MENÜ

2019 Ramazan?

2019 Ramazan? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 2019 Ramazan? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.010 2019 Ramazan? haberi bulunmuştur.

2019 Ramazan? Haberleri

Fırında sütlaç nasıl yapılır Ardanın Ramazan Mutfağı sütlaç tarifi

Fırında sütlaç nasıl yapılır? Arda'nın Ramazan Mutfağı sütlaç tarifi

Arda'nın Ramazan Mutfağı programının 16 Mayıs 2019 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yapılan tariflerden biri de Türk mutfağının geleneksel tatlısı fırın sütlaç oldu. Ünlü şef Arda Türkmen, fırın sütlacın tarifi ve yapım aşamalarını anlattı. İşte, adım adım fırın sütlaç tarifi...

Son satışlar başladı... Doluluk yüzde 90ı aştı

Son satışlar başladı... Doluluk yüzde 90'ı aştı

EGE Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler, Türk turizmi için Ramazan Bayramı tatilinin çok bereketli geçeceğini, otellerdeki doluluk oranlarının yüzde 90’a yaklaştığını söyledi. İşler, turizmde ekonomiye can katmak adına tüm hazırlıkların yapıldığını anlattı.

16.05.2019Ekonomi
Sandığa gitmeyen seçmen analizi

Sandığa gitmeyen seçmen analizi

AK Parti sandığa gitmeyen seçmeni ikna etmek için ilçe ilçe hesap yaptı. İstanbul’da 23 Haziran’da yenilenecek seçimler için AK Parti’nin yaptığı analiz çalışmasında oy kullanan ve kullanmayan seçmenin sayısı, geçerli ve geçersiz oy sayıları ve kazanan partinin verileri yer aldı.

16.05.2019 Gündem
Sahur bu gece saat kaçta yapılacak İl il sahur saatleri ve imsak vakitleri

Sahur bu gece saat kaçta yapılacak? İl il sahur saatleri ve imsak vakitleri

Ramazan ayının onuncu gününün geride kalması ile, yurt genelinde yaşayan vatandaşlar da oruca niyet etmek için sahur saatlerinin araştırmaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, 2019 imsakiye bilgilerini daha önce vatandaşların erişimine açmıştı. Peki, bu gece sahur saat kaçta yapılacak? Sahura ne kadar kaldı? İşte, il il sahur saatleri ve imsak vakitleri.

15.05.2019Gündem
İftar bugün saat kaçta 15 Mayıs tarihli iftar saatleri

İftar bugün saat kaçta? 15 Mayıs tarihli iftar saatleri

Ramazan ayının onuncu gününü geride bırakmamızın ardından, iftar saatleri de vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Oruç ibadetini yerine getiren vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı 2019 imsakiye ve iftar saatlerini internet üzerinden sorguluyor. Peki, iftar bugün saat kaçta yapılacak? İşte, il il 15 Mayıs tarihli iftar saatleri.

15.05.2019Gündem
Son oruç ne zaman tutulacak Ramazan ayı ne zaman bitecek

Son oruç ne zaman tutulacak? Ramazan ayı ne zaman bitecek?

Üç ayların sonuncusu olan mübarek 11 ayın sultanı ramazan ayının ortalarına doğru ilerlememizle beraber, son orucun tutulacağı tarih de merak konusu olmaya başladı. Ramazan Bayramı'nda tatil planlarını yapacak olan kişiler, ramazan ayının ne zaman biteceğini araştırmaya başladı. Peki, son oruç ne zaman tutulacak? Ramazan ayı ne zaman bitecek? İşte, o konu ile ilgili bazı bilgiler.

15.05.2019Gündem
Kadir Gecesi ibadetleri neler 2019 Kadir Gecesi hangi tarihte

Kadir Gecesi ibadetleri neler? 2019 Kadir Gecesi hangi tarihte?

Rahmet, mağfiret ve arınma iklimi Ramazan-ı şerifin son günleri her sene hem bu önemli ayın uğurlanacak olması hem de Kadir Gecesi’nin gelişi sebebiyle çok daha heyecanlı geçiyor. Vatandaşların camilere akın ettiği Kadir Gecesi’nde, erkek, kadın, genç, yaşlı çok sayıda kişi camilerde saf tutup namaz kılacak, dualar edecek. Peki, bu yıl Kadir Gecesi ne zaman idrak edilecek? Kadir Gecesi ibadetleri neler? işte, Diyanet'in bilgilerine göre Kadir Gecesi ile ilgili bilgiler.

15.05.2019Gündem
Muhallebili güllaç nasıl yapılır Ardanın Ramazan Mutfağı güllaç tarifi

Muhallebili güllaç nasıl yapılır? Arda'nın Ramazan Mutfağı güllaç tarifi

Arda'nın Ramazan Mutfağı programının 15 Mayıs 2019 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yapılan tariflerden biri de muhallebili güllaç oldu. Ünlü şef Arda Türkmen, güllaç için gerekli malzemeleri, tarifi ve püf noktalarını verdi. Peki, muhallebili güllaç nasıl yapılır?

ABDden cami saldırısına tepki

ABD'den cami saldırısına tepki

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, ABD'nin Connecticut eyaletinde New Haven Diyanet Camisi'ni hedef alan saldırıyı üzüntüyle karşıladıklarını belirtti.

15.05.2019Dünya
2019 Kurban Bayramı ne zaman Kurban Bayramına kaç gün kaldı

2019 Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı'na kaç gün kaldı?

Üç ayların sonuncusu olan 11 ayın sultanı Ramazan ayının ortalarına ilerlememizle beraber, Ramazan Bayramı'ndan sonra kutlanan ikinci bayram olan Kurban Bayramı'nın bu yıl ne zaman olduğu şimdiden merak edilmeye başlandı. Özellikle tatil planlarını şekillendirmek isteyen vatandaşlar, Kurban Bayramı tarihlerini merak edip araştırıyor. Peki, Kurban Bayramı'na kaç gün kaldı? Kurban Bayramı ne zaman?

15.05.2019Gündem
Ankara, İstanbul ve İzmirde sahur saat kaçta yapılacak İl il sahur saatleri

Ankara, İstanbul ve İzmir'de sahur saat kaçta yapılacak? İl il sahur saatleri

On bir ayın sultanı huzur ve bereket ayı ramazanın dokuzuncu gününü geride bırakmamızın ardından, sahur saatlerine yönelik araştırmalar da hız kazandı. Diyanet İşleri Başkanlığı daha önce internet sitesi üzerinden, imsakiye bilgilerine göre sahur ve iftar vakitleri açıklamıştı. Peki, bu gece Ankara, İstanbul ve İzmir'de sahur saat kaçta yapılacak? İşte, Diyanet'in bilgisine göre il il sahur saatleri.

14.05.2019Gündem
Ramazan Bayramı tatili ne zaman Bayram hangi tarihte başlıyor

Ramazan Bayramı tatili ne zaman? Bayram hangi tarihte başlıyor?

Oruç ibadetinin idrak edildiği on bir ayın sultanı ramazan ayının başlaması ile birlikte, bayram tatili ile ilgili bilgiler de gündeme gelmeye başladı. Özellikle çalışan kesim, tatil planlarını yapmak için, Ramazan Bayramı tarihlerini araştırıyor. Yapılan resmi yazılı açıklama ile, Ramazan Bayramı tarihleri kesinlik kazanmıştı. Peki, bu sene, bayram hangi tarihte başlayacak? Ramazan Bayramı tatili ne zaman? İşte, o konu hakkında detaylar...

14.05.2019Gündem
Kadir Gecesi ne zaman

Kadir Gecesi ne zaman?

Rahmet ve bereket ayı Ramazan'ın başlamasıyla birlikte Kur'an-ı Kerim'de 'Bin aydan daha hayırlı' olduğu bildirilen Kadir Gecesi'nin ne zaman olduğu da merak konusu oldu. 2019 Kadir Gecesi'nin ne zaman idrak edileceğini merak eden vatandaşlar, Kadir Gecesi'nin ne zaman olduğunu dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Kadir Gecesi ne zaman?

13.05.2019Gündem
TOKİnin 50 bin yeni konutu için kuralar çekildi

TOKİ'nin 50 bin yeni konutu için kuralar çekildi

TOKİ tarafından 50 bin yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında Konya’da talep toplanan projelerin kurası gerçekleştirildi.

12.05.2019Ekonomi
Son dakika... Devlet Bahçeliden önemli açıklamalar...

Son dakika... Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar...

MHP lideri Devlet Bahçeli İstanbul'da iftar programında açıklamalarda bulundu. Bahçeli "İstanbul şaibesiz, şüphesiz iradeyle yükselmeli" ifadelerini kullandı.

11.05.2019Gündem
Ankarada bugün iftar saat kaçta Tüm iller ve Ankara iftar saatleri

Ankara'da bugün iftar saat kaçta? Tüm iller ve Ankara iftar saatleri

Akşam saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte, Ankara'da yaşayan vatandaşların da iftar saatlerine yönelik araştırmalar yoğunlaştı. Ramazan ayının altıncı günü iftar yapacak olan Ankara halkı Diyanet'in yayımladığı iftar ve sahur saatlerini araştırıyor. Peki, Ankara'da iftar bugün saat kaçta yapılacak? İşte, Ankara, İstanbul, İzmir dahil tüm illerin iftar ve sahur saatleri.

11.05.2019Gündem
Emine Erdoğan, Çamlıca Camisinde sergi açılışını yaptı

Emine Erdoğan, Çamlıca Camisi'nde sergi açılışını yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Medeniyetimizi temsil eden eserlerin, yine medeniyet inşasında hizmete sokulması takdire şayandır. Bu serginin bize işaret ettiği önemli bir husus da koleksiyonerliğin önemidir. Zira koleksiyonerlik, geçmişle şimdi arasındaki devamlılığı sağlar. Buradaki eserler de aidiyet dünyamızın ne kadar geniş ve zengin olduğunu gösteriyor." dedi.

11.05.2019Gündem
İftara kaç saat kaldı İl il iftar saatleri

İftara kaç saat kaldı? İl il iftar saatleri

29 sürecek olan Ramazan ayının ilk haftasını geride bırakmaya hazırlanan vatandaşlar, ikamet ettikleri ilçedeki iftar saatini merak ediyor. Diyanet, 2019 imsakiye tablosuyla tüm illerin sahur ve iftar saatlerini paylaşmıştı. İftar saati için hazırlıklarını hızlandıran vatandaşlar, ‘iftara kaç saat kaldı?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte, il il iftar saatleri

11.05.2019Gündem
Ankara için iftara kaç saat kaldı İşte, 81 ilin iftar saatleri

Ankara için iftara kaç saat kaldı? İşte, 81 ilin iftar saatleri

Yurt genelinde Ramazan ayının 5’nci günü idrak ediliyor. 29 gün boyunca oruç tutacak olan Ankara'daki vatandaşların en çok merak ettiği konuların başında günlük sahur ve iftar saatleri geliyor. Oruç ibadetini hakkıyla yerine getirmek ve iftar hazırlıklarına başlamak isteyenler, Ankara'nın 10 Mayıs tarihli imsakiye bilgilerini öğrenmeye çalışıyor. Peki, Ankara için iftara kaç saat kaldı? İşte, 81 ilin iftar saatleri

10.05.2019Gündem
İstanbul için iftara kaç saat kaldı İşte, 81 ilin iftar saatleri

İstanbul için iftara kaç saat kaldı? İşte, 81 ilin iftar saatleri

Ramazan ayının ilk beş gününü geride bırakmaya hazırlanan vatandaşlar, 10 Mayıs tarihli iftar saatlerini merak ediyor. Yurdun birçok bölgesinde olduğu gibi İstanbul’da ikamet edenler de ezan okunuş saatini erken saatlerden itibaren araştırmaya başladı. İstanbul’da ilk iftar saat 20.12’de yapılmıştı. Peki, İstanbul’da beşinci gün iftarı saat kaçta açılacak? İşte, Diyanet’in imsakiye tablosuna göre, 81 ilin iftar saatleri

10.05.2019Gündem
Çikolatalı irmik tatlısı nasıl yapılır İşte irmik tatlısı tarifi

Çikolatalı irmik tatlısı nasıl yapılır? İşte irmik tatlısı tarifi

Arda'nın Ramazan Mutfağı programının 10 Mayıs 2019 Cuma günü yayınlanan bölümünde yapılan tariflerden biri de çikolatalı irmik tatlısı oldu. Ünlü şef Arda Türkmen, çikolatalı irmik tatlısı tarifini verdi. Peki, çikolatalı irmik tatlısı nasıl yapılır? İşte irmik tatlısı tarifi

Göbete nasıl yapılır İşte göbetenin tarifi

Göbete nasıl yapılır? İşte göbetenin tarifi

Arda'nın Ramazan Mutfağı programının 10 Mayıs 2019 Cuma günü yayınlanan bölümünde yapılan tariflerden biri de göbete oldu. Ünlü şef Arda Türkmen, göbete yemeğinin tarifini verdi. Peki, böreğe benzeyen görüntüsüyle dikkat çeken göbete nasıl yapılır?

İstanbulda cuma namazı saat kaçta kılınacak Diyanet il il cuma namazı saatleri

İstanbul'da cuma namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet il il cuma namazı saatleri

Öğle saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte, İstanbul'da ikamet eden vatandaşlar cuma namazı saatine yönelik araştırmalarına hız verdi. Ramazan ayının ilk cuma namazını, vaktini kaçırmadan kılmak isteyen vatandaşlar, Diyanet'in yayınladığı cuma namazı saati bilgilerini araştırıyor. Peki, İstanbul'da cuma namazı kaçta kılınacak?

10.05.2019Gündem
Aile içi şiddet alarmı: 27 ayda 856 bin 20 tedbir

Aile içi şiddet alarmı: 27 ayda 856 bin 20 tedbir

Yargı, aile içi şiddetteki vahim tabloyu ortaya koydu. TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu’na bilgi veren yargı yetkilileri, kadınların yüzde 38-39’unun hayatlarının bir bölümünde şiddete uğradığını belirterek “Maalesef Türkiye’de şiddet oranı çok yüksek. Hatta Adalet Bakanlığı, aile içi şiddet mahkemelerinin kurulması konusunu düşünüyor” dedi.

10.05.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman 2019 Kurban Bayramına kaç gün kaldı

Kurban Bayramı ne zaman? 2019 Kurban Bayramı'na kaç gün kaldı?

Oruç ibadetinin idrak edildiği Ramazan ayının gelmesi ile, vatandaşların gözü de Kurban Bayramı tarihlerine çevrildi. Özellikle tatil planlarını şekillendirecek olan vatandaşlar, Diyanet'in yayımladığı bilgiler doğrultusunda 2019 Kurban Bayramı tarihlerini araştırmaya başladı. Peki, Ramazan Bayramı'ndan sonra gelen Kurban Bayramı'na kaç gün kaldı? İşte, Kurban Bayramı tarihleri ile ilgili merak edilenler.

9.05.2019Gündem
Muğlada iftar saat kaçta yapılacak İl il iftar saatleri (2019 imsakiye)

Muğla'da iftar saat kaçta yapılacak? İl il iftar saatleri (2019 imsakiye)

Sahur üzerinden saatler geçmesi nedeniyle gözler iftar vaktine çevrildi. Muğla sahur ve iftar vakitleri, bu ilimizde ikamet eden vatandaşlar tarafından detaylı bir şekilde araştırılıyor. Peki, Muğla merkez ve ilçelerinde yaşayanlar Ramazan’ın dördüncü günü orucunu saat kaçta açacak? İşte, Muğla sahur ve iftar vakitleri…

9.05.2019Gündem
Sivasta iftara kaç saat kaldı İşte tüm illerin iftar vakti

Sivas'ta iftara kaç saat kaldı? İşte tüm illerin iftar vakti

Havanın kararmaya başlamasıyla birlikte Sivas’ta bulunan vatandaşların da iftar saati merakı başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, Sivas'ın 29 günlük sahur ve iftar saatini resmi sayfası üzerinden paylaştı. Bölgenin merkezinde veya ilçelerinde ikamet eden vatandaşlar, 2019 imsakiye tablosundan sahur ve iftar saatlerini inceliyor. Peki, Sivas'ta iftara kaç saat kaldı? İşte tüm illerin iftar vakti

9.05.2019Gündem
Konyada iftar saat kaçta yapılacak İl il iftar saatleri (2019 imsakiye)

Konya'da iftar saat kaçta yapılacak? İl il iftar saatleri (2019 imsakiye)

Havanın kararmaya başlamasıyla birlikte Konya’da ikamet eden veya bulunan vatandaşları da iftar heyecanı sardı. Konya iftar saatleri ile birlikte son hazırlıklarını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, internet üzerinden net bilgi edinmek istiyor. Diyanet İşleri Başkanlığının illere göre hazırladığı imsakiyeye göre, iftar en erken Türkiye’nin en doğusunda yapılacak. Peki, Konya'da iftar saat kaçta yapılacak? İşte, il il iftar saatleri (2019 imsakiye)

9.05.2019Gündem
Artvin’de iftara ne kadar kaldı İşte il il iftar saatleri

Artvin’de iftara ne kadar kaldı? İşte il il iftar saatleri

Oruçlarını açacakları saate ne kadar süre kaldığını merak eden Artvin’deki vatandaşlar, Ramazan’ın dördüncü gününde ezanın saat kaçta okunacağını araştırıyor. Artvin iftar saatleri, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden günlük, haftalık olarak paylaşıldı. Peki, Artvin’de iftara ne kadar kaldı? Ramazan sayfamızda bulunan sayaçtan Artvin’de iftar için kaç saat kaldığını, ayrıca diğer illerin iftar saatini görüntüleyebilirsiniz.

9.05.2019Gündem
Gaziantepte iftar saat kaçta yapılacak 9 Mayıs Gaziantep iftar saati ve il il imsakiye bilgileri

Gaziantep'te iftar saat kaçta yapılacak? 9 Mayıs Gaziantep iftar saati ve il il imsakiye bilgileri

Ramazan ayının dördüncü gününü Gaziantep’te karşılayan vatandaşlar, sahur ardından iftar vaktine odaklandı. Gaziantep’te iftara ne kadar kaldığını merak eden bölge halkı, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayınladığı 2019 imsakiyesini inceleyerek bilgi edinmeye çalışıyor. Peki, Güneydoğu Anadolu Bölgesi şehirlerinden olan Gaziantep’te ezan saat kaçta okunacak? İşte, 9 Mayıs Gaziantep iftar saati ve il il imsakiye bilgileri…

9.05.2019Gündem
İzmir iftar saatleri 2019 | İzmirde iftara ne kadar kaldı

İzmir iftar saatleri 2019 | İzmir'de iftara ne kadar kaldı?

İzmir iftar saatleri, ezan vaktinin yaklaşmasıyla birlikte kentte oruç tutan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Oruçlarını açacakları saate ne kadar süre kaldığını merak eden İzmirli vatandaşlar, ramazanın dördüncü gününde saat kaçta iftar yapacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, İzmir'de iftara ne kadar kaldı? İzmir'de iftar saat kaçta?

9.05.2019Gündem
İstanbul iftar saatleri 2019 | İstanbulda iftara ne kadar kaldı

İstanbul iftar saatleri 2019 | İstanbul'da iftara ne kadar kaldı?

İstanbul iftar saatleri, ezan vaktinin yaklaşmasıyla birlikte kentte oruç tutan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Oruçlarını açacakları saate ne kadar süre kaldığını merak eden İstanbullu vatandaşlar, ramazanın dördüncü gününde saat kaçta iftar yapacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, İstanbul'da iftara ne kadar kaldı? İstanbul'da iftar saat kaçta?

9.05.2019Gündem
Trafik uygulamasına öğrencilerden üniformalı destek

Trafik uygulamasına öğrencilerden üniformalı destek

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki bir grup öğrenci, İçişleri Bakanlığı’nca 2019’un ‘yaya öncelikli trafik yılı’ ilan edilmesinin ardından yurt genelinde başlatılan etkinliklere, trafik polisi üniforması giyerek gerçekleştirdikleri trafik denetimiyle destek verdi.

9.05.2019Eğitim
Petibör pastası nasıl yapılır Arda’nın Mutfağı çikolatalı petibör pastası tarifi

Petibör pastası nasıl yapılır? Arda’nın Mutfağı çikolatalı petibör pastası tarifi

Arda'nın Ramazan Mutfağı programının 9 Mayıs 2019 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yapılan tariflerden biri de petibör pastası oldu. Ünlü şef Arda Türkmen, petibör pastası için gerekli malzemeleri, tarifi ve püf noktalarını verdi. Peki petibör pastası nasıl yapılır? İşte Arda’nın Mutfağı petibör pastası tarifi

İftar saat kaçta açılacak İstanbul Ankara, İzmir ve diğer iller dahil iftar saatleri

İftar saat kaçta açılacak? İstanbul Ankara, İzmir ve diğer iller dahil iftar saatleri

Ramazan ayının dördüncü gününde de iftar saatleri vatandaşların gündemde yer alıyor. Oruçlarını açacak olan Müslümanlar, Diyanet'in yayımladığı bilgiler doğrultusunda iftar saatlerini ve 2019 imsakiye bilgilerini merak edip araştırıyor. Peki, İstanbul ve Ankara'da iftar saat kaçta yapılacak? İşte, 2019 Ramazam İmsakiyesi ve il il sahur-iftar saatleri ile ilgili bilgiler...

9.05.2019Gündem
Ankarada sahur saat kaçta İşte il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Ankara'da sahur saat kaçta? İşte il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Oruç ibadetinin idrak edildiği ramazan ayının üçüncü gününün geride kalması ile, sahur saatleri ile ilgili araştırmalar da hız kazandı. Ankara'da ikamet eden vatandaşlar da Diyanet'in yayımladığı 2019 imsakiye bilgilerini internetten sorguluyor. Peki, Ankara'da bu gece sahur saat kaçta yapılacak? Sahura kaç saat kaldı? İşte, Ankara ve diğer iller için sahur saatleri.

8.05.2019Gündem
Çanakkalede iftar saat kaçta yapılacak İl il iftar ve sahur saatleri (2019 imsakiye)

Çanakkale'de iftar saat kaçta yapılacak? İl il iftar ve sahur saatleri (2019 imsakiye)

Ramazan ayının gelmesi ile beraber, Çanakkale'de oruç ibadetini idrak eden vatandaşların iftar ve sahur saatleri gündeminde yer alıyor. Çanakkale'de akşam ezanı ile beraber orucunu açacak olan vatandaşlar Diyanet'in yayımladığı bilgiler doğrultusunda iftar saatlerini araştırıyor. Peki, Çanakkale'de iftar bugün saat kaçta? İşte, il il iftar saatleri...

8.05.2019Gündem
Edirnede iftar saat kaçta yapılacak İl il iftar saatleri ve imsakiye bilgileri

Edirne'de iftar saat kaçta yapılacak? İl il iftar saatleri ve imsakiye bilgileri

Ramazan ayının üçüncü günü ile birlikte, Edirne'de yaşayan vatandaşlar da iftar saatleri ve imsakiye bilgileri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Oruç ibadetini yerine getiren Edirne halkı, iftar hazırlıklarını bu bilgiler doğrultusunda tamamlayacak. Diyanet, internet sitesi üzerinden il il iftar ve sahur saatlerini vatandaşların erişimine açmıştı. Peki, Edirne'de iftar saat kaçta yapılacak? İşte, il il iftar saatleri ve imsakiye bilgileri.

8.05.2019Gündem
İzmirde iftar saat kaçta İl il iftar ve sahur saatleri

İzmir'de iftar saat kaçta? İl il iftar ve sahur saatleri

Ramazan ayının üçüncü gününü ile beraber, İzmir'de oruç ibadetini yerine getiren vatandaşlar, Diyanet'in yayımladığı bilgiler doğrultusunda iftar saatleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. İftar saatlerini öğrenmek isteyen İzmirliler, oruçlarını bu bilgiler doğrultusunda açacak. Peki, İzmir'de iftar bugün saat kaçta yapılacak? İşte, İzmir de diğer iller için iftar ve sahur saatleri.

8.05.2019Gündem
İstanbul’da iftar saat kaçta yapılacak İstanbul iftar saatleri ve 10 günlük imsakiye bilgisi

İstanbul’da iftar saat kaçta yapılacak? İstanbul iftar saatleri ve 10 günlük imsakiye bilgisi

İftar saatleri hakkında bilgi almak isteyen İstanbul sakinleri, internet üzerinden Diyanet’in imsakiye bilgilerini araştırıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirlenen İstanbul iftar saatleri, çevrede ikamet eden vatandaşlar tarafından iftar vakti yaklaşırken araştırılıyor. Peki, İstanbul’da iftar saati kaçta? İşte, o detaylar

8.05.2019Gündem
Günlük ve haftalık Bursa iftar saatleri Bursa’da iftar saati kaçta olacak

Günlük ve haftalık Bursa iftar saatleri! Bursa’da iftar saati kaçta olacak?

Bursa iftar saatleri, günlük, haftalık ve ramazanın tamamı için görüntülenebilen imsakiye üzerinden kolayca sorgulanabiliyor. Bursa iftar saati ile kuracakları ya da katılacakları sofra için hazırlıklarına yön verecek olan vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın bu hususta yayımladığı imsakiyeyi sorguluyor. İşte, oruç ibadetlerini tamamlamak isteyenlerin araştırdığı iftar saatleri bilgisi

8.05.2019Gündem
Ankarada bugün (8 Mayıs) iftar saat kaçta açılacak İşte il il iftar saatleri

Ankara'da bugün (8 Mayıs) iftar saat kaçta açılacak? İşte il il iftar saatleri

Türkiye’nin başkenti, aynı zamanda en kalabalık illerinden biri olan Ankara ve ilçelerinin iftar saati için araştırmalar başladı. 8 Mayıs'ta oruç ibadetinin üçüncü gününü geride bırakacak olan Ankara'daki vatandaşlar, iftar bilgilerini Diyanet'in 2019 imsakiye tablosu üzerinden görüntüleyebiliyor. Peki, başkentliler bugün orucunu saat kaçta açacak? Ankara ve diğer illerin haftalık imsakiye bilgilerini görüntülemek için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

8.05.2019Gündem
Yalovada iftara ne kadar kaldı İl il iftar saatlerini derledik

Yalova'da iftara ne kadar kaldı? İl il iftar saatlerini derledik

Havanın kararmaya başlamasıyla birlikte Yalova'da bulunan vatandaşlar, iftar saatini merak etmeye başladı. Gece yarısı sahura kalkıp oruç için niyet eden Yalovalılar, 2019 imsakiye tablosundan sahur ve iftar saatlerini inceliyor. Peki, Yalova'da oruç saat kaçta açılacak? Aşağıdaki tablodan Yalova'ya ait iftar saatlerini inceleyebilirsiniz.

8.05.2019Gündem
Bartında iftar saatleri 2019 | Bartında iftara ne kadar kaldı

Bartın'da iftar saatleri 2019 | Bartın'da iftara ne kadar kaldı?

Bartın iftar saatleri, ezan vaktinin yaklaşmasıyla birlikte kentte oruç tutan vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. Oruçlarını açacakları saate ne kadar süre kaldığını merak eden Bartınlılar ramazanın üçüncü gününde saat kaçta iftar yapacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, Bartın'da iftara ne kadar kaldı? Bartın'da iftar saat kaçta?

8.05.2019Gündem
4 arkadaşını yaktı, ‘mala zarar vermek istemiştim’ dedi

4 arkadaşını yaktı, ‘mala zarar vermek istemiştim’ dedi!

Beyoğlu'ndaki bir bekar evinde arkadaşlarına kızarak evi yakan, 4 kişinin yanarak can vermesine, 2 kişinin de yaralanmasına sebep olan şüpheli ile bu kişiye yardımcı olduğu iddia edilen amcası hakkında iddianame hazırlandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, şüpheli Özkan Elmas'ın, "arkadaşlarının ölmesini istemediği, aslında mala zarar vermek niyetiyle yangın çıkardığı ve kendisine 'mala zarar vermek' suçundan ceza verilmesi gerektiği" şeklinde ifadelerine yer verildi. İddianamede, şüpheli için "kasten öldürme" suçundan dörder kez ağırlaştırılmış müebbet ve 54 yıla kadar hapis istendi.

8.05.2019Gündem
Iğdır’da oruç saat kaçta açılacak İşte, 8 Mayıs tarihli iftar saatleri

Iğdır’da oruç saat kaçta açılacak? İşte, 8 Mayıs tarihli iftar saatleri

Ramazanın üçüncü gününde oruç ibadetini Iğdır’da gerçekleştiren vatandaşlar, iftar saatini merak etmeye başladı. Hem oruç ibadetini hakkıyla yerine getirmek isteyen hem de iftar hazırlıklarını yapan Iğdırlılar, 2019 imsakiye bilgilerini inceliyor. Peki, Iğdır’da oruç saat kaçta açılacak? Aşağıdaki tablodan Iğdır’a ait iftar saatlerini inceleyebilirsiniz.

8.05.2019Gündem
Almanyada iftar saat kaçta İşte, Almanyada şehirlere göre iftar saati

Almanya'da iftar saat kaçta? İşte, Almanya'da şehirlere göre iftar saati

İftar saatleri konusunda araştırmalarını internet üzerinden gerçekleştiren gurbetçi vatandaşlarımız, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Almanya'ya özel yayımladığı imsakiyeyi merak ediyor. Peki, Almanya'da iftar saat kaçta yapılacak? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı Almanya'da iftar saatleri ve detaylı bilgiler

8.05.2019Gündem
Gümüşhane iftar saatleri 2019 | Gümüşhanede iftara ne kadar kaldı

Gümüşhane iftar saatleri 2019 | Gümüşhane'de iftara ne kadar kaldı?

Gümüşhane iftar saatleri, ezan vaktinin yaklaşmasıyla birlikte kentte oruç tutan vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. Oruçlarını açacakları saate ne kadar süre kaldığını merak eden Gümüşhaneliler, ramazanın üçüncü gününde saat kaçta iftar yapacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, Gümüşhane'de iftara ne kadar kaldı? Gümüşhane'de iftar saat kaçta?

8.05.2019Gündem
Ardahan iftar saatleri 2019 | Ardahanda iftara ne kadar kaldı

Ardahan iftar saatleri 2019 | Ardahan'da iftara ne kadar kaldı?

Ardahan iftar saatleri, ezan vaktinin yaklaşmasıyla birlikte kentte oruç tutan vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. Oruçlarını açacakları saate ne kadar süre kaldığını merak eden Ardahanlılar, ramazanın üçüncü gününde saat kaçta iftar yapacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, Ardahan'da iftara ne kadar kaldı? Ardahan'da iftar saat kaçta?

8.05.2019Gündem
Bayburt iftar saatleri 2019 | Bayburtta iftara ne kadar kaldı

Bayburt iftar saatleri 2019 | Bayburt'ta iftara ne kadar kaldı?

Bayburt iftar saatleri, ezan saatinin yaklaşmasıyla birlikte kentte oruç tutan vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. Oruçlarını açacakları saate ne kadar süre kaldığını merak eden Bayburtlular, ramazanın üçüncü gününde saat kaçta iftar yapacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, Bayburt'ta iftara ne kadar kaldı? Bayburt'ta iftar saat kaçta?

8.05.2019Gündem