« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Guti daha iyisini yapmalıydı

Beşiktaşlı İbrahim Toraman, bu sezon kendi performansı için ‘iyiye yakın’ değerlendirmesini yaparken, sezon başında alınan yıldızlardan Guti’nin beklentileri tam olarak yerine getiremediğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Lig TV’ye verdiği röportajda kendisini yöneltilen sorulara cesur yanıtlar veren Toraman, şunları söyledi:

- Kendi performansımı iyiye yakın buluyorum. Ama futbol bireysel oynanan oyun değil. Puan alamadığınız da sizin gösterdiğiniz emek kaynıyor.

-  Lige iyi havayla girdik. Yıldız oyuncular aldık. Ancak Türkiye ligi ilginç bir lig. Takım havasını yaratamadık. Kopuk oynuyorduk. Sahada bütün halinde değildik.

-  Guti, iyi oynadığı maçlar itibariyle büyük bir oyuncu. Bilemiyorum kendisiyle ilgili problemler vardır. İsminden dolayı kendisinden beklenti çok fazla. Daha çok katkı yapması bekleniyordu. Yaptığı zamanlar da olmuştur.

-  İbrahim Üzülmez yıllardır yan yana oynadığımız bir arkadaş. Bazen böyle sorunlar yaşanabiliyor. Kendisiyle sorunum yok. Bir gün karşılaşırsak, konuşurum.

-   Schuster’in inandığı bir şey vardı. Dışardan etkilenmezdi. Bizimle konuşurken, kafasındaki düşünceyi mutlaka yerine getireceğini söylerdi. Ancak bunu 90 dakika yerine getirmek mümkün değil. Tayfur ise Türkiye ligini biliyor. Ona göre takımı çıkarıyor. Milli Takımda ise enteresan olaylar yaşanıyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz