MENÜ

77. Ögg Sınavı Ne Zaman?

77. Ögg Sınavı Ne Zaman? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 77. Ögg Sınavı Ne Zaman? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 77. Ögg Sınavı Ne Zaman? haberi bulunmuştur.

77. Ögg Sınavı Ne Zaman? Haberleri

ÖGG sınavı ne zaman yapılacak 77. Özel Güvenlik Görevlisi sınavı

ÖGG sınavı ne zaman yapılacak? 77. Özel Güvenlik Görevlisi sınavı

Özel kurumlarda güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen vatandaşlar, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından belli aralıklara organize edilen, Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının ne zaman yapılacağını öğrenmek istiyor. ÖGG sınavının 76'ıncısı geçtiğimiz haftalarda tamamlanmıştı gözler bu kez 77. ÖGG sınavına çevrilmişti. Peki, 77. ÖGG sınavı ne zaman yapılacak?

7.08.2018Gündem
Özel Güvenlik Görevlisi sınavı ne zaman 77. ÖGG sınav tarihi

Özel Güvenlik Görevlisi sınavı ne zaman? 77. ÖGG sınav tarihi

Özel kurumlarda güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen vatandaşlar, Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının ne zaman yapılacağını merakla araştırıyor. Konu hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, sınava hazırlanırken bir yandan da sınav tarihleri hakkında fikir sahibi olmak istiyor. Peki, ÖGG sınavı ne zaman? 77. ÖGG sınavı ne zaman yapılacak?

19.07.2018Gündem
77. ÖGG sınavı ne zaman Özel Güvenlik 77. Temel Eğitimi Sınavı

77. ÖGG sınavı ne zaman? Özel Güvenlik 77. Temel Eğitimi Sınavı

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından belli aralıklara yapılan Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının 77'incisinin ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Söz konusu sınav için hazırlık yapan ve katılmayı planlayan vatandaşlar 77. ÖGG sınavının tarihini öğrenmek istiyor. Peki, 77. ÖGG sınavı ne zaman?

28.06.2018Gündem
ÖGG sınavı ne zaman yapılacak 78. Özel Güvenlik Görevlisi sınavı

ÖGG sınavı ne zaman yapılacak? 78. Özel Güvenlik Görevlisi sınavı

Özel kurumlarda güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen vatandaşlar, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından belli aralıklara organize edilen, Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının ne zaman yapılacağını öğrenmek istiyor. ÖGG sınavının 77'incisi geçtiğimiz haftalarda tamamlanmış ve kısa sürede sonuçları erişime açılmıştı, gözler bu kez 78. ÖGG sınavına çevrilmişti. Peki, 78. ÖGG sınavı ne zaman yapılacak?

3.09.2018Gündem
ÖGG 77. sınav sonuçları açıklandı ÖGG sonuç sorgulama ekranı

ÖGG 77. sınav sonuçları açıklandı! ÖGG sonuç sorgulama ekranı

ÖGG sınav sonuçları için beklenen süreç sona erdi. Özel güvenlik görevlisi olarak çalışabilmek için ÖGG sınav sonuçları ile elde edecekleri puana ihtiyaçları olan vatandaşlar, puan sorgulamalarını Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı ekran üzerinden sorgulayabilecek. İşte, 77. ÖGG sınav sonuçları ve konuyla ilgili detaylı bilgiler

27.08.2018Gündem
ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

77. ÖGG (Özel Güvenlik Görevlisi) sınavı ağustos ayında gerçekleşmişti. Sınav heyecanını geride bırakan adaylar şimdi ÖGG sınav sonuçlarının tarihini sorguluyor. Peki, ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.08.2018Gündem
77. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

77. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel Güvenlik Görevlisi olmak ya da belgesini yenilemek isteyen vatandaşların katılım gösterdiği 77.ÖGG sınavının ardından gözler sonuçlara çevrildi. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorularına cevap arayan vatandaşlar, konuyla ilgili sorgulamalarına devam ediyor. Peki, ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, takvim bilgilerine göre sınav sonuçları hakkında bazı bilgiler

14.08.2018Gündem
77. Özel güvenlik görevlisi (ÖGG) sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

77. Özel güvenlik görevlisi (ÖGG) sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından yapılan, Özel Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmak isteyen adayların katılım sağladığı 77. ÖGG sınavı bugün yapıldı. Yapılan sınavın ardından adaylar, sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi merak etmeye başladılar. Peki, 77. Özel güvenlik görevlisi (ÖGG) sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

12.08.2018Gündem