« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gürültü yapmayın dinazor uyuyor

Toronto Raptors seyircisi, Kanadalılar hakkındaki genel kanının aksine çok tutkulu taraftarlar.

Alper DÜLGERCİ
SON GÜNCELLEME

Şehrin kozmopolit yapısı çok etkili bunda. Takımları üst üste kaybetse de, hayal kırıklığı yaratsa da salonu dolduruyorlar. Konuk ettikleri Wizards karşısında da durum farklı değildi. Coşkuluydular, “Hep destek, tam destek” modunda itmeye çalışıyorlardı takımlarını. Lakin Wizards tribün baskısı, deplasman ortamı filan dinlemedi Raptors karşısında: 106–102.
Üst üste dördüncü maçını kaybetti Hidayet ve takım arkadaşları.
Celitcs kazanmaya devam ediyor bu arada. Bobcats deplasmanında üst üste 5. galibiyetlerini aldılar: 108-90. Şükran gününden beri iki yaşındaki çocuğu için hastanelerde yatıp kalkan Ray Allen, oğlunun sağlığına kavuşmasıyla sahaya bir döndü pir döndü. 27 sayı, 5 asist ve 5 ribauntla oynadı yıldız oyuncu.

Yetti ama Allen Iverson!

76’ers forması giydiği yıllarda tartışmasız çok büyük yıldızdı. 10 kez All-Star oldu, bir kez de MVP (en değerli oyuncu). Yaş oldu 34, önce Denver’da olmadı, sonra Detroit’te huysuzlandı, en son da Grizzlies’den kaçtı. Geçen hafta ağlaya sızlaya emekliliğini ilan etti. O da şova yönelik hareketmiş. Dün öğrendik ki ilk göz ağrısı Philadelphia 76’ers ile sözleşme imzaladı. Iverson. Takım 7 maç üst üste kaybedince çareyi bit pazarında aradı 76’ers yönetimi.

TOPLU SONUÇLAR

Toronto-W.Wizards: 102-106
Charlotte-B.Celtics: 90-108
N.Y.Knicks-Suns: 126-99
Denver-G.State: 135-107
Portland-M.Heat: 100-107
L.A.Lakers-N.Orleans: 110-99


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler