ESKİŞEHİR HABERLERİ

Güvenlik görevlilerine terör eğitimi

DHA
28.03.2016 - 17:33Son Güncelleme :
DHA

 

 
ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Büyükşehir Belediyesi Estram A.Ş. tarafından tramvay duraklarında görevli Özel Güvenlik Görevlileri ve Kontrol Görevlilerine son günlerde yaşanan terör olayları ile ilgili eğitim verildi.
 
Büyükşehir Belediyesi Estram A.Ş. bünyesinde tramvay duraklarında çalışan güvenlik görevlilerine yönelik eğitim toplantısı düzenlendi.  Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Dairesi Başkan Yardımcılığından emekli 1'inci Sınıf Emniyet Müdürü Emrullah Gölcük tarafından verilen eğitimlerde, Özel Güvenlik Görevlisi görev tanımları, yetki ve sorumlulukları, terör suçları, şüpheli paket, intihar eylemleri ve takım çalışmaları hakkında bilgiler verildi. 
 
Büyükşehirşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenen eğitime 160 güvenlik görevlisi ile 20 kontrol görevlisi katıldı.
 
-
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Güvenlik görevlilerine terör eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 17 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Güvenlik görevlilerine terör eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı