MENÜ

1 Saatte En Hızlı Kalori Yakma

1 Saatte En Hızlı Kalori Yakma ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 1 Saatte En Hızlı Kalori Yakma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 1 Saatte En Hızlı Kalori Yakma haberi bulunmuştur.

1 Saatte En Hızlı Kalori Yakma Haberleri

Diyet masallarına inanmayın

Diyet masallarına inanmayın!

Aç kalarak zayıflandığının, ekmeğin kilo aldırdığının, diyet ürünlerinin zayıflattığının ve sabahları aç karnına limonlu su içmenin aslında hiç de doğru olmayan diyet tabuları olduğunu biliyor muydunuz?

Aynı egzersizlerle daha fazla kilo verin

Aynı egzersizlerle daha fazla kilo verin!

Biliyoruz siz asla tembel bir kadın değilsiniz. Koşuyorsunuz, bisiklete biniyorsunuz ama buna rağmen egzersizlerin pek faydalı olmadığını hissediyorsunuz. O halde bu haberi mutlaka okumalısınız!

Diyete başlamadan önce bilinmesi gerekenler...

Diyete başlamadan önce bilinmesi gerekenler...

Diyete başlamaya karar verdiyseniz önce bazi gerçekleri öğrenmeniz gerekir...

Yazar Sonuçları

Her gün 45 dakika şart mı?

Çoğu kişi egzersizden fayda sağlayabilmek için her gün ortalama 1-2 saat harcaması gerektiğini düşünüyor. Bu maalesef çok yaygın ama yanlış bir düşünce.

7.09.2017

Yumurtanın ne kadarı sağlıklı?

Yumurta, sık tükettiğimiz besinlerden biri. Ama aynı zamanda üzerinde en çok tartışılan besinlerin de ilk sıralarında yer alıyor.

22.04.2014

Bitter çikolata faydalı mı?

Çikolatanın sakinleştirdiği de, iyi bir uykuya destek verdiği de zaten biliniyordu ama saf siyah (bitter) çikolatanın sağlığımıza başka katkılar sağlayabileceğini gösteren yeni bilgiler var.

11.04.2014

Kontrolsüz hipoglisemi kilo aldırır

Kilo dosyasının sayfalarını açmaya devam ediyoruz. Bugün, sık görülen ama çoğu zaman gözden kaçan önemli bir soruna dikkatinizi çekeceğiz: Hipoglisemi!

27.10.2010