MENÜ

365 Gün

365 Gün ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 365 Gün haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.834 365 Gün haberi bulunmuştur.

365 Gün Haberleri

Eurovision’da sıramızı savdık

Eurovision’da sıramızı savdık

Emre Saygı'nın sunduğu 'Hadi Be' programına Türk Rock müziğinin sevilen gruplarından Yüksek Sadakat konuk oldu. Grup üyeleri Kenan Vural, Serkan Özgen, Kutlu Özmakinacı, Uğur Onatkut ve Deniz Alemdar merak edilenleri anlattı.

26.05.2018Keyif
Genelkurmay Başkanı Akardan flaş Ege ve Akdeniz mesajı

Genelkurmay Başkanı Akar'dan flaş Ege ve Akdeniz mesajı

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, "Akdeniz'de, Ege'de bir görev olursa, vatanımız, milletimiz için gözümüzü kırpmadan yerine getiririz. Kimsenin yanlış hesap yapmaması lazım" dedi.

20.05.2018Gündem
Elidor’dan Koyu Renk Saçlara Özel Bakım Serisi

Elidor’dan Koyu Renk Saçlara Özel Bakım Serisi

Türkiye’nin sevilen saç bakım markası Elidor, güzellik sahnesine bu kez koyu saçlara sahip kadınlar için giriş yapıyor! Koyu renk saçlarda 365 gün parlaklığa hazır mısın?

16.05.2018Alışveriş
Yurtdışından kimler taşıt getirebilir

Yurtdışından kimler taşıt getirebilir?

29/9/2009 tarihli ve 2009/15481 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı uyarınca olağan durumda Türkiye Gümrük Bölgesi dışında ikamet eden, diğer bir ifadeyle yurtdışında yerleşik olan kişiler ikamet yerlerinde adlarına kayıtlı taşıtlarını turistik kolaylıklar kapsamında geçici olarak getirebilirler.

1.05.2018Gündem
Google Play Storeda ülke değiştirmenin yolu

Google Play Store'da ülke değiştirmenin yolu

Google Play Store'da ülke veya bölge ayarı değiştirilir mi; değiştirilirse bu nasıl yapılır?

9.04.2018Teknoloji
İndirim tuzaklarına dikkat

İndirim "tuzakları"na dikkat

Bazı mağazaların şişirilmiş fiyatlar üzerinden yaptıkları "sözde" indirimler ve bir malın fiyatını vitrine koyarak indirimin tüm ürünlerde yapılıyormuş gibi sunulması, esnaf ve tekstil sektörü temsilcilerinin tepkisini çekti.

1.04.2018Ekonomi
“Robot alma, ihtiyacın kadar kirala”

“Robot alma, ihtiyacın kadar kirala”

Türkiye’nin önde gelen bilişim şirketlerinden BimSA, “Yeni İşgücü Çözümleri” ile şirketlerin operasyonel süreçlerini hızlı, güvenilir ve minimum hata ile dijitalleştirmelerini sağlıyor.

20.03.2018Teknoloji
Son dakika... Erdoğan: Tillersona söyledim, hiç sesi çıkmadı

Son dakika... Erdoğan: Tillerson'a söyledim, hiç sesi çıkmadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tıp Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde sağlıkçıları ağırladı. "Sizler icra ettiğiniz bu meslek ile insan hayatına doğrudan dokunan bir konumda bulunuyorsunuz." diyen Erdoğan, "Size kalkan elleri affetmek mümkün değil. Bunların teröristen hiç bir farkı yoktur. Teröristin konumu neyse bunların da konumu odur." diye konuştu. Afrin harekatıyla ilgili de bilgi veren Erdoğan, "Amerika'nın burada sınırı mı var? Ne işi var onların burada? Sayın Tillerson'a da özellikle anlattım. Bunları buraya neden getiriyorsunuz? İnanır mısınız ses yok." dedi.

14.03.2018Gündem
Kılıçdaroğlu’ndan yüzde 50+1 yorumu

Kılıçdaroğlu’ndan yüzde 50+1 yorumu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hedeflerinin en az yüzde 60 almak olduğunu belirterek "En az 50+1 diyorlar. Hayır hedefimiz en az yüzde 60. YSK içindeki çete dahi bizim başarımıza gölge düşürmesin. Çete dedim diye suç duyurusunda bulunmuşlar. Vallahi de billahi de siz çetesiniz" dedi. Tahliye edilen gazeteci Deniz Yücel için açıklamalarda da bulunan Kılıçdaroğlu, "Ülkenin en tepesinde koltuğa oturan kişi "bu ajandır" diyor. Bırakılıyor, uçağı geliyor, gidiyor. Teröristse, ajansa niçin serbest bırakıyorsun bir ajanı. O zaman sana bu bilgiyi kim verdi? Seni kim aldattı sevgili Erdoğan" diye konuştu.

20.02.2018Gündem
Başkentin yanı başında bir vaha: Eymir Gölü

Başkent'in yanı başında bir vaha: Eymir Gölü

Başkent’te yaşıyorsunuz. Öyle çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, şehrin en uzak semtine bile en fazla yarım saatlik bir mesafede, bir göl kıyısında hafta sonunuzu geçirmek istemez misiniz? Düşünün, bu kadar kısa ve neredeyse yanı başınızda sayılabilecek bir mesafede bir gölün kenarındasınız. Etrafınızı saran yamaçlarda çam ağaçlarının yaydığı oksijenle ciğerlerinize, çayınızı ya da kahvenizi içerken midenize, kuşları ve manzarayı seyrederken ruhunuza ve gözünüze bayram yaptırmak istemez misiniz? Deniz kenarını aratmayacak bir göl kıyısında saatlerce yürümek, mütevazı bir büfede ekmek arası ızgara balık ya da köfte yemek hoşunuza gitmez mi?

13.02.2018Seyahat
Olmaz denileni yaptı, işsizken patron oldu

Olmaz denileni yaptı, işsizken patron oldu

Gümüşhane’nin Torul ilçesinde yaşayan 35 yaşındaki Hasan Turgut, işsiz olduğu dönemde Genç Çifti projesine müracaat etti. Olmaz denileni yapan Turgut, devlet desteğiyle Doğu Karadeniz bölgesinin en büyük kültür mantarı üretimi tesisini kurdu ve şimdi ailesiyle birlikte bin 200 ton mantar üretiyor.

7.02.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

‘Yaşatalım mı bırakalım ölsün mü?’ diye sordular

Ayakta alkışlıyorum Özlem Kaymaz’ı...Ne aldığı kupalar, ne Türkiye birincilikleri ne de Türkiye güzelliği... Oğlu Daniel için verdiği mücadele her şeyi ama her şeyi solda sıfır bırakır. Bence dudak uçuklatan bir hikâye. Aynı zamanda insana müthiş umut veriyor. Hepimizin içinde bu güç var. Öyle diyor Özlem. Ben artık aradan çekileyim, sizi Özlem’le baş başa bırakayım...

26.05.2018

Demokrasiyi güçlendirmeliyiz

SİYASİLERİN bir türlü kabullenemediği bir gerçek var.

25.04.2018

Ey şanlı mehter, ey şanlı bütçe

DÜN Cumhuriyet’te Hazal Ocak imzasıyla yayınlanan haber Fatih Belediyesi’nin “dudak uçuklatan” mehter harcamaları etrafında gelişen hadiseleri aktarıyordu.

16.04.2018

365 gün kaldı

Seneye tam da bugün/yarın seçim var.

29.03.2018

Sen benim kim olduğumu biliyor musun kardeşim!

Araştırma yapılmış memlekette, en itibarlı 20 meslek sıralanmış. İtibar derken, paraya pula, çalışma şartlarına, yaşanan zorluklara bakmıyor bizim insanımız her halde!

27.03.2018

Bir ressamın dünyası

DÜNYANIN tanınmış yabancı ressamlarını tanıyarak görsel beğenimizi geliştirebiliriz.

10.03.2018

Allah herkese Domates Güzeli talihi versin

Ayşen Gruda yeni tiyatro oyunu “Entrika Kuntrika” için Posta’dan Oya Çınar’a her gazetecinin ağzının suyunu akıtacak bir röportaj vermiş.

26.02.2018