MENÜ

2019 Ramazan?

2019 Ramazan? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 2019 Ramazan? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.011 2019 Ramazan? haberi bulunmuştur.

2019 Ramazan? Haberleri

İftar saat kaçta yapılacak Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerin iftar vakitleri

İftar saat kaçta yapılacak? Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerin iftar vakitleri

Ramazan ayının ilerlemesi ile, iftar ve sahur saatleri de vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Orucunu açacak olan vatandaşlar, Diyanet'in yayımladığı 2019 imsakiye saatlerini araştırıyor. Peki, bu akşam iftar saat kaçta yapılacak? iftara ne kadar kaldı? İşte, Diyanet'in bilgisine göre Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerin iftar vakitleri...

20.05.2019Gündem
İstanbulda sahur saat kaçta yapılacak Diyanet il il sahur saatleri

İstanbul'da sahur saat kaçta yapılacak? Diyanet il il sahur saatleri

Rahmet ve bereket ayı ramazanda oruçlarını tutan vatandaşlar, bulundukları şehirlerdeki sahur vakitlerini kontrol etmek için 2019 ramazan imsakiyesini araştırıyor. Özellikle 19 Mayıs 2019'a ait İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin sahur ve imsak saatleri yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, bu gece sahura saat kaçta kalkılacak?

19.05.2019Gündem
Teravih namazı bu akşam saat kaçta kılınacak 19 Mayıs İstanbul Ankara İzmir il il teravih vakitleri

Teravih namazı bu akşam saat kaçta kılınacak? 19 Mayıs İstanbul Ankara İzmir il il teravih vakitleri

Ramazan'ın 14. orucunu tutan vatandaşlar, iftarlarını yaptıktan sonra teravih saati araştırmalarına hız verdi. Ramazan'a özel bir namaz olan ve camilerde cemaatle birlikte kılınan teravih namazının, bugün yani 19 Mayıs Pazar gecesi saat kaçta kılınacağı pek çok vatandaş tarafından araştırılıyor. Peki, Teravih namazı saat kaçta kılınacak?

19.05.2019Gündem
Bugün iftar saat kaçta yapılacak 19 Mayıs İstanbul Ankara İzmir İl il iftar saatleri

Bugün iftar saat kaçta yapılacak? 19 Mayıs İstanbul Ankara İzmir İl il iftar saatleri

2019 ramazan ayının 14. günü için oruca niyet eden vatandaşlar, akşam ezanı saatinin yaklaşmasıyla birlikte, oruçlarını ne zaman açacaklarını ve iftara ne kadar süre kaldığını öğrenmek adına araştırmalarına hız verdi. Bugün iftarın saat kaçta yapılacağını merak eden pek çok vatandaş, Diyanet'in açıkladığı iftar saatlerini sorguluyor. Peki, bugün iftar saat kaçta?

19.05.2019Gündem
Unutarak yemek yemek orucu bozar mı

Unutarak yemek yemek orucu bozar mı?

2019 Ramazan ayının ortalarına doğru ilerlediğimiz günlerde, oruçlu iken orucu bozan ve bozmayan durumlar da internette en fazla araştırılan konulardan biri olmaya devam ediyor. Oruca niyetliyken unutarak yemek yiyen kişiler, oruçlarının bozulup bozulmadığını Diyanet'in bilgileri doğrultusunda araştırıyor. Peki, oruçlu olduğunu unutarak bilmeden yemek içmek orucu bozar mı? İşte, o konu ile ilgili bilgiler.

18.05.2019Gündem
Bu gece sahur saat kaçta yapılacak İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller için 2019 sahur vakitleri

Bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller için 2019 sahur vakitleri

Ramazan ayının ilerlemesi ile, iftar ve sahur saatleri de internette en fazla araştırılan konulardan olmaya devam ediyor. Oruç için niyet edip sahura kalkacak olan vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayınladığı 2019 Ramazan İmsakiye'ni araştırıyor. 81 ilde yaşayan ve oruç için niyet edecek olanlar, sahur hazırlıklarını bu bilgiler doğrultusunda tamamlayacak. Peki, bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller için sahur saatleri.

18.05.2019Gündem
17 Mayıs’ta Cuma namazı saat kaçta kılınacak İşte 7 bölge 81 ilin cuma namazı saati

17 Mayıs’ta Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte 7 bölge 81 ilin cuma namazı saati

2019 Ramazan ayının ikinci cuma namazı bugün kılınacak. Sabah saatlerinden itibaren Cuma mesajı paylaşımında bulunan vatandaşlar, bir yandan da ezan vaktini araştırıyor. Peki, 17 Mayıs’ta Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, tüm bölge ve illerin cuma namazı saatleri

17.05.2019Gündem
Bu gece sahur saat kaçta yapılacak İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Ramazan ayının gelmesi ile beraber, 2019 Ramazan İmsakiye bilgileri, vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Oruç ibadetini yerine getirip iftarını yapan vatandaşlar, 81 ilin imsakiye bilgilerini ve sahur saatlerini merak edip Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı saatler doğrultusunda araştırıyor. Peki, bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İşte, il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri.

16.05.2019Gündem
Teravih namazı saat kaçta kılınacak İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller dahil teravih saatleri

Teravih namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller dahil teravih saatleri

Ramazan ayının on birinci gününün geride kalması ile, oruç ibadetini yerine getiren vatandaşlar, iftar sonrası teravih namazı saatlerini merak edip araştırmaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, il il namaz saatlerini internet sitesi üzerinden yayınlamıştı. Peki, bu akşam teravih namazı saat kaçta kılınacak? İşte, Ankara, İstanbul, İzmir dahil il il teravih namazı saatleri.

16.05.2019Gündem
Fitre ne zaman verilir Fitre miktarı ne kadar oldu

Fitre ne zaman verilir? Fitre miktarı ne kadar oldu?

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2019 yılı fitre miktarını açıklayarak vatandaşlara duyurdu. Ramazan ayının ortalarına ilerlememizle beraber, vatandaşlar da bu yılki fitre miktarının ne kadar olduğunu araştırarak, Diyanet'in paylaştığı bilgilere ulaşmak istiyor. Peki, 2019 yılı fitre miktarı ne kadar oldu? Fitre ne zaman verilir? İşte, Diyanet'in bilgileri doğrultusunda, fitre ile ilgili merak edilen bazı detaylar.

15.05.2019Gündem
Bu gece sahur saat kaçta yapılacak İl il sahur ve iftar vakitleri (2019 imsakiye)

Bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İl il sahur ve iftar vakitleri (2019 imsakiye)

Mübarek ramazan ayının ikinci haftasına girilmesiyle beraber, oruç ibadetini idrak eden vatandaşların da sahur ve iftar saatlerine ilişkin araştırmaları devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı 2019 Ramazan İmsakiyesi'ni, internet sitesi üzerinden paylaştı. Sahur ve iftar saatlerini merak eden Müslümanlar, Diyanet'in sayfasından bu bilgileri öğrenebiliyor. Peki, bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İşte, il il sahur ve iftar saatleri.

14.05.2019Gündem
Bugün iftar saat kaçta İftara ne kadar kaldı

Bugün iftar saat kaçta? İftara ne kadar kaldı?

2019 Ramazan ayının ikinci haftasında oruç ibadetini sürdürmeye devam eden vatandaşlar, saatlerin ilerlemesiyle birlikte iftar saatine yönelik araştırmalarını hızlandırdı. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı 2019 Ramazan imsakiyesinde bütün illerin sahur ve iftar saatleri yer alıyor. Peki, bugün iftar saat kaçta? İftara ne kadar kaldı?

14.05.2019Gündem
Bu gece sahura saat kaçta kalkılacak Diyanet İstanbul Ankara İzmir il il sahur saatleri

Bu gece sahura saat kaçta kalkılacak? Diyanet İstanbul Ankara İzmir il il sahur saatleri

Yarın tutacakları oruçları için bu gece sahura kalkacak vatandaşlar, sahur saati sorgulamalarına başladı. Ramazan ayının 8. gününü geride bırakan vatandaşlar, şimdi bu akşam sahura saat kaçta kalkacaklarını ve imsak saatlerini öğrenmek istiyor. Peki, bu gece sahura saat kaçta kalkılacak?

13.05.2019Gündem
Teravih namazı bu akşam saat kaçta kılınacak İstanbul Ankara İzmir il il teravih vakitleri

Teravih namazı bu akşam saat kaçta kılınacak? İstanbul Ankara İzmir il il teravih vakitleri

Ramazan'ın sekizinci orucunu tutan vatandaşlar, iftarlarını yaptıktan sonra teravih saati araştırmalarına hız verdi. Ramazan'a özel bir namaz olan ve camilerde cemaatle birlikte kılınan teravih namazının, bugün yani 13 Mayıs Pazartesi gecesi saat kaçta kılınacağı pek çok vatandaş tarafından araştırılıyor. Peki, teravih namazı saat kaçta kılınacak?

13.05.2019Gündem
İstanbulda sahur saat kaçta yapılacak Diyanet il il sahur saatleri

İstanbul'da sahur saat kaçta yapılacak? Diyanet il il sahur saatleri

Rahmet ve bereket ayı ramazanda oruçlarını tutan vatandaşlar, bulundukları şehirlerdeki sahur vakitlerini kontrol etmek için 2019 ramazan imsakiyesini araştırıyor. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin sahur ve imsak saatleri yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, bu gece sahura saat kaçta kalkılacak?

12.05.2019Gündem
Teravih namazı saat kaçta kılınacak İstanbul Ankara İzmir il il teravih saatleri

Teravih namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul Ankara İzmir il il teravih saatleri

Teravih namazı saatleri, çok sayıda vatandaşın iftar sonrası araştırdığı konu oldu. Bulundukları şehirlerde yatsı ezanın kaçta okunduğunu ve teravih namazının saat kaçta kılındığını araştıran vatandaşlar bir yandan da 'Teravih namazı kaç rekat' sorusuna yanıt arıyor. Peki, Teravih namazı saat kaçta kılınacak?

12.05.2019Gündem
Bayram tatili ne zaman Ramazan Bayramı ne zaman

Bayram tatili ne zaman? Ramazan Bayramı ne zaman?

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte bayram tarihi ve 2019 yılı tatil takvimi merak konusu oldu. Özellikle Ramazan Bayramı’nı şehir dışında geçirecek olan vatandaşlar, '2019 Ramazan Bayramı ne zaman?' sorusuna yanıt arıyor. Peki? Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili ne zaman?

12.05.2019Gündem

Bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İl il sahur ve iftar saatleri (2019 imsakiye)

On bir ayın sultanı huzur ve bereket ayı ramazanın altıncı gününü geride bırakmamızın ardından, saatlerin ilerlemesi ile, sahur saatlerine yönelik araştırmalar da hız kazandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından duyurulan imsakiye bilgilerine göre sahur ve iftar vakitleri açıklandı. Peki, sahur bu gece saat kaçta yapılacak? İşte, il il sahur saatleri ve 2019 imsakiye bilgileri.

11.05.2019Gündem
İstanbulda iftar saat kaçta yapılacak İl il iftar saatleri

İstanbul'da iftar saat kaçta yapılacak? İl il iftar saatleri

Müslümanlar için mübarek olan ramazan ayının ilk haftası geride kaldı. Saatlerin ilerlemesi ile beraber, İstanbul'da yaşayan vatandaşlar da Diyanet'in yayımladığı bilgiler doğrultusunda iftar saatlerini araştırmaya başladı. Peki, İstanbul'da bugün saat kaçta iftar yapılacak? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı bilgilere göre iftar saatleri ve tablolu imsakiye bilgileri.

11.05.2019Gündem
İzmirde sahur saat kaçta yapılacak  İzmir ve diğer iller için sahur saatleri

İzmir'de sahur saat kaçta yapılacak ? İzmir ve diğer iller için sahur saatleri

Ramazan ayının beşinci gününü geride bırakmamızın ardından İzmir'de yaşayan vatandaşlar da sahur ve imsakiye bilgilerini internetten sıklıkla araştırıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı, internet sitesi üzerinde il il sahur ve iftar saatlerini yayımlamıştı. Peki, İzmir'de sahur saat kaçta yapılacak? İşte, il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri.

10.05.2019Gündem
İstanbulda sahur saat kaçta yapılacak İl il sahur ve iftar vakitleri

İstanbul'da sahur saat kaçta yapılacak? İl il sahur ve iftar vakitleri

İstanbul'da oruç ibadetini yerine getiren vatandaşlar, saatlerin ilerlemesi ile beraber, sahur vakitlerini Diyanet'in yayımladığı bilgiler doğrultusunda araştırmaya başladı. Sahur yemeğini yedikten sonra, niyet edecek olan İstanbul halkı, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı imsakiye bilgilerini sorguluyor. Peki, İstanbul'da bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İşte, il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri.

10.05.2019Gündem
Ankarada sahur saat kaçta yapılacak İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Ankara'da sahur saat kaçta yapılacak? İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Oruç ibadetini idrak eden ve Ankara'da yaşayan vatandaşlar, saatlerin ilerlemesi ile sahur vakitleri ve imsakiye bilgilerini araştırmaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, internet sitesi üzerinden il il 2019 imsakiye bilgilerini yayınlamıştı. Peki, Ankara'da sahur saat kaçta yapılacak? İşte, Diyanet'in bilgileri doğrultusunda Ankara sahur saatleri ve imsakiye bilgileri...

10.05.2019Gündem
Bu gece sahur saat kaçta yapılacak İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller dahil sahur saatleri

Bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller dahil sahur saatleri

Ramazan ayının beşinci gününü geride bırakmamızın ardından, yurt genelinde yaşayan vatandaşlar, oruca niyet etmek için sahur saatleri ile ile ilgili bilgileri araştırmaya başladı. 'Bu gece sahur saat kaçta yapılacak?' sorusuna yanıt arayan milyonlarca vatandaş, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı 2019 Ramazan İmsakiyesi'ni araştıırıyor. Peki, bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller dahil sahur saatleri.

10.05.2019Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman Bayram tatili kaç gün olacak

Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

Ramazan ayının ilk haftasını tamamlamaya hazırlanan vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de Ramazan Bayramı’nın tarihi ve tatil takvimi oldu. Hem aile ziyaretlerini gidecek olan hem de bayramı tatil fırsatı olarak gören vatandaşlar, bayramın ne zamana denk geldiğini ve bayram tatilinin kaç gün süreceğini internet üzerinden araştırıyor. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

10.05.2019Gündem
2019 Ramazan ayının ilk cuma namazı saat kaçta kılınacak Diyanet 10 Mayıs Cuma namazı saatlerini paylaştı

2019 Ramazan ayının ilk cuma namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet 10 Mayıs Cuma namazı saatlerini paylaştı

2019 Ramazan ayının ilk cuma namazını kılmak isteyenler, ezan saatine odaklanmış durumda. Ramazan ayının ilk cumasını cemaatle birlikte kılmak isteyen vatandaşlar ikamet ettikleri bölgedeki camilere giderek namaz ibadetini yerine getirecekler. Cuma namazı Diyanet İşleri Başkanlığının takvimine göre, Türkiye'nin en kalabalık şehri İstanbul'da cuma namazı 13:06'da kılınacak. Peki, diğer illerde cuma namazı saat kaçta kılınacak?

10.05.2019Gündem
Ankarada sahur saat kaçta İl il imsakiye bilgileri ve sahur saatleri

Ankara'da sahur saat kaçta? İl il imsakiye bilgileri ve sahur saatleri

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2019 imsakiye vakitlerini, resmi internet sitesi üzerinden vatandaşların erişimine açmıştı. Oruç ibadetinin idrak edildiği ramazan ayının dördündü gününün geride kalması ile, sahur saatleri ile ilgili araştırmalar da hız kazandı. Ankara'da yaşayan vatandaşlar da bu gece sahurun saat kaçta yapılacağını merak etmeye başladı. Peki, Ankara'da sahur saat kaçta yapılacak? İşte, İl il imsakiye bilgileri ve sahur saatleri.

9.05.2019Gündem
İstanbulda bu gece sahur saat kaçta İl il sahur saatleri

İstanbul'da bu gece sahur saat kaçta? İl il sahur saatleri

Ramazan ayının dördüncü gününü geride bırakmamızın ardından saatlerin ilerlemesi ile İstanbul'da yaşayan vatandaşların da sahur saatleri ile ilgili araştırmaları hız kazandı. İstanbul'da yaşayan halk da Diyanet'in yayınladığı 2019 ramazan imsakiyesi bilgilerini öğrenmek için sorgulama yapıyor. Peki, İstanbul'da bu gece sahur saat kaçta? İşte, İl il sahur saatleri.

9.05.2019Gündem
Birbirinden farklı ve anlamlı Cuma mesajları | 2019 Cuma mesajı seçenekleri

Birbirinden farklı ve anlamlı Cuma mesajları | 2019 Cuma mesajı seçenekleri

Mübarek Ramazan ayının ilk cuma günü tüm yurttaki camilerde idrak edilecek. Rahmet ve bereket dolu cuma gününün gelmesi ile, vatandaşlar tarafından cuma mesajları da büyük ilgi görmeye başladı. Uzaktaki sevdiklerine dua ve güzel dileklerde bulunmak isteyenler, birbirinden farklı ve anlamlı cuma mesajlarını internetten araştırıyor. İşte, 2019 Ramazan ayının ilk cumasında sevdiklerinize kısa mesaj ya da sosyal medyadan gönderebileceğiniz cuma mesajları.

9.05.2019Gündem
Bu gece sahur saat kaçta İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Bu gece sahur saat kaçta? İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Ramazan ayının gelmesi ile beraber, iftar ve sahur saatleri ile ilgili bilgiler vatandaşların gündeminde yer almaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, 2019 Ramazan İmsakiyesi ile ilgili detayları internet sitesinden duyurmuştu. Peki, vatandaşların oruca niyet edeceği sahur bu gece ne zaman yapılacak? Sahura ne zaman kalkılacak? İşte, il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri.

9.05.2019Gündem
Bugün İstanbul Ankara ve İzmirde iftar saat kaçta yapılacak 9 Mayıs tüm illerin iftar vakitleri

Bugün İstanbul Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta yapılacak? 9 Mayıs tüm illerin iftar vakitleri

On bir ayın sultanı huzur ve bereket ayı ramazanın dördüncü günü oruç ibadetini gerçekleştiren vatandaşlar, akşam saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte, iftar saati araştırmalarına hız verdi. Bulundukları şehirlerde akşam ezanının saat kaçta okunacağını ve iftara ne kadar süre kaldığını merak eden oruçlu vatandaşlar, Diyanet'in yayınladığı 2019 ramazan imsakiyesi bilgilerini inceliyor. Peki, bugün iftar saat kaçta? İstanbul Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta yapılacak?

9.05.2019Gündem
Adanada iftar saat kaçta Diyanetin Adana iftar saatleri

Adana'da iftar saat kaçta? Diyanet'in Adana iftar saatleri

Akşam saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte Adana iftar saati araştırmaları hız kazandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2019 ramazan imsakiyesiyle birlikte Adana'da iftarın saat kaçta açılacağı belli oldu. Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da oruçlarını tutan vatandaşlar, Adana iftar vakitlerini sorguluyor. Peki, Adana'da iftar saat kaçta açılacak? Adana'da iftara ne kadar kaldı?

9.05.2019Gündem
Ankarada iftar saat kaçta Diyanetin Ankara iftar saatleri

Ankara'da iftar saat kaçta? Diyanet'in Ankara iftar saatleri

Akşam saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte Ankara iftar saati araştırmaları hız kazandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2019 ramazan imsakiyesiyle birlikte Ankara'da iftarın saat kaçta açılacağı belli oldu. Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da oruçlarını tutan vatandaşlar, Ankara iftar vakitlerini sorguluyor. Peki, Ankara'da iftar saat kaçta açılacak? Ankara'da iftara ne kadar kaldı?

9.05.2019Gündem
İstanbulda sahur saat kaçta İl il sahur saatleri

İstanbul'da sahur saat kaçta? İl il sahur saatleri

İstanbul'da oruç ibadetini yerine getiren vatandaşlar, saatlerin ilerlemesi ile beraber, sahur vakitleri ile ilgili bilgileri araştırmaya başladı. Sahur yemeğini yedikten sonra, niyet edecek olan İstanbul halkı, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı imsakiye bilgilerini sorguluyor. Peki, İstanbul'da bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İşte, İstanbul dahil 81 ilin sahur ve iftar saatleri ile ilgili bilgiler.

8.05.2019Gündem
Bu gece sahur saat kaçta yapılacak İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

2019 ramazan ayının üçüncü günü ile beraber, oruç ibadetini yerine getirmek için sahur sofrasına oturacak olan vatandaşlar, sahur saatleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Diyanet'in yayımladığı bilgiler doğrultusunda oruca niyet edecek olan yurt genelindeki vatandaşlar, sahur hazırlıklarını bu bilgiler doğrultusunda tamamlayacak. Peki, bu gece sahur saat kaçta yapılacak? İşte, Diyanet'in bilgilerine göre, 81 ilin sahur saatleri.

8.05.2019Gündem
Gaziantepte iftar saat kaçta İl il iftar saatleri

Gaziantep'te iftar saat kaçta? İl il iftar saatleri

Gaziantep'te oruç ibadetini yerine getiren vatandaşlar, saatlerin ilerlemesi ile beraber, imsakiye ve iftar saatleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, internet sitesi üzerinden 81 ile ait iftar ve sahur vakitlerini vatandaşların erişimine açmıştı. Peki, Gaziantep'te iftar saat kaçta yapılacak? İşte, Gaziantep ve diğer iller için iftar saatleri ve imsakiye bilgileri.

8.05.2019Gündem
Hakkaride iftara ne kadar kaldı 8 Mayıs tarihli iftar saatleri

Hakkari'de iftara ne kadar kaldı? 8 Mayıs tarihli iftar saatleri

Hakkari ve ilçelerinin iftar saati bölgedeki vatandaşlar tarafından araştırılıyor. 8 Mayıs'ta oruç ibadetinin üçüncü gününü geride bırakacak olan Hakkarililer, hem sahur hem de iftar bilgilerini Diyanet'in 2019 imsakiye tablosu üzerinden görüntüleyebiliyor. Hakkari ve diğer illerin haftalık imsakiye bilgilerini görüntülemek için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

8.05.2019Gündem
Sinop’ta iftara ne kadar kaldı 8 Mayıs tarihli iftar saatleri

Sinop’ta iftara ne kadar kaldı? 8 Mayıs tarihli iftar saatleri

Oruç ibadetinin üçüncü gününde olan Sinoplu vatandaşlar, iftar için geri sayımını sürdürüyor. Hem oruç ibadetini hakkıyla yerine getirmek isteyen hem de iftar hazırlıklarına başlamak isteyen Sinoplular, ezan saatini Diyanet’in 2019 imsakiye tablosundan inceliyor. Peki, Sinop’ta iftara ne kadar kaldı? Aşağıdaki imsakiye tablosundan Sinop’un hem sahur hem de iftar saatini görüntüleyebilirsiniz.

8.05.2019Gündem
Çankırıda iftar saat kaçta Diyanetin Çankırı iftar saatleri

Çankırı'da iftar saat kaçta? Diyanet'in Çankırı iftar saatleri

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte Çankırı iftar saati araştırmaları hız kazandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2019 ramazan imsakiyesiyle birlikte Çankırı'da iftarın saat kaçta açılacağı belli oldu. Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da oruçlarını tutan vatandaşlar, Çankırı iftar vakitlerini sorguluyor. Peki, Çankırı'da iftar saat kaçta açılacak? Çankırı'da iftara ne kadar kaldı?

8.05.2019Gündem
Artvinde iftar saat kaçta Diyanetin Artvin iftar saatleri

Artvin'de iftar saat kaçta? Diyanet'in Artvin iftar saatleri

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte Artvin iftar saati araştırmaları hız kazandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2019 ramazan imsakiyesiyle birlikte Artvin'de iftarın saat kaçta açılacağı belli oldu. Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da oruçlarını tutan vatandaşlar, Artvin iftar vakitlerini sorguluyor. Peki, Artvin'de iftar saat kaçta açılacak? Artvin'de iftara ne kadar kaldı?

8.05.2019Gündem
Kiliste iftar saat kaçta Diyanetin Kilis iftar saatleri

Kilis'te iftar saat kaçta? Diyanet'in Kilis iftar saatleri

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte Kilis iftar saati araştırmaları hız kazandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2019 ramazan imsakiyesiyle birlikte Kilis'te iftarın saat kaçta açılacağı belli oldu. Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da oruçlarını tutan vatandaşlar, Kilisli iftar vakitlerini sorguluyor. Peki, Kilis'de iftar saat kaçta açılacak? Kilis'de iftara ne kadar kaldı?

8.05.2019Gündem
Tuncelide iftar saat kaçta Diyanetin Tunceli iftar saatleri

Tunceli'de iftar saat kaçta? Diyanet'in Tunceli iftar saatleri

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte Tunceli iftar saati araştırmaları hız kazandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2019 ramazan imsakiyesiyle birlikte Tunceli'de iftarın saat kaçta açılacağı belli oldu. Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da oruçlarını tutan vatandaşlar, Tunceli iftar vakitlerini sorguluyor. Peki, Tunceli'de iftar saat kaçta açılacak? Tunceli'de iftara ne kadar kaldı?

8.05.2019Gündem
İftar saat kaçta yapılacak 8 Mayıs imsakiye bilgileri ve iftar saatleri

İftar saat kaçta yapılacak? 8 Mayıs imsakiye bilgileri ve iftar saatleri

Mübarek ramazan ayının üçüncü günü ile beraber, yurt genelinde 81 ilde yaşayan vatandaşlar da, saatlerin ilerlemesi ile imsakiye ve iftar saatleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Akşam ezanı ile beraber oruçlarını açacak olan vatandaşlar, Diyanet'in yayımladığı iftar saatleri doğrultusunda hazırlıklarını tamamlayacak. Peki, bugün iftar saat kaçta yapılacak? İşte, il il iftar saatleri ve 2019 Ramazan İmsakiyesi ile ilgili detaylar.

8.05.2019Gündem
Adanada sahur saat kaçta yapılacak İl il sahur saatleri

Adana'da sahur saat kaçta yapılacak? İl il sahur saatleri

Oruç ibadetini yerine getirip sahur sofrasına oturacak olan Adanalı vatandaşlar, sahur saatleri ve imsakiye bilgilerini internet üzerinden araştırıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı, 2019 Ramazan İmsakiyesi ile ilgili bilgileri vatandaşların erişimine açmıştı. Peki, Adana'da sahur saat kaçta yapılacak? İşte, il il sahur saatleri ve imsakiye vakitleri ile ilgili bilgiler.

7.05.2019Gündem
İzmirde sahur saat kaçta İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

İzmir'de sahur saat kaçta? İl il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Ramazan ayının ikinci gününü geride bırakmamızın ardından İzmir'de yaşayan vatandaşlar da sahur ve imsakiye bilgilerini internetten sıklıkla araştırıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı, internet sitesi üzerinde il il sahur ve iftar saatlerini yayımlamıştı. Peki, İzmir'de sahur saat kaçta? İşte, il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri.

7.05.2019Gündem
İl il sahur saatleri... 2019 Ramazan İmsakiyesi ve sahur vakitleri

İl il sahur saatleri... 2019 Ramazan İmsakiyesi ve sahur vakitleri

2019 Ramazan İmsakiye bilgileri, ramazan ayının gelmesi ile beraber vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Oruç ibadetini yerine getirip iftarını yapan vatandaşlar, 81 ilin imsakiye bilgilerini ve sahur saatlerini merak edip Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı saatler doğrultusunda araştırıyor. Peki, sahur saat kaçta yapılacak? İşte, 2019 Ramazan İmsakiyesi ve sahur saatleri ile ilgili bilgiler.

7.05.2019Gündem
Ankarada sahur saat kaçta Ankara ve diğer iller için sahur vakitleri

Ankara'da sahur saat kaçta? Ankara ve diğer iller için sahur vakitleri

Ramazan ayında oruç ibadetini yerine getirmek isteyen Ankara'da yaşayan vatandaşlar, iftar sonrası sahur saatlerini araştırmaya başladı. Ankaralı vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı bilgiler doğrultusunda sahur ve iftar saatlerini öğrenmek istiyor. Peki, Ankara'da sahur saat kaçta? İşte, Ankara ve diğer iller için sahur saatleri ve 2019 imsakiye bilgileri.

7.05.2019Gündem
İstanbulda sahur saat kaçta yapılacak İşte il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

İstanbul'da sahur saat kaçta yapılacak? İşte il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Oruç ibadetinin yerine getirecek olan İstanbul'da yaşayan vatandaşlar, iftar sonrası sahur saatleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Niyet ederek oruç tutacak olan İstanbullular, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı sahur saatlerine ulaşmak ve bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, İstanbul'da sahur saat kaçta yapılacak? İşte, İstanbul ve diğer iller için imsakiye vakitleri ve sahur saatleri.

7.05.2019Gündem
Aydında iftar saat kaçta açılacak 7 Mayıs tarihli iftar saatleri

Aydın'da iftar saat kaçta açılacak? 7 Mayıs tarihli iftar saatleri

Ramazan ayının en çok araştırılan konusu Aydın'da da sahur ve iftar saatleri oldu. Gece yarısı ikinci gün sahurunu yapan Aydınlılar, şimdi iftar saatini bekliyor. Akşam ezanı ile birlikte oruçlarının açacak olan vatandaşlar, Diyanet'in 2019 imsakiye bilgilerini inceliyor. Peki, Ege Bölgesi'nde yer alan Aydın'da iftar saat kaçta açılacak? 7 Mayıs tarihli iftar saatleri

7.05.2019Gündem
Manisada oruç saat kaçta açılacak 7 Mayıs tarihli il il iftar saatleri

Manisa'da oruç saat kaçta açılacak? 7 Mayıs tarihli il il iftar saatleri

Tüm Türkiye gibi Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa’da ikamet eden vatandaşların da iftar hazırlıkları başladı. 2019 Ramazan ayının ikinci iftarını yapacak olan Manisalılar, bu yılın imsakiye bilgilerini inceliyor. Peki, Manisa’da iftar bugün saat kaçta yapılacak? İşte, Ege ve diğer bölgelerde yer alan şehirlerin iftar saatleri…

7.05.2019Gündem
İstanbulda bugün iftar saat kaçta 7 Mayıs iftar saatleri

İstanbul'da bugün iftar saat kaçta? 7 Mayıs iftar saatleri

Bugün Ramazan ayının ikinci gününe uyanan İstanbulluların gözü kulağı ezan saatinde. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayınladığı imsakiye takvimi ile 29 günlük iftar saatleri duyuruldu. Buna göre, iftar sofrasına ilk olarak Türkiye’nin en doğusundaki vatandaşlar oturacak. Peki, İstanbul'da bugün iftar saat kaçta? 7 Mayıs iftar saatleri

7.05.2019Gündem