MENÜ

365 Gün

365 Gün ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 365 Gün haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.846 365 Gün haberi bulunmuştur.

365 Gün Haberleri

Kare’de kırmızı gece

Kare’de kırmızı gece

Abdullah Özmelek’in, İzmir’de Gürel Residence’nin 6’ncı katında bulunan ve hayata geçirdiği beşinci mekanı olan Kare’de "Kırmızı Gece" düzenlendi. Çok sayıda İzmirlinin ilgi gösterdiği geceye kırmızı giysilerle katılan ünlü mankenler Yeliz Öney ile Fulya Keskin ve oyuncu İpek Tuzcuoğlu damgasını vurdu.

19.01.2008Ege
İzmir semalarını balonlar süsleyecek

İzmir semalarını balonlar süsleyecek

İzmir, EXPO yolunda hızla ilerlerken, fuarcılıktaki gelişmeler de sürüyor. Her yıl önemli etkinliklere ev sahipliği yapan fuar alanı yenilerini bekliyor. Bu yıl 77'ncisi düzenlenecek İzmir Enternasyonal Fuarı'nın ise ilk kez Kültürpark dışına çıkarılması düşünülüyor. Bütün bunları İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen'le konuştuk.

25.01.2008Ege
10 çiftten en güzel 14 Şubat sürprizi

10 çiftten en güzel 14 Şubat sürprizi

14 Şubat Sevgililer Günü, elbette 365 gün içinde insanın sevgisini göstermesi gereken tek gün değil. Ancak, günlük koşturmacanın içinde kolaylıkla geri planda kalan, oysa hayattaki belki en değerli hazine olan sevgiyi hatırlamasını, onun önemini fark etmesini sağlayan bir vesile.

7.02.2008Kelebek
110 milyon dolarlık Deposite 365 gün indirim hedefi koydu

110 milyon dolarlık Deposite 365 gün indirim hedefi koydu

Deposite Outlet alışveriş merkezi Sinpaş Grubu tarafından 110 milyon dolarlık yatırımla İstanbul İkitelli’de açıldı.

9.02.2008Kelebek
Aşıklar Gününde  “ Seni Seviyorum” demenin bin bir dili

Aşıklar Gününde “ Seni Seviyorum” demenin bin bir dili

14 Şubat aşıklar, sevgililer, sevenler günü. Genelde bu duygusal şölen hafta boyunca sürüyor Şubat ayı içine serpiliyor ve de aslında 365 gün yaşanıyor.

11.02.2008Dünya
İSKİ: Suyu dikkatli kullanın

İSKİ: Suyu dikkatli kullanın

İSKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, 10 gün önce Şile-Ağva arasında boru hattında meydana gelen arızının giderilmesinin ardından ikinci bir arızanın daha meydana geldiğini, bu sebeple 10 gündür Yeşilçay sisteminden İstanbul'a su alınamadığını bildirdi.

28.02.2008Gündem
İstanbul’un boru döşeme problemi

İstanbul’un boru döşeme problemi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ilan panolarında içme suyu şebekesininin yüzde 95’ini yenilendiğini duyuruyor. Oysa Tayyip Erdoğan, 1998’deki belediye başkanlığı döneminde boruların yüzde 92’sini yenilediğini İstanbul Bülteni’nde duyurmuştu. Erdoğan döneminde İSKİ Genel Müdürü olan Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu’nun internet sitesindeyse görevi bıraktığı 2002 yılına kadar İstanbul’daki içme suyu borularının yüzde 94’ünü yenilediğini belirtiyordu. Bu, şehrin içinde tam 14 bin 250 kilometrelik borunun değiştirilmesi demek. Boruların ömrünün 30 yıl olması ise soru işaretlerini çoğaltıyor.

17.03.2008Gündem
En iyi 10 teknoloji market

En iyi 10 teknoloji market

Cep telefonu, video kamera, fotoğraf makinesi, televizyon, DVD player, tıraş makinesi, mp3 player, tansiyon ölçer, PC oyunu, beyaz eşya... Aklınıza gelen her türlü elektronik aleti bulabileceğiniz yerler teknoloji marketler. Bu mağazaların en iyilerini, bundan 2 yıl önce de seçmiştik. Ancak aradan geçen sürede pek çok yeni marka Türkiye’ye geldi, yeni mağazalar açıldı.

20.03.2008Kelebek
400 dolara gemi ile Akdenizi gezebilirsiniz

400 dolara gemi ile Akdeniz'i gezebilirsiniz

Üstün Özbey, Koç Topluluğu'nun turizm sektöründe faaliyet gösteren şirketi Setur'un genel müdürü.

25.03.2008Seyahat
365 gün, günde 22 can

365 gün, günde 22 can

Uluslararası Af Örgütü açıkladı: İdam şampiyonu Çin. Yılın 365 günü, günde 22 infazla önde. ABD de listede.

15.04.2008Dünya
İlk GNSS Eğitim Merkezi

İlk GNSS Eğitim Merkezi

Türkiye'de Profesyonel İlk GNSS (Uydularla Konum Belirleme ve Navigasyon Sistemi) Eğitim Merkezi açıldı. Doç. Dr. Muzaffer Kahveci'nin katkılarıyla Ankara'da açılan GNSS Eğitim Merkezi ile ilgili Paksoy Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahveci sorularımızı yanıtladı.

23.05.2008Teknoloji
İlkemiz dürüst ve samimi binalar yapmak

İlkemiz dürüst ve samimi binalar yapmak

Tabanlıoğlu Mimarlık, yaptığı alışveriş merkezleri, lüks konutlar ve müze projeleriyle ismini sık sık duyuruyor. Kanyon, Sapphire İstanbul, Levent Loft ve İstanbul Modern en bilinen yapılarından birkaçı.

23.05.2008Kelebek
Ankara’da bir ayda iki alışveriş merkezi açıldı

Ankara’da bir ayda iki alışveriş merkezi açıldı

Ankara’da alışveriş merkezlerinin sayısı neredeyse her ay artıyor. Geçen ay, iki merkez daha açıldı. Hollandalı gayrimenkul yatırım şirketi Corio’nun açtığı 365, kategorilendirilmiş mağaza düzeni ile diğerlerinden ayrılıyor. Birlik Yapı ile Nata İnşaat’ın ortak girişimi Dolunay’ın yaptığı Antares ise 220 bin metrekarelik kapalı alana sahip.

5.06.2008Kelebek
365 gün üst üste seks yapsak evliliği kurtarır mıyız

365 gün üst üste seks yapsak evliliği kurtarır mıyız?

ABD’nin farklı eyaletlerinden, birbirine zıt hayatlar yaşayan iki evli çift birbirlerinden habersiz aynı deneyi yaptı: Kötü giden evliliklerini küllerinden yeniden doğurmak için her Allah’ın günü seks yaptılar. Sonra da bu deneyimlerini, görev gibi yapılan seksin işe yarayıp yaramadığını anlattıkları birer kitap yazdılar. Çiftlerden biri akşam yemeğinde kanlı ve kalın bifteğini yiyen, yatmadan önce mutlaka İncil’den birkaç pasaj okuyan, Cumhuriyetçilere oy veren Muller’lar. Brown çifti ise vejetaryen, kuzeyli ve Demokrat. İki çift de 40-45 yaşlarında. İkişer çocukları var.

14.06.2008Kelebek
My konsepti nereden çıktı

'My' konsepti nereden çıktı?

Ağaoğlu İnşaat'ın patronu Ali Ağaoğlu ile yaptığımız röportajın ilk iki bölümünü dün ve önceki gün yayınlamıştık. Bugün ise son bölüm...

20.06.2008Gündem
Bursa’da tarih ikinci baharını yaşıyor

Bursa’da tarih ikinci baharını yaşıyor

Osmanlılar’ın ilk başkenti Bursa’da tarih, Büyükşehir ve merkez Osmangazi belediyelerinin çabalarıyla ikinci baharını yaşıyor. Yok olmaya yüz tutmuş, gecekondular arasında kaybolmuş tarihi eserler, etrafındaki çirkin yapıların yıkımıyla canlanıyor. Camiler, külliyeler, hanlar, tekkeler, rölöveleri çıkarıldıktan sonra restore ediliyor. Yıkım ve restorasyon tarihi kurtarmaya yetmiyor tabii. Bu eserleri yaşatmanın yolu, onları işlevsel kılmaktan geçiyor.

26.06.2008Seyahat
Damızlık tavuğa 30 milyon dolar gidiyor, horozlar hediye geliyor

Damızlık tavuğa 30 milyon dolar gidiyor, horozlar hediye geliyor

Sağlıklı Tavuk Bilgi Platformu Başkanı Zulah Daştan, "Türkiye’nin damızlık tavuk ithalatı bu yıl 6.5 milyon adedi bulacak. İthalatın parasal değeri 30 milyon dolara ulaşacak" dedi.

9.07.2008Kelebek
İstanbulun ilk deniz taksileri hizmete giriyor

İstanbul'un ilk deniz taksileri hizmete giriyor

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) A.Ş'nin denetiminde, Teknomar Denizcilik A.Ş'nin işleteceği 4 deniz taksi, yarın İstanbul deniz ulaşımında hizmet vermeye başlayacak.

24.07.2008Gündem
Deniz taksiler seferde

Deniz taksiler seferde

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'un ilk deniz taksilerini törenle hizmete sundu.

25.07.2008Gündem
Deniz taksiye yoğun ilgi

Deniz taksiye yoğun ilgi

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş (İDO) tarafından 10 gün önce hizmete sokulan deniz taksiye, İstanbullular yoğun ilgi gösteriyor.

10.08.2008Gündem
En büyük yüzücü nasıl yaratıldı

En büyük yüzücü nasıl yaratıldı

Biz izledikçe yoruluyoruz, o kazandıkça yorulmuyor. Amerikalı yüzücü Michael Phelps. Pekin’e sekiz altın madalya ve sekiz dünya rekoru hedefiyle gelmişti. Ve bu yazının yazıldığı güne kadar yüzdüğü altı yarıştan altı altın madalya ve altı dünya rekoru çıkardı. 23 yaşında Olimpiyat tarihinin en çok altın madalya kazanan sporcusu unvanını aldı.

16.08.2008Kelebek
Kızılaydan Ramazanda 50 bin aileye gıda yardımı

Kızılay'dan Ramazan'da 50 bin aileye gıda yardımı

Türk Kızılayı, Ramazan ayı boyunca her gün yaklaşık 15 bin kişiye sıcak yemek dağıtıyor. Ramazanda, 50 bin aileye gıda yardımı yapacak olan Türk Kızılayı, 80 bin ailenin de sofrasına 2,5 kilogramlık kavurmaları ulaştıracak.

3.09.2008Gündem
Yol-İş Sendikası’nda ’365 gün harcırah’ hesaplaşması patladı

Yol-İş Sendikası’nda ’365 gün harcırah’ hesaplaşması patladı

Türk-İş’e bağlı Yol-İş Sendikası’nda yarın yapılacak genel kurulu öncesi Denetim Kurulu’nun raporuna yansıyan iddialarla "Başkan ve yönetim 365 gün harcırah aldı" hesaplaşması gündeme geldi.

4.09.2008Ekonomi
İzmir 2009un fuar takvimi

İzmir 2009'un fuar takvimi

Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nın 2009 yılında yoğun günler yaşayacağı, gelecek yıl 34 fuar organizasyonunun gerçekleştirileceği ve bu fuarlardan 10'unun organizasyonunu, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri AŞ'nin (İZFAŞ) üstlendiği bildirildi.

2.10.2008Ekonomi
20 yıl sonra nasıl görüneceksiniz

20 yıl sonra nasıl görüneceksiniz?

İşte size 20 yıl sonra nasıl görüneceğinize ve nasıl yaşlanacağınıza dair büyük ipuçları verecek olan deneyin sonuçları!

İşçinin alın teriyle 5 yıldızlı saltanat

İşçinin alın teriyle 5 yıldızlı saltanat

YOL - İŞ Sendikası, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Bakan’ın seçtiği 12 vali, bürokratlar ve bunların eş ve çocuklarından oluşan 300 kişilik bir heyeti, Girne’de 5 yıldızlı bir otelde 4 gün 4 gece ağırlayacak.

9.11.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Deposite’in daha çok işi var

Bu hafta, İkitelli’de açılan Deposite Outlet Merkezi’nden bildiriyorum. İstanbul kar altında ve okullar buzlanma tehlikesine karşı tatildeyken, ben kalkıp Deposite’e gittim. Boştu haliyle. Ama merkezin tek eksiği insan kalabalığı değildi zaten.

21.02.2008

Büyükşehir, İstanbul’da 1.5 milyona ’bakıyor’

GEÇEN hafta AKP İstanbul İl Merkezi’nden "Bizim sosyal hizmetlerimizi tanımak ister misiniz?" diye sordular.

1.03.2008

Hükümetin “kimyası” bozulunca; Zincirleme Siyasi Hatalar...

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın dili çok mu sürçüyor; yoksa “zihniyetinin dışavurumu” ile mi karşı karşıyayız? 1 Mayıs’ı Taksim’de kutlamak isteyen sendikalar için söylediği “Ayakların başları yönettiği yerde kıyamet kopar” sözlerini nasıl yorumlamalı?

24.04.2008

Delege filan...

CHP kurultay yapacak...

Deniyor ki:

"Baykal ne derse, delegeler onu yapacak, böyle demokrasi olur mu?"

24.04.2008

Ankaralılara müjde!

KEÇİÖRENLİ’ye, Sincan’lıya, Ümitköylü’ye müjdeler olsun.

10.05.2008

200 bin euro’luk saat tanıtımı Chronos

Chronos İstanbul tarafından Türkiye’ye getirilen 200 bin euro’luk Extreme Lab saatin tanıtımı, Nişantaşı’ndaki mağazadan sonra Blackk’te verilen bir parti ile yapıldı.

14.05.2008

Yapın Gitsin

BU bir kitap adı.

11.06.2008

Son fotoğraf

BİR kitapta okumuştum.Hani, şu son yıllarda moda olan, kadınla erkek arasındaki farkları anlatan kitaplardan biri.

Erkekler kuzey yönünü bulmada, kadınlara göre çok daha başarılılarmış.

14.06.2008

Biraz da seks konuşalım

Arkadaşlar bir araya geldi mi ne konuşur? Kadın-erkek fark etmez, "ne yaptın, ne ettin" raporlarından sonra laf dönüp dolaşıp illa ki sekse gelir.

4.07.2008

’Vurun CHP’ye!’

AŞAĞIDA okuyacağınız metin 12 Temmuz 2008 günü saat 11.35’te Kubilay G. adlı bir okur tarafından gönderilmiş. Birkaç sözcük değişikliğinin dışında mesajı olduğu gibi yayınlıyorum:

17.07.2008

Yaz siniri uygulaması

Bu aralar herkesin morali bozuk, herkes sinirli.

"Bu aralar mı?" diyeceksiniz... Haklısınız, bu topraklarda 365 gün olağan haldir bu.

25.07.2008

Büyükşehir’in harcamalarını sponsorlar mı karşılıyor

BU konuyu uzun zamandır dile getireceğim ama belki Ankara Büyükşehir Belediyesi farkına varır da kendisi halleder düşüncesi hep erteledim. Ama nerde hiç akıllarına bile gelmedi.

9.08.2008

Keyfinizi kaçıracak bir yazı

HÜRRİYET PAZAR’da okuduğum bir röportaj ve bir yazı, hepimiz için bir motivasyon özelliği taşıyor. Motivasyon sözü yerine yüreklendirme denilebilir.

17.08.2008

İş tatilinde ıstakoz muhasebesi

Zagreb’de tanımadığım bir eczacıya özür borçluyum sanırım.

29.08.2008

İstikbal golflerdedir

Orgeneral "Antalya Serik"teki "Ramazan" Bayramı Turnuvası’nda "yeşil"likler içinde golf oynarken; Aktütün’de şehit düşen "Antalya Serik"li piyade erin ismi neydi biliyor musunuz?

"Ramazan Yeşil!"

8.10.2008