MANİSA HABERLERİ

Güvenlik Personeline Eğitim Semineri Verildi

IHA
17.09.2015 - 13:56Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ‘ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ EĞİTİM PROGRAMI’ ADI ALTINDA BİR SEMİNER DÜZENLENDİ.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Özel Güvenlik Personeli Eğitim Programı’ adı altında bir seminer düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan güvenlik personelinin katıldığı seminerde, güvenlik personelinin işini en iyi yapabilmesi için gerekli tüm konular irdelendi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan güvenlik görevlileri için ‘Özel Güvenlik ve Eğitim Programı’ adlı bir seminer düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Atatürk Gençlik Merkezi’nde düzenlenen seminere, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Muzaffer Şaşmaz, yetkili müdürler ile güvenlik personelleri katıldı. Seminerin ilk oturumunda, Emekli Emniyet Mensubu ve Eğitimci Mehmet Kaynak, özel güvenlik eğitimi, çalışma şartları, güvenlik personelinin yapması ve uyması gereken davranışlar üzerine bir konuşma gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi’ne yakışır bir tutum ve davranış içerisinde olunması gerektiğinin altını çizen Eğitimci Mehmet Kaynak, personelin her zaman göreve hazır olması gerektiğine dikkat çekti.
Seminerin 2. oturumu, Büyükşehir Belediyesi Psikologu Merve Ateş tarafından verilen ‘Güvenlik Personeline Yetkinlik Eğitimi’ adlı programla devam etti. İletişim Becerileri, Beden Dili, Halk ve Belediye Personeli Hizmetleri (Ekip Çalışması) ve Stres ile ilgili konuların masaya yatırıldığı seminerde, Psikolog Merve Ateş, güvenlik personelinin çalışma esnasında halkla olan iletişiminin güçlenmesi için yapması gerekenleri anlattı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Güvenlik Personeline Eğitim Semineri Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Eylül 2015 tarihinde saat 13 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Güvenlik Personeline Eğitim Semineri Verildi haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

22 Şubat 2018, Perşembe
 • İmsak
  06:24
 • Guneş
  07:46
 • Öğle
  13:30
 • İkindi
  16:32
 • Akşam
  19:02
 • Yatsı
  20:18
Sayfa Başı