MENÜ

80'Li Yıllar

80'Li Yıllar ile ilgili tüm haberleri, son dakika 80'Li Yıllar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün 80'Li Yıllar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.828 80'Li Yıllar haberi bulunmuştur.

80'Li Yıllar Haberleri

Anavatan canlanıyor

Anavatan canlanıyor

ANAP Genel Başkanı Erkan Mumcu, ANAP’ta ciddi bir canlanmanın başladığını söyledi. Eskişehir’de eski Devlet Bakanı İbrahim Yaşar Dedelek’in de bulunduğu çok sayıda partili tarafından 100 araçlık konvoyla karşılanan Mumcu’ya, İl Yönetim Kurulu üyesi Yüksel Kerme’nin kızı Neşe Kerme, bir buket çiçek verdi.

5.06.2005Gündem
Nice yıllara ihtiyar adam

Nice yıllara ihtiyar adam

Galatasaray, 100. yılını kutluyor. Doğuşundan bugünlere kadar süregelen asırlık bir yaşamın her yaprağı ayrı bir değer taşıyor. Bir kitap gibidir ihtiyar G.Saray’ın 100 yılı... Öğretici, yönlendirici ve ‘adam-kurum’ kavramını her değerin üzerinde taşıyan satırlarla doludur... Ve her sayfa aynı uyarı ile noktalanır...

18.10.2004Spor
Türk mutfağının yükselmesi için deforme edilmesi şart

Türk mutfağının yükselmesi için deforme edilmesi şart

O aslında bir işletme profesörü. Danışmanlık yapıyor. Yani asıl işi, şirketleri incelemek, onlara yönelik yeni pazarlama stratejileri geliştirmek, cirolarını büyütmenin yollarını aramak.

31.07.2004Kelebek
Ay ışığı altında Türk pop müzik tarihi

Ay ışığı altında Türk pop müzik tarihi

15 yıldır İstanbul’da Açıkhava Konserleri geleneğini oturtan Most Production bu yıl da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda 21 Temmuz - 5 Ağustos arasında konserlerine devam ediyor. Ama bu seneki etkinliğin geçtiğimiz yıllara göre büyük bir farkı var.

23.07.2004Kelebek
Ay ışığında müzikli geceler

Ay ışığında müzikli geceler

İstanbul’da 15 yıldır Açıkhava Konserleri geleneğini sürdüren MOST Production, bu yıl da yine Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda 21 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında konserlerini sürdürecek.

9.07.2004Kelebek
Ünlü markalar sonbahara hazır

Ünlü markalar sonbahara hazır

Yeni sezon ile birlikte ne giyeceğinizi kara kara düşünürken biz sizi bu düşüncelerden kurtarmak istiyor ve sizi ünlü markalar arasında bir yolculuğa çıkartıyoruz

Yazın trendleri

Yazın trendleri

Bu yaz biraz 'asi' geçecek. Pantolonlarımızdan zincirler sarkıtıp, zırh gibi kemerlere dolanacağız. Savaştan miras kalan kamuflaj desenlerini içimizden 'Savaşma seviş!' sloganları atarak giyineceğiz. Arada bir 'romantik' takılacağız.

16.05.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Bülbül almak için bu kentte hálá Evliya Çelebi’nin önerdiği yere gitmeniz gerek

John Freely 79 yaşında. Fizik hocası olarak, ABD’nin Princeton Üniversitesi’nden, Robert College’e ilk gelişi 1960. Eşi Dolores, üç çocuğu Maureen, Eileen ve Brendan ile birlikte Boğaziçi’nde geçen 16 yıl.

23.07.2005

Hayat bazen çok acımasız

Başlıktaki cümleyi yazdım diye Amerika’yı yeniden keşfetmiş falan gibi hissetmiyorum kendimi.

28.06.2005

Bugün 24 Nisan, neşe doluyor insan

Ben ilkokuldayken İlyas Tüfekçi’ye aşıktım. Benimkisi maalesef platonik sahada (!) bile bir imkánsız aşktı. Zira ben fena hálde GS’lıydım ve fakat İlyas, FB’de oynuyordu.

27.04.2005

Dolar’ın serüveni Türkiye

Türkiye 2001 krizi sonrası ciddi bir devalüasyon yaşadı. Daha doğrusu kur serbest dalgalanmaya bırakıldı, Merkez Bankası kur üzerindeki çapayı kaldırdı.

25.12.2004

Devlet herşeyi vatandaştan beklemesin!

Devlet herşeyi vatandaştan beklemesin..." Kent vergisi ile ilgili bugünkü haberlerden birinin başlığında yer alan bu cümleyi, konu ile ilgili görüşleri sorulan bir vatandaş söylemiş.

15.12.2004

Kylie Abla sen bizim her şeyimizsin

Her yıl bu zamanlar Kylie Minogue’la ilgili

düşüncelerim yoğunlaşıyor biliyorsunuz. Niçin?

10.12.2004

İyi baba değilim ama iyi sevgiliyim

‘Duvara Karşı’ filmi, Altın Ayı’yı aldıktan ve olay patladıktan sonra Türkiye galası için İstanbul’a gelince peşlerine düşmüştüm.

14.08.2004

Uçakta işadamının değişen profili

ESKİYE göre çok fark var. Başbakan Erdoğan'la yurtdışı gezilerine katılan işadamlarının profili değişiyor!..

23.01.2004

Oy oy Emine’m nedir bu orijinallikler?

Bundan birkaç hafta önce, bizim katta hemen herkesin elinde aynı dosya vardı.

28.11.2003

Beni heyecanlandıran 2 yeni şey

a) Galoşmat

b) Postmodern künyeler

20.09.2003

Her yol seksapele çıkar

Nasıl ki daha düne kadar; ‘‘her yol Bağdat'a çıkar’’dıysa, her pop starının yolu da önünde sonunda ‘‘seksapel bulvarı’’na varıyor. Müzik áleminin, nedense bugüne dek bir türlü hak ettiği noktaya vasıl olamamış ‘‘hoş çocuk’’u Emre Altuğ da, nihayet ‘‘Gidecek Yerim Mi Var?’’ diyerek, dümenini o yöne çark etmiş, cinsel cazibesinden nemalanma yoluna sapmış bulunuyor.

11.04.2003