ANKARA HABERLERİ

Güvenilir şehircilik anlayışı

Hürriyet Haber
26.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Uransan İnşaat ve Taahüt A.Ş.’nin Satış Pazarlama Müdürü, “Mirage Bahçe Konutları güvenilir ve çağdaş şehircilik anlayışını yansıtıyor” dedi.

Hürriyet Haber

URANSAN İnşaat ve Taahüt A.Ş, Yenimahalle’de kurulu bulunan Urankent konutları içinde yeni ve farklı bir projeyi hayata geçiriyor. Bugüne kadar 20 binin üzerinde konut üreterek teslim eden Uran Holding’in bir kuruluşu olan Uransan İnşaat ve Taahüt A.Ş.’nin Satış Pazarlama Müdürü Çağlayan Bayar, yeni projeleri olan Mirage Bahçe Konutları’nı tanıttı.

Satışlar başladı

Bayar, “Urankent Ankara’nın kuzeybatısında Yenimahalle ilçesinde Batıkent’i Keçiören’e bağlayan Bağdat Caddesi arteri üzerinde kurulmuştur. 1. Etap Konutları, Prestige Konutları ve Elit Konutları’nın tesliminden sonra yeni proje Mirage Bahçe Konutları’nın satışına başlanmıştır” dedi.

Doğal ve modern bir site

Bayar “Mirage Bahçe Konutları’nın en önemli özelliklerinden biri doğal yaşama yakınlığıdır. Katlarında oluşturulan bahçeleri ile yeşili yaşama en yakın yerde konumlandırmayı hedefledik. Çevresel faktörlerden etkilenmeyen doğal yaşamı, çağdaş yaşamın gereksinimleri ile bir araya getirerek doğal ve modern bir site oluşturma projesini hayata geçiriyoruz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Güvenilir şehircilik anlayışı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı