« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güven tazeledik

Trabzonspor Teknik Direktörü, “Hala eksiklerimiz var ama bunları gidereceğimizi düşünüyoruz. Taraftarlara sezon boyunca güvenebilecekleri bir takım kurduğumuzun mesajını verdik” dedi.

Yunus Emre SEL / TRABZON,(DHA)
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Teknik Direktörü Hugo Broos, taraftarların sezon boyunca güvenebilecekleri bir takım kurduklarını söyledi. Hollanda 2. Ligi takımlarından Maastricht karşısında aldıkları 6-0’lık galibiyetten memnun olduklarını belirtirken, ``Hala eksiklerimiz var ama bunları gidereceğimizi düşünüyoruz. Sol açığa bir takviye yapılmasını hala istiyorum. Bu konuda gündemimizde olan Gabric’i iki hafta içerisinde takıma katacağımızı düşünüyorum’’ dedi.

Baskı yapmalıyız

Hüseyin Avni Aker Stadı’nda çıktığı ilk maçında inanılmaz duygular yaşadığını belirten Broos, futbolcuların kendisine evlerindeki ilk maçta çok güzel bir hediye verdiğini ifade ederek şöyle konuştu:

"Maastricht maçında futbolculardan rica ettiğim tek şey heyecanlı olmaları ve maçı ciddiye almalarıydı. Bunu sonuna kadar yaptılar. Taraftarlara sezon boyunca güvenebilecekleri bir takım kurduğumuzun mesajını verdik. Maastricht maçıyla da bu güveni tazeledik. Oyuncularımın hepsine teker teker teşekkür ediyorum. Ayrıca bu stadın rakipler için gerçekten çok zor olacağını düşünüyorum.
Takım olarak iyi yaptığımız işler var ama hala geliştirmemiz gereken belli başlı noktalar var. Kabul etmemiz gerekiyor ki Maastricht, Süper Lig’de bulunan hiç bir takım kadar güçlü değildi. Özellikle de ligin ilk haftasında oynayacağımız Sivasspor’la kıyaslarsanız hiç de onların ayarında bir takım değildiler. Kalan bir hafta sonunda hazırlık sürecini en iyi şekilde tamamlayıp hazır olacağız. Topun rakipte olduğu bölümlerde baskıyı biraz daha iyi yapmamız gerekiyor."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz