MENÜ

3G

3G ile ilgili tüm haberleri, son dakika 3G haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün 3G haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 38.833 3G haberi bulunmuştur.

3G Haberleri

Whatsappta mesaj göndermek paralı mı bedava mı

Whatsapp'ta mesaj göndermek paralı mı bedava mı?

WhatsApp, aileniz ve arkadaşlarınıza mesaj gönderip alırken telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya varsa Wi-Fi) kullanır. Her bir mesaj için ayrı bir ücret ödemeniz gerekmez.

16.03.2017Teknoloji
Tor nasıl yüklenir Tor nasıl kurulur İşte yolu

Tor nasıl yüklenir? Tor nasıl kurulur? İşte yolu

Tor nasıl yüklenir? Tor yüklemek için ne gerekiyor? Tor yüklenir yüklenmez yasaklı sitelere giriş mümkün oluyor mu? İşte Tor yüklemenin yolu...

9.03.2017Teknoloji
143 milyar dolarlık tekliften vazgeçti, hisseleri çakıldı

143 milyar dolarlık tekliften vazgeçti, hisseleri çakıldı

ABD'li Kraft, Unilever'i satın almak için yaptığı 143 milyar dolarlık tekliften vazgeçti. Satış teklifiyle tarihi zirvesini gören Unilever hisseleri yüzde 8 geriledi.

20.02.2017Ekonomi
En iyi ve en kullanışlı seyahat uygulamaları

En iyi ve en kullanışlı seyahat uygulamaları

Günümüze kadar internet olmadan uluslar arası bir telefon görüşmesi yapmak oldukça pahalıydı. Şimdi ise bu uygulamalar sayesinde sadece görüşme yapmakla kalmayacak aynı zamanda daha güvenli, daha kolay ve daha ucuz bir iletişim sağlayacaksınız. İşte o en iyi 10 seyahat uygulaması...

11.02.2017Seyahat
Aboubakar, Cenk Tosundan formayı alır

'Aboubakar, Cenk Tosun'dan formayı alır!'

Hürriyet Spor Facebook'unda ve Hürriyet'in Youtube kanalında canlı yayınlanan 'Muhabirinden' programında Hürriyet'in Beşiktaş muhabiri İsmail Er ve yazar Kenan Başaran; canlı yayınlanan programda, önemli açıklamalarda bulundu.

9.02.2017Futbol
Türk Telekomdan rekor büyüme

Türk Telekom'dan rekor büyüme

Türk Telekom'un 2016 yılı gelirleri, halka arzdan bu yana en yüksek yıllık büyümeyi kaydederek, yüzde 10,9 artışla 16,1 milyar liraya yükseldi.

8.02.2017Teknoloji
Türk Telekoma 184 milyon liralık tebligat

Türk Telekom'a 184 milyon liralık tebligat

Türk Telekom bağlı ortaklığı Avea'ya toplam 184.1 milyon liralık hazine payı yükümlülüğünü eksik ödemesi nedeniyle tebligat yapıldığını duyurdu.

1.02.2017Ekonomi
Hazine değerinde telefonlar

Hazine değerinde telefonlar

iPhonelar lüks tüketim sektörünün yarattığı bireysel dokunuşlarla birer hazineye dönüşüyor.

31.01.2017Stil
Altyapısını 5Gye hazırlıyor

Altyapısını 5G'ye hazırlıyor

Turkcell, Ericsson ile birlikte yürüttüğü işbirliği kapsamında en yeni teknolojileri dünyada ilk defa kullanarak, altyapısını geleceğe hazırlamaya devam ediyor. Ericsson’un dünya genelinde kullanmaya başlayacağı ürünleri ilk kez sahada kullanan Turkcell, ürünün geliştirilme aşamasında yapılması gerekenleri belirleyerek, üretimine başlanacak cihazların hatasız şekilde çalışmasını sağlıyor.

30.01.2017Ekonomi
Turkcell altyapısını 5G’ye hazırlıyor

Turkcell altyapısını 5G’ye hazırlıyor

Ericsson’un dünya genelinde kullanmaya başlayacağı ürünleri ilk kez sahada kullanan Turkcell, ürünün geliştirilme aşamasında yapılması gerekenleri belirleyerek, üretimine başlanacak cihazların hatasız şekilde çalışmasını sağlıyor.

30.01.2017Teknoloji
ASELSAN için operatörlerden ortak imza

ASELSAN için operatörlerden ortak imza

ASELSAN tarafından geliştirilen 4.5G şebekesinde kullanılacak ilk yerli baz istasyonu anteninin kullanımı için Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ortak imza attı.

25.01.2017Ekonomi
Taraftar Emreyi psikolojik olarak bitirdi

Taraftar Emre'yi psikolojik olarak bitirdi

Agresif futbol yapısıyla tanınan; hakemlere sürekli itiraz eden Emre Belözoğlu’nun Kadıköy’de F.Bahçe karşısındaki kötü oyununda ve mülayim halinde maç öncesi onu alkışlayarak konsantrasyonunu bozan taraftarların rolü büyüktü.

24.01.2017Futbol
Ahmet Arslan: Yerlilik konusunda ne yapmamız gerekiyorsa yapın

Ahmet Arslan: Yerlilik konusunda ne yapmamız gerekiyorsa yapın

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, sektörde paydaşların yerlilik oranına dikkat etmesini isteyerek, "İstirhamım elinizde olan 4,5G ile ilgili yerlilik oranı konusunda her ne yapmamız gerekiyorsa yapın." dedi.

24.01.2017Ekonomi
Android Wear 2li ilk cihaz LGden geliyor

Android Wear 2'li ilk cihaz LG'den geliyor!

Android Wear 2.0 ile sunulacak olan ilk akıllı saatler, LG tarafından üretilecek gibi görünüyor. Google ile yakın bir şekilde çalışarak, LG Watch Sport ve LG Watch Style'ı 9 Şubat tarihinde yayınlayacaklar ve bu da, Android Wear 2'nin yayınlanacağı gün ile aynı güne denk gelmekte. İki saatin de bir sonraki gün ulaşılabilir olması bekleniyor.

19.01.2017Teknoloji
55 saat canlı yayın

55 saat canlı yayın

İKTİDAR partisinin Meclis TV’nin anayasa görüşmelerini gece yayınlanmasına izin vermemesi üzerine Genel Kurul salonundan profesyonel kamera, 3G cihazı, tablet bilgisayar ve mobil telefonla canlı yayın yapan CHP Milletvekili Ali Şeker, 55 saat canlı yayın yaptığını söyledi.

14.01.2017Gündem
Cesur ve Güzel 10. bölüm fragmanı yayınlandı: Korkunç kaza

Cesur ve Güzel 10. bölüm fragmanı yayınlandı: Korkunç kaza

Cesur ve Güzel yepyeni bölümleriyle iddiasını korumaya devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin dün yayınlanan son bölümünde Cesur'dan aşk itirafı geldi, Sühan büyük bir şaşkınlık yaşadı. Final sahnesiyle hafızalara kazınan Cesur ve Güzel'in 10. bölüm fragmanı da kısa sürede yayınlandı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümde kötü bir sürpriz var. İşte, Cesur ve Güzel 10. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar!

13.01.2017Televizyon
İlk 5G testinde 24,7 Gbps rekor hız

İlk 5G testinde 24,7 Gbps rekor hız

Turkcell, Türkiye’de gerçek 5G ekipmanları ile ilk hız testini gerçekleştirdi. Saniyede 24,7 Gbit hıza ulaşılan test, dünyada yapılan ilk 5G testlerinden birisi olma özelliğinde.

11.01.2017Teknoloji
Mecliste canlı yayın sistemi kurdu

Meclis'te canlı yayın sistemi kurdu

Meclis Genel Kurulu'nda süren anayasa değişikliğine ilişkin görüşmelerinde bir ilk yaşandı.

9.01.2017Gündem
Whatsapp bu telefonlarda artık çalışmayacak

Whatsapp bu telefonlarda artık çalışmayacak!

Whatsapp bu haftadan itibaren zamanında çok satan; ancak artık esamesi okunmayan telefonlara olan desteğini çekiyor. Bu telefonlardan desteğin çekilmesiyle Whatsapp da artık bu cihazlarda çalışmayacak. Peki hangi telefonlar Whatsapp'tan mahrum kalacak?

3.01.2017Teknoloji
Bu savunmayla Mourinho bile bir şey yapamaz

Bu savunmayla Mourinho bile bir şey yapamaz

Galatasaray’ı ilk yarıda üstlerde tutan bireysel performanslardı. Şu anki savunma ve kırılgan orta saha, sert rakiplere karşı çaresiz kalıyor.

27.12.2016Futbol
İşte 3 G: Gar, gış, gıyamet ...Ve dördüncü G: Gaz

İşte 3 G: Gar, gış, gıyamet ...Ve dördüncü G: Gaz

GERİDE bıraktığımız hafta, soğuk hava tüm yurtta etkisini gösterdi. Antalya’ya 23 yılın ardından ilk kez kar düştü. Kars, Ardahan ve Erzurum’da termometre eksi 22’yi gördü. Bu soğuk havalar, siyasete de damgasını vurdu, özellikle de illerdeki yöneticilerini sık sık Ankara’ya toplantıya davet eden AK Parti yönetimini etkiledi.

24.12.2016Gündem
Speedteste göre en hızlı operatör Turkcell oldu

Speedtest'e göre en hızlı operatör Turkcell oldu

Turkcell, dünya çapında internet bağlantı hızını ölçümleyen Speedtest uygulamasını kullananlar tarafından gerçekleştirilen testlerde Türkiye'nin en hızlısı oldu.

23.12.2016Teknoloji
Cepte iki aboneden biri faturalı

"Cep"te iki aboneden biri faturalı

Cep telefonu kullanıcıları arasında faturalı hattı tercih edenlerin sayısı giderek artıyor. Son bir yılda faturalı hattı tercih eden mobil abonelerin oranı yüzde 47'den yüzde 50,8'e yükseldi.

20.12.2016Ekonomi
Türkiye cepten konuşmada yine Avrupa lideri

Türkiye "cep"ten konuşmada yine Avrupa lideri

Türkiye, yılın üçüncü çeyreğinde aylık 436 dakika mobil kullanım süresiyle ortalama 257 dakika cep telefonu görüşmesinin yapıldığı Avrupa'da liderliğini sürdürdü.

19.12.2016Ekonomi
Türkiye cepten konuşmada yine Avrupa lideri

Türkiye "cep"ten konuşmada yine Avrupa lideri

Türkiye, yılın üçüncü çeyreğinde aylık ortalama 436 dakika mobil kullanım süresiyle Avrupa'da liderliğini korudu. Sabit ve mobil telefon trafiği 64 milyar dakikayı geçti.

19.12.2016Teknoloji
Avrupa’da  yine birinciyiz

Avrupa’da yine birinciyiz

TÜRKİYE cep telefonundan konuşmada yine Avrupa lideri oldu.

18.12.2016Ekonomi
45 milyon 736 bin 402 kişi 4.5G kullanıyor

45 milyon 736 bin 402 kişi 4.5G kullanıyor

BTK üçüncü çeyrek İletişim Hizmetleri İstatistikleri'ni açıkladı. 4.5G abone sayısı 45 milyon 736 bin 402 oldu. 2016 yılı üçüncü üç aylık dönemde Türk Telekom ve mobil şebeke işletmecilerinin net satış gelirleri yaklaşık 9,1 milyar olarak gerçekleşti.

15.12.2016Ekonomi
Dünyanın ne kadarı internete bağlı

Dünyanın ne kadarı internete bağlı?

Dünya üzerindeki internet kullanımı, 2016 yılı sonunda ne seviyede? Peki internetin "kaymağını yiyenler" aslında kimler?

14.12.2016Teknoloji
Whatsapp bu telefonlarda artık çalışmayacak

Whatsapp bu telefonlarda artık çalışmayacak!

Whatsapp uygulaması kullananlar için flaş bir haber geldi. Bazı telefon modellerinde kullanılan işletim sistemi artık Whatsapp uygulamasını çalıştıramayacak. Özellikle Blackbberry ve Nokia için geliştirilecek bu özellik Whatsapp uygulamasının bu telefonlarda çalışmamasına sebep olacak.

3.12.2016Teknoloji
Başbakan Yıldırımdan Bilişim Zirvesinde önemli açıklamalar

Başbakan Yıldırım'dan Bilişim Zirvesi'nde önemli açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Bilişim Zirvesi 2016" etkinliğinde konuştu. Yıldırım, ''Veri merkezleri ile ilgili çok cazip bir teşvik paketini yürürlüğe koyduk'' dedi.

23.11.2016Teknoloji
Dünyada akıllı telefon kullanıcı sayısı yıl sonunda 4 milyara varacak

Dünyada akıllı telefon kullanıcı sayısı yıl sonunda 4 milyara varacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, dünyada akıllı telefon kullanıcı sayısının yıl sonunda yaklaşık 4 milyara varacağını bildirdi.

22.11.2016Ekonomi
Telefon pil ömrü uzatmanın 7 yolu

Telefon pil ömrü uzatmanın 7 yolu

Telefonunuzun pil ömründen şikayetçi iseniz, işte sizin için pil ömrünü uzatan 7 ipucu...

17.11.2016Teknoloji
5G kullanıcı sayısı 2022’de yarım milyara ulaşacak

5G kullanıcı sayısı 2022’de yarım milyara ulaşacak

Bugün yayınlanan Ericsson Mobilite Raporu'na göre; 2022’de dünya çapında 550 milyon 5G abonesi olacak. Bu aboneliklerde Kuzey Amerika başı çekecek ve bölgedeki tüm mobil abonelerin yüzde 25’i 5G kullanıcısı olacak.

16.11.2016Teknoloji

Yazar Sonuçları

Bu uygulamalara mutlaka bir şans verin

Akıllı telefonları "akıllı" hale getiren, bu telefonlar için geliştirilen uygulamalar elbette. Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp gibi uygulamaları yoğun olarak kullanıyor pek çoğumuz; ancak elbette uygulama mağazalarında sayıca çok daha fazlası var. Hepsi de birbirinden farklı rolleri üstleniyor.

17.01.2017
Devrimin, dansın ve aşkın ülkesi: Küba

Devrimin, dansın ve aşkın ülkesi: Küba

Arnavut kaldırımlı yolları, bembeyaz kumsalları, ışıl ışıl turkuvaz suları, göz kamaştıran malikâneleri, enfes kokulu puroları, tadına bir türlü doyulamayan rom bazlı envai çeşit kokteylleri, Bueno Vista Social Club eşliğinde dans eden insanlarıyla Küba bambaşka bir dünya...

26.12.2016