"Güzin Abla" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Güzin Abla" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Güzin Abla

Güzin abla

Topluma bir insan kazandırdı


Kayseri’den Osman S.

Güzin abla, size şükranlarımızı bildirmek için bu mektubu yazıyorum. Çünkü sizin önerdiğiniz bir doktor, bize oğlumuzu yeniden kazandırdı. Oğlumun kekemelik sorunu vardı. 17 yaşında olmasına rağmen ne yazık ki düzgün konuşamıyordu. Bu yüzden insanlardan kaçıyor ve kendi yaşıtlarıyla iletişim kuramıyordu. Evimizde huzur diye bir şey kalmamıştı. Onun giderek daha çok ezildiğini görüyorduk. Gerçekten giderek içine kapandı, kimseyle görüşmez oldu. Arkadaşlarıyla görüşmemeye başladı. Ne çalışmak ne de okumak istiyordu. Ama size yazdığımız mektuptan sonra önerdiğiniz doktora başvurduktan sonra herşey düzeldi. Ankara’ya gidip doktoru aradık. Bir tek seans görüştükten sonra bile oğlumuzun konuşmasında değişiklik oldu. Kekemeliği neredeyse kayboldu. Biz bu durum karşısında gözlerimize inanamayıp ağladık. Siz yanıtınızla topluma bir insan kazandırdınız. Hem size hem de doktor Pamir’e şükranlarımızı sunuyoruz. Bu arada bizimle aynı derdi paylaşan insanlara bu konuda çağrıda bulunmak istedik.

***

Çok teşekkür ederim. Beni de sevindirdiniz. Böyle bir iyileşme, başarı ve mutluluk haberi alınca dünyam aydınlanıyor. Benim bundan sonra artık hayattan beklediğim, insanların mutlu ve sağlıklı olması değil mi? Buna ufak da olsa bir katkıda bulunuyorsam ne mutlu bana...

Doktor Temel Pamir’in telefonunu ihtiyacı olanlar için tekrar yazıyorum: (0312 4391222)


 
X