« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güzel bir galibiyet oldu

Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde oynanan ve Fenerbahçe Universal'in deplasmanda Galatasaray'ı 3-1 mağlup ettiği maçın ardından oyuncular basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hakan TARHAN/İSTANBUL DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Universal'in smaçörü Seda Tokatlıoğlu, derbi maçların her zaman zorlu geçtiğini vurgulayarak, "İlk set biraz fazla hata yaptık, o yüzden ilk seti kaybettik. Daha sonra kendi oyunumuzu oynadık ve kazandık. Çok mutluyuz" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Universal'in liberosu Nihan Güneyligil ise, çekişmeli ve keyifli bir maç olduğunu ifade ederek, "Galatasaray küçümsenecek bir takım değil zaten. İyi top oynadılar. İlk sette özellikle çok iyi mücadele ettiler. Biz de bu sette istediklerimizi yapamadık, ama diğer setlerde kendi oyunumuzu ortaya daha net bir şekilde koyunca onların da yapacak pek bir şeyi kalmadı. Güzel bir galibiyet oldu. Özellikle derbileri kazanmak iki üç kat daha mutlu eder. Çok mutluyum, tüm arkadaşlarımı da tebrik ediyorum" diye konuştu.

SAHAYA YABANCI MADDE ATAN TARAFTARLARA UYARI

Bu arada karşılaşma sırasında sahaya yabancı madde atılması üzerine hakem, Galatasaray takımının yetkililerini uyardı. Bunun üzerine Galatasaraylı bir yetkili de taraftarların yanına giderek, sakin olmaları ve sahaya yabancı madde atmaya devam etmeleri halinde maçın tatil edileceği yönünde uyarıda bulundu.

Öte yandan Fenerbahçeli olduğu ileri sürülen bir taraftar, polisler tarafından salon dışına çıkarıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz