MENÜ

Abdulhamit Gül

Abdulhamit Gül ile ilgili tüm haberleri, son dakika Abdulhamit Gül haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Abdulhamit Gül haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.642 Abdulhamit Gül haberi bulunmuştur.

Abdulhamit Gül Haberleri

MEDYADAN : Alıntılar

MEDYADAN : Alıntılar

Gazeteler uğursuz savaş haberleriyle dolu olduğu için malımız az, magazin alıntılarıyla diğerleri karışık. Sevda Demirel bir numuredir, ama numune ne demektir – Arzu Yanardağ : Koyun beyinsizdir, eti lezzetlidir – Müslüm Gürses tavernayı karıştırmış – Yedinci kattan düşen adamın esrarı – Beklenen mesih geldi... vd alıntılar

23.03.2003Gündem
SPde yeni başkan Erbakan

SP'de yeni başkan Erbakan

Necmettin Erbakan, Saadet Partisi Genel Başkanlığı'na seçildi. Saadet Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi'nde, kullanılan 968 oyun 960'ını alan Erbakan, Saadet Partisi'nin yeni genel başkanı oldu.

11.05.2003Gündem
Recai Kutan Saadet Partisi Genel Başkanı

Recai Kutan Saadet Partisi Genel Başkanı

Saadet Partisi Genel Başkanlığı'na Recai Kutan seçildi.

9.04.2006Gündem
Minderin patronu Osman Aşkın

Minderin patronu Osman Aşkın

Güreş Federasyonu 1. Olağan Genel Kurulu'nda, geçerli 167 oyun 112'sini alan Osman Aşkın Bak başkanlığa getirildi.

13.03.2007Spor
SPden ayrılanların yeni partisi belli oldu

SP'den ayrılanların yeni partisi belli oldu

Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Genel Başkanlığı’ndan istifasının ardından kurmuş olduğu yeni partinin ismini açıkladı.

1.11.2010Gündem
HAS Parti’ye Osmanlı güneşi

HAS Parti’ye Osmanlı güneşi

Necmettin Erbakan’la anlaşmazlığa düşüp Saadet Partisi’nden ayrılan Numan Kurtulmuş, Halkın Sesi Partisi’ni kurdu. Kurtulmuş, kısaltması HAS Parti olan yeni oluşumun sembolünü ‘Osmanlı güneşi’ olarak tanımladı.

1.11.2010Gündem
HAS Partiden ilginç eylem

HAS Parti'den ilginç eylem

HAS Parti Ankara İl Başkanı Abdülhamit Gül, iktidar ve muhalefet partileri arasında yükselen tansiyonu düşürmek amacıyla salı günü yapılacak grup toplantılarından önce kullanılmak üzere “sakinleştirici ve tansiyon düşürücü” ilaç gönderdi.

18.02.2011Gündem
Kurtulmuş: Hepimiz Ermeni falan değiliz

Kurtulmuş: "Hepimiz Ermeni falan değiliz"

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Hrant Dink davasında geniş dindar kitlelerin “Hepimiz Ermeniyiz” sloganları atıldığı için meseleden uzaklaştırılmaya çalışıldığını savunarak, “Hepimiz Ermeni falan değiliz. Çok şükür hepimiz Müslümanız. Hrant Dink meselesine tam da bunun için sahip çıkmalıyız” dedi.

29.01.2012Gündem
İşte MKYKnın gidenleri ve gelenleri

İşte MKYK'nın gidenleri ve gelenleri

Has Parti’den üç isim AK Parti’nin yeni A takımında yer alacak. Has Parti’nin Genel Başkanıyken, AK Parti’ye geçme kararı alan Numan Kurtulmuş dışında, Has Parti’in Ankara İl Başkanı Abdülhamit Gül ile Has partili eski milletvekillerinden Ahmet Demircan da AK Parti’nin MKYK’sına girdiler.

30.09.2012Gündem
HAS Parti’den 11 isim yönetimde yer aldı

HAS Parti’den 11 isim yönetimde yer aldı

AK Parti’nin yeni yönetim kadrosunda feshedilen HAS Parti’den 11 isim yer aldı.

30.09.2012Gündem
İşte yeni A Takımı

İşte yeni A Takımı

AK Parti’nin yeni MKYK listesi belli oldu. 50 kişilik MKYK'da 21 isim değişti. Numan Kurtulmuş, Osman Can ve Süleyman Soylu gibi yeni isimler listede yer alırken İdris Naim Şahin, Kürşad Tüzmen ve Ayşe Böhürler MKYK dışı kaldı.

1.10.2012Gündem
İslam âlimine son görev

İslam âlimine son görev

Ankara’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden İslam âlimlerinden Seyda Mehmet Emin Er (104), dün toprağa verildi.

28.06.2013Gündem
İzmir adayını yarın açıklıyor

İzmir adayını yarın açıklıyor

AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, yarın İzmir’e gelerek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını açıklayacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın programı hakkında bilgi verdi.

12.12.2013Gündem
AK Partide yeni atamalar

AK Parti'de yeni atamalar

AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, MKYK üyesi Abdülhamit Gül'ün, Mahalli Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak atandığını bildirdi.

14.04.2014Gündem
Yalova seçim sonuçları

Yalova seçim sonuçları

Yalova'da 30 Mart'ta yapılan ancak itiraz üzerine Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilen ve bugün yenilenen Yalova Belediye Başkanlığı seçimini gayri resmi sonuçlara göre, CHP adayı Vefa Salman kazandı. CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, seçimi 206 oy farkla kazandıklarını açıklayarak, "Bu Bir hakkın geri verilmesi oldu. Bir mağduriyetin giderilmesi oldu" dedi. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül de, Yalova halkının verdiği karara saygılı olduklarını belirterek, "Şu anda ilgili avukat arkadaşlarımız seçim kurulunda gerekli itirazları yapıyorlar. 800-900 civarında oyla ilgili itirazımız var. Gerek sandık esnasında gerekse seçim kurulunda baki olan itirazlarımız var. Kesin sonuçları Seçim Kurulu paylaşacak" dedi. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, İl Seçim Kurulu’ndan aldığını belirttiği bilgiye göre Yalova’da seçimi CHP’nin Ak Part’den 228 oy fazlalığıyla seçimi kazandığını belirterek, "CHP, Yalova’daki seçimleri kazanmıştır. Yalova’ya ve halkımıza hayırlı olmas

1.06.2014Gündem
Ak Parti itiraz ediyor

Ak Parti itiraz ediyor

Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Abdülhamit Gül, Ak Parti İl Başkanlığı’nda yaptığı açıklamada, temel felsefelerinin sandık iradesinin her şeyin üstünde, bu iradeye milletin iradesine sahip ve saygılı olan bir parti olduklarını söyledi. Gül, şöyle devam etti:

1.06.2014Gündem
Yalovadaki seçime AK Parti itiraz etti

Yalova'daki seçime AK Parti itiraz etti

Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Abdülhamit Gül, Ak Parti İl Başkanlığı’nda yaptığı açıklamada, temel felsefelerinin sandık iradesinin her şeyin üstünde, bu iradeye milletin iradesine sahip ve saygılı olan bir parti olduklarını söyledi.

1.06.2014Haber
Ağrı BDP, Yalova CHP

Ağrı BDP, Yalova CHP

Yüksek Seçim Kurulu’nca 30 Mart’taki yerel seçimlerin iptal edildiği 2 il, 7 ilçe ve 4 belde ile ara seçim yapılan 1 belde dün yeniden sandık başına gitti.

1.06.2014Gündem
Başbakanın açıklayacağı manifesto

Başbakan'ın açıklayacağı manifesto

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, kamuoyuna açıklayacağı Cumhurbaşkanlığı Seçim Vizyonu Belgesi ile Anayasal olarak yapması gerekenleri ve tahahhütlerini ortaya koyacağını belirterek, bu belge üzerinde geniş bir ekibin çalışmalar yaptığını bildirdi.

4.07.2014Gündem
Paralel yapı kırmızı çizgimiz

Paralel yapı kırmızı çizgimiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, “Paralel yapı, en son Milli Güvenlik Kurulu kararına yansıyan ve artık bizim, milletin, devletin kırmızı çizgisidir.

9.07.2014Gündem
İnsan Hakları Komisyonu Gazze’ye gitsin

İnsan Hakları Komisyonu Gazze’ye gitsin

İSRAİL’in Gazze’ye saldırısına tepkiler giderek artarken CHP’den, “Bölgede tampon bölge oluşturulması için inisiyatif alalım, Gazze’ye gidelim” önerisi geldi.

18.07.2014Gündem
CHPde bayramlaşmanın konusu Ortadoğu oldu

CHP'de bayramlaşmanın konusu Ortadoğu oldu

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP), Ramazan Bayramı bayramlaşması başladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Ankara Milletvekili Levent Gök ve Faruk Demir bayramlaşmaya gelen siyasi parti heyetlerini ağırladı. CHP'ye bayramlaşma için ilk gelen AK Partililer oldu. Ziyarette ise başta Gazze olmak üzere Ortadoğu'da yaşanan acılar konuşuldu.

29.07.2014Gündem
11. parti sinyali

11. parti sinyali

Partiler arasında dün gerçekleşen bayramlaşmaya CHP’liler ile İşçi Partililer (İP) arasında yaşanan Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu atışması damga vurdu.

29.07.2014Gündem
Saat 17.00yi geçse dahi sandık başında bekleyen seçmenler oy kullanabilir

'Saat 17.00'yi geçse dahi sandık başında bekleyen seçmenler oy kullanabilir'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, Twitter'da önemli bir seçim uyarısı yaptı.

10.08.2014Gündem
Bakan Avcı, okulda başörtüsü eleştirilerine cevap verdi: Yönetmelik yayımlandığında her şey ortaya çıkacak

Bakan Avcı, okulda başörtüsü eleştirilerine cevap verdi: Yönetmelik yayımlandığında her şey ortaya çıkacak

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, öğrencilerin kılık ve kıyafetlerine dair yönetmelikte yer alan "başı açık" ibaresinin kaldırılmasına ilişkin yapılan eleştirilere dair "Yönetmelik henüz yayımlanmadı. Yayımlandığı zaman bütün bu eleştirilerin ne kadarın haklı, ne kadarının haksız olduğu orada görülecek" dedi.

24.09.2014Eğitim
AK Partili Gül: Başarılı muhalefet yapıyoruz

AK Partili Gül: Başarılı muhalefet yapıyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, partinin Haziran 2015 seçimlerindeki hedefinin Anayasa’yı değiştirecek oy oranını yakalamak, İzmir’de ise 2019 yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak olduğunu söyledi. Gül, merkezi hükümete yönelik CHP’nin gösteremediği başarılı muhalefeti AK Parti’nin İzmir’de CHP’ye karşı ortaya koyduğunu öne sürdü.

30.10.2014Gündem
Başbakan Davutoğlu Nevşehire gitti

Başbakan Davutoğlu Nevşehir'e gitti

Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 10.10'da Nevşehir'e gitti.

13.12.2014Gündem
AK Parti Nevşehir İl Kongresinde Osmanlıca pankart

AK Parti Nevşehir İl Kongresi'nde Osmanlıca pankart

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, partisinin Nevşehir İl Kongresi’ne katıldı. Kongrenin yapıldığı salona Osmanlıca 'Seni seviyoruz güzel insan Ahmet Davutoğlu' yazılı pankart asıldı.

13.12.2014Gündem