« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Güzel günler yaşamak istiyoruz"

Bursaspor'da bayramlaşma töreni düzenlendi. Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen bayramlaşma törenine, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcular ve personel katıldı.

Mustafa Kemal MAKİNACI - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME
Bayramlaşma töreninin ardından konuşan Bursaspor 2'inci Başkanı Recep Bölükbaşı, "İslam aleminin, Türkiye'nin, Bursa'nın ve Bursasporluların bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Tabii bu bayramın bir özelliği de var. Bize çifte bayram sözünü veren hocamıza, teknik heyetimize ve futbolcularımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün Kayserispor galibiyetiyle birlikte çifte bayram yaşıyoruz. Güzel duygular içerisindeyiz. Bu güzel başlangıçla daha güzel şeylerin olacağını umut ediyorum, diliyorum" diye konuştu.

SAĞLAM: "GÜZEL GÜNLER YAŞAMAK İSTİYORUZ"

Bayramlaşma töreni sonrasında basın mensuplarına konuşan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "Bütün müslümanların, ülkemizin ve camiamızın mübarek ramazan bayramını kutluyorum ve hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu bayramın bizim için başka bir anlamı var. Bayramın 1'inci günü zor bir deplasmanda, çok güçlü bir rakibe karşı ligin ilk karşılaşmasını oynadık. Burada alacağımız galibiyetle camiamıza ve taraftarlarıma bir başka sevinci de yaşatmak istedik. Şükürler olsun ki Allah bizi mahcup etmedi. Bu mutluluğu bizi sevenlerle yaşadık. Bayram sonrasında bize bayram sevincini yaşatacak bir maç oynayacağız. Şimdi Kayserispor maçını bir kenara bırakıp, Twente maçına hazırlanmaya başladık. İnşallah bu karşılaşmadan da bize tur için avantajlı bir skor elde edip taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. O yüzden bu yoğun geçirdiğimiz dönemde alacağımız güzel sonuçlarla güzel günleri yaşamak istiyoruz" diye konuştu

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler