MENÜ

Ab Komisyonu

Ab Komisyonu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ab Komisyonu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ab Komisyonu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 12.973 Ab Komisyonu haberi bulunmuştur.

Ab Komisyonu Haberleri

En havalı anlaşma

En havalı anlaşma

Havacılık sektöründe yolcu trafiği en yüksek ülkeler arasına giren Türkiye ile AB arasında kapsamlı havacılık anlaşması için müzakereler başlıyor. AB Komisyonu Ulaştırmadan Sorumlu Üyesi Violeta Bulc, “Anlaşmalar sağlandığında tüm havacılık sektörüne yeni iş olanakları sağlanacak. Yeni hatlar açılacak ve yolcular için daha iyi fiyatlar sunulacak” dedi

8.06.2016Ekonomi
Yunanistana 8 milyar avroluk kredi

Yunanistan'a 8 milyar avroluk kredi

Lüksemburg Başbakanı ve Avro Grubu Başkanı Jean-Claude Juncker, Yunanistan'da iki büyük partinin liderinden son kurtarma paketine bağlılık teminatı gelmesi halinde bu ülkeye 8 milyar avroluk 6'ncı kredi dilimini bu ay serbest bırakacaklarını söyledi.

7.11.2011Gündem
AB Komisyonu sondaj krizini tartıştı

AB Komisyonu sondaj krizini tartıştı

AB Komisyonu'nun genişlemeden sorumlu temsilcisi Stefan Füle, Akdeniz'de petrol ve doğalgaz sondajıyla başlayan gerginliğin, BM önderliğinde Ada'daki sorunun kapsamlı ve kalıcı çözümüne yönelik çabaları zarar vermesinden endişe ettiği ettiklerini bildirdi.

27.09.2011Gündem
Araplar kızgın: Bayramda idam olmaz

Araplar kızgın: Bayramda idam olmaz

ABD’nin müttefikleri Irak’ın devrik lideri Saddam Hüseyin’in infazını memnuniyetle karşılarken, AB prensip olarak idama karşı olduğunu açıkladı. Iraklı direnişçiler, Arap alemi ise sert tepki gösterdi.

30.12.2006Dünya
Chirac: Avrupa Türkiyenin katılımıyla güç kazanır

Chirac: Avrupa Türkiye'nin katılımıyla güç kazanır

AB zirvesi nedeniyle Belçika'da bulunan Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, Türkiye'nin katılımının AB'ye güç kazandıracağını söyledi.

5.11.2004Gündem

Yazar Sonuçları