MENÜ

2019 Yılı Yaz Tatili

2019 Yılı Yaz Tatili ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 2019 Yılı Yaz Tatili haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 212 2019 Yılı Yaz Tatili haberi bulunmuştur.

2019 Yılı Yaz Tatili Haberleri

Okulların kapanmasına kaç gün var İşte 2019 yaz tatilinin başlayacağı tarih

Okulların kapanmasına kaç gün var? İşte 2019 yaz tatilinin başlayacağı tarih

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2018-2019 eğitim öğretim yılı takvimini internet sitesi üzerinden duyulmuştu. Milyonca öğrencinin karne heyecanına kısa süre kala, özellikle veliler okulların kapacağı tarihle ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, bu sene okullar ne zaman kapanacak? Karneler hangi tarihte alınacak? İşte, merak edilen 2019 yılı yaz tatili başlangıç tarihi ile ilgili bilgiler.

27.04.2019Gündem
Kasım tatili ne zaman Ara tatil için kaç gün kaldı

Kasım tatili ne zaman? Ara tatil için kaç gün kaldı?

Kasım ayının yaklaşmasıyla birlikte öğrencilerin ara tatil heyecanı başladı. Öğrencilerin merakla bekledikleri ara tatiller bu yıl uygulanmaya başlanacak. Böylece öğrenciler biri yaz, diğeri yarıyıl, ikisi de ara olmak üzere dört kez tatile çıkacak. Peki, Kasım tatili ne zaman? Ara tatil için kaç gün kaldı?

7.10.2019Eğitim
Ara tatil ne zaman 2019-2020 eğitim-öğretim yılı takvimi

Ara tatil ne zaman? 2019-2020 eğitim-öğretim yılı takvimi

Yeni eğitim öğretim döneminin başlaması ile birlikte hem veliler hem de öğrencilerin ana gündem konularından biri de bu yıl ilk kez yapılacak olan ara tatilin tarihi oldu. Bu yıl öğrenciler, ara tatillerle birlikte 4 kez tatil yapmış olacak. Peki, ilk ara tatil ne zaman yapılacak? İşte, 2019-2020 eğitim-öğretim yılı takvimi

29.09.2019Eğitim
Okullar ne zaman kapanıyor 2019 2020 okullarda ilk ara tatil ne zaman

Okullar ne zaman kapanıyor? 2019 2020 okullarda ilk ara tatil ne zaman?

9 Eylül tarihinde yeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla, milyonlarca öğrenci ders başı yaptı. Okullarda yazılı ve sözlüler için tempolu süreç başlarken, öğrenciler şimdiden dinlemek için ara tatiller ve yarı yıl tatili ile ilgili araştırma yapmaya başladı. "Okullar ne zaman kapanacak?" sorusunun yanıtını arayanlar, MEB'in takvimine ulaşmak istiyor. Peki, okullarda ilk ara tatil ne zaman? İşte, o konular hakkında merak edilenler.

21.09.2019Gündem
Ara tatil ne zaman başlıyor İşte MEB 2019- 2020 ara tatil günleri

Ara tatil ne zaman başlıyor? İşte MEB 2019- 2020 ara tatil günleri

9 Eylül tarihinde okulların açılması ile beraber ara tatil takvimi öğrenciler tarafından araştırılmaya başlandı. 2019-2020 Eğitim yılı ara takvimini öğrenmek isteyenler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan bilgileri görüntüleyecekler. Peki, Ara tatil ne zaman başlıyor? İşte, MEB 2019- 2020 ara tatil günleri.

13.09.2019Gündem
Okullarda ara tatili ne zaman başlayacak

Okullarda ara tatili ne zaman başlayacak?

2019 2020 eğitim öğretim döneminin başlaması ile beraber ara tatillerle ilgili bilgiler öğrenci ve velilerin gündemine geldi. Bu sene Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından ilk kez uygulanacak olan ara tatil takvimi daha önce paylaşılmıştı. Peki, ara tatiller ne zaman yapılacak? İşte, milyonlarca öğrencinin ara tatillere başlayacağı tarihler...

11.09.2019Gündem
Ara tatiller ne zaman yapılacak 15 tatil ne zaman

Ara tatiller ne zaman yapılacak? 15 tatil ne zaman?

Yaklaşık üç ay süren yaz tatilinin ardından 18 milyonun üzerinde öğrenci ve 1 milyonu aşkın öğretmen için yeni eğitim öğretim yılının ilk ders zili çaldı. Gözler şimdi bu yıl ilk kez uygulanacak ara tatiller ile yarı yıl tatilinin yapılacağı tarihlerde. Peki, ara tatiller ne zaman yapılacak? 15 tatil ne zaman?

9.09.2019Gündem
Okullar ne zaman kapanacak 2019-2020 ara tatiller ne zaman

Okullar ne zaman kapanacak? 2019-2020 ara tatiller ne zaman?

Ara tatiller dolayısıyla bu yıl 2 aylık eğitimin ardından öğrenciler 9 gün tatil yapma hakkına sahip olacak. Eylül ayında açılacak okullar kasım ayında 1 haftalık araya girecek. 2019-2020 eğitim öğretim döneminde öğrencilerin dönem arası haricinde nisan ayında yine 9 günlük tatili bulunacak. Peki, okullar ne zaman kapanacak? İşte, okulların ne zaman kapanacağı ve ara tatillerin ne zaman olacağı hakkında bazı bilgiler

8.09.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Ara tatil ne zaman başlıyor

Okullar ne zaman açılacak? Ara tatil ne zaman başlıyor?

Okulların açılmasına günler kala, yaz tatilinin ne zaman biteceği en çok merak edilen konulardan oldu. 5 Eylül Perşembe günü itibariyle başlayan okula uyum haftası ile, gözler tüm sınıflar için okulların açılacağı tarihe çevrildi. Peki, Okullar ne zaman açılacak? Ara tatil ne zaman başlıyor? İşte, MEB'in takvimine göre, merak edilen o soruların yanıtı...

6.09.2019Gündem
Minikler okulla tanıştı

Minikler okulla tanıştı

Okulöncesi, 1, 5 ve 9’uncu sınıflar için uyum eğitimleri dün başladı. Yaklaşık 4.5 milyon öğrenci bu eğitimlerden yararlanıyor. Bugün de devam edecek eğitimlerde ders işlenmiyor, öğrenciler öğretmenleriyle ve arkadaşlarıyla kaynaşıyor, sınıfını ve okulunu tanıyor.

6.09.2019Eğitim
Bakan Selçuk: Kayıtla ilgili şikayetleri okul okul takip ediyoruz

Bakan Selçuk: Kayıtla ilgili şikayetleri okul okul takip ediyoruz  

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kayıtlar ile ilgili şikayetleri okul okul takip ettiklerini söyledi.

5.09.2019Eğitim
4 milyonu aşkın öğrencinin uyum eğitimi başladı

4 milyonu aşkın öğrencinin uyum eğitimi başladı  

Yeni eğitim yılının ilk zili 9 Eylül’de çalacak. Ancak anaokulu ve birinci sınıf ile orta ve liseye bu yıl başlayacak 4 milyon 300 bin öğrencinin iki günlük uyum eğitimi başladı.

5.09.2019Eğitim
Birinci ve 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak Okullar ne zaman açılıyor

Birinci ve 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılıyor?

Haziran ayında başlayan yaz tatili döneminin bitmesine günler kala, okula uyum haftası veliler tarafından merak konusu oldu. MEB'in açıkladığı 2019-2020 eğitim dönemi takvimini öğrenmek adına araştırmalarına hız veren vatandaşlar, 'Birinci ve 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak?' sorusunun yanıtını arıyor. İşte, okulların açılacağı tarihle ilgili bilgiler.

4.09.2019Gündem
Çocuğum hangi okula başlayacak E-Okul kayıt sorgulama ekranı

Çocuğum hangi okula başlayacak? E-Okul kayıt sorgulama ekranı

Okulların açılmasına sayılı günler kala, milyonlarca veli, 'Çocuğum hangi okula başlayacak?' sorusunun yanıtını almak için araştırmalarına başladı. Okul kayıt işlemlerini tamamlayacak olan vatandaşlar, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesi üzerinden e okul kayıt sorgulama sayfasından bilgi edinebilecekler. Peki, okul kayıtları nasıl yapılır? İşte, o konuya ilişkin detaylar.

3.09.2019Gündem
Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak Ara tatiller ne zaman

Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak? Ara tatiller ne zaman?

Eylül ayının ilk haftasına girmemizle beraber yeni eğitim öğretim dönemine yönelik araştırmalar hız kazandı. Haziran ayında başlayan yaz tatili dönemi, günler sonra tamamlanacak ve ilk ders zili çalacak. 2019-2020 eğitim öğretim yılı takviminin Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesinden paylaştı. Peki, Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak? Ara tatiller ne zaman?

2.09.2019Gündem
5. sınıflar okula ne zaman başlayacak Ara tatiller ne zaman

5. sınıflar okula ne zaman başlayacak? Ara tatiller ne zaman?

Eylül ayına girmemizle beraber, 14 Haziran'da başlayan yaz tatili döneminin tamamlanmasına günler kala, öğrenci ve velileri de alışveriş telaşı sardı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından geçtiğimiz senelerde uygulanmaya başlanan 1. 5. 9 sınıf okula uyum süreci, okulların açıklamasına günler kala gündeme gelmeye başladı. Peki, 5. sınıflar okula ne zaman başlayacak? Ara tatiller ne zaman? İşte, o konulara ilişkin bilgiler.

1.09.2019Gündem
Tatilde elektrik tüketiminin yüzde 5’i Akdeniz’den

Tatilde elektrik tüketiminin yüzde 5’i Akdeniz’den

Kurban Bayramı bu yıl da ağustos ayına denk gelince Antalya yerli turistin akınına uğradı. 5 günlük bayram tatili boyunca Türkiye genelindeki elektriğin yüzde 5’i AEDAŞ’ın hizmet bölgesinden geldi. Normal zamanlarda İstanbul Avrupa Yakası’nın en çok yüzde 40’ı kadar elektrik tüketilen bölgede, bayram dönemindeki tüketim oranı yüzde 75’e kadar yükseldi.

1.09.2019Ekonomi
Okullar onlar için erken başladı - 1. ve 9. sınıflar için okullar ne zaman açılacak

Okullar onlar için erken başladı - 1. ve 9. sınıflar için okullar ne zaman açılacak?

Yeni eğitim ve öğretim yılında okul öncesi, anasınıfı, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıflara kayıt olan öğrencilerin bir hafta sürecek 'okula uyum eğitimi' 2 Eylül itibariyle başlayacak. Sınıf düzeyi belirtilen sınıflardan farklılık gösteren öğrenciler, okulların kendileri için ne zaman açılacağını merak ediyor. Peki, 1. ve 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

1.09.2019Gündem
Lise 1’ler ve birinci sınıflar okula erken mi başlayacak Okullar ne zaman açılacak

Lise 1’ler ve birinci sınıflar okula erken mi başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte, yeni eğitim öğretim dönemi hazırlıkları da başladı. Yaklaşık üç ay süren yaz tatili döneminin tamamlanmasına günler kala, hem öğrenciler hem de veliler okulların açılacağı tarihe ilişkin araştırmalarını hızlandırdı. Özellikle liseye ve birinci sınıfa başlayacak olan öğrencilerin ne zaman ders başı yapacağı merak konusu oldu. Peki, lise 1’ler ve birinci sınıflar okula erken mi başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

30.08.2019Gündem
Yaz tatili ne zaman bitiyor Okullar ne zaman açılacak

Yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak?

Okulların açılmasına kısa süre kala, yaz tatilinin biteceği tarih, öğrenci ve velilerin gündemine gelmeye başladı. "Okulların açılmasına kaç gün kaldı?" internette en çok araştırılan konular arasında yer alırken, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayınladığı takvim merak konusu oldu. Peki, Yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

28.08.2019Gündem
İlkokul kayıtları nasıl yapılır MEB e-kayıt sorgulama ekranı

İlkokul kayıtları nasıl yapılır? MEB e-kayıt sorgulama ekranı

Eylül ayının yaklaşıp okulların açılmasına kısa süre kala, ilkokul ve ortaokula başlama yaşında çocuğu olan velileri kayıt telaşı sardı. Okul kayıt işlemleri Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hizmete sunulan e-kayıt üzerinden alınıyor. Peki, yeni dönem İlkokul kayıtları nasıl yapılır? E-kayıt sorgulama ekranı nasıl kullanılır? İşte, o konu hakkında merak edilen bilgiler.

27.08.2019Gündem
Bu ürünlere dikkat: Kör olabilirsiniz

Bu ürünlere dikkat: 'Kör olabilirsiniz'

2019-2020 Eğitim ve öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala, velilerden önce kırtasiyeler okul hazırlıklarına başladı. Antalya Fotoğrafçılar, Kırtasiyeciler ve Kitapçılar Odası Başkanı Mehmet Bayrak, velileri kırtasiye alışverişi konusunda uyardı. Kırtasiye alışverişinde mutlaka güvenli markaların ve denetime tabii tutulan ürünlerin tercih edilmesini tavsiye eden Bayrak, ucuz ürünlerde kullanılan kimyasalların göz başta olmak üzere birçok sağlık sorununa neden olduğunu söyledi. Özellikle kalitesiz, ucuza alınan defterlerdeki boyanın göz sağlığına zarar verdiğini kaydeden Mehmet Bayrak, "Çocukların eline boya bulaşıyor. Ellini ağzına, gözüne süren çocuklar bu şekilde boya kimyasallarına maruz kalıyor. Bu durum körlüğe ve cilt kanserine kadar sağlık sorunlarına yol açıyor" dedi.

26.08.2019Ekonomi
Okulların açılmasında kaç gün kaldı Yaz tatili ne zaman bitiyor

Okulların açılmasında kaç gün kaldı? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

14 Haziran tarihinde karnelerin alınmasıyla başlayan yaz tatili dönemi neredeyse tamamlandı. Eylül ayının yaklaşıp yavaş yavaş okul alışverişlerinin başlamasıyla, okulların açılacağı tarih gündemdeki yerini aldı. Peki, Okulların açılmasında kaç gün kaldı? Yaz tatili ne zaman bitiyor? İşte, MEB''in yayımladığı 2019 2020 takvimine göre, okulların başlayacağı tarih.

26.08.2019Gündem
9. sınıflar ve ilkokul 1. sınıflar ne zaman okula başlayacak

9. sınıflar ve ilkokul 1. sınıflar ne zaman okula başlayacak?

Eylül ayına kısa bir süre kala, iki aydan uzun süredir yaz tatiline devam eden öğrencileri, yeni dönem heyecanı sardı. Okullarının ne zaman açılacağını ve hangi tarihlerde ders başı yapacaklarını merak eden milyonlarca öğrenci, son günlerde araştırmalarına hız verdi. Peki, okullar ne zaman açılacak?

24.08.2019Gündem
Okullar bu yıl ne zaman açılacak İşte 2019-2020 eğitim-öğretim iş takvimi

Okullar bu yıl ne zaman açılacak? İşte 2019-2020 eğitim-öğretim iş takvimi

Yaz tatilinin son günlerini yaşayan öğrencilerin ana gündem konusu okulların açılış tarihi oldu 2023 Eğitim Vizyonu çalışmaları doğrultusunda yeni eğitim ve öğretim döneminde farklı uygulamalar devreye girecek. Yapılan değişiklikte, öğrenciler bu yıl yarıyıl tatiline ek ara tatil yapacak. Peki, Okullar bu yıl ne zaman açılacak? İşte, 2019-2020 eğitim-öğretim iş takvimi

23.08.2019Gündem
1. sınıflar okula ne zaman başlayacak Ara tatiller ne zaman

1. sınıflar okula ne zaman başlayacak? Ara tatiller ne zaman?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan 2019 2020 eğitim öğretim takvimi, öğrenci ve veliler tarafından son günlerde yoğun şekilde aranmaya başlandı. Özellikle, ilköğretim birinci sınıf, okul öncesi ve 9. sınıfların uyum eğitiminin bu yıl ne zaman başlayacağı eylül ayına kısa süre kala merak konusu oldu. Peki, birinci sınıflar okula ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

22.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak MEB 2019 2020 takvimi

Okullar ne zaman açılacak? MEB 2019 2020 takvimi

Yeni eğitim öğretim dönemi kayıtları devam ederken, eylül ayının gelmesine kısa süre kala, okulların açılacağı tarihle ilgili araştırmalar hızlandı. Hem öğrenci hem de velilerin gündeminde yer alan okulların ne zaman açılacağı sorusu, MEB'in 2019 2020 eğitim öğretim takviminde yanıt buldu. Peki, okulların açılmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman açılacak? İşte, o konular hakkında detaylı bilgiler.

21.08.2019Gündem
Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak 2019 2020 ara tatiller ne zaman

Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak? 2019 2020 ara tatiller ne zaman?

Yaz tatilini dönemini neredeyse tamamlayan öğrenciler, ilk ders zilinin çalmasına kısa süre kala okulların açılacağı tarihi sorgulamaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) daha önce yayınlamış olduğu 2019 2020 eğitim öğretim yılı takvimini öğrenmek isteyenler, yaz tatili planlarını bu bilgilere göre şekillendirecekler. Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak? 2019 2020 ara tatiller ne zaman?

19.08.2019Gündem
Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak

Okullar ne zaman, ayın kaçında açılacak?

Yaz tatilinin bitmesine çok az bir zaman kala yeni eğitim yılı için hazırlıklarını yapan öğrenciler, 2019-2020 döneminde okulların açılacağı net tarihi merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan yeni yıl iş takvimiyle birlikte okulların açılacağı tarih belli oldu. Peki, okullar ne zaman açılacak?

18.08.2019Gündem
Okullar eylülün kaçında açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar eylülün kaçında açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

Ağustos ayının sonlarına doğru gelinmesi dolayısıyla öğrenciler ve velilerin araştırdığı konular arasında yer alan okullar ne zaman açılacak sorusu ile ilgili araştırmalar hızlandı. Okulların açılmasına kısa süre kala, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi hem öğrenciler hem de veliler tarafından sorgulanıyor. Peki, okullar eylülün kaçında açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

17.08.2019Gündem
Çocuğum hangi okula gidecek E- okul kayıt sorgulama ekranı

Çocuğum hangi okula gidecek? E- okul kayıt sorgulama ekranı

Eylül ayının yaklaşmasıyla beraber, milyonlarca velinin okul kayıt telaşı başladı. 'Çocuğum hangi okula gidecek? sorusuna yanıt arayan veliler, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hizmete konulan e-kayıt sistemi üzerinden, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul kayıt sorgulama işlemlerini gerçekleştirecekler. Peki, e-okul kayıt sorgulama sayfası nasıl kullanılır? İşte, konuyla ilgili merak edilenler.

17.08.2019Gündem
Okullar ne zaman, eylülün kaçında açılacak 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Okullar ne zaman, eylülün kaçında açılacak? 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Ağustos ayının büyük bir kısmını geride bırakan öğrencileri, 2019-2020 eğitim öğretim dönemi heyecanı ve telaşı sardı. Okulların açılacağı tarihe göre, planlarını şekillendirecek olan veliler de sık sık takvimi inceliyor. Peki, okullar ne zaman, eylülün kaçında açılacak? İşte, 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

16.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili kaç gün sonra bitecek

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili kaç gün sonra bitecek?

Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan biri de okulların açılacağı tarih oldu. Yaklaşık iki aydır tatil yapan milyonlarca öğrenci, okulların açılacağı ve eğitimlerine devam edecekleri tarihi öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili kaç gün sonra bitecek?

15.08.2019Gündem
Okulların yeni sezonda açılmasına kaç gün kaldı

Okulların yeni sezonda açılmasına kaç gün kaldı?

'Okullar ne zaman açılacak?' sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yaz tatilinin bitmesine artık sayılı gün kala öğrenciler yeni eğitim yılı için hazırlıklarını yapmaya başladılar. Peki, okullar ne zaman açılacak?

14.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı?

Milyonlarca öğrencinin 14 Haziran'da karneleri almasıyla başlayan yaz tatili sürecinde sona yaklaşıldı. Eylül ayına kısa süre kala, yeni eğitim öğretim dönemi başlangıç tarihi ile ilgili araştırmalar hem öğrenciler hem de veliler tarafından hızlandı. Planlarını yaz tatilinin biteceği tarihe göre şekillendirecek olanlar internet üzerinden, 'Okullar ne zaman açılacak?' sorusunun cevabını arıyor. İşte, 2019-2020 eğitim öğretim dönemi başlangıç tarihi.

11.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili o tarihte bitiyor

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili o tarihte bitiyor!

Milyonlarca öğrenci ve velinin ağustos ayı ile beraber okulların açılış tarihi hakkındaki araştırmaları hız kazandı. Yeni eğitim öğretim döneminin bu yıl hangi tarihte başlayacağını sorgulayan vatandaşlar, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından netleşen takvim bilgilerini öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

7.08.2019Gündem
Çocuğum hangi okula gidecek MEB e okul kayıt sorgulama

Çocuğum hangi okula gidecek? MEB e okul kayıt sorgulama

Okulların açılmasına günler kala, ilkokul çağında çocuğu olan veliler 'Çocuğum hangi okula gidecek?' sorusu hakkındaki araştırmalarını hızlandırdı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) E-Okul aracılığıyla, e okul kayıt sorgulama ekranını vatandaşların hizmetine açtı. Konuyla ilgili kafa karışıklığı yaşayan vatandaşlar, bu ekran üzerinden detayları öğrenebilecek. Peki, e okul kayıt sorgulama sayfası nasıl kullanılır?

6.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili bitimi için geri sayım başladı

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili bitimi için geri sayım başladı!

Ağustos ayının ortalarına gelinmesi dolayısıyla öğrenciler ve velilerin araştırdığı konular arasında yer alan okullar ne zaman açılacak sorusu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda netleştirilmişti. Peki, birçok vatandaşın merakla soruşturduğu bu bilgiler doğrultusunda okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

6.08.2019Gündem
Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı

Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı?

Yaz tatilinin sonlarına doğru gelinirken, okulların açılacağı tarih, öğrenci ve velilerin gündemine gelmeye başladı. Özellikle yaz tatilinden dönecek olan vatandaşlar, Milli Eğitim Bakanlığı takviminde yer alan bilgilere göre, 2019-2020 eğitim öğretim döneminde okulların başlayacağı zamanı öğrenmek istiyor. Peki, Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı?

3.08.2019Gündem
Liseler ne zaman açılacak

Liseler ne zaman açılacak?

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki birinci yerleştirme sonuçları geçen hafta Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından duyuruldu. Nakil sürecinin başlamasıyla birlikte şimdi ise liselerin eğitim faaliyetlerine ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki, liseler ne zaman açılacak?

28.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

Okullar ne zaman açılacak? MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

Temmuz ayının ilerlemesiyle birlikte, öğrenciler için haziran ayında başlayan yaz tatili döneminin bitip, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin başlayacağı tarih gündemdeki yerini aldı. Okullar açılmadan önce, yaz tatili dönüşlerini planlayacak vatandaşlar, okulların açılış tarihini internet üzerinde sorguluyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor? İşte, o konuya dair bilgiler.

27.07.2019Gündem
Okulların açılmasına kaç gün kaldı Okullar ne zaman açılacak

Okulların açılmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman açılacak?

Haziran ayında karnelerin alınmasıyla başlayan yaz tatili döneminin ortalarına gelinirken, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin başlayacağı tarih gündemdeki yerini aldı. Yaz tatili dönüşlerini planlayacak olan öğrenciler ve veliler Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayınladığı bilgiler doğrultusunda okulların açılış tarihini merak ediyor. Peki, okulların açılmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman açılacak?

25.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Okullar ne zaman açılacak? 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Yaklaşık üç aylık sürecek olan yaz tatili devam ederken, okulların yeni eğitim öğretim yılında başlangıç tarihi öğrenci ve velilerin gündemine gelmeye başladı. Okulların ne zaman açılacağını merak edenler, MEB'in yayınladı 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimini internette araştırıyor. Takvime göre, okullar eylül ayında başlayacak. Peki, yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak?

23.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

14 Haziran'da 18 milyon öğrencinin karnelerini almasıyla beraber, yaz tatili dönemi başladı. Tatil devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) daha önce paylaşmış olduğu 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi, öğrenci ve velilerin gündeminde yer almaya başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? 2019 yaz tatili ne zaman bitecek? İşte, o konuya dair bilgiler.

19.07.2019Gündem
Okulların açılmasına kaç gün kaldı Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak

Okulların açılmasına kaç gün kaldı? Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak?

Okulların açılmasına uzun bir dönem olmasına rağmen, son zamanlarda yeni eğitim öğretim yılının başlayacağı tarihle ilgili araştırmalar hız kazandı. Öğrenci ve veliler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yeni döneme ilişkin yayınlamış olduğu 2019-2020 eğitim öğretim takvimini sorguluyor. Peki, okulların açılmasına kaç gün kaldı? Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak?

16.07.2019Gündem
Yeni yönetmeliğe göre okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitiyor

Yeni yönetmeliğe göre okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

Üç aylık sürecek olan yaz tatili dönemi devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2019-2020 eğitim öğretim dönemini duyurdu. Öğrenci ve veliler, son zamanlarda internet üzerinden okulların ne zaman açılacağını be yaz tatilinin ne zaman biteceğini merak edip araştırmaya başladı. Okulların açılacağı tarihe göre tatil planlarına yön verecek olan vatandaşlar, Milli Eğitim Bakanlığı'nın açıkladığı takvimi sorguluyor. Peki, yeni yönetmeliğe göre okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

15.07.2019Eğitim
Okullar ne zaman açılacak 2019-2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor

Okullar ne zaman açılacak? 2019-2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor?

Haziran ayında milyonlarca öğrencinin karnelerini almasıyla beraber başlayan yaz tatili dönemi devam ederken, yeni eğitim öğretim yılı takvimine ilişkin araştırmalar da hız kazanmaya başladı. Okulların ne zaman açılacağını merak eden öğrenci ve veliler, internet üzerinden, '2019-2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor?' sorusuna yanıt arıyor. MEB, internet sitesi üzerinden yeni eğitim öğretim yılı takvimini duyurdu. İşte, okulların açılacağı tarihe ilişkin bilgiler.

14.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

Okullar ne zaman açılacak? MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

14 Haziran Cuma günü milyonlarca öğrencinin karneleri almasıyla birlikte, yaklaşık üç aylık sürecek olan yaz tatili dönemi başladı. Tatilin ilerlediği günlerde, henüz zaman olmasına rağmen 2019-2020 eğitim öğretim takvimi ve okulların açılacağı tarih gündeme gelmeye başladı. Öğrenci ve veliler, bu sene okulların hangi tarihte açılacağını merak ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayınladığı 2019-2020 eğitim öğretim takvimi.

12.07.2019Gündem
2019-2020 eğitim dönemi ne zaman başlayacak Okullar ne zaman açılacak

2019-2020 eğitim dönemi ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

17 Eylül 2018 Pazartesi başlayan 2018-2019 eğitim öğretim yılı yaklaşık 1 ay önce sona erdi. Gözler şimdi yaz tatilinin biteceği ve okulların yeni sezona başlayacağı tarihte. Peki, okullar ne zaman açılacak? 2019-2020 eğitim dönemi ne zaman başlayacak?

9.07.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Satışlar düştü bakım azaldı

7 ayda toplam pazar 2017’nin aynı dönemine göre yüzde 55, 2018’e göre ise yüzde 47.5 düşerken, bu durum yetkili servisleri kullanan 0-3 yaş araç parkının da küçülmesini sağladı. Aralık 2017’ye göre servislere giren araç sayısı Temmuz 2019’da yüzde 17.59 düşerken, pazarın daralmasına bağlı olarak bu oran Aralık 2020’de yüzde 55’e ulaşacak. İlk 6 ay sonunda yetkili servislere giren araç sayısı da yüzde 15 azaldı.

12.08.2019