Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gustavo Colman'a sürpriz teklif

Trabzonspor'un Arjantinli futbolcusu Gustavo Colman'a Portekiz'in ünlü kulüplerinden Benfica'nın talip olduğu öğrenildi.

ÖMÜR AVCI - MÜNİH / DHA
SON GÜNCELLEME

Belçika'nın Beercschot kulübünden 2008 - 2009 sezonu başında 2.5 milyon euro bedelle Trabzonspor'a transfer edilen Arjantinli Gustovo Colman, takımın değişmez elemanlarından olmayı başardı. Colman için Benfica'nın sol bek Emerson ve bir miktar para önerdiği vurgulandı. Sol beke takviye yapmayı planlayan ve bir süre önce Emerson'u isteyen Trabzonspor'un bu nedenle teklife sıcak bakabileceği, bu transferin önümüzdeki günlerde şekilleneceği vurgulandı.

NEŞELİ ANTRENMAN

Trabzonspor, Almanya kampındaki hazırlıklarını bu akşam yaptığı çalışmayla sürdürdü. Tüm futbolcuların katıldığı çalışmanın başında ısınma hareketlerinin ardından ağırlık toplarıyla oynanan Amerikan Futbolu maçı oldukça çekilmeli geçti. Futbolcuların birbirlerini yakalamaya çalışması ve üst üste yığılmaları eğlenceli görüntüler oluşturdu. Antrenmanın son bölümünde ise bire bir ve ikiye iki top çalışması gerçekleştirildi.

Kulüp başkanı Sadri Şener'in de öğle saatlerinde bordo-mavili takımın Almanya kampına geldiği ve 30 Temmuz Pazartesi gününe kadar kampta kalacağı belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz