MENÜ

Abb

Abb ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Abb haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 120 Abb haberi bulunmuştur.

Abb Haberleri

Son dakika... Aygün’ün kız kardeşi de CHP’den istifa etti

Son dakika... Aygün’ün kız kardeşi de CHP’den istifa etti

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ile TOGO kuleleri nedeniyle karşı karşıya gelen CHP eski Ankara milletvekili Sinan Aygün’ün CHP ABB Meclis üyesi olan kız kardeşi Sibel Aygün CHP’den istifa etti.

8.01.2020Gündem
Anketten yüzde 70 ‘değişsin’ çıktı Ve değişiyor...

Anketten yüzde 70 ‘değişsin’ çıktı! Ve değişiyor...

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Dikimevi ile AŞTİ arasında hizmet veren kentin ilk hafif raylı sistemi Ankaray’daki vagonların koltuk düzenini değiştirecek. Belediye tarafından koltuk düzeninin değişip değişmemesi konusunda düzenlenen anketten yüzde 70.4 oranla ‘değişmesi’ yönünde karar çıktı. Tüm vagonlar 6 ayda yeni sıralı koltuk düzenine geçirilecek.

7.01.2020Gündem
Son dakika haberi... Rüşvet tartışması sürüyor Görüntüler elimde teslim edeceğim...

Son dakika haberi... Rüşvet tartışması sürüyor! Görüntüler elimde teslim edeceğim...

Ankara’da Sinan Aygün ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın ‘rüşvet’ tartışması tırmandı. Aygün, belediyenin ‘inşaattan 570 milyon TL’lik haksız kazanç’ iddiasına “Binayı onlara satayım” diye yanıt verdi.

21.12.2019Gündem
Başkenti karıştıran suç duyurusu

Başkenti karıştıran suç duyurusu!

Eski CHP milletvekili ve eski Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ile CHP’li 3 belediye meclis üyesi hakkında “25 milyon lira rüşvet istedikleri iddiasıyla” savcılığa suç duyurusunda bulundu.

20.12.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Dolmuş yönetmeliğine güncelleme geliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME), kent içi ve dış ilçelerdeki ticari taksilerle ilgili hazırladığı “Ticari Taksi Yönergesi”nin ardından...

13.01.2020

Bütün başkanlar aynı kefede

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Hürriyet Ankara ziyaretinde yaptırdıkları anketin sonuçlarını anlattı. Hem Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a hem ilçe belediye başkanlarına hem de Belediye Meclisi’ndeki siyasi parti gruplarına çok önemli mesajlar veren anketle ilgili Balcı’nın aktardıkları şöyle:

10.01.2020

İş yaptırmıyorlar algısına oynuyor belediye başkanlığını beceremiyor

Ankara’da kendimi kentin tam kalbinde hissettiğim yerdir Ankara Kalesi ve çevresi. Özellikle 2000’lerin başından itibaren bu bölge kaderine terk edilmiş, AVM’lerin kent merkezini(aslında her yerini) ele geçirmesiyle başta esnaf olmak üzere Kale ve çevresi hak etmediği bir konumlanmaya maruz kalmıştı.

16.12.2019

Ankaralıların şikâyet ettikleri 5 konuya BelkoAir’dan 5 yanıt

Burada Okur Yazar’ın hafta başı içtimasında, BelkoAir’la ilgili şu şikâyetler vardı:

13.12.2019

Okurlar yazıyor sorunlar çözülüyor

Yazıyor yazıyor..! Kentimizin, kendimizin gazetesi Hürriyet Ankara’da okurlar, daha güzel ve daha yaşanabilir bir Ankara için şikâyetlerini yazıyor...

5.12.2019

Yerel iklim sertleşiyor

Malum kış geliyor, hatta bir kaç gün sonra takvim yapraklarında da resmi olarak başlayacak.

29.11.2019