« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güvendim imzayı attım

Siyah beyazlı yöneticilerin üç yıldır kendisini istediğini belirten Fransız yıldız, "Benim için önemli olan güvendi ve bu güveni bana verdiler" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ, Paris Saint Germain’den transfer ettiği Edouard Cisse ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Önceki gün İstanbul’a gelen Fransız futbolcu dün sabah sağlık kontrolünden geçti. Dışiİlişkiler sorumlusu Mario Berk, menajeri ve eşi Sandra ile birlikte BJK İnönü Stadı’na giden Cisse, BJK Müzesi’ni gezdi. Fransız yıldız, siyah beyazlıların PSG ile oynadığı maçın hatırası olan Fransız kulübünün flamasını görünce duygulandı. Ardından, İnönü Stadı’nın çimlerine ayak basan Cisse, Beşiktaş taraftarının önüne çıkacağı günü sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Kartal Yuvası’nda yeni sezonda giyeceği 16 numaralı formasıyla poz veren ve siyah beyazlı taraftarlarlara imza dağıtan Fransız oyuncu, Ümraniye’ye geçerek resmi sözleşmeyi imzalayarak Beşiktaşlı oldu.

Havaalanındaki karşılamanın etkisinden kurtulamadığını söyleyen Cisse, "Beşiktaş üç yıldır beni transfer etmek istiyordu. Benim için önemli olan güvendi ve bu güveni bana verdiler. Beşiktaş’ı tanımamda, gelmemde etkili oldu. Şampiyonluğa oynayan bir takımın formasını giymek, gurur verici" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler