MENÜ
Arşiv

80li yillar otomobilleri

80li yillar otomobilleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 80li yillar otomobilleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 80li yillar otomobilleri haberi bulunmuştur.

80li yillar otomobilleri Haberleri

Sevişirken en çok dinlenen albüm olacak

Sevişirken en çok dinlenen albüm olacak

Bugünlerde herkes onu ve yeni single’ı Sexy Back’i konuşuyor. İlk albümü Justified ile iyi bir çıkış yapan Justin Timberlake, Futuresex/Lovesounds adını verdiği son albümüyle daha da iddialı. Müzik kariyerine N’sync grubuyla başlayan pop yıldızı, kısa sürede grup içinde sivrilmiş ve yoluna tek başına devam etmeye karar vermişti. Timberlake, son albümü için "Yeni ve sexy bir sound yaratmak istedim" diyor ve ekliyor: "İddia ediyorum, bu albüm sevişirken en çok dinlenecek albümlerden olacak."

29.09.2006Kelebek
Dizel araç pazarı son 5 yılda 20 kat büyüdü

Dizel araç pazarı son 5 yılda 20 kat büyüdü

Türkiye’de dizel otomobil satışları 2002 yılından itibaren önemli bir yükseliş gösterdi ve son 5 yılda pazar payını 20 kat artırmayı başardı. Böylece, 2004 yılında satılan her 5 otomobilden biri dizel oldu.

8.03.2005Ekonomi
Hürriyet okurları Türkiye’nin en beğenilen otolarını seçiyor

Hürriyet okurları Türkiye’nin en beğenilen otolarını seçiyor

Hürriyet-Oto Yaşam Gazetesi, Türkiye'nin en iyi otomobillerini seçiyor. Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenecek ‘‘yılın otomobilleri’’ internet üzerinden yapılacak seçimle gerçekleşecek. Otomobilseverler, www.hürriyetim.com.tr, www.e-kolay.net, www.arabam.com internet adreslerine girerek OtoBil (Yılın Otomobilleri) için oylama yapabilecekler.

11.05.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Türkiye coğrafyasının % 3’üne % 20 nüfus olur mu

İSTANBUL’da yıllık nüfus artışı % 3.5 dolayında olurken araba artışı ise % 16’yı buluyor. Bir de rant amaçlı imar yoğunluğunu hesap edin.

25.12.2010

Áleme akıllı TV bize aptal kutusu

Televizyon yayıncılığı önümüzdeki 5 yılda, geçen 20 yılda geçirdiğinden çok daha fazla değişikliğe sahne olacak.

3.07.2004