MUĞLA HABERLERİ

Gürün; "1 Kasım, 4. Vekili Çıkarabilmek İçin Büyük Şans’’

IHA
25.09.2015 - 01:26Son Güncelleme :

ORTACA'DA CHP'DE BAYRAMLAŞMA

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi Ortaca İlçe Örgütü, Muğla milletvekillerinin ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ün de katıldığı bir toplantı ile bayramlaştı.
CHP Ortaca ilçe örgütü binasında gerçekleştirilen bayramlaşmaya, CHP Muğla Milletvekilleri Av. Akın Üstündağ, Prof. Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP’li Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, CHP Ortaca İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya , CHP Muğla Milletvekili Adayı Av. Burak Erbay, CHP Muğla Milletvekili Adayı Süleyman Girgin ve partililer katıldı.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, 1 Kasım seçimlerinin Muğla’dan 4’üncü Milletvekilini çıkarabilmek için şans olduğunu ifade etti.
Gürün; ‘’Bir birimizden enerji alarak önümüzdeki bu yolda hep beraber yürüyeceğiz. Bize oy vermeyen, başka partilere oy veren seçmenlere de aynı duygular ile insan olduğu için sevgi ve hoş görümüzü aktarmamız lazım, insanlar ne ister? Birincisi huzur ve gelecek ile ilgili güven, ikincisi ise ekonomi, Politikacı hiçbir zaman sadece negatif söylemler ile toplumda yer alamaz. Biz topluma umut vaat etmeliyiz. Aynı zamanda bize olan güveni sağlamalıyız. Ben inanıyorum ki önümüzdeki seçimler bizim için yapıldı. Size 3 Milletvekili az geldi. 4’üncü vekili de seçin Muğla’dan 4 Milletvekiliniz olsun denildi. Buna imkân var. Gerçekleşmesi mümkün olmayan bir hedef değil. Bizim birlik olarak diğer seçmenlere güven vermemiz ve bizimle beraber olmaları için ikna etmemiz gerekiyor’’ diye konuştu.
CHP Muğla 4. sıra Milletvekili Adayı Burak Erbay ise Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı için 7 Haziran’da olduğu gibi 1 Kasım seçimlerinde de canla başla çalışmaya devam edeceğini belirterek; ‘’İslam dini barıştır, kardeşliktir, dostluktur ama Dünya’da İslam dini maalesef kanla, savaşla anılır hale geldi. Bu hepimizi üzmekte, ben inanıyorum ki bundan sonraki süreçte, bundan sonraki bayramlarda daha huzurlu bir Türkiye’de, daha huzurlu bir Dünya’da yaşayacağız. Bunun yolunun ise Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı ile mümkün olduğuna inanıyorum. 1 Kasım seçimlerinin hepimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bundan sonraki bayramları Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında kutlarız’’ şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Gürün; "1 Kasım, 4. Vekili Çıkarabilmek İçin Büyük Şans’’ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Eylül 2015 tarihinde saat 01 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gürün; "1 Kasım, 4. Vekili Çıkarabilmek İçin Büyük Şans’’ haberi güncellenecektir.

MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:24
 • Guneş
  08:06
 • Öğle
  13:12
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:29
Sayfa Başı