« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Gurur doluyuz"

Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, 2012 THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nin İstanbul'da gerçekleştirilecek olması nedeniyle büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, “Önemli bir organizasyonu daha ülkemize kazandırdık” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İspanya'nın Barcelona kentinde basın toplantısı düzenleyen Turgay Demirel'in açıklamaları BasketbolFederasyonu'nun internet sitesinde de yayımlandı.

Turgay Demirel, yaptığı açıklamada, gelecek yıl Avrupa'nın en güçlü 4 takımını İstanbul'da ağırlayacaklarını belirterek, şöyle konuştu:
“Avrupa Ligi yönetimi ile uzun süren görüşmelerimiz neticeye bağlandı. Görüşmelerimizin ev sahipliğimiz ile neticelenmesinden dolayı çok gururluyum. 2012 yılında kulüpler bazındaki bu önemli turnuvaya, İstanbul ev sahipliği yapacak. Son yıllarda gerçekleştirdiğimiz çok önemli uluslararası organizasyonlarla adeta bir spor başkenti haline gelen İstanbul, bundan önceki önemli organizasyonlara da en iyi şekilde ev sahipliği yapmıştı. Maçlara ev sahipliği yapacak çok güzel bir spor salonuna sahibiz. Önümüzdeki yıl Avrupa'nın en güçlü kulüpleri güzel şehrimiz İstanbul'da mücadele edecekler. Herkesi en iyi şekilde ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Türk Hava Yolları'na da bu önemli organizasyonu en iyi şekilde tanıttığı için ayrıca teşekkür ediyorum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.