında itibaren başlıyor

Tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak İstanbul Havalimanı'ndan seyahat etmek isteyen yolcular, ulaşım için birçok farklı alternatifi kullanabilecek. Yarından itibaren THY tarifeli seferlerine ev sahipliği yapacak havalimanından İETT ile "Havaist" hatlarıyla da ulaşım sağlanacak.

30.10.2018Ekonomi
Erdoğandan ikili görüşmeler

Erdoğan'dan ikili görüşmeler

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve İstanbul Havalimanı açılışı için Türkiye'ye gelen Sırbistan, Pakistan ve Kırgızistan cumhurbaşkanlarıyla bir araya geldi.

29.10.2018Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni havalimanının ismini açıkladı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni havalimanının ismini açıkladı

Tamamlandığında 6 bağımsız pisti, 500 uçak kapasitesi ve yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın en büyük ve en modern havalimanı olacak yeni havalimanı açılış töreni gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılış töreninde yeni havalimanının resmi ismini de açıkladı. Erdoğan, yeni havalimanına "İstanbul" adının verildiğini belirterek, "Paha biçilmez bu şehre yaptığımız böylesine bu büyük eser, işte bunun için adını İstanbul verdik. Hayırlı olsun." dedi.

29.10.2018Ekonomi
Son dakika... İstanbul Havalimanı için tarihi tören yapıldı

Son dakika... İstanbul Havalimanı için tarihi tören yapıldı

İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk fazı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle bugün hizmete açılıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen üst düzey konukların katıldığı açılış töreni başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması öncesinde TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ve İGA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz önemli açıklamalarda bulundu.

29.10.2018Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi açılış için tören alanında

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi açılış için tören alanında

İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk fazı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle bugün hizmete açılıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen üst düzey konukların şahitlik ettiği açılış töreni başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan THY bankosundan, sembolik olarak, ilk bileti aldı.

29.10.2018Ekonomi
Son dakika... 120 THY personeli yeni üniformaları ilk kez giydi

Son dakika... 120 THY personeli yeni üniformaları ilk kez giydi

İlk fazı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı programla bugün saat 16.30'da açılacak İstanbul Havalimanı'nda tören için hazırlıklar devam ediyor. THY'nin yeni üniformaları, İstanbul Havalimanı'nın açılış töreni öncesinde sergilendi.

29.10.2018Ekonomi
Türkiyenin gurur günü... Geleceğe uçuracak

Türkiye'nin gurur günü... Geleceğe uçuracak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet’in 95’inci yılında ‘İstanbul Yeni Havalimanı’nın ilk fazını açıyor. Erdoğan’ın havalimanının ismini bugünkü açılış töreninde açıklaması bekleniyor. Toplam 26.1 milyar Euro yatırımla inşa edilen havalimanı tamamlandığında 6 bağımsız pisti, 500 uçak kapasitesi ve yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın en büyüğü olacak.

28.10.2018Ekonomi
Cumhuriyet Resepsiyonu’na katılmayacak

Cumhuriyet Resepsiyonu’na katılmayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, 29 Ekim’de İstanbul’da yapılacak Cumhuriyet Resepsiyonu’na katılmayacağı öğrenildi.

26.10.2018Gündem
Yollar, köprüler karın doyuruyor

Yollar, köprüler karın doyuruyor

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Üsküdar Üniversitesi’nde dün 2018-2019 Akademik Yıl Açılış Töreni’ne katıldı.

26.10.2018Gündem
İstanbul Yeni Havalimanı açılışı için anma pulu

İstanbul Yeni Havalimanı açılışı için "anma pulu"

PTT AŞ tarafından, tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak ve 29 Ekim'de ilk etabı açılacak İstanbul Yeni Havalimanının açılış töreni dolayısıyla anma pulu bastırıldı. Uluslararası Mimarlık Ödülü'nü kazanan Hava Trafik Kontrol Kulesi ve Teknik Binasının fotoğrafının yer aldığı anma pulu, 29 Ekim'de 2 lira bedelle tedavüle sunulacak.

25.10.2018Ekonomi
Akşener: Devlet korsan gösteri yapmaz

Akşener: Devlet korsan gösteri yapmaz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhuriyet resepsiyonunun İstanbul’da 3. havalimanında yapılacak olmasına tepki gösterdi.

22.10.2018Gündem
Binali Yıldırım üniversite akademik yıl açılış töreninde konuştu

Binali Yıldırım üniversite akademik yıl açılış töreninde konuştu

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Bizim huzur, barış ve kardeşliğimizden her zaman birileri rahatsız olmuştur. İçeride ve dışarıda rahatsız olanlar aramıza fitne sokup, işbirlikçi hainler yetiştirmeye çalışmıştır. FETÖ terör örgütü son zamanlarda karşı karşıya kaldığımız o hain ve sinsi planın bir sonucudur." dedi.

22.10.2018Gündem
Bakan Albayrak: Bu tesise çok büyük önem veriyorduk

Bakan Albayrak: Bu tesise çok büyük önem veriyorduk

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hayata geçirdiğimiz aksiyon planları ve ilan ettiğimiz Yeni Ekonomi Programımız ile sadece son bir ayı aşkın sürede makroekonomik göstergelerde dünyada en pozitif performansı sergileyen ülkelerin başında geliyoruz." dedi

19.10.2018Ekonomi
Son dakika...  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 30 yılın en büyük reel sektör yatırımı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 30 yılın en büyük reel sektör yatırımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in de katılım sağladığı SOCAR Star Rafinerisi açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Rafinerinin son 30 yılın en büyük reel sektör yatırımı olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu rafine Türkiye'nin en büyük yerlileştirme projesidir" dedi.

19.10.2018Ekonomi
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Proje Türkiye - Azerbaycan kardeşliğidir

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Proje Türkiye - Azerbaycan kardeşliğidir

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, STAR Rafinerisi'nin açılış töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Aliyev, 'Proje Türkiye ve Azerbaycan dostluğu ve kardeşliğidir' dedi. Törende konuşan Aliyev şu açıklamaları yaptı:

19.10.2018Gündem
STAR Rafinerisinin açılış töreni

STAR Rafinerisi'nin açılış töreni

Türkiye'de özel sektörün tek noktaya yaptığı en büyük yatırım olma özelliği taşıyan STAR Rafinerisi'nin açılış töreni başladı. Törende, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın ardından TBMM Başkanı Binali Yıldırım konuştu.

19.10.2018Ekonomi
TBMM Başkanı Binali Yıldırımdan önemli açıklamalar

TBMM Başkanı Binali Yıldırım'dan önemli açıklamalar

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Fikirler akademik yapının temelidir ve tehdit altında asla olmamalıdır. Güvenlik ve özgürlük ortamında serbestçe her fikir konuşulmalı, tartışılmalıdır. Öğretim görevlisi ve üyesi olmak kendini bilime adamak demektir. Her eline fırça alan ressam olamayacağı gibi her önüne gelen de akademik personel olamaz." dedi.

19.10.2018Gündem